Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Old Heroes

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    403
    Myslím, že status najstaršej aliančnej guildy, ktorá aktuálne funguje (alebo vôbec) a možno i v rámci celého servera, si určite ponechali - teda svoju príslušnosť v takejto guilde.
    A čo sa týka tých ďalších vecí, o ktorých písal nado mnou mufinQua, určite si v nich nepohoršili, chce to len čas, pevnú vôľu a odhodlanie. Predsa len, Equipovo to teraz nie je nič moc celkovo, ale zasa sa to veľmi ľahko vyrovnáva nasadením, skúsenosťami a šikovnosťou takže to do ICC bude lepšie, i keď nie na rovnakej úrovni ako iné guildy.

    To JohnTydyt: sme radi, že tu tá možnosť je; isto neostane nevypočutá ;)

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    4
    Tak krize byla už velice dlouho a guilda se tak tak držela. Čekali jsme na spojení s Narniasem a měli dohodnutý plán. Nabrat co největší počet hráčů, ale jelikož jsme mohli nabídnout pouze 10 man raidy, tak k nám nepřišlo tolik lidí, kolik bylo třeba na zvednutí populace guildy. Takže jsme se po dlouhých debatách rozhodli přejít.

    OH sice skončilo, ale díky Vir Aeternum můžeme dále pokračovat na vysoké úrovni, jak tomu bývalo dříve.


    Velice si vážíme všech co pro OH něco udělali a podíleli se na celkovém chodu guildy po celou její historii. A věříme, že se na Old Heroes bude vzpomínat jen v dobrém.

    S pozdravem Old Heroes.
    Last edited by Insie; 16-03-2013 at 00:06.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    No tak to je dost škoda, že to skončilo takhle. Nicméně na své působení v OH budu vzpomínat jako na nejlepší zážitky, co jsem kdy ve WoWku měl. Starý dobrý časy progressování Black Templu a Sunwellu. Dodnes si povzdychnu nad tím, že jsme toho M'urua nedali.

    No nicméně, až se zas zprovozní vytváření postav, tak se na ten váš novej server asi podívám, jak vám to tu funguje a kdo tu z Mystiqu vůbec zůstal.

    Po tom čase hraní na Twinstaru a Molten-wowu mi ta mystiq komunita trochu chybí.

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Brno
    Posts
    22
    jasný, přijď se podívat... no bývalý členy najdeš hlavně v Kaldorei a pak ty, co zůstali až do konce, najdeš ve Vir Aeternum.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    155
    Zdar, holomci, tak jsem zase tady...a rovnou s celym serverem

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    42
    Ahoj

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    591
    Jaj tohle bude zajímavý no já se stejně budu asi až do cata flákat

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top