PDA

View Full Version : RedDragonClan



MorganaHell
02-09-2021, 23:47
Hello everyone 8),


our RedDragonClan will be on this server soon and we are looking forward to this year with H5.

https://cdn.discordapp.com/attachments/616877886187503618/880972070106857492/verze_II.png




Something from our life.. we love Lineage 2 ! :)) (so many years - history of our clan is around 15 years)

https://www.youtube.com/watch?v=hsAh3Usn3uo (https://www.youtube.com/watch?v=hsAh3Usn3uo)


https://www.youtube.com/watch?v=hsAh3Usn3uo





Thank you.

MorganaHell
02-09-2021, 23:48
https://www.youtube.com/watch?v=XL18iGkfb7E

MorganaHell
02-09-2021, 23:54
https://www.youtube.com/watch?v=a9YSvQVdbvw&t=375s

isu
03-09-2021, 19:23
High-rate clan?

manjakas
03-09-2021, 21:37
Need db for your clan or cp?

vacicak
03-09-2021, 22:30
no jsem na vas zvedavej. asi umite hrat trololo servery s mana potama, nekonecny NPC buffy atd. schvalne jak zahrajete normalni server :-)

syslak
04-09-2021, 12:38
Má to něco společnýho s GP RD krom názvu a tebe jako bejvalý enemy RDček?

Horacinka
04-09-2021, 23:47
nic proti ženskejm, všecky su stejne (su vitané) :D, ae furt tady dennodenně do někoho neremcám, na to mám kuráž s kouskem citu. :)

WUDY
05-09-2021, 08:41
Je tam zopár hráčov s pôvodného RD niečo s destiny niečo s rainbow a zopár nových tvary. Zopár pariet čo to aspoň trochu vedia klikať a hrať ako CP :)
Aj ja mam trochu hlavu v smútku že mana potiony nebudú, ale dúfam že to nejako zvládneme aj bez nich :)

MorganaHell
05-09-2021, 16:58
Členy něketeré z GP Gracie..z c4 už ne:)) na C4 jsem pár RD měla loglý jen já:D je to hlavně pocta původnímu clanu a jeho crestu. Kluci si to zamilovali:))

MorganaHell
05-09-2021, 17:01
no jsem na vas zvedavej. asi umite hrat trololo servery s mana potama, nekonecny NPC buffy atd. schvalne jak zahrajete normalni server :-)

tak jako každý jsme všichni hráli na low ratech, kde se začalo, aby se umělo hrát..v dnešní době není takový čas na low rate..jediná vyjímka je tady Elmore, kde je dlouhodobější stabilita komunity a není P2Win..Samozřejmě to bude zkouška pro některé hráče..a uvidí se.. buď to pude nebo to nepude:D 8)

MorganaHell
05-09-2021, 17:03
nic proti ženskejm, všecky su stejne (su vitané) :D, ae furt tady dennodenně do někoho neremcám, na to mám kuráž s kouskem citu. :)

vůbec nepobírám tento příspěvěk:D můžeš nějak specifikovat co chceš?:D

MorganaHell
05-09-2021, 17:06
Need db for your clan or cp?

Do you mean Doombringer? Could you please write to me in Discord (ScaryLucinka/MorganaHell1#7225) or email in Beta.

Thanks

OdBE
06-09-2021, 06:31
no jsem na vas zvedavej. asi umite hrat trololo servery s mana potama, nekonecny NPC buffy atd. schvalne jak zahrajete normalni server :-)

koukám, že už rozdáváš lásku :)

KompenzatoR
06-09-2021, 07:12
Má to něco společnýho s GP RD krom názvu a tebe jako bejvalý enemy RDček?

Tiez som si polozil tuto otazku... ale vzhladom na to ,ze nabrali cely Giran tak tam najdes max 3-4RD z tvojho posobenia v klane :D to ich mam ja viac v CP :D

vacicak
06-09-2021, 16:28
koukám, že už rozdáváš lásku :)

já vždy, miluju všetkých

Hora cio
06-09-2021, 21:00
vůbec nepobírám tento příspěvěk:D můžeš nějak specifikovat co chceš?:D

ještě dlouho nepobereš....:) a že tu na serverech hralo malo ženských?....:rofl: ve hře jsem je viděl na evropskej s klancechty, jeden holčičí tam bol, ale to bol asi ruskej, s azbuckou klavesou a česko-ruskim slovnikem v ruce bych se třeba dorozumněl.

