Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12

    Hunters' FapRoom

    No, protože nemáme nějakou možnost sledovat, jak jsou na tom kolegové hunteři z druhé frakce, zakládám tenhle topic. Samozřejmě mám +- přehled komu padl oranžovej luk, nebo kdo vypadá na schopnýho huntera, ale tím to hasne.

    Když se přiznáme ke svým výsledkům, mohlo by to poskytnout pěkný měřítko. Poslední revize autoshotu to docela boostla, tak uvidíme, kolik se komu povedlo vytáhnout. A aby to mělo nějakou výpovědní hodnotu, osobně bych to vztáhl na
    Brutalla v Sunwellu.

    Samozřejmě, házejte sem cokoliv, ať už record crit aimedou do hráče nebo podobný blbosti



    Edit: Po dohodě Vás ještě poprosím - přihoďte i svoje staty/gear a support ať to máme celý, děkuju.
    Last edited by Elenae; 13-05-2013 at 23:16.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12

    Elenae - BM

    Tak, můj příspěvek. Je to s Thoridalem, ačkoliv jsem asi 15 sec před koncem umřel na mrtvýho tanka (V heru s bestialkou odpálenou).
    3564,5 dps

    Recount:
    http://www.2i.cz/info/a20e1c36e5.jpg

    Staty unbuff:
    http://2i.cz/200e1c36e5


    Co se raidu týče - Na bossovi Expose Armor, Curse of Reclessness, Faerie Fire od moonkina +3% hitu, Seal of Crusader od retriny, JoW, Hunter's Mark a Expose weakness od survivala (z cca 1050 agi) a nakonec Blood Frenzy od Armse. V partě pak warrior, feral druid, enha shaman s agi totemem a retrina (nakonec jsem je předvědčil ).

    Buffy - BoM, BoW, BoK Salva, packa, agi žrádlo +20 a +10, agi scroll +20, elixir of demonslaying, haste potka na CD. Na petovi +20 str, agi scroll, BoM, BoK, packa.
    Last edited by Elenae; 13-05-2013 at 23:31. Reason: Doplnění o staty, raid apod.

  3. #3
    Baned Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    82
    najs, no až já půjdu raid a povede se grupa tak taky něco přihodím...btw ty lockové vám opravdu točej tužku

    btw snažíš se o 1:1(časování), nebo necháváš na serveru 2:1(spam)? Mě zatím na panácích vycházel drobně líp spam, v raidu sem od tý doby nebyl xD

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    tak teda nieco napisem aj ja xD

    3019 dps... 19k mi chybalo do milionu dmg support v raide nic moc, ani support svoj nic moc, no uz je to lepsie a snazim sa nezabudat na demonslaying



    tu su staty bez buffov - iba s aspectom, 1925 armor ignore



    zostava raidu -expose armor, recklesness, feary fire, hunters mark nevytalentena a to je vsetko xD ... taka napikacu, ani survival, ani arms, ani retrina ani nic
    parta - fury war, feral, BMhunter(ja), BM hunter druhy, enha... (totemy na switch... WF na proc a pak agi, o par sekund jak skonci WF zas WF a pak zas agi)
    buffy - Bom, Bok, Agi scroll, agi zravka +20, (10 som vtedy nemal), 1x demon slaying (na 2. po 5. minute som zabudol) 1 haste potka a 2 fel mana potky - bez wisdomu a judgmentu na wisdomu smo trošku kapal na manu
    pet buffy - bom, bok, packa...

    tak verim ze s top partou, minimalne jak mal elenae tam 3400 dam xD este si to len tak zostavit xD

    edit: pred tou super top reviziou som dal max 2780 dps, support tiez nic moc, jediny pocitatelny boost je 2x hero
    Last edited by harpicmax; 14-05-2013 at 00:31.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Dobře
    Jo před super top revizí sem měl 2952 - na 70% neuhealovali na burn survivala, to tehdá trochu nasralo Jináč mám úkol pohrát si s recountem tak, aby zobrazoval celkový dmg + peta k tomu samotnýho zvlášť - to je pěkná věc.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    to je jednoduche, das si v recounte nastavenie - a das merge pets (fajku prec) a pak das pets - show... bude ti to ukazovat dmg huntra a dmg peta zvlast

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    6
    Auto attack je zase opravený - zase sa naňho musí čakať 0,5 sec...

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Tak, bacha, když to makrujete, občas může procnout KC pěkně nechutně do aa a pak ho zdrží. Kdyby aspoň hodili KC aby aa nerušil, už is nemusíme stěžovat.

    K tomu 0,5 sec cd - ten je správně, jen by ho střely a KC neměly resetovat. Tkže makro powa a zkusit pořešit ten KC aby to nepřekusoval.

    Funguje !Auto shot, ale ten diff tam je furt, možná maličko menší.
    Last edited by Elenae; 16-05-2013 at 14:18.

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    82
    what? člověk si s tím ani nezatočí a oni to zrušej?

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    no jo nejaky inteligent... asi nejake deti plakali ze hunter moc toci... ale pozrite sa na videa z offiku ze huntri by mali tocit 4k dps na brutovi uplne s prehladom...

 

 
Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top