Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 21

Threaded View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Olomouc
    Posts
    8

    United Legion of Aliance

    United Legion of Aliance

    Zaměření: Alianční PVE
    GuM:
    Kieferik(momentálně nehrající)
    Zástupce: momentálně asi já (Goodmen), páč z guildy stejně nikdo neloguje
    Kontakt:
    www.uloa.cz

    Něco málo o ULoA:

    ULoA, tak jak ve zkratce všichni oslovují naší guildu, vznikla někdy v roce 2007 na serveru CzechWoW (forever). Píši "někdy", protože z původních zakladatelů snad už nikdo nehraje. Původní název se ale datuje někdy k roku 2006, kdy tehdejší GuM Bombr a další legendy, založily guildu Legion of Stormwind.
    Poté co k nám přešli hráči z guildy Silver Angels nebo po spojení s guildou Legion of Ironforge vznikl současný název United Legion of Aliance. V takovém to složení jsme tehdy progresovali TBC raidy a po nahození WotLk také Naxx Po spojení s guildami Inferno a The Chosen of Nozdormu se stala naše guilda největší na serveru.
    Po ukončení provozu serveru CzechWoW, jsme se přemístili na krátkou dobu na Twin a posléze na RP server CzechDream. Někdy v tu dobu jsem se stal na krátkou dobu GuM já a po nějakém čase jsem to předal současnému GuM Kieferikovi. S tímto skvělým raid leadrem jsme se přemístily na server SOULWELL, kde jsme úspěšně progresovali TOC (10/25/HC) a poté i ICC (10/25).

    Jak už to ale bývá, naše hráčská léta jsou za námi. Studentská léta jsme vyměnily za spořádaný pracovní život a ostatní se rozutekli do jiných aktivních guild.

    Proto tento topic neslouží k nabírání nových tváří ale ke vzpomínce na jednu guildu, kterou po přesunutí na další server už ani nikdo nezná, ale ona žije dál !!!
    Navštivte naše stránky www.uloa.cz a kdo si na nás vzpomene ať tu klidně něco napíše

    Luba (Vespa) / Goodmen

    Last edited by vespa; 27-01-2014 at 12:42.

 

 

Similar Threads

  1. Rpím se ti? - Aliance
    By Ceroth in forum RP sekce
    Replies: 11
    Last Post: 08-01-2015, 15:57
  2. Legion of Death
    By Crocko in forum Horda
    Replies: 2
    Last Post: 29-10-2013, 09:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top