Ancient
16-09-2021, 19:37
Pěkný den přeji,
pamatujete si prosím někdo z RedDragonClan, na jakém serveru váš klan vzniknul? Jste RedDragon z původního DKTechu - GamePark L2? Díky za případné info :-)

Ancient, Humu

syslak
16-09-2021, 21:21
Pěkný den přeji,
pamatujete si prosím někdo z RedDragonClan, na jakém serveru váš klan vzniknul? Jste RedDragon z původního DKTechu - GamePark L2? Díky za případné info :-)

Ancient, Humu
Je to jen levná kopie, žádnej originál :D

Ancient
16-09-2021, 22:02
Je to jen levná kopie, žádnej originál :D

No, spíše mě zajímá, jestli ještě hraje nějaký pamětník z té doby :-)

Thunderhawk
16-09-2021, 22:34
Je to jen levná kopie, žádnej originál :D
http://www.original1869pribram.cz/

Deathwing
17-09-2021, 20:27
No, spíše mě zajímá, jestli ještě hraje nějaký pamětník z té doby :-)

Myslíš někdo až tak starej? (něco okolo 2006) :D

https://i.postimg.cc/5yJxt1Lm/Shot00045.png

Z původních RedDragon v době kdy byly 2 clany a farmilo se ve 2 skoro full partách v martyrs kdy se víc chatovalo než mlátilo už asi nikdo nehraje.
Postupně se z 2 clanů stal 1. Do konce C4, pak následovala GF pod Gameparkem (dokud Dah4k nezačal dělat kraviny a pkovat gm charem na Greenu). Potom Sinister (H5), Grace (GF), Shrine (GF), kolem roku 2017 jsem skončil.

MorganaHell nevím jestli hrála přímo v RD, ale u enemy nebo u spojenců později určitě. Z videí pak pár nicků jako Exthaze, Johny92, Logitech clanem prošlo. Ale lidi průběžně přicházeli a odcházeli a když odešla celá parta tak si mohli založit clan na jiným serveru. Takže nějaký nepřímý pokračování clanu to nejspíš bude.

Ancient
18-09-2021, 00:58
Ježiši Deathwingu, zdraví tě Ancouš, kde jsi vzal ten sceenshot :-) Vždyť tam sedím na *****i já :-) Fakt něco kolem 2004-2006, to už si nevybavuji přesně. No to je hlína. Hrával jsem to fakt docela dost, ještě s Dracem a úplně původní partou. To byl ještě Vertigo v Sentinels a společně jsme v ally BlackLegion mlátili Imperium, nebo oni nás... jak kdy :-) Bohužel pak moje manželka rozhodla, že teda stačilo, a že bych se měl věnovat i jiným věcem než jen práci a Lineage :-)

Sunstorm
18-09-2021, 16:29
Ahoj, taky jsem kdysi davno hraval na DK a GP v RD jako Sakalova CoV flaska. Minuly rok jsem zde obcas logl a neco malo pofarmil, mozna to na relax zase nainstaluju. Rad by jsem mel zase rd crest nad hlavou. Mejte se pekne a at vam to tu slape :-)

Deathwing
18-09-2021, 17:37
Ahoj, ahoj. Tak přece se někdo další ze starý party našel. :D
Pro sceen stačilo hrábnout do složek se screenama z dávných dob, a potom je projít další jestli náhodou někde není Ancient. Tenkrát v RD byli lidi jako Carananoon, Veduci, Patres, Jackall, Sunstorm co se tu našel, Alizei a další
Když prohrabu data tak podle historie Dktechu je start C4:

Současná éra serveru začíná 4.8.2006 v 16:45. Server je spuštěn na C4 PTS jádru, původně s rate 1x, později zvýšeným na 1,5x a posléze znovu na základě hlasování hráčů na současných 2x (na vše). Majitelem hardwaru je Lung, hlavním adminem Rodier.
Mám pár screenů ze silvestra 2006 kde mám 59 lvl ještě ve FireDragons, takže tohle muselo být v první půlce 2007.

ArcainTannus
20-09-2021, 12:36
Ahoj,hrál jsem tu před 5 až 8 roky, a chtěl bych zase tady ztratit čas tak kdyby se našel někdo na hraní tak dejte echo.

