PDA

View Full Version : Cs/tw



WUDY
30-09-2019, 07:02
Pekne PVP bolo, nik nemal vyhodu v quipte, ale teraz kto pojde na WB proti pokemonom? Už ted malokedy nedali PVP, teraz s +18 DYE na vyše je to bez šance. Keď chalani s enemi nedostanu rozum, tak HB Tiata WB mesiac neuvidia a na full vybavu ťažko niečo vymyslia :)

mexikane
30-09-2019, 08:42
CS/TW ze strany ownage byl velkej fail. Teď můžou chodit tak max aq a instance (zaken, tiat) pokud se s někým nespojí...

Thes
30-09-2019, 09:09
Pekne PVP bolo, nik nemal vyhodu v quipte, ale teraz kto pojde na WB proti pokemonom? Už ted malokedy nedali PVP, teraz s +18 DYE na vyše je to bez šance. Keď chalani s enemi nedostanu rozum, tak HB Tiata WB mesiac neuvidia a na full vybavu ťažko niečo vymyslia :)

Před CS/TW bylo pvp dost vyrovnané, Ownage si to dávali na Baiumovi i AQ. Spíš jsem zvědav, kdy rusáci dovalí na WB.

Elis
30-09-2019, 09:47
U OW je fail neznalost chroniclu jako takového (i když tam mají lidi co GF hráli, tak tam nejspíš z nějaké strany bude šum v komunikaci). Jinak pěkné akce. Hledání vlajek v Adenu ftw. :)

WUDY
30-09-2019, 11:00
Rusakov by som sa nebal maju 2CP + jedna napetovana to ich PVP čo som pozeral na CS bolo slabe, na nich by stačila i jedna lepšia parta pokemonov.
OWnage klasika zohratosť..., je ich dosť ale ich regrup, zloženie part oničom, netušia ako sa to hraje v PVP 1-2 faili a už sa vzdavaju. Očividne nehraju na CP len kto pride a kto logne, pri utoku som videl 2 songi?, healeri im šli na jednu ranu dole a CP netočil ani jeden OL či debufi. Česť vynimkam, par hračov ma mylo prekvapili mali vyexpene nobl postavi dokonca i OL ale to pri PVP išlo bokom a dotyčny hral tupe DD na miesto OL pri PVP...
Teraz na tie 5 part pokemonov to bude chcieť niečo viac, keď OW nenaškrabu 15 party proti nim tak velke šance nevidim. Chce to spojenca ako sol.
Dufam že o 14 dni v rune uvidim aspoň 4 stany :D

WUDY
30-09-2019, 11:13
U OW je fail neznalost chroniclu jako takového (i když tam mají lidi co GF hráli, tak tam nejspíš z nějaké strany bude šum v komunikaci). Jinak pěkné akce. Hledání vlajek v Adenu ftw. :)
Aka neznalosť chronuclu song danc bish EE OL/WC ako šiesta postava buď to tank alebo dalši bish a potom nejake 3 tupe DD. To plati vždy.
Samozrejme farma parta len s niečim čo healuje s dancom a WC zvyšok tupe DD to nieje PVP parta ale PVP bodiky skoro zadara...

Ridiel
30-09-2019, 11:54
Poke ma 4 CP

LordTazz
30-09-2019, 11:58
Ale jinak PvP bylo celkem pěkný.


http://www.youtube.com/watch?v=wbbUp7XS8z4

WizarDEAD
30-09-2019, 12:18
Ono je to taky dost o tom, ze ted momentalne je doba rychleho umirani. Vice-mene kazdy uz ma zbran se 150kou atributem, ale malokdo ma armory a sperky... Za par tydnu budou ty PVP vypadat uplne jinak.

vacicak
30-09-2019, 16:20
Ono je to taky dost o tom, ze ted momentalne je doba rychleho umirani. Vice-mene kazdy uz ma zbran se 150kou atributem, ale malokdo ma armory a sperky... Za par tydnu budou ty PVP vypadat uplne jinak.

jo jako mag budes dostavas strasne na zadek :-)

WUDY
30-09-2019, 19:42
Ani nie Mag ked sa dostane na gunu s +300 elementom a v parte maš 2-3 druhy to nevyrezistiš, tuna sa da dať len jeden element do armora nie 3. Armor na GF sa resisti hlavne na dark, proti kurčatam necrom farma,občas niekto resist na fire, tak že socky MMka SHčka si to kidaj na pohodu bez resistu 2500dm MC 10 000dm, s resistom do 100 1500dm MC 7000dm.
A ked ma šikovnu partu s tankom party UD + agro tak si to kidaju bez toho aby ich niekto osahaval :D