PDA

View Full Version : New project



kubajz
09-04-2020, 19:33
Hlasuji pro C4/IL 2x //no joke

GoncharSK
10-04-2020, 22:28
C4 25x rate

pr0sec
11-04-2020, 08:24
C4 25x rate
zase bys chtel nekoho okradat?

nitr0
15-04-2020, 10:00
Šroub si myslím něco v hlavě už určitě má, ale měl by hledat inspiraci u zahraničních serverů jako e-global, Valhalla - age ( není reklama ) a pustit nějaký podobný koncept.
Neříkám, aby pustil stejnou platformu, ale některé věci jako například omezení max lvl po určitou dobu, oly od 55 lvlu s tím, že hero zbraně maji (B --> A -- > S grade staty )
Olympiada pouze patek, sobota, portovaní na oly pouze každé 2 nebo 3 minuty, aby se částečně zamezilo nalévání charů.
Upravené epicy. ( ať už bossové samotní, tak boss jewells jako core/orfen potazmo i AQ/zaken, aby zde byla možnost jejich upgradu a nějákým způsobem dát možnost i randomům se k těmto šperkům dostat i kdyby v podobě šperku s omezenými staty.
Je toho opravdu hodně, co se dá vymyslet a vše je ovlivněno jen tím, co je realizovatelné a na co má Šroub co se týče těchto změn kapacitu.

kubajz
16-04-2020, 10:11
Já jsem za low rate retail nastavení starého chroniclu jako je C4 nebo IL možná s live raid mapou protože ty porty tě při 2x ratu sežerou zaživa

nitr0
20-04-2020, 09:03
Já jsem za low rate retail nastavení starého chroniclu jako je C4 nebo IL možná s live raid mapou protože ty porty tě při 2x ratu sežerou zaživa

Tak to ten server budeš hrát ty a dalších 150 randomáků, kteří budou akorat farmit moby. WTF, takový nastavení ti dneska už hrát klany nepůjdou a když jo, tak maximalně ty, kterým Šroub zaplatí,za to že sem přijdou. Zaplatí jim měsíc hraní a pak se ti na to vyserou a server umře.

Neříkám, že to tady má vypadat jako na zahraničních serverech ( viz e-global, valhalla age nebo RPG), ale lidi chtějí nové věci, ne staré, které už hráli 50x předtím a i kdyby to byl 1x retail C4/illude server, tak ti ho tryhardeři "dohrajou" za měsíc. Budou týden brečet, že není pvp, pak kvitnou ,prodají ekvip a server umřel :D

kubajz
20-04-2020, 14:13
Tak to ten server budeš hrát ty a dalších 150 randomáků, kteří budou akorat farmit moby. WTF, takový nastavení ti dneska už hrát klany nepůjdou a když jo, tak maximalně ty, kterým Šroub zaplatí,za to že sem přijdou. Zaplatí jim měsíc hraní a pak se ti na to vyserou a server umře.

Neříkám, že to tady má vypadat jako na zahraničních serverech ( viz e-global, valhalla age nebo RPG), ale lidi chtějí nové věci, ne staré, které už hráli 50x předtím a i kdyby to byl 1x retail C4/illude server, tak ti ho tryhardeři "dohrajou" za měsíc. Budou týden brečet, že není pvp, pak kvitnou ,prodají ekvip a server umřel :D

Stejně tak jako tomu bylo na předchozích mid-rate projektech tady - vždy tu budeš mít někoho kdo si pojede no-life kteří zbytku utečou. Jediné řešení je asi omezit časově max lvl tak jak si zmiňoval výše.

Podívej se schválně teď na projekt L2 Reborn, který je IL 1x bez dualboxů - server běží od října 2019 a dodnes se tu skládají party přes pt matching od 20 až po high lvly a hraje tam dost čechů. Nemyslím si teda, že by o tenhle typ serveru nebyl zájem... ;-)
Lineage byl vytvořen s tím, že to není lehká hra která tě vodí za ručičku jako většina dnešních her.

Nevím jak vy ale já nejraději vzpomínám právě na první server (2x DKTech), kde většina hrála jeden char a skládali se party na všelijaké spoty a vážil sis každého dropu co ti padl.. PvPček v S grade jsme si už užili dost ale kdyby tu bylo toto nastavení tak si ho užiješ i na low lvlech dosyta.

V pořádku, že nesouhlasíš. Napiš prostě svůj návrh. Stejně to bude ve finále jen na šroubko týmu.

nitr0
20-04-2020, 18:30
ten projekt znam a mas pravdu, ze to neni uplne k zahozeni, ale chtelo by to necim krapet vylepsit :) kamarad co tam hraje a ma tam destro partu, tak rikal ze o PvP to moc neni :)

Nachrade
21-04-2020, 10:18
Táhni ven inhalovat korony.

buba
21-04-2020, 10:18
Myslim ze staci ked to bude znova ILko ako bolo z 2018 (Dark Elmore 2018 - Interlude (https://forum.lineage2.cz/forumdisplay.php?670-Dark-Elmore-2018-Interlude)) ktory vydrzal +- rovnako dlho ako GE.

