Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
  1. #21
    Baned Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Reagoval jsem na ten obrazek, podle neho je zaznam porizen az po 2.4.3 ...
    Zdroj obrazku, datum a jeho pravdivost nemuzu potvrdit ... ale spise bych se priklanel prave k nazoru, ze 4k huntera maximalne tak ve snu a nebo na dalsim datadisku ...
    Trosku jsem zalovil na Googlu, nasel jsem nekolik videii, screenu a topicu na DPS u Brutalluse ale zminku o tom, ze by nekdo daval 4k vubec ...
    Tu nejaky progress z 12.4 , Tu celkem pekna diskuze , Tu SK Gaming rekord , Tu video z onoho rekordu , Tu se resi prave 4k DPS na hunterovi - Luxusni topic ... Doporucuji precist hlavne ten posledni odkaz, tam se resi presne stejnej problem ...
    Ocekavam nepovedene "screenshoty" z Photoshopu ... tak posilejte, uz se tesim

    Chtel bych taky pouzit citaci Knaughty (Posledni odkaz, druha stranka, uplne dole) - "Refuted. At 4k, her ex-BF would have been doing 25% more DPS than the best hunter in the #1 guild during their world-record attempt as the worst non-support-class DPS in-game." Coz asi nejlepe vystihuje nazor na 4000 DPS za huntera na Brutallovi ...

    Puvodni ucel topicu bylo reseni DPS huntera a ne auto-shot ... V pripade, ze jste si jisti, ze mate pravdu o nespravnosti auto-shotu, piste rovnou do bug reportu. Tam si to snad nekdo z vedeni precte a snad to pomuze k budouci oprave, tady to je ale k nicemu ...

    B3
    Last edited by B3rky; 18-05-2013 at 19:03.

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    berky ? ty si zaspal dobu ? ... nechapes ze ten auto-shot je bugnuty, potvrdili to i developery, riesilo sa to v bugreporte este na starej insomnii aj teraz po spojeni... preto sa nahodila ta nova revizia, za ktorej to bolo ako tak spravene, sice nespravene zaroven...

    kazdopadne, jak poznamenal elenae, tu je sunwell kolko ? 2 roky uz? tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu... bugnuty auto-shot dokazany bol, aka z toho bude dmg uz je vysledok opraveneho autoshotu.. to ze nikde nikto na offiku nedal 4k dps neznamena, ze to blizzlike neni mozne

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Myslím si, že chalani uviedli relevantné argumenty k diskusii. Zhodneme sa na tom, že auto shot ktorý bol nedávno zavedený nie je blizz takisto ako ten terajší. Som rád že sa problematika tejto ability konečne začala riešiť. Je jasné že instantný aa je veľké op pre hunter class (aj keď v rotácii na bossoch to bolo skoro rovnaké ako na offi), ale je to aspoň nejaký pokrok v porovnaní s minulosťou. To že hunter pretočí locka atď. je tiež nepodstatné ako už chlapci poukázali . Toto forum a GN tým je tu na to, aby komunikovali s hráčmi a riešili spolu problémy, preto by som sa rád opýtal: Prečo sa zrušili už vykonané opravy, či plánuje GN tým ďalšiu opravu tejto kľúčovej ability a ak áno, v čom by taká oprava spočívala?

    Edit: (srry za presun príspevku)
    Last edited by Sintoras; 18-05-2013 at 21:34.

  4. #24
    Baned Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    http://community.mystiq.org/
    Posts
    632
    skoda jen, ze jsme se nedozili Khuzdula s thoridalem... to by byla cislicka

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Slovakia
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by harpicmax View Post
    tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu
    Mástre,

    opäť si dovolím opraviť vás.
    Offik a jeho gildy majú drobátko iný systém ako tunajšie (DWoA, Wanamare, Goappy Tree Frendz)

    Funguje to tam na spôsobe hlavného zberača top eq, určeného vopred gild mastermi a i.
    A prípady keď niekto niekomu zobral, to tam nieje proste.

    S pozdravom 4 ročný člen Alterac Deviants (Ravencrest-Eu)

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    preco mam taky pocit ze prave ty sa tvaris ako najvacsi Master ? .... to ze v tvojej nwm akej guilde to tak robili neznamena ze to robia vsade... ale to je fuk, si máster no

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Slovakia
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by harpicmax View Post
    preco mam taky pocit ze prave ty sa tvaris ako najvacsi Master ? .... to ze v tvojej nwm akej guilde to tak robili neznamena ze to robia vsade... ale to je fuk, si máster no
    Mástre,
    ja som vás nechcel uraziť ja som len plačúce no-life EMO-dítko.
    Vaše múdrosti sú mi sväté!