L0gitech
03-10-2021, 06:03
Členy něketeré z GP Gracie..z c4 už ne:)) na C4 jsem pár RD měla loglý jen já:D je to hlavně pocta původnímu clanu a jeho crestu. Kluci si to zamilovali:)) Tak vtom případě jsou to buz3ranti, protože semnou a s Johny92 to nemá nic společného. Aneb jak si děti hrajou na někoho jiného.....

WUDY
04-10-2021, 06:38
To hej my sme trošku ine RD nam vyhlasim a prijal war cely server, skoda ze exp nieje aj s hracov, už by sme mali 85 :) Je pravda že trošku meškame s farmou polka klanu ešte nema ani treti prestup nikomu sa nechce farmiť len furt to PVP a PVP, prochu už by sme sa mohli zamerat aj na farmu mobov a dokončiť nobli a nejaky equipt A+:D ale zatial to nieje zle nejake to WB sme sfarmili i hrad mame a dokonca aj nejaka ta warda tam je, zatial všetko podla planu :)

vacicak
04-10-2021, 14:50
To hej my sme trošku ine RD nam vyhlasim a prijal war cely server, skoda ze exp nieje aj s hracov, už by sme mali 85 :) Je pravda že trošku meškame s farmou polka klanu ešte nema ani treti prestup nikomu sa nechce farmiť len furt to PVP a PVP, prochu už by sme sa mohli zamerat aj na farmu mobov a dokončiť nobli a nejaky equipt A+:D ale zatial to nieje zle nejake to WB sme sfarmili i hrad mame a dokonca aj nejaka ta warda tam je, zatial všetko podla planu :)

celkem uspesne ste prebrali štafetu po Ownage :-) v dobe kdy jsou na serveru klany o 1-3 partach jich mate tipuju 8 :-)

WUDY
05-10-2021, 16:26
Ale ved oren ma 9CP a Godard 8CP su tu normalne PVP clany, ten jedno CP clan vieš kto to je za 3 dni noblese za 7 dni full vyatributovany Vesper nobl set a guny :) Nepotrbuješ byť genius aby si to pochopil :D Aj ked sa tvaria ako voš pod chrastou že oni nič oni muzikanti :D

vacicak
05-10-2021, 19:49
Ale ved oren ma 9CP a Godard 8CP su tu normalne PVP clany, ten jedno CP clan vieš kto to je za 3 dni noblese za 7 dni full vyatributovany Vesper nobl set a guny :) Nepotrbuješ byť genius aby si to pochopil :D Aj ked sa tvaria ako voš pod chrastou že oni nič oni muzikanti :D
pvp klany ty dva co zminujes urcite nejsou hele, kort kdyz jeste k tomu hrajou spolu :-) to ze ma nekdo za 14 dni vesper zbrane jen znamena ze vi jak to klikat, ale ja se tu bavim uplne o jine veci. za cca 3 tydny si uz ani ta jedna cp neškrtne :-)

WUDY
08-10-2021, 11:05
Ved tak to ma biť, celkom mylo ma prekvapilo PVP tuna, len trochu to kazia jednotlivci vo full vyatributovanich vesper nobles setoch ked ešte 99% servera beha v comon, ale ako hovoriš to sa dobehne, čo sa týka PVP, je to fajn vecerna farma v DV celkom ujde :D Jedine čo by tam mohol sroubek upraviť su tie RB v DV strašne su zabugovane...

vacicak
08-10-2021, 14:03
silný neni zabugovany :-)

WUDY
08-10-2021, 17:58
nie su silne pred 2 týždňami sme urobili 6RB jak nic a teraz dva týždne vyvolavame a vyvolavame RB a ***** prideme k portalu vyvolame 15 RB k druhemu dalšich 15 rb k tretemu dalšich 15 RB a možeme čakať na reštart proste po reštarte znova a znova a znova a už 2 tyžne to iste a furt nemame to naše RB. skôr si tu gunu vyspoilime... totalne zabugovane 7 RB

MorganaHell
09-10-2021, 01:21
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=YE5yWp91iI0 promo from TW

hakRman
15-10-2021, 12:26
Tak vas tu vsetkych zdravim, vidim ze nas ally crest ako nas odkaz minulosti stale zije :D aby som sa predstavil... Na Dktechu C4 vacsinou sorcka Meliora, na GP gracia final ako warcryer weRRna, klan Syndicate, ally spojenec RedDragonu. Plus teda ja som ak sa dobre pamatam pricuchol aj priamo ku klanu RD na tej gracii.

