PDA

View Full Version : Mrtvo?



MorganaHell
28-08-2020, 11:56
Čauky mňauky!

zdá se mi to nebo je tu letos mrtvo? Tím myslím utvářející se předservrovrou komunitu.. Chybí mi tu mrtě flamu, urážky všeho typu a všech možných geniálních existencí.a genitálních existencí.:D u kterých se člověk fakt i zasmál a to nemluvím..o low komunitě clanů/cp paret..:( Pojďme to tu trochu rozvířit pls.. pls cry more!!

Nějaký stručný "netajný" přehled clanů, cp paret, co se chystá letos hrát? Zatím vidím jen Tazman, Misterio grupy, něco Russian, jednu farma grupu a dualmastra se siraquem:D Tj vše?)
Sama jsem se na t teda chtěla též vysrat, ale jelikož jsem homeofficář a nový ntb se musí ozkoušet.. a bude mne srát chodit ven v roušce všude od září..tak si zahraju:D
Díky za flame, cry more, info.. prosím prosím..chci i letos nějakou wall of death.. mezi hráči, jak na servru aj tu:)

pac a pusu MorganaHell/Scarylucinka 8)

poiuz
28-08-2020, 12:22
:!

Mist
28-08-2020, 13:47
Jen bych poupravil to grupy za mým nickem, protože naše parta zatím clan nenašla. Vypadá to na jeden clan a zbytek nás zabíjejících mobky randomů. :-)

Grievous
28-08-2020, 13:51
Nasa parta random pro players sem idem, sme zaciatocnici co sa stale ucia a urcite sa nenechame vyhecovat nejakym dalsim random so zltym nickom na fore, play time mame od 23:20 do 23:47 co je optimalny cas na farmenie na tomto serveri, inac toto asi ani vobec nikoho nezajima, tak snad som ti pomohol v tomto velmi dolezitom topicu. Prajem krasny den a snad sa ti podari sa dostat aspon do TOP 2000. Diky MorganaHell

MorganaHell
28-08-2020, 14:35
Nasa parta random pro players sem idem, sme zaciatocnici co sa stale ucia a urcite sa nenechame vyhecovat nejakym dalsim random so zltym nickom na fore, play time mame od 23:20 do 23:47 co je optimalny cas na farmenie na tomto serveri, inac toto asi ani vobec nikoho nezajima, tak snad som ti pomohol v tomto velmi dolezitom topicu. Prajem krasny den a snad sa ti podari sa dostat aspon do TOP 2000. Diky MorganaHell

what?:D tys vubec nepochopil účel tohoto topicu:DD to nemá být užitečný:DD ale jestli to myslíš vážně.. uff máte really short playtime:) ale super..aspoň někdo a TOP 2000?:D Jako vážně? pche jsem TOP 10 už od roku 2006, protože si dokážu vše vy*****! :D ( ne vážně... když to tu vidím, tak snad letos ani nechci)

sakra, co to je za dementní omezení těch smajlíků????

Killer
28-08-2020, 19:30
Jestli je ti tu smutno tak se seber a rozsiruj reklamu serveru, takovym topic-em nikomu nepomuzes

//edit chybi ti urazky? Ok jdi do *****e

:)

vacicak
28-08-2020, 21:53
protoze tu neni nikdo s kym by se flejmovat dalo
tazman grupa :D vsak je to hroznej trouba

Grievous
29-08-2020, 07:53
Morgana ocividne nechapes sarkazmu :D nevadi, TOP 10? :D akoze rad sa zasmejem takymto vtipom

MorganaHell
29-08-2020, 13:50
Morgana ocividne nechapes sarkazmu :D nevadi, TOP 10? :D akoze rad sa zasmejem takymto vtipom

Očividně nerozumím čobolsky

MorganaHell
29-08-2020, 13:52
protoze tu neni nikdo s kym by se flejmovat dalo
tazman grupa :D vsak je to hroznej trouba

Že tu není koho.. To máš pravdu.. Kde jsou vsici letos? Covid.. A sezení doma nahrává totálním fetu Lineage a ono nic

MorganaHell
29-08-2020, 13:55
Jestli je ti tu smutno tak se seber a rozsiruj reklamu serveru, takovym topic-em nikomu nepomuzes

//edit chybi ti urazky? Ok jdi do *****e

:)

Ono i tohle je sama reklama o sobě.. Že tu vůbec o tom mluvím.. Já FB, Instagram, discord, ts mám a úspěšně propaguji.. . Co děláš a máš ty randome?

Grievous
29-08-2020, 14:19
Očividně nerozumím čobolsky
to ani ja nie

Tazman
29-08-2020, 14:41
Já nakonec nejdu. Odjíždim 14 do Ameriky na 2 měsíce,takže se podívám pouze na start. A zbytek paret co jsem měl nevím kam pujdou když poke ani ow nejdou :´(

MorganaHell
29-08-2020, 15:07
Já nakonec nejdu. Odjíždim 14 do Ameriky na 2 měsíce,takže se podívám pouze na start. A zbytek paret co jsem měl nevím kam pujdou když poke ani ow nejdou :´(

Ouu shit

vacicak
29-08-2020, 15:19
Já nakonec nejdu. Odjíždim 14 do Ameriky na 2 měsíce,takže se podívám pouze na start. A zbytek paret co jsem měl nevím kam pujdou když poke ani ow nejdou :´(

zase ti zvedly davky na socialce?

mexikane
29-08-2020, 15:55
Já nakonec nejdu. Odjíždim 14 do Ameriky na 2 měsíce,takže se podívám pouze na start. A zbytek paret co jsem měl nevím kam pujdou když poke ani ow nejdou :´(
https://www.l2amerika.com/ ?

Killer
29-08-2020, 17:49
Já nakonec nejdu. Odjíždim 14 do Ameriky na 2 měsíce,takže se podívám pouze na start. A zbytek paret co jsem měl nevím kam pujdou když poke ani ow nejdou :´(

poke je skoda, tupota z ow nekomu bude chybet ?

vacicak
29-08-2020, 17:59
poke je skoda, tupota z ow nekomu bude chybet ?

poke hrat bude :-)

MorganaHell
30-08-2020, 11:08
Bude chybět jakýkoliv clan, cp pt.. Mne osobně nebavi pvp mezi 2x pt vs 2x pt

mexikane
30-08-2020, 12:19
Minule taky nikdo nevedel jak bude situace na serveru vypadat a nebylo to pvp 2pt vs 2pt...

Sroubek
30-08-2020, 16:12
Fórum si necháváme spíš už jen z nostalgine, komunikace probíhá hodně na discordu a v PM na FB :)

MorganaHell
31-08-2020, 09:22
Tam jsem to psala taky

Elis
31-08-2020, 12:26
Musíš taky hrát od začátku serveru, kdy je tu nejvíc pvp. Ne až 5 měsíců po startu.

MorganaHell
31-08-2020, 23:18
Musíš taky hrát od začátku serveru, kdy je tu nejvíc pvp. Ne až 5 měsíců po startu.

Whut? Hraju každý rok od startu.. Většinou, ale nehraju za své nicky od začátku a plním cp požadavky

MorganaHell
31-08-2020, 23:19
Whut? Hraju každý rok od startu.. Většinou, ale nehraju za své nicky od začátku a plním cp požadavky

2xvs2x pt byl jen nástin letošní situace.. Doufám, že to tak nebude..

KompenzatoR
01-09-2020, 06:56
Riesite tu sprostosti a to sa len chcela pochvalit novym NTB :D

kubajz
01-09-2020, 08:14
Lucie nebreč

Killer
01-09-2020, 17:43
Kdyz mate strach tak sirte reklamu na zahranicnich serverech@hf

MorganaHell
01-09-2020, 22:26
Riesite tu sprostosti a to sa len chcela pochvalit novym NTB :D

Spíš velká nuda

EMCANO1TOYBOY
08-09-2020, 23:24
To verify you are real gr1ll pm nudes to El Presidente Danielino2k20 on discord. If satisfactory he will give you green card to america so you dont have to live in third world anymore

thanks

Krimson
09-09-2020, 21:20
Tak GE sa moc nehrá skor len IL a H5 a to sa dost odzrkadli na online som docela prekvapený že po minulom GE zas dali GE čakal som zmenu zas na IL aspon to nejak prestriedať.
Tiež som premyšlal či si zahrať ale nakoniec nezačnem na Grand elmore už toho času je málo na hranie predsa L2 komunita su ludia čo majú rodiny a prácu a z toho dovodu je čim dal viac a viac serverov kde su NPC bufffery na 2h (mid rate) kde nemusíš logovať 4 okna nato aby si človek dokazal zahrať ako chápem že su CP party atd ale predsa kde by sa moje ročníky dokázali pozbierat v jednu a tu istu hodinu ved vela ludi pracuje na zmeny.
Ale prajem projektu nech sa darí a každému čo si príde zahrať. :)

aldar2@centrum.cz
11-01-2021, 10:21
Jak to vypadá na serveru(ze serverem)? Bude se plánovat treba server IL? nebo H5?

thoraxe
21-01-2021, 21:11
chce to H5 tie ostatne picoviny nevydrzia ani 4 mesiace

Mak
22-01-2021, 08:30
MRTVO!!! Tak šup full buff tam nahoďte, ďalšiu fázu, nech je aspoň ešte pár týždňov sranda. Dal som vám tam viac než 100€ na podporu, tak POME!!!

Anthonynuark
08-05-2023, 23:38
Zásadně nový antidetektiv s metodami antidetektu (http://anonim.pw) ximerova práce je založena na principech kryptografie, které umožňují matení digitálních tisků a brání tomu, aby webové stránky shromažďovaly a kompilovaly informace o aktivitě svých návštěvníků. Kromě zjevné výhody spočívající v poskytování anonymních a bezpečných online aktivit má Chiméra i další výhody: - Údaje o profilech lze ukládat vhodným způsobem. Na výběr je databáze nebo vlastní zařízení. - Data na různých zařízeních jsou synchronizována mezi sebou. - Možnost poměrně přesného manuálního nastavení-můžete změnit nastavení proxy, časového pásma, identifikační řádky prohlížeče a další. - Přístup k vytváření více pracovních prostředí. - Ochrana systému před vloupáním při nesprávném zadání hesla. - Jednosměrné šifrování dat Anonymní prohlížeč je vhodný pro soukromé i firemní použití s rozdělením rolí mezi účastníky. Nainstalujte a užijte si chráněné prohlížení s možnostmi antidetektu. a také určitě využijte náš partnerský program, k účasti stačí přihlásit se do osobního účtu a získat individuální odkaz Pozvěte své uživatele a získejte 40% z každé platby hostujícího uživatele každému novému uživateli při registraci s promo kódem - 23o8v poskytujeme uvítací bonus! antidetect-browser-top-hackers-cop-a-fila-thousands-of-uk-card-deets-after-slinking-onto-clothing-brands-servers (https://bestbrowser.store/antidetect-browser-top-hackers-cop-a-fila-thousands-of-uk-card-deets-after-slinking-onto-clothing-brands-servers) what-is-anti-detect-browser-paypals-pal-venmo-spaffs-your-pals-payments-and-yours (https://xdstore.pro/what-is-anti-detect-browser-paypals-pal-venmo-spaffs-your-pals-payments-and-yours)

irinap
14-05-2023, 22:54
Hello and Welcome fellow gamers!

Are you ready for a new adventure in the world of Lineage 2? Look no further, because I have exciting news for you! I want to invite you to join us on our brand new Essence project called Lineage 2 Evolution.
Lineage 2 Evolution focuses on Gracia Final gameplay inspired by the L2 Pride, we have taken the best features of it and added our own server that is based on essence.

So, whether you're a old pride player or a newcomer to the game, we welcome you to come and explore our server.

This is the link for our Discord Channel: https://discord.gg/VHeUcMz4jP

Join us and check the features.
Lineage 2 Evolution Staff!

irinap
14-05-2023, 22:57
Приветствую, уважаемые геймеры!
Готовы ли вы к новому приключению в мире Lineage 2? Ищете ли вы что-то особенное? У меня для вас отличные новости! Хочу пригласить вас присоединиться к нам на нашем новом проекте под названием Lineage 2 Evolution.
Lineage 2 Evolution сосредоточен на геймплее Gracia Final, вдохновленном L2 Pride. Мы взяли лучшие особенности и добавили их в наш собственный сервер, основанный на Essence.
Так что, будь вы старым игроком Pride или новичком в игре, мы рады пригласить вас исследовать наш сервер.
Вот ссылка на наш Discord-канал: https://discord.gg/VHeUcMz4jP
Присоединяйтесь к нам и ознакомьтесь с особенностями.Команда Lineage 2 Evolution!