Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 39

Threaded View

  1. #21
    Baned Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Reagoval jsem na ten obrazek, podle neho je zaznam porizen az po 2.4.3 ...
    Zdroj obrazku, datum a jeho pravdivost nemuzu potvrdit ... ale spise bych se priklanel prave k nazoru, ze 4k huntera maximalne tak ve snu a nebo na dalsim datadisku ...
    Trosku jsem zalovil na Googlu, nasel jsem nekolik videii, screenu a topicu na DPS u Brutalluse ale zminku o tom, ze by nekdo daval 4k vubec ...
    Tu nejaky progress z 12.4 , Tu celkem pekna diskuze , Tu SK Gaming rekord , Tu video z onoho rekordu , Tu se resi prave 4k DPS na hunterovi - Luxusni topic ... Doporucuji precist hlavne ten posledni odkaz, tam se resi presne stejnej problem ...
    Ocekavam nepovedene "screenshoty" z Photoshopu ... tak posilejte, uz se tesim

    Chtel bych taky pouzit citaci Knaughty (Posledni odkaz, druha stranka, uplne dole) - "Refuted. At 4k, her ex-BF would have been doing 25% more DPS than the best hunter in the #1 guild during their world-record attempt as the worst non-support-class DPS in-game." Coz asi nejlepe vystihuje nazor na 4000 DPS za huntera na Brutallovi ...

    Puvodni ucel topicu bylo reseni DPS huntera a ne auto-shot ... V pripade, ze jste si jisti, ze mate pravdu o nespravnosti auto-shotu, piste rovnou do bug reportu. Tam si to snad nekdo z vedeni precte a snad to pomuze k budouci oprave, tady to je ale k nicemu ...

    B3
    Last edited by B3rky; 18-05-2013 at 18:03.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top