  8. #28
    Baned Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by harpicmax View Post
    berky ? ty si zaspal dobu ? ... nechapes ze ten auto-shot je bugnuty, potvrdili to i developery, riesilo sa to v bugreporte este na starej insomnii aj teraz po spojeni... preto sa nahodila ta nova revizia, za ktorej to bolo ako tak spravene, sice nespravene zaroven...

    kazdopadne, jak poznamenal elenae, tu je sunwell kolko ? 2 roky uz? tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu... bugnuty auto-shot dokazany bol, aka z toho bude dmg uz je vysledok opraveneho autoshotu.. to ze nikde nikto na offiku nedal 4k dps neznamena, ze to blizzlike neni mozne
    Nahlaseni o buglem auto-shotu jsem tady cetl uz asi pred mesicem. O tom jestli si myslim ze je bugly nebo ne jsem nenapsal nic, jen jsem odkazoval na bug report, kde se to muze resit ... Cely system lootu je o procentech, takze na otazku jestli mel nekdo sanci sehnat TOP equip je odpoved jednoducha - Ano ... Navic 3 mesice se vztahuji k prvnimu postnutemu obrazku ... Pokud se budeme bavit o rekordu SK Gaming (4 minuty 9 vterin), ktere jsem u postoval, ale postnu ho znovu ... Tak toto video bylo na jejich strankach postnuto 15. Srpna, bohuzel opravdove datum kdy bylo video natoceno jsem nenasel ... Ale i kdybych bral 15. Srpna, tak je to 5 mesicu od spusteni SWP vcetne casu straveneho na progressu, uz od pohledu na equip lidi vidis vyfarmenost SWP (+Tech Azzinotek z BT tam take sviti pekna hromada) a v pozadi videa muzes videt tri huntery ... jednoho s Golden Bow a dva s Thoridalem, opakuji dva !! V jedne guilde, na offi, 5 mesicu po spusteni SWP ... To je vice nez ma cela horda na Insomnii za cele ty roky (Tedy v pripade, ze posledni dobou, behem me neaktivity nepadl) ...Ohledne 4k DPS - Je si take treba uvedomit ze WOW ma svoje limity ... Je pekne rict si, ze to ze na offi nikdo nedal 4k DPS, neznamena ze to nemuzu dat na blizzlike serveru, ale nekdy to proste WOW neumoznuje ...
    Opravy ktere zlepsuji kvalitu serveru podporuji, pokud ale po "uplne" oprave auto-shotu bude kazdej lepsi hunter tocit 4k DPS+, bude asi chyba jinde ...

    B3

  9. #29
    Baned Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    http://community.mystiq.org/
    Posts
    632
    Ja musim souhlasit s Emptuchem, co se tyce equipovani jednotlivcu. Kdyz jsem byl u kamose divat se, jak smazi na ofi, tak po padnuti bosse nebylo zadne bidovani nebo rollovani, dostal to jeden typek a slo se dal. Tak rikam jako wtf a kamos, ze tak maji postaveny system, jsou urcite priority zavisle na delce pobytu v guilde, dps/hps, kdo si to jak zaslouzi.

    Ostatne ve WoA jsme taky meli priority na top eq ze SWP a doplny z T6tek a dostavali ho ti, kteri vedeli, co s nim a uplatnili ho.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Oki, nehádejte se tu vás poprosím, když už tu jsme těžce OT.

    Tak za prvé, Berky děkuju za linky, to poslední fórko se mi vygooglit nepodařilo. každopádně tam máte důkaz pro i proti tomu o čem se hádáme.
    Na druhé stránce píše fathrd, že na druhej kill Brutala tam kopl za BM 2882 dps prakticky bez sunwell eq a support pořádnej taky neměli. Pokud vezmu v úvahu arpen co tam nabereš pak, myslím, že na těch 3600-3700 by se s full supportem dojet dalo určitě i tam. Matematika prostě kecat neumí, pánové, spelly fungujou stejně tam jako tady.

    Za druhý: Mufi, taky bych rád viděl Khuzdula s Thoridalem, v začátcích mě toho naučil dost a dost. Ale, i kdyby ho měl, kvůli onomu buglýmu autoshotu by zabrečel jako teď já. Protože Thoridal je rychlejší zbraň, je prostě daleko těžší to uklikat v rotaci správně - tudíž i já sem měl dps tak jen o stovku vyšší než kluci s Goldenem.

    A jinak co se týče toho rekordu - vím jak se lootovalo, ale stejně mi přišlo že necelý tři měsíce byla moc krátká doba. Ten druhej už by měl bejt ok. Ale odpovím otázkou - když hunter, kterej byl na skoro všech screenech z offi před warlockem, nemůže točit 3600 dps, jak je možný, že warlock jo? Pochybuju, že tohle číslo taky někoho napadlo, a skončli by sme ve stejný hádce jako teď, akorát co se týče dps warlocka.

    A nakonec, se skoro top supportem je možný točit 3500, když se alespoŇ částečně zbavíme onoho problému s autoshotem. Viz můj výsledek z doby ,,autoshotu instantního". Jediná věc, kterou jsem si nepropočítal, je dmg peta, ale předpokládám, že to by neměl být ten případ, protože peti už jsou nějakou dobu na Insomnii opravený.

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top