Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6

Thread: [RP] Kaldoreia

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19

    Smile [RP] Kaldoreia



    Ishnu-Alah poutníku
    zavítal jsi na území Kaldorei.
    Když už jsi zde, něco málo se dozvíš

    Tento „spolek“ vede Trywa Windlight která jej převzala po zmizení puvodní představené Rullinei Shadowstar.
    Neni na vše sama, pomahá jí její druh a rádce Turdus Windrunner.



    Duležití členové „spolku“
    Trywa Windlight – Představená, Velitelka stražkyň
    Turdus Windrunner – Rádce
    Rullinea Shadowstar – Delar



    Samozřejmně je zde i mnoho dalších členů, bohužel jejich aktivita poklesla.




    Jsme elfové co pomáhají své domovině a spojencům.
    Snažíme se udržovat dobré vztahy se všemi ale ne vždy to jde.
    Naleznout nás můžete kdekoliv, jak v domovině elfů tak i ve městě lidí..
    Děti hvězd cestují po celém Azerothu.

    Tato RP guilda je jedna ze starších a stale fungujicích rp guild na servru. Guilda která přežije vše zlé a vždy zde je za jakéhokoliv času. RP guilda pro noční elfy.
    Jak víte už z předešlích řádků, jsme RP guilda pro noční elfi. Jsme přátelský, vypomaháme si když to jde a když je potřeba tak se snažíme zaučit nové RP hráče.
    Našim cílem je dosáhnout průměrné aktivity a zapojovat se do RP s jinými odvětvímy.. a pak? To už je ve hvězdách. Jakmile se splní tohle tak už je to důležité hotové.
    V průběhu dalších hodin, dní, týdnů, měsíců a let.


    Tato guilda je vždy otevřená těm co chtěj vstoupit. Uvítáme každého kdo by to chtěl zkusit. U nás nazelznete domov, útočiště a rodinu.
    Staňte se členy a rozšiřte řady. Buďte další generací co dovede guildu do dalších let. Díky takovým členům zde guilda byla, je a bude.
    My tu jsme pro vás, čekáme a máme vždy dveře otevřené, teď už jen čekáme na Tvoje rozhodnutí.



    Bohužel naše činost ustala, ale snažime se o znovu aktivitu. Nebude to lehké ale věřim že se to zvládne. Bude to chvíli trvat..
    proto prosim hráče co by uvažovali o zkoušce u nás aby byly trpěliví a brali ohledy.






    Pár stránek kde se dočíst něco k rp a jak na něj a taky jak rpit noční elfy

    http://www.elune.cz/?nid=3941-azyl.html

    http://www.elune.cz/svet-nocnich-elf...adno-a-rychle/

    http://www.carodejnik.cz/?cat=6

    http://cs.erebos.wikia.com/wiki/Jak_RPit_nočního_elfa


  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19
    Včera 21.2 proběhl menší event s názvem Orkové v Ashenvale.
    Nejdříve bych chtěla poděkovat všem zúčastněným na účast.

    Děj: Vše začalo v Astranaaru, kde se skupinka dobrovolných hrdinů(Reag, Artha, Yelena, Lisane a mnoho dalších) přidala k elfům a pomohla jim s Orky. Poté co Trywa zdělila zjištěné informace, vydali se všichni na cestu k onomu místu, na kterém proběhl boj. Jakmile padl i hlavní ork Trywa od něj získala dokumenty kvůli kterým se tam šlo. Tento boj si vyžádal mnoho zranění, ale naštěstí žádnou smrt. Po chvíli uklidňovaní se, se pomalu skupinka vrátila do Astranaaru kde se jejich cesty rozdělily.


    Všem ještě jednou děkuji za účast.

    Last edited by Tygrsonka; 22-02-2014 at 12:20.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19

    Starší zpráva


    Před několika dny.

    Mezi nočními elfy ve Stonetalonu se povídá, že ze Southern Barrens přijel noční elf v severské kroužkové zbroji bez tuniky a s helmou na hlavě. Náhle se zjevil v Windshear Hold, kde se hned dožadoval vysvětlení situace, přičemž se posléze přidal do bojů ve Windshear Crag. Ke konci dne se však z pevnosti ztratil. Druhý den ráno se však vrátil a opět chtěl pomoci a tak mu velitel pevnosti svěřil list, který měl předat na stanovišti u jezera Mirkfalllen. Bez potíží se tam dostal a zatímco velitel stanoviště psal zprávu pro Thal'darah Overlook, byl onen noční elf vyslán na menší průzkum. Poté se vrátil zpět se splněným úkolem a pokračoval dál. Zprávu opět doručil a poté se vydal dolů, kde probíhala bitva, a zapojil se do bojů. Prozatím zůstává v Thal'darah Overlook, ale prý je málomluvný a příliš se s nikým nebaví.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19

    Záchrana

    Dne 7.4 proběhla v podvečer tříčlenná záchranná akce v blízkém tábořišti Soumračného Kladiva u vody poblíž Lor'danel v Darkshore.
    "Vyrazily jsme po cestě, když jsme se blížili k tábořišti sesedli jsme z šelem. Po mém boku stanula moje dobrá přítelkyně Lyrsa a mladý čaroděj. Když jsme zjistili že tam drží elfku neváhali jsme, odlákali jsme jejich pozornost zapálením pár stanů a vydali se pro její záchranu. Cesta k ní byla snadná, ostatní se zabývali požárem. Jakmile jsme byli u ní, Lyrsa a mladý čaroděj zabezpečovali okolí a já mezitím vzala elfku. Poté jsme se vydali pomalu pryč, vlastně pomalu rychleji ale cestou pryč si nás všimli dva členové Soumračného Kladiva a začal boj. S elfkou na rameni jsem se nemohla moc bránit, takže jsem spoléhala na dva mé společníky, ty si s nimi po lítém boji poradili. Neobešlo se to bez zranění proto jsem elfku posadila na šelmu a nechala ji odvést do Lor'danel a sama jsem šla po boku s čarodějem který byl raněn. Jakmile jsme dorazili do Lor'danelu tak jsem mu poděkovala a on poté odešel. Jsem si jista že to Soumračné Kladivo nenechá jen tak, ale já to nenechám také." Úryvek z deníku Trywy Windlight.




    Last edited by Tygrsonka; 08-04-2014 at 20:59.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19

    Vyhlašení

    Dnešním dnem byl zrušen zákaz rodu Foulmoon vstupovat na Kaldarnasské území. Tohle však neplatí pro Erynies Foulmoon. V těchto těžkých časech je zapotřebí každé bojeschopné ruky, proto se očekává že tímto budou jedinci z rodu Foulmoon vypomáhat a zapojovat se do bojů. Nikoliv však nezůstanou bez úplného dohledu, vždy bude nějaký pár očí co je bude střežit a hlídat. Pokud se kdokoliv nějak proviní, nebo se ukáže že zradil, bude popraven.

    Toto rozhodnutí dnes učinily po důkladném rozhovoru Tyrande Whisperwind a Trywa Windlight.




  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Nová Paka
    Posts
    19
    Vyhlášení a prohlášení.
    Trywa Windlight předala vedení spolku do rukou ochotného a schopného bratra Illinara Moonlightfalla který ji ochotně a zdárně povede do lepších zítřků a bude se starat o vše co jeho předchůdci před ním.
    Trywa Windlight však stále zůstává na pozici Velitelky strážkyň i nadále.


    Dodatek
    Ještě před tímto zařídila Trywa u Tyrande rozhodnutí že spolek Kaldoreia může sídlit nyní v Lor'Danel.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top