Tak, když už se změnilo to co se tu řeší (jak jsem čekal) taky si přidám.

1. Autoshot bez castu nebyl Blizzlike (viz post přede mnou)
2. Co nás nejvíc nerfuje je ono přerušení castu autoshotu - autoshoty si tím buď zdržujeme (opatrností) nebo prostě odsouváme o další steady a půl vteřiyn k tomu dál (moc brzy zmáčknutej).


B3rky
Sunwell prisel s patchem 2.4.0 (25th March, 2008 ), patch 2.4.3 (15th July, 2008 ) ...
Podle toho obrazku je huntersky zaznam z data 22nd July, tedy az po nahozeni patche 2.4.3 ...
Tak, přesvědčili jste mě, že umíte přemýšlet jen napůl. Rozdíl mezi insomníí a offi je v tom, jak dlouho se farmí swp tady a jak dlouho na to měli oni. 25.3 - 15.6. jsou necelé tři měsíce, které měli na odprogressovnání SWP a nabrání equipu. Cca 11 IDček. To by někdo musel bejt sakra lucker, aby měl skoro všechno.

Podložený to mám dál - Spreadsheet od Cheeky, stavěnej na offi TBC ukáže v nejlepším až 4100 bez heráku, potek apod. Tzn 3500-3600 by mělo bejt reálně možný i tam.
Dál, matematika se nemění, a to co si spočítám podle offi vzorečků funguje pro huntera i tady (až na určitej problém s T6 bonusem kerej trochu stahuje steady dolů).



Tkže přemýšlet, ale i promýšlet Stačilo by zavýst tu 0,5 sec frontu v castu AA a budem spokojený všichni.