Quote Originally Posted by Huntress View Post
třetí hatuje oba a směje se tomu...

A k tý tabulce, a kdepak máte Munkena? Až si empuchu najdeš kdo to byl tak tu chci omluvu za ten 3 stránkovej spam a přiznání že knedlík víš a že ta tvoje tabulka je nějakej výtvor vola co se nevyznal...nejdřív si ty svoje ,,zaručený,, informace z ofiku ověř než tu začneš takhle šťourat.

A nechápu že ste mu tu tabulku vůbec žrali dyť je to tabulka noname voslů DDD
Máster II.(advanced edition),

Za 1.- ja nehejtujem, ja sa len smejem aký ste vy Fun-Free-Server-Pro Huntri (offi v oblakoch) strašne moc imba skilled a ako perfektne tu fungujú všetky classy, spelly a mechaniky.

Za 2.- Recount je asi tak presný ako keď dám babke podržať tvojho vtáka, povie že má 25gramov(gramov=nie cm), ja viem že to bude podobné, ALE 10 gramov má v reále (tj. WoW Logs). Tam sa to ukáže ešte presnejšie a a zistí sa že to je len 9.96349315 Gramu. Vygoogli si to.

Za 3.- Neviem hrať huntra, viem len to čo som vydel, s huntrov (tých PvE) čo točia uznávam niektorých na Inske,- som vemeno, ale nie až také. Bohužial pre vás, viem si zistiť vaše číselká preto rešpekt: Chealin, Khuzdul, Elenae, Samusin. S PvP čkarov mi nedá nespomenúť: Loryel-hoci je s Wanamare, niečo také ako on som nevidel nikde.

P.S. Som Emptúch(odvodené od Empty), nie Empúch, Díky