Tak se koukám, že to tu jde pěkně do kytek. Lidi, nevzdávejte to!
Darkhuman má pravdu- je lepší RPits lidmi, co znají lore a řídí se ním, než blbnout někde s někým, kdo lore absolutně nezná(a že jsem už takových osob potkala...). Jenže staří RPeři vám odchází a guilda upadá. Měli by jste se zaměřit na nábor menších lvlů. Já třeb RPím od nějakýho lvl myslím 24 a předtím jsem RP vůbec nerozumněla, dokonce i lore jsem znala jen tak napůl, ale všechno mi bylo vysvětleno a ještě dovysvětleny určité detaily, když se moje RP začalo pomalu zvrhávat k tomu hustodémonskému.
Když začnete vyhledávat lowky, tak to sice bude omezující. Nebudete s nimi moct na RP do nějakých oblastí s vysokým lvlem(jedině s nějakým high lvl ochráncem), bude potřeba počkat a pomáhat jim, než se vyexpí. Spousta z nich vydrží tak měsíc nebo dva a pak to vzdá. Ale ti co vydrží budou přesně ti RPeři, který tenhle server potřebuje.
Kolem Vánoc je hodně stresu a popravdě je ho hodně i přes rok, ale pokud jste vydrželi u RP tak dlouho, tak je jen tak neopouštějte. Nebudete mít sice hnedka guildu plnou Krváků od kosti, ale pokud se na tom zapracuje, může se to stát realitou. Možná za měsíc, možná za půl roku, ale pokud se o to ani enpokusíte, takhel guilda upadne v zapomnění :-(
Tak to nevzdávejte, zatněte zuby, zaměřte se na lowky a RPite dál.