Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 52

Thread: Světlo Svaté

Threaded View

  1. #29
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Naozaj? No, to mám z toho, že mám v sebe vnútorný neopodstatnený a ničím nevyvolaný odpor voči mange a anime a tie komiksy o Studni som nikdy nečítal...čo už.
    Napriek tomu, stále to zrejme bola dosť veľká sila, keďže vyradila Kil´Jaedena a obyvatelia Azerotu ho mohli zatlačiť späť do Twisting nether...a to aj potom, čo vlastne bola časť tej zvyškovej energie(asi aj spolu s tou, čo Kael nazbieral v Netherstorme, aspoň teda tak osm si to vyložil z Wowpedie) použitá na otvorenie portálu v Studni.
    Inak, off topic, existuje dakde podrobný opis dobytia Quel´Thalasu? Lebo všetko, čo som doteraz čítal, bolo len útržkovité a tak trochu aj nelogické...ako keby v celej krajine bojovala len Sylvanas a samotný Silvermoon ani nebol schopný obrany a padol pomaly okamžite.

    A inak, keď si Paeris hovoril o tých mocných členoch Légie...kto to vlastne sú? Mannoroth, Archimonde a Tichondrius(hoci ten prešiel portálom asi normálne, v Azerothe bol dlho pred Légiou) sú mŕtvi a z tých hlavných vodcov zostáva len Kil´Jaeden a Sargeras...ale sú aj dáki iní? Je to vôbec dakde popísané, aké sú tam podmienky pri tých portáloch? Lebo Archi napríklad zvládol prechod cez portál, čo vytvoril Kel´Thuzad úplne v pohode a to nebolo vytvorené zo žiadnej Studne, ani zdroja veľkej moci(a Mannoroth vlastne tiež).
    Last edited by Fingon; 01-12-2013 at 13:52.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top