Strasne ma trha nostalgia, zahrat zase Lajnu :D ale nevim no.

Sice som sa dotycneho nepytal na povolenie ( :D ), ale takisto by vas urcite rad pozdravil moj reallife kamarat, zakladatel klanu Syndicate, bladedancer d4n1, resp. sorcka serra.

WUDY
19-10-2021, 16:39
Myslím že aj naberáme, tri party to nejak psychicky nedali, mame prijatý war prakticky s celým serverom, tak že ak nemáš rad PVP moc v našom klane nevydržíš, malo kedy sa stáva keď stretneš hráča mimo mesta aby nemal nad sebou prekrížene dva mečíky :D
Keď ste šikovný, tak raz dva sa vyexpite, niektorý tuná dali noblese za 3 dni a vesper set za 7 dni tak že nie je extra ťažké sa pridať :)
Čo sa týka crestu RD, dúfam že mu hanbu nerobíme :) Tak farmári nie sme, aj po mesiaci ešte polka clanu nemá nobles a behá v A-čku :D Zatiaľ to dávame aj takto na pohodu, aj keď to nie je spanilá jazda, tie PVP sú celkom hard, ale mame všetky wardy aj k baiumovi sme sa dostali, zatiaľ nás enemi nenúti nejak sa extra equiptovať, celkom tie PVP dávame aj takto 8)

https://i.postimg.cc/fT4d1Ysv/received-4504722412882519.jpg (https://postimg.cc/pyZyFhp9)

filimon
19-10-2021, 23:07
WUDY hele vis vubec ze jsi docela trapny? No proste forum warrior....

(hlavne si z toho neucakni za dva mesice bude klid)

steella
20-10-2021, 21:31
Hej no, ale "získať" všetky wardy spôsobom, ktorým ste to dokázali vy... ja by som sa asi nechválil :) mimochodom, po TW boli štyri vlajky v hrade ktorý patril Colors... bohužial na CS to bolo 16 CP vs 3 CP... takže výsledok si každý dokáže domyslieť sám, to už je veľmi lahká matematika... to by jedna PT od Colors musela zabiť 5 pariet od enemy :D a aj tak to Colors dokázali brániť niečo cez hodinu... Takže ako hovorí Filimon - Trápne...
S tým Zergom, ktorý máte, keď dotiahnete equip tak prevalcujete každý jeden klan, to je pravda... pretože v ostatných klanoch, okrem klanu Pepegov sa nejde na počet, ale na skill/taktiku...
Smutné je to, že dva Zerg klany sa spojili proti klanu s 27 ludmi :P a ešte sa tu začnú naparovať, že aký sú SUPER :D...


WUDY - píšeš tu o zabugovaných RB... to že nemáte luck na spawn RB nie je BUG :D to by asi nebolo 200 Vesper zbraní na serveri :D

MorganaHell
21-10-2021, 04:37
pamatuju si te:) Melioru i Daniho.)) (ScaryLucinka) :))

WUDY
22-10-2021, 06:41
S godardu nám plakali že oni wardi nemajú a vy že hej a že to zabije PVP na 14 dni, že by ste s nimi boli moc nabuš :) My mame výhodu v tom, že kludne môžeme mať aj všetky wardy a PVP to neovplyvní 8) Po skúsenostiach s TW kde pri prvých sme za 30 min PVP ani vlajky nevideli, na druhých pomaly ani do hradu nedostali, bolo jasne že bez presilí to na vas nepôjde.
Neboli sme v plnom počte 4 party od nás a 4 od enemi, zvyšok sedeli na fame v hradoch.
8 pariet je viac ako 3 ale aj tak sme potrebovali 9 nábehy na zabratie, 3 nábehy na rozbitie prvej brány, 3 nábehy na rozbitie druhej, po hodine PVP to s nami vyzeralo bledé, ale potom sme vás proste uštvali našťastie. Prehrali ste to na tom rozdelení pri PVP, že my sme s enemi nemali čanel či ako sa to piše, tak ked ste boli spolu tak sme sa zabijali medzi sebou museli sme to dávať po jednom, ale potom sa nám vas podarilo rozdeliť a už to bolo easy.
PS:To zase nemôžeš počítať na party 8 vz 3 to nie je midko kde sú si všetci rovný.
Keď som si pozeral výpisy s damage našich DD a vašich DD tak naše dávali damage 16-200-crit 800 damage, a vaše DD od 1100-27000damage mi sme furt ešte lami v A :D A keby ste po hodine nezačali robiť chyby tým že sme vás rozdelili a proste uštvali, ani by sme to možno nedali.
Celkom dobra 1,5 hodinová zábava to bola :D Plán bol splnený, nik nemá wardy (okrem nás samozrejme 8))

