PDA

View Full Version : NightClub



Yendax
28-08-2021, 20:41
Nábor do klanu NightClub . Nejsme žádnej top klan ani no lifeři Nejdříve rodina potom L2 kdo to má stejně může se k nám přidat . Kdo se bojí že je málo aktivní nám to nevadí hrajeme na pohodu žádný stres , CP nemáme ale kdyby se k nám chtěla nějaká přidat a pozvednout klan tím lépe :)

Hora cio
31-08-2021, 14:31
on je vždycky problém že těch clancecht ve hře bylo přemrštěně až moc a přitom každá cp ali hledala to samí (mágy, s/d tanky, kočku)...
a stejně jsem hoškům psal na grace to samí že ten kvest na hellbound je tak jednoduchej a na anchor mobcich postačí jen 4+CA v pt, voni neposlouchali. :drink: kdyby hledali bishe onehdy (jsem jim ho nabízel) zahaknutí byl i zde na tom prvem ilku u horryho ve druhém vokně, tak jsem se prakticky healoval ve woa uplně sám (k tomu krásně postačil vendy buff a jelo se). :)

Dudanek
01-09-2021, 05:54
on je vždycky problém že těch clancecht ve hře bylo přemrštěně až moc a přitom každá cp ali hledala to samí (mágy, s/d tanky, kočku)...
a stejně jsem hoškům psal na grace to samí že ten kvest na hellbound je tak jednoduchej a na anchor mobcich postačí jen 4+CA v pt, voni neposlouchali. :drink: kdyby hledali bishe onehdy (jsem jim ho nabízel) zahaknutí byl i zde na tom prvem ilku u horryho ve druhém vokně, tak jsem se prakticky healoval ve woa uplně sám (k tomu krásně postačil vendy buff a jelo se). :)

Ze ty jedes pres prekladac vid?

Hora cio
02-09-2021, 20:02
prekladac ja uš nevím, co je letos žanrem téhle game, chvilemi na betě jsem měl pocit, že ty stěnyv gludiu mi jsou povědomé už z minecraftu. :D ted to spolu aspoň můžeme hrotit na pohodu bez psaní, bez překladačů a uplně to forum vypustit na chvíle troška nostalgie ingame v nepočeštěné a neposlovenštěné ságe l2.

Pax
09-12-2021, 17:27
Nějaká spojitost s Nočním Klubem, Kulhánkem, nebo nejmenovaným českým serverem cca 15 let zpátky?

Horacinka
08-01-2022, 11:22
uš aby bylo ILko, mno Kibu tento ročník na H5tce moc neohromil a je čase se zase vratit ke hře bez ňakejch předělávek či záplat L2 a možná my tu skončí petchar někde v akademce u NClub kdo ví a ti uš asi na tomhle taky vyhasli jako vánoční svíce. tak za půl roku zase na značkách, nejlepe u IL zde a kdyš né tak určo se někde něco s IL najde. :bye: :drink: