PDA

View Full Version : Za co budu hrat?



Hora cio
16-08-2021, 14:30
mno...ještě jsem nezešedivěj, s pitím je to trošku lepší, mirním se no (a ještě to pívo mají zdražovat),
trošku jsem si před týdnem nahnul ukazovaček na myšce v momentě
kdyš jsem klátil moba po 60tce zrovna na ruském ILku, pardon uš evropském :)


pamatuji si na lepší a horší časy v L2, koukal jsem na osamělé hoře a osamělo to tam fórem a smutkem.
ted tematu, uš i ti spoily mají nějaký ten server odspoilovaný za sebou. tak ted se nabízí otázka
co to bude letos? mno viděl by to na nějakého nukera bo lučišník :)


mno a ještě těm klancechtám v cp, pokud mě nikdo nenabere, což je logicky, tak to v poho pochopím,
vod toho sou petklancechtky :D, tak tedy by byl rozpočet aden v cwh rozčleněm
do dalších petcharu.

-==[Fangorn]==-
24-09-2021, 21:42
ted tematu, uš i ti spoily mají nějaký ten server odspoilovaný za sebou. tak ted se nabízí otázka
co to bude letos? mno viděl by to na nějakého nukera bo lučišník :)

Buď pozdraven bratře! :) Letos klasika spoil & wark + přidáváme FSa, za mě jasný.


https://www.youtube.com/watch?v=nVm9NRXj2QU:rofl::drink:

Horacinka
25-09-2021, 17:36
čúúuz braťko, tak těba som tu nečekal :D, mnooo....vono to trva dljho nastartovat zas po tolika měsicik zvyknut sa na Lin2 (zprvu někam vyškrabat), horšie kdyš při tom učiš bishe+petky expet. Horce som obměnil řemslo, aby som dal herně L2 noví nádech a děděk si od spoileni po x letech vodpočinul. :)

NatashiiklVop
21-10-2021, 20:37
Ahoj! Mohu přepnout jazyk na tomto webu? How do I switch the language?

Deathwing
22-10-2021, 18:55
Ahoj! Mohu přepnout jazyk na tomto webu? How do I switch the language?

Hi,
scroll down, there is language select box on the right hand side in footer
Select box has value -- Czech (CZ)
Switch to English

Dragonstance
04-07-2023, 11:30
já bych to viděl asi na fightera na H5, taky cekam na ohlaseni rates a nejaky ekonomiky na serveru (buffs, q items apod).

vhcamel
03-08-2023, 03:37
čúúuz braťko, tak těba som tu nečekal :D, mnooo....vono to trva dljho nastartovat zas po tolika měsicik zvyknut sa na Lin2 (zprvu někam vyškrabat), horšie kdyš při tom učiš bishe+petky expet. Horce som obměnil řemslo, aby som dal herně L2 noví nádech a děděk si od spoileni po x letech vodpočinul. :)
Toto je náš rodný jazyk. Postel jako vy pocházíte z jiné země, je to tak.