iknos
22-10-2021, 09:41
S godardu nám plakali že oni wardi nemajú a vy že hej a že to zabije PVP na 14 dni, že by ste s nimi boli moc nabuš My mame výhodu v tom, že kludne môžeme mať aj všetky wardy a PVP to neovplyvní Po skúsenostiach s TW kde pri prvých sme za 30 min PVP ani vlajky nevideli, na druhých pomaly ani do hradu nedostali, bolo jasne že bez presilí to na vas nepôjde.
Neboli sme v plnom počte 4 party od nás a 4 od enemi, zvyšok sedeli na fame v hradoch.
8 pariet je viac ako 3 ale aj tak sme potrebovali 9 nábehy na zabratie, 3 nábehy na rozbitie prvej brány, 3 nábehy na rozbitie druhej, po hodine PVP to s nami vyzeralo bledé, ale potom sme vás proste uštvali našťastie. Prehrali ste to na tom rozdelení pri PVP, že my sme s enemi nemali čanel či ako sa to piše, tak ked ste boli spolu tak sme sa zabijali medzi sebou museli sme to dávať po jednom, ale potom sa nám vas podarilo rozdeliť a už to bolo easy.
PS:To zase nemôžeš počítať na party 8 vz 3 to nie je midko kde sú si všetci rovný.
Keď som si pozeral výpisy s damage našich DD a vašich DD tak naše dávali damage 16-200-crit 800 damage, a vaše DD od 1100-27000damage mi sme furt ešte lami v A A keby ste po hodine nezačali robiť chyby tým že sme vás rozdelili a proste uštvali, ani by sme to možno nedali.
Celkom dobra 1,5 hodinová zábava to bola Plán bol splnený, nik nemá wardy (okrem nás samozrejme )


Tohle už je asi opravdu jenom vtip že jo ? :D jen doufám že jsi další Troll jako Vačičák od kterého to očekáváme :D ale trochu si myslím že to myslíš vážně a to je na tom to nejsměšnější :D :D

bunda
22-10-2021, 15:15
S godardu nám plakali že oni wardi nemajú a vy že hej a že to zabije PVP na 14 dni, že by ste s nimi boli moc nabuš :) My mame výhodu v tom, že kludne môžeme mať aj všetky wardy a PVP to neovplyvní 8) Po skúsenostiach s TW kde pri prvých sme za 30 min PVP ani vlajky nevideli, na druhých pomaly ani do hradu nedostali, bolo jasne že bez presilí to na vas nepôjde.
Neboli sme v plnom počte 4 party od nás a 4 od enemi, zvyšok sedeli na fame v hradoch.
8 pariet je viac ako 3 ale aj tak sme potrebovali 9 nábehy na zabratie, 3 nábehy na rozbitie prvej brány, 3 nábehy na rozbitie druhej, po hodine PVP to s nami vyzeralo bledé, ale potom sme vás proste uštvali našťastie. Prehrali ste to na tom rozdelení pri PVP, že my sme s enemi nemali čanel či ako sa to piše, tak ked ste boli spolu tak sme sa zabijali medzi sebou museli sme to dávať po jednom, ale potom sa nám vas podarilo rozdeliť a už to bolo easy.
PS:To zase nemôžeš počítať na party 8 vz 3 to nie je midko kde sú si všetci rovný.
Keď som si pozeral výpisy s damage našich DD a vašich DD tak naše dávali damage 16-200-crit 800 damage, a vaše DD od 1100-27000damage mi sme furt ešte lami v A :D A keby ste po hodine nezačali robiť chyby tým že sme vás rozdelili a proste uštvali, ani by sme to možno nedali.
Celkom dobra 1,5 hodinová zábava to bola :D Plán bol splnený, nik nemá wardy (okrem nás samozrejme 8))
srani do huby ti jde lepe jak pvp

filimon
15-11-2021, 21:47
Nejdřív hype potom wipe ? :D