Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 39

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Slovakia
    Posts
    47
    Quote Originally Posted by Huntress View Post
    třetí hatuje oba a směje se tomu...

    A k tý tabulce, a kdepak máte Munkena? Až si empuchu najdeš kdo to byl tak tu chci omluvu za ten 3 stránkovej spam a přiznání že knedlík víš a že ta tvoje tabulka je nějakej výtvor vola co se nevyznal...nejdřív si ty svoje ,,zaručený,, informace z ofiku ověř než tu začneš takhle šťourat.

    A nechápu že ste mu tu tabulku vůbec žrali dyť je to tabulka noname voslů DDD
    Máster II.(advanced edition),

    Za 1.- ja nehejtujem, ja sa len smejem aký ste vy Fun-Free-Server-Pro Huntri (offi v oblakoch) strašne moc imba skilled a ako perfektne tu fungujú všetky classy, spelly a mechaniky.

    Za 2.- Recount je asi tak presný ako keď dám babke podržať tvojho vtáka, povie že má 25gramov(gramov=nie cm), ja viem že to bude podobné, ALE 10 gramov má v reále (tj. WoW Logs). Tam sa to ukáže ešte presnejšie a a zistí sa že to je len 9.96349315 Gramu. Vygoogli si to.

    Za 3.- Neviem hrať huntra, viem len to čo som vydel, s huntrov (tých PvE) čo točia uznávam niektorých na Inske,- som vemeno, ale nie až také. Bohužial pre vás, viem si zistiť vaše číselká preto rešpekt: Chealin, Khuzdul, Elenae, Samusin. S PvP čkarov mi nedá nespomenúť: Loryel-hoci je s Wanamare, niečo také ako on som nevidel nikde.

    P.S. Som Emptúch(odvodené od Empty), nie Empúch, Díky

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    19
    no jo emptuch top xD

    jedno video od speedkillu brutalla by SK gaming... hlavne doporucujem pozriet vyslednu tabulku dmg...

    - munken top 4230 dps (s herom bez BW) no 4k sa ocividne da - co som spozoroval tak mal thoridal, a vyzeralo to ze mal takmer top, no neda sa to presne urcit

    http://www.youtube.com/watch?v=NqORheQREkI

    ak by sme zobrali do uvahy, ze sa neda urcit presne ake mali zlozenie party (vidno podla buffov ze tam bol survival, 2. lock na reckle, roguna na EA, so sovou som si neni isty) tak pri top zlozeni party a raidu ake sa pre BM huntra da dosiahnut, s top Eq by sa malo dat dosiahnut 3600+
    Last edited by harpicmax; 28-05-2013 at 01:42.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top