Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 73 of 73
    Registered Users
    Vážení a milý

vzhledem k tomu, že přechod na server Ice Online je už téměř jistá věc a guildy se patrně nepřevedou, vydávám pár oznámení. Na novém serveru nebudu pokračovat ve vůdčí roli Alteraku a nebudu připravovat eventy v jeho jménu. Pokud budu dělat eventy tak jenom interně, spontánní a ne svolávací (nebo z pozice krále). Chci se také omluvit za krizi, kterou si Alterak prodělal. Nesu na tom svůj díl zodpovědnosti, který byl větší. Musel jsem připomínat egomaniaka ve svých "řešeních" a o adekvátnosti nemůže být řeč. Omlouvám se dotyčným osobám a nejvíce mě mrzí, že jsem neposlouchal hlasy, které mě na to upozorňovali, ikdyž jich bylo více. V tomhle bodě jsem selhal na plné čáře. Také se omlouvám, že nestihneme poslední část eventu "Výprava do srdce Twilightu", kterou jsem nestihl dojednat. Vzhledem k tomu, že celý červen státnicuji tak ani nedodělám. Plánoval jsem společné pokoření raidu Bastion of Twilight po vzoru předešlých dokončených instancí rpery. RP scéna by se snad semkla a měla by další památku, toť můj plán z hlavy, který padl na mé nedůsledné organizaci. Plánoval jsem zapojit i Hordu, ale chápu že nyní technická příprava budoucnosti serveru (ať už hráči budou kdekoliv) má přednost. Na novém serveru (Ice Online) neplánuji znovuzakládání guildy Rytíři Orlice v žádném ohledu. Postavu si nechám nostalgickou, snad mimo guildy, která krále více hrát nebude. Jakákoliv řešení Vás Orlic je čistě na Vás a ve vaší režii jak s postavami naložíte (ano tahle věta nedává smysl ). S Alterakem na věčné časy a nikdy jinak!

Registered Users
    Možná by nebylo od věci začít něco od začátku s čistým štítem, kde si každý znovu vydobude své místo. Bez vedení, bez čehokoliv, jak to vyplyne

Registered Users
    Holá, pokud nějaká zbloudilá duše zabloudí na tyto stránky, rád vás opět uvidím někde ve hře i mimo ní. Jsem sestěhován na Moravu, případně jsem občasně k vidění na funku Legenda RP (fun fun fun), případně ofík s tagem "Cutie66" (prosím neřešit ten battletag ). Nebo pokud někdo hraje na pořádném CATA servru, nebráním se taky jsem pro všechny dračáky. Váš Jesper