Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Lidé

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    33

    Lidé

    smazáno nebudu tady poslouchat že jsem dement nehodný google překladače.
    Last edited by Darkhuman; 09-11-2013 at 12:12.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    K těm Rytířům Smrti, ono to kdysi za dob Czechdreamu ještě bývalo. Bylo to vlastně když jsem začal RPit, tak si mě každý dobíral, nadával mi, ba dokonce na mě útočili. Jen díky mé trpělivosti a skvostnému RP (ano jsem super, to ví každej) jsem pro mě a ostatní DK vybojoval v RP důležité postavení a uvedl jsem jejich důležitost na pravou míru. Dočkal jsem se za svého RP obrovské podpory, skvělých hodnocení a pracovních míst jako Hlavní Strážce Alteracké Královny, Stormwindské Kancléřky aj. Ačkoliv se do dnes najdou tací, kteří jsou proti Rytířům Smrti (jako jsou Šarlatový nebo neznalci), většina davu je ihned pokárá, jak je na tom pravda a jejich služba. Takže by se dalo říct, že naše RP vlastně přepsalo LORE do CzD podoby, aby se dalo kvalitně hrát RP.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    33
    čekal sem že se ozveš :-D to nebylo moc mířeny natebe, ty už seš vrytá postavička ... ale někteří troufalí provokující trollové DK mají pomalu větší uznání než byvalej řád ( Ten nynější si ho nezaslouží a nechce zasloužit ) jen proto že je všichni viděli jako diskriminovany chudačky ....

    A par zasluh v království nepřepíše ničeni co zpusobily, takže argument je irelevantní ( navíc bylo to myšleno pro širokou veřejnost ne pro šlechtu které si dokázal svoji oddanost... jde o vydláky , šarlat je kapitola sama pro sebe, ikdyž i ta sešla na temnější učení, avšak zášť vůči ebon bladu za zničení Scarlet Enclave se ještě prohloubila stím že je vede saifor, který tam bydlel)
    Last edited by Darkhuman; 04-11-2013 at 14:55.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký kraj
    Posts
    39
    U Světla Sarilene, jak můžeš srovnávat tebe a ostatní DKčka ? :-D Nic ve zlým, ten tvůj ego post mě dostal
    Jinak Galvarovi sušenku, hezký shrnutí humanů

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Ústecký Kraj
    Posts
    93
    Nemůžu za to, že jsem prostě skvělej.. léta praxe no, léta praxe :-D

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Ehm, sú tam malé nezrovnalosti v menách: Nie Storm, ale Strom(súčasný Stromgarde) a nie Arathorn, ale Arathor

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    33
    tomu se říká normalni překlep(vím že to je Strom... a ARathorn a Arathor stim zapasim pořad protože jeden spoluhrač z guildy se jmenoval Arathorn a pořad si to diky němu pletu ), psal jsem to ručně a z hlavy + wiki... stane se FIXED

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    Ne že bych si chtěl stěžovat ale kdy že to noční elfové začali používat lidi jako otroky???

    Když se Rhonin s Korialstrazsem a Broxem dostali do období první války Nočních Elfů s démony tak nikdo nevěděl co je Rhonin zač... někteří čarodějové nočních elfů ho označili za druh trpaslíka který prostě jen víc vyrostl.

    A Vrykulové by se nenechali zotročit ani náhodou, na to byli příliš mocní... Ikdyž ne tolik jako elfové. Civilizace nočních elfů nikdy až do míst kde v době výbuchu Studny věčnosti nacházelo lidstvo (v podstatě dnešní Plaguelands a Arathi Highlands) nikdy nedosáhla.
    Vrykulové své "defektní" potomstvo skutečně poslali pryč... ale v tom jim pomohl Tyr... pátý keeper z Ulduaru.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    A hlavne, elfovia neboli žiadni otrokári. Taureni, srstnatci, trpaslíci, všetko to boli rasy, s ktorými sa síce poznali, ale nestretávali. V skutočnosti to bola vyspelá, ale izolovaná(a namyslená) spoločnosť. Avšak v mnohom boli podobní terajším nočným elfom.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Vysočina
    Posts
    30
    Muzes sem hodit odkaz na anglickej original? Bez urazky, ale netvrd mi, ze jsi to psal ty, a ne google translator

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top