Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4

    NISIAR, rest in peace

    NISIAR

    ....predstavoval jednu z nejvetsich a nejlepsich guild hlavne co se tyce PvE nekolik let. Diky mnoha faktorum dnes jiz bohuzel nenaplnuje predchozi slova a je asi zbytecne se rozespisovat. Tohle je jen pripominka pro ty vsechny, kteri delali a zili s touto guildou, pro ktere byla jako skoro druha rodina a diky ni vzeslo mnoho pratelstvi i v realnem zivote. Pripominka mnoha uspechu a nadseni, ale nekdy i zklamani a rozcarovani. A take jako podekovani vsem, co ji behem tech let poznali, budovali a drzeli na vrcholu.


    Ale dost melodramaticnosti

    Guilda jeste nezanikla, ale jeji zbyvajici clenove jiz koukaji, kde by se mohli usadit v jinych novych raidovacich skupinach.

    Takze...

    Rest in Peace

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    63
    Jo skvěla guilda plna skvělích lídí. Opravdu jako rodina kde každý přidal svým názorem k uspěchu této guildy jako exGuM jsem rád ze jsem byl GuM
    A všem moc děkuji a přeji mnoho uspěchů v jine guildě Mne samosebou najdete kdykoliv na TSku LoD kde afkuji

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Twinstar.cz
    Posts
    30
    Úplně nejlepší guilda a ty raidy šly taky vážně skvěle (teda doufám pač sem jich cca 90% prospal ). Hodně srandy na tsku! Je jen škoda že plno starších členu přestalo hrát a potom i nováčků. Vážně škoda že se nám nepovedlo guildu znova vzkřísit

    Jinak jestli by někdo hledal někoho na raid stačí si zadat /who Nisiar a par lidí se určitě rádo přidá

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    8
    Smrt všem zlodějům guild-banek jako je Airxmen!

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    to si vzal vyplatu ne? pff hade jedno

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    24
    ha, zdravim. V te guilde jsem byl jeste na valhalle, kdyz se chodil hyjall a BT bylo zabugovane
    Cau petysi, nevedel jsem ze jeste hrajes

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Hradec Kralove
    Posts
    2
    <3 yes krasny roky svama )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top