PDA

View Full Version : Closed Custom úpravy [CZE]



fat12
16-07-2019, 16:52
Ahoj, chci se jen zeptat jestli veškeré custom úpravy co byly ze startu na IL budou i zde? Např.: Pvp zóny, WB a RB spawny + random, class oly o víkendu atd. Děkuji.

Sroubek
17-07-2019, 13:39
Ahoj, chci se jen zeptat jestli veškeré custom úpravy co byly ze startu na IL budou i zde? Např.: Pvp zóny, WB a RB spