PDA

View Full Version : Cs/tw



WUDY
10-09-2019, 20:00
Kedy budu prve CS a TW. Body s TW sa neplanuju zdvojnasobiť? Neplanuje sa počet TW vlajek obmedziť na 1 hrad?

Diaz
10-09-2019, 20:03
https://www.lineage2.cz/en/grand-elmore/server/about
(https://www.lineage2.cz/en/grand-elmore/server/about)

vacicak
10-09-2019, 20:12
Kedy budu prve CS a TW. Body s TW sa neplanuju zdvojnasobiť? Neplanuje sa počet TW vlajek obmedziť na 1 hrad?

vsak ma kazdej hrad jednu vlajku

WUDY
10-09-2019, 20:15
To je na mňa vela pismenok za sebou... ked som to pochopil spravne, tak prve TW budu 29.9 o pol noci v noci, dalšie TW cca o mesiac a dalšie zase o mesiac? Tak že ked budem chcieť nobl sperky opasky si urobiť cez TW to mi kolko rokov bude trvať? Nejak som s toho nezistil kolko jeden hrad môže mať max vlajek.
PS: som to ešte raz prečital, tak raz mesačne sa budu TW resetovať. Tak že každe 14 dni TW a za 28 dni reset. Ešte k tym TW vlajkam bude ich počet na jednom hrade obmedzeni na 3-4-5?

isu
10-09-2019, 20:34
Vlajky nie su obmedzene, ale resetuju sa kazdy mesiac na default poziciu. Takze ked ich ziskas, uzijes si ich 28 dni a potom ich musis znova ziskat.
Prve TW su hned po 1. siegoch len pre majitelov hradov. Potom su klasicky kazdu druhu sobotu.

Kosa
11-09-2019, 11:42
To asi bude spíš tak, že každý druhý tw se vlajky resetuji ne? Podle mě nebudou hlídat, kdy byla která vlajka dobyta. Takže pokud se na začátku měsíce resetuji a ty je dobyjes v půlce, tak si je užiješ jen 14 dní.

isu
11-09-2019, 12:45
Nestudoval som to, takze je to mozne, ze to bude tak ako pises. Tak bude to rovnake podmienky pre vsetkych, tak je to jedno. :)

Teclis
11-09-2019, 12:57
V popise servera je napisane ako to bude fungovat aj s datumami kedy bude reset. V zasade jedny TW sa budu dobyjat vlajky z resetnutej pozicie. Druhe TW sa budu dobyjat zo stavu v akom skoncili po prvych TW, a az tie dalsie TW sa na zaciatku resetnu wardy. Takze pokial dobijes v prvych TW vsetky wardy a v druhych TW ich ubranis, tak si ich bonus uzijes 28 dni nez sa resetnu.

WUDY
11-09-2019, 13:52
Ten reštart je lepšie ako to bolo pred tym, ale lepšie by bolo obmedziť ako na inych serveroch počet vlajek na jeden hrad na max. 4 warty, to by zaručilo že aspoň na 3 hradoch budu warty a aspoň 3 clany budu chodiť na PVP bossov tiata HB, lebo ak to ma len jeden clan je to celkom nuda. Lebo potom to vyzera že všetke zaujimave akcie robi len clan s 9 wardami a clan čo sa pcha do zadku clanu s 9 wardami.
Nebolo by od veci nad tym porozmyšlať je čas do 29.9. či sa to po tomto datume PVP zvrhne, alebo bude pokračovať ďalej.