Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Olomouc
    Posts
    8

    United Legion of Aliance

    United Legion of Aliance

    Zaměření: Alianční PVE
    GuM:
    Kieferik(momentálně nehrající)
    Zástupce: momentálně asi já (Goodmen), páč z guildy stejně nikdo neloguje
    Kontakt:
    www.uloa.cz

    Něco málo o ULoA:

    ULoA, tak jak ve zkratce všichni oslovují naší guildu, vznikla někdy v roce 2007 na serveru CzechWoW (forever). Píši "někdy", protože z původních zakladatelů snad už nikdo nehraje. Původní název se ale datuje někdy k roku 2006, kdy tehdejší GuM Bombr a další legendy, založily guildu Legion of Stormwind.
    Poté co k nám přešli hráči z guildy Silver Angels nebo po spojení s guildou Legion of Ironforge vznikl současný název United Legion of Aliance. V takovém to složení jsme tehdy progresovali TBC raidy a po nahození WotLk také Naxx Po spojení s guildami Inferno a The Chosen of Nozdormu se stala naše guilda největší na serveru.
    Po ukončení provozu serveru CzechWoW, jsme se přemístili na krátkou dobu na Twin a posléze na RP server CzechDream. Někdy v tu dobu jsem se stal na krátkou dobu GuM já a po nějakém čase jsem to předal současnému GuM Kieferikovi. S tímto skvělým raid leadrem jsme se přemístily na server SOULWELL, kde jsme úspěšně progresovali TOC (10/25/HC) a poté i ICC (10/25).

    Jak už to ale bývá, naše hráčská léta jsou za námi. Studentská léta jsme vyměnily za spořádaný pracovní život a ostatní se rozutekli do jiných aktivních guild.

    Proto tento topic neslouží k nabírání nových tváří ale ke vzpomínce na jednu guildu, kterou po přesunutí na další server už ani nikdo nezná, ale ona žije dál !!!
    Navštivte naše stránky www.uloa.cz a kdo si na nás vzpomene ať tu klidně něco napíše

    Luba (Vespa) / Goodmen

    Last edited by vespa; 27-01-2014 at 13:42.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Zdravím tě Goode, vypadá to, že jsi vše, co zbylo z ULoA Tři roky jste byli moje rodina, díky
    Last edited by Afia; 01-11-2013 at 18:55.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Olomouc
    Posts
    8
    Ahoj děcka
    Arielka, sluníčko naší G Co děláš? Jak se máš?

    Zdarec Ucho, tak to si už hrajete nějakou live online game ve Futuru co? Musím se za Vámi někdy stavit kruci, v tom Olmiku jsem sám a velká nuda. Příští týden jedu na akci do Brna, tak bych se ozval. Pozdravuj všechny

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by vespa View Post
    Ahoj děcka
    Arielka, sluníčko naší G Co děláš? Jak se máš?
    Sluníčko jsem možná byla do tý doby, než jste mě začli "srát"
    Krom půlroční pauzy pořád hraju, momentálně jsem tady sama a jen si tak expím a čekám, jestli se vrátí někdo z guildy

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    21
    A já se těšil, že když Kief je ze hry, že bych se vrátil, protože guilda v které teď jsem umírá. Ale koukám, že to bych si nepomoh

    Váš Avarion / Liewelin

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Val. Mez.
    Posts
    100
    Děcana -> už jste se to naučili hrát?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Olomouc
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by ypsilonx View Post
    Děcana -> už jste se to naučili hrát?
    Koho myslíš adolescente? Že se ozývá zrovna někdo z takové ninja guildy
    Zales za ten svůj DJ pult a hraj pro ty co mají nervy tě poslouchat

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    3
    A tak bylo nebylo jedneho krasneho dne zase lognu sice uz ne na svuj acc ktery jsem prodal za 3 eura .. ale na neci jiny (mam jich cca 5acc s X postavama) Lubo krasne si to napsal .. ze skoncily ty krasna leta kdy sme hrali o 106 animovanou hru,kourily,pily a failovali v raidech,pomlouvali picka a zbytek populace serveru (Jarold,lenka apod) ty dlouha leta ktere sem venoval wow (8let) mi nikdo nerozmluvi ze jsem promarnil sezenim u wow. Ty krasne casy kdy sme cele hodiny poslouchali Kiefa,Jarolda,Medweda,Zulla a jine legendy uz jsou davno pryc. ted si akora pustime par videi co udelal Drakanius a zavzpominame na ty krasne stare casy..

    Mozna zase prijde cas kdy se poradne vyhecujem a srazime se v brne.. mozna uz to vyjde a ne jak posledne ..

    Tak teda at se dari , na uloa.cz chodim kazdy den .. viz. dkp web

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    8
    Takový důvěrnosti :-) Gooda ráda pozvu na náš raid, když to jde. A určitě neni jedinej, koho bych vzala, kdyby se někdy ozval. Každej tak nějak ví :-)
    Last edited by Draewella; 19-12-2013 at 01:11. Reason: typo

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Olomouc
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Kissmyhorn View Post
    Goode, včera sem tě mastil ve WG :-D !
    Bych se víc snažil a políbil bych ten tvůj roh, kdybych věděl kdo jsi:-)

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Rpím se ti? - Aliance
    By Ceroth in forum RP sekce
    Replies: 11
    Last Post: 08-01-2015, 16:57
  2. Legion of Death
    By Crocko in forum Horda
    Replies: 2
    Last Post: 29-10-2013, 10:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top