Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 73 of 73
  1. #71
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Vážení a milý

    vzhledem k tomu, že přechod na server Ice Online je už téměř jistá věc a guildy se patrně nepřevedou, vydávám pár oznámení. Na novém serveru nebudu pokračovat ve vůdčí roli Alteraku a nebudu připravovat eventy v jeho jménu. Pokud budu dělat eventy tak jenom interně, spontánní a ne svolávací (nebo z pozice krále). Chci se také omluvit za krizi, kterou si Alterak prodělal. Nesu na tom svůj díl zodpovědnosti, který byl větší. Musel jsem připomínat egomaniaka ve svých "řešeních" a o adekvátnosti nemůže být řeč. Omlouvám se dotyčným osobám a nejvíce mě mrzí, že jsem neposlouchal hlasy, které mě na to upozorňovali, ikdyž jich bylo více. V tomhle bodě jsem selhal na plné čáře. Také se omlouvám, že nestihneme poslední část eventu "Výprava do srdce Twilightu", kterou jsem nestihl dojednat. Vzhledem k tomu, že celý červen státnicuji tak ani nedodělám. Plánoval jsem společné pokoření raidu Bastion of Twilight po vzoru předešlých dokončených instancí rpery. RP scéna by se snad semkla a měla by další památku, toť můj plán z hlavy, který padl na mé nedůsledné organizaci. Plánoval jsem zapojit i Hordu, ale chápu že nyní technická příprava budoucnosti serveru (ať už hráči budou kdekoliv) má přednost. Na novém serveru (Ice Online) neplánuji znovuzakládání guildy Rytíři Orlice v žádném ohledu. Postavu si nechám nostalgickou, snad mimo guildy, která krále více hrát nebude. Jakákoliv řešení Vás Orlic je čistě na Vás a ve vaší režii jak s postavami naložíte (ano tahle věta nedává smysl ). S Alterakem na věčné časy a nikdy jinak!

  2. #72
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Možná by nebylo od věci začít něco od začátku s čistým štítem, kde si každý znovu vydobude své místo. Bez vedení, bez čehokoliv, jak to vyplyne

  3. #73
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Holá, pokud nějaká zbloudilá duše zabloudí na tyto stránky, rád vás opět uvidím někde ve hře i mimo ní. Jsem sestěhován na Moravu, případně jsem občasně k vidění na funku Legenda RP (fun fun fun), případně ofík s tagem "Cutie66" (prosím neřešit ten battletag ). Nebo pokud někdo hraje na pořádném CATA servru, nebráním se taky jsem pro všechny dračáky. Váš Jesper

 

 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Krvaví Rytíři
    By Thirra in forum Horda
    Replies: 14
    Last Post: 24-07-2014, 21:37
  2. Seznam vládců a zaměstnanců království
    By Shedreka in forum Spojená království Aliance
    Replies: 0
    Last Post: 01-02-2014, 16:52
  3. Zákoník Spojených království Aliance
    By Shedreka in forum Spojená království Aliance
    Replies: 0
    Last Post: 01-02-2014, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top