Vážení a milý

vzhledem k tomu, že přechod na server Ice Online je už téměř jistá věc a guildy se patrně nepřevedou, vydávám pár oznámení. Na novém serveru nebudu pokračovat ve vůdčí roli Alteraku a nebudu připravovat eventy v jeho jménu. Pokud budu dělat eventy tak jenom interně, spontánní a ne svolávací (nebo z pozice krále). Chci se také omluvit za krizi, kterou si Alterak prodělal. Nesu na tom svůj díl zodpovědnosti, který byl větší. Musel jsem připomínat egomaniaka ve svých "řešeních" a o adekvátnosti nemůže být řeč. Omlouvám se dotyčným osobám a nejvíce mě mrzí, že jsem neposlouchal hlasy, které mě na to upozorňovali, ikdyž jich bylo více. V tomhle bodě jsem selhal na plné čáře. Také se omlouvám, že nestihneme poslední část eventu "Výprava do srdce Twilightu", kterou jsem nestihl dojednat. Vzhledem k tomu, že celý červen státnicuji tak ani nedodělám. Plánoval jsem společné pokoření raidu Bastion of Twilight po vzoru předešlých dokončených instancí rpery. RP scéna by se snad semkla a měla by další památku, toť můj plán z hlavy, který padl na mé nedůsledné organizaci. Plánoval jsem zapojit i Hordu, ale chápu že nyní technická příprava budoucnosti serveru (ať už hráči budou kdekoliv) má přednost. Na novém serveru (Ice Online) neplánuji znovuzakládání guildy Rytíři Orlice v žádném ohledu. Postavu si nechám nostalgickou, snad mimo guildy, která krále více hrát nebude. Jakákoliv řešení Vás Orlic je čistě na Vás a ve vaší režii jak s postavami naložíte (ano tahle věta nedává smysl ). S Alterakem na věčné časy a nikdy jinak!