Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 101 to 110 of 116

Thread: Vir Aeternum

  1. #101
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    403
    Quote Originally Posted by razercz View Post
    Myslim ze si muzu dovolit oznamit, ze nase guilda prozatim ukoncuje svoji cinnost na tomto serveru.
    Už dlho chýbal skutočný leader, čo?

  2. #102
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    448
    Quote Originally Posted by Hucimir View Post
    Už dlho chýbal skutočný leader, čo?
    leader serveru určite

  3. #103
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,157
    Quote Originally Posted by razercz View Post
    Myslim ze si muzu dovolit oznamit, ze nase guilda prozatim ukoncuje svoji cinnost na tomto serveru.
    je to definitivni ? .... nechce se mi ani verit ze zanikla jedna z nejstarsich "funkcnich" guild na serveru ..to uz je asi vazne konecna

    co dodat jineho nez ==>
    Quote Originally Posted by vlado View Post
    CG (vedenie), že ste to tak dlho vydržali :-D
    btw existuje jeste vubec nejaka schopna guilda na serveru ?

  4. #104
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Český Krumlov
    Posts
    263
    Bylo to pěkných 200+ dní played Postava Ashbringerr byla včera smazaná a já tudíž definitivně ukončil na tomto serveru veškerou činnost Děkuji za 6 let strávených na tomto serveru. Díky vedení !

  5. #105
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    88
    Po spouste proraidovanych hodinach na tomto serveru, kdy se snazila tato guilda udrzet na spicce na tomto srverua ziskala nespočet realm firstu a jinych oceneni, mezi nimiz doslo pri postupnem upadavani serveru ke spojeni s nekolika dalsimi guildami, jsme ani mi nemohli zustat lhostejni k laxnimu pristupu vedeni serveru v poslednich mesicich. Guilda Vir Aeternum prezila upadek pri TBC, kdy tu hrala jen hrstka nejvernejsich, prezila cely WoTLK a s prichodem preCata/Cata jeste par mesicu naplno fungovala a pomahala s testovanim instanci. Vzdy se snazila server nejakym zpusobem pozvednout a vyzdimat z hracu to nejlepsi.

    Se současnou situaci se bohužel ani nejskalnější zastánci serveru nemohli smířit a tak se vedení rozhodlo zahodit roky budované jméno a po domluvě s vedením konkurenčního serveru se většina guildy přesunula ke konkurenci, kde nám nabídli více než dobré podmínky a snažili se nám maximálně vyjít vstříc.

    Přejeme vedení serveru mnoho úspechů a lepších rozhodnutí.

  6. #106
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    2
    Muzu se zeptat jaky je ten konkurencni server?

  7. #107
    Baned Users
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    14
    šli jsme do nebe, ke hvězdám ... a je nám tam fajn .. tenhle server jsem měl rád, začal jsem hrát na mystiqu a skončil jsem až tu, no bohužel to martina přestalo bavit a tím hasne zábava i pro nás...mějte se fajn

  8. #108
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Sudeteland
    Posts
    22
    Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes.
    Last edited by ToncekHC; 28-06-2015 at 13:57.

  9. #109
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Nedá mi to se neoptat. Co takový převod guildy + x charu stojí? (ne netrolluji, vážně )

  10. #110
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Český Krumlov
    Posts
    263
    Quote Originally Posted by Kmotr View Post
    Nedá mi to se neoptat. Co takový převod guildy + x charu stojí? (ne netrolluji, vážně )
    Pár schopných lidí a rozumná domluva s konkurencí, která nám vyšla vstříc

 

 
Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top