PDA

View Full Version : Denied Sod [CZE]



Figovnik
27-08-2019, 17:07
Mohlo by sa Sodko spravit tak ze po otvoreni by kazdu druhu hodinu nebolo mozne pvp a ani pk aby si mohli aj iny hraci ako len top klany nazbierat par itemov. Myslim ze by to bolo najlepsie riesenie.

Lershye
27-08-2019, 17:20
Ty musis neco fetovat.. vazne.

Pokud chcete crystaly, tak navrhnete neco rozumnyho. Napriklad to, co bylo na minule gracii. Moznost vymeny 5ti stonu za crystal. Nejspis by to uvitali i ti, co to sod budou moct farmit, protoze kdo uz to delal, vi jak je to nudny.

Figovnik
27-08-2019, 17:26
Stony za krystale je vacsia picovina ako to co som napisal. Radsej by som dal pol sodka na pvp a pol bez.

Lershye
27-08-2019, 18:43
Nejvetsi picovina je, ze retardi jako ty sem vubec muzou psat.

Nezakazeme pvp i o vikendech, aby si mohl farmit?

Figovnik
27-08-2019, 19:10
Ty budes jeden z tych co sa votru do top klanu len preto aby vyzobrali veci, vyplakali si co to da a potom odidu, asi preto ti vadi moj napad a este ako bonus k tomu by si chcel zvyhodnenie v podobe stonov za krystale. Odporucam ti novy uces lebo ocividne sa ti v tom hrnci uvaril zdravy rozum.

Lershye
27-08-2019, 19:32
Ty budes jeden z tych co sa votru do top klanu len preto aby vyzobrali veci, vyplakali si co to da a potom odidu, asi preto ti vadi moj napad a este ako bonus k tomu by si chcel zvyhodnenie v podobe stonov za krystale. Odporucam ti novy uces lebo ocividne sa ti v tom hrnci uvaril zdravy rozum.
Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.

mexikane
27-08-2019, 19:48
Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.

https://forum.lineage2.cz/member.php?61010-Lershye
ty tu hejtíš úplně vše

Lershye
27-08-2019, 19:53
Diky za uznani, snazim se byt vzor budoucim generacim.

Figovnik
27-08-2019, 19:59
Dost profesionalni analyza, to jak hraji si poznal z toho, ze sem te nazval retardem?

Ja hejtim zdejsi 'top klany' jeste vic jak somraky jako ty. Protoze kdo to jde tryhardit na takovy server a na rpg se ani neodvazi naportit na bridge (POKE POKE POKENOBALZ) je opravdu chudak.

To ako sa prezentujes na fore odraza spravanie aj v hre takze si myslim ze som tvoj popis trafil na 95%, ale ja sa tu s tebou natahovat nejdem.
Rad by som keby sa k tomu vyjadrili viaceri aj ked chapem ze ludia co budu hrat v tych top klanoch to zamietnu lebo by ich to poskodilo, ale stojim si za tym ze je to dobry napad, aspon by nebol taky priepastny rozdiel v atribute medzi hracmi.

Lershye
27-08-2019, 20:14
Se ani natahovat nemuzes, kdyz dosahnes maximalne do Gludia.

Urcite by se k tomu mohli vyjadrit dalsi. Problem je, ze to spis ani nikdo nebere vazne, protoze je to strasny bullshit.

lebake
02-09-2019, 17:17
+

Tazman
02-09-2019, 19:33
fuj nic takového nedělat!!!!!!