Zoltan
23-04-2020, 17:27
C4/IL 2x je ztráta času pro většinu lidí na serveru. 80% lidí ani nedodělá A sety a bude konec :D
Za mě bych šel směrem vyššího ratu a GF+
Třeba H5 sinister 15-30 x s fullbuffem a bude kopec srandy ikdyž neni H5 tady stoprocentni 8):)

nitr0
23-04-2020, 22:52
C4/IL 2x je ztráta času pro většinu lidí na serveru. 80% lidí ani nedodělá A sety a bude konec :D
Za mě bych šel směrem vyššího ratu a GF+
Třeba H5 sinister 15-30 x s fullbuffem a bude kopec srandy ikdyž neni H5 tady stoprocentni 8):)

takovych serveru mas jak sra*ek, tak proc neudelat dalsi ze ... :D tohle nikdy server s fullbuffem nebyl a doufam ze to sroubek nehodla menit ...

thoraxe
13-05-2020, 15:41
H5 low rate bez buffera to same jak bol sinister .... najlepsi chron vydrzal najdlhsie bavi najviac ludi

mexikane
14-05-2020, 09:33
imo by mohl být zajímavý projekt, který by postupně updatoval -> tj. c4->il->gf->ge->hf? (např. co 2-3 měsíce) klidně lowrate
je to sraní s migrací sql databáze, ale nic na co by se nedalo připravit...

il gf i ge tu jede celkem stabilně, těžko říct jak c4 (hackfest) a hf (bugfest)

Ridiel
14-05-2020, 09:45
Jo to souhlas.

Nicméně bych sd ani nebyl vzhledem k úspěchu Grand Elmoru dát druhý season GE s podobným nastavením.

Mist
14-05-2020, 10:05
1) Já zastancem ilka nejsem, za mě mačkat F1 těžký moc není a během chvíle tam není co dělat.

2) Epilog je tady na dobré úrovni. První server byl úspěch a další by se získanými zkušenostmi mezi lidmi mohl byt ještě lepší. Jen by to chtělo upravit sodko na rozumnou délku třeba 3-4 hodin, ale o tom už by se dala vést diskuze a ještě pár jiných věcí mě napadá.

3) H5 je v dnešní době asi nejoblíbenější. Stojí podle mě za zvážení investice do kvalitního softu. Návratnosti bych se nebál, určitě by to přilákalo i spoustu zahraničních lidí a přece jen tam jsou další kravinky do donate shopu, kterých se dá využít a vydělat.

Opiate
16-05-2020, 21:06
Hello.

So what's the plan for this year? Are you planning to open new GF/GE project in September? We can bring some ppl in :)

Cheers!

Lovec.český
18-05-2020, 23:02
1) Já zastancem ilka nejsem, za mě mačkat F1 těžký moc není a během chvíle tam není co dělat.

2) Epilog je tady na dobré úrovni. První server byl úspěch a další by se získanými zkušenostmi mezi lidmi mohl byt ještě lepší. Jen by to chtělo upravit sodko na rozumnou délku třeba 3-4 hodin, ale o tom už by se dala vést diskuze a ještě pár jiných věcí mě napadá.

3) H5 je v dnešní době asi nejoblíbenější. Stojí podle mě za zvážení investice do kvalitního softu. Návratnosti bych se nebál, určitě by to přilákalo i spoustu zahraničních lidí a přece jen tam jsou další kravinky do donate shopu, kterých se dá využít a vydělat.
Pro někoho kdo hraje jen s adrenalinem je mačkat F1 spíše moc těžký.

P1chII
19-05-2020, 07:12
Adrenalin hraje za nas !!

nitr0
20-05-2020, 08:34
Pro někoho kdo hraje jen s adrenalinem je mačkat F1 spíše moc těžký.

Smutné v roce 2020 brečet kvůli adrenalinu :(

Ridiel
20-05-2020, 12:47
Hlavně gmka určitě nenapadlo kontrolovat používání adrenalinu zrovna u naší party :).

Sudz
23-05-2020, 14:18
Classic / IL

Kellerman
04-07-2020, 23:46
GE low rate

-==[Fangorn]==-
05-07-2020, 10:15
GE low rate

+1 som za x3 nech je nejaký grind! :rofl:


https://www.youtube.com/watch?v=ZPO6dOPxmr8

https://i.imgur.com/zuYK2s3.png

WizarDEAD
06-07-2020, 19:15
Nevím jak vy ale já nejraději vzpomínám právě na první server (2x DKTech), kde většina hrála jeden char a skládali se party na všelijaké spoty a vážil sis každého dropu co ti padl
Ja zase vzpominam, jak za Komunismu stalo mliko 2,30 Kčs, to ale neznamena, ze bych to chtel vratit zpet. Vzpominky jsou jedna vec, ale realita je druha vec. Vzpomen si taky na vsechno spatny co ty chronikly maj - demene s celestama, s FOIkama, nahozeny destra s lukem, nesmrtelny necra, backstaby co ignorujou PDef, cancel co te smaze do sucha, nuk sleep od sps, apod. H5ka je sice celkem pekne balancnuta, ale zase je to plny posranech instanci, a jen se tam grindi tezy zakeny frejy porad dokola..

Podle me jedina L2 co se dnes vyplati hrat je Classic, to ma v sobe nadech toho jake to bylo driv, ale pritom je to obleceny do kabatu nejnovejsiho klienta, a mechanizmy hry jsou dost odlisne na to, ze se clovek muze zase trochu ucit a prozkoumavat, a nema vse naplanovany od prvni minuty dopredu.
Pokud si ale dobre pamatuju, tak Sroub tady nekdy v minulosti prohlasil, ze na klasik nemaji finance a ze se o tom vubec nepremysli, tak je to asi zbytecne resit.

Takze pokud to bude zase Gracie tak bych aspon:
- zkratil okna u vsech epiku na 1 hodinu
- cely Antnest udelal zonu 40 lvl, takze by to highchary parovalo uz nahore
- u vsech epiku udelal PVP zonu
- opravil Steal Divinity a landrate na stun od zerka tak, jak je to na H5

claw
07-07-2020, 09:10
GE low rate x3-4 would be nice in my opinion
also i would ask to consider to remove chimeras spot train range issue to make this high lvl spot playable for aoe
cuz on last server green was only high lvl spot and HB is not about only 1 spot which it was :)

kubajz
07-07-2020, 09:53
Ja zase vzpominam,...
Souhlasím s tebou.
Taky bych navrhnul Classic, ale to není reálné. Myslím, že sem to už i někde psal ale podle očekávání to bylo zamítnuto.
Hi5 je fajn, ale potřebuješ mít hodně hráčů na serveru aby si vůbec někoho potkával a nehrál singleplayer..

K tvým návrhům bych ještě přidal úpravu SoDka → zkrácení času na polovinu a navýšení dropu o 100%.

WizarDEAD
07-07-2020, 13:30
A nebo by klidne mohlo byt SoDko nezavysle na Tiatech, a proste se otvirat kazdy 3ti/4ty den na 2 hodky. A nemuselo by se to checkovat, nemuselo by se nic pocitat, nikde hodiny stat a hlidat..

mexikane
07-07-2020, 18:43
Souhlasím s tebou.
Taky bych navrhnul Classic, ale to není reálné. Myslím, že sem to už i někde psal ale podle očekávání to bylo zamítnuto.
Hi5 je fajn, ale potřebuješ mít hodně hráčů na serveru aby si vůbec někoho potkával a nehrál singleplayer..

K tvým návrhům bych ještě přidal úpravu SoDka → zkrácení času na polovinu a navýšení dropu o 100%.
Souhlas, sod je na gf/ge to nejhorsi co ten chronikl ma a bylo by fajn to nejak vybalancovat (s tim i upravit cleft)

Tazman
09-07-2020, 21:40
Jednoznačně epilog, pokud bude stejné nastavení proč by né, ale za mě bych dal 5X k tomu od startu caky at jsou pvp navíc.

Zimnok
10-07-2020, 13:19
Co tady většina lidí píše o tom jak by ráda low rate, tohle je věc kterou píšou lidi pokaždý a pak to dopadá tak že to za 3 týdny většina lidí vypne protože je to moc grind a nemají nato čas/náladu. Ten rate 10x je hodně na ILko, ale na Gracii je to ideální, i tam na minulém GE bylo málo lidí co to opravdu dofarmilo. Musí se myslet i na hráče, kteří to hrají jen tak for fun jelikož ve finále budou právě tito pohodově hrající hráči tvořit minimálně polovinu populace celého serveru. Menší rate nezaručuje ani z daleka že se server bude hrát déle. Osobně bych byl raději kdyby se více lidí dostalo na endgame a o to více zábavy pak na serveru bylo. Pouze můj skromný názor.

Mist
11-07-2020, 13:51
Taky se přikláním klidně ke stejným ratům 10. Menší raty vždy jen prohlubují rozdíly mezi lidma a na celkovou životnost servru to dneska nemá žádný vliv.

lolegg
12-07-2020, 12:32
taky bych řekl, že rate jako loni byl ideální. Souhlasím přesně s tím, že lidi co chtějí nejlépe 1x rate a aby server běžel minimálně 3 roky to vypnou jako první :). Co si budeme, zahrajeme si zase do Vánoc a bude spousta zábavy :)

Kellerman
12-07-2020, 18:46
Jasně také souhlasím s ponecháním rate jako na minulém serveru přišlo mi to OK. Rád si zase zaklikám na nějakých těch pár měsíců :D

Tazman
13-07-2020, 10:09
nic nemenit, a už říct datum. horečka na haní stoupá :D

EMCANO1TOYBOY
26-07-2020, 04:20
Stop that CZ spam you trashes we gonna make this good international server and wipe the floor with you thanks

EMCANO1TOYBOY
26-07-2020, 04:22
Kellerman can you remove hero profile pics it's intimidating new players to join server to put up hero from 5 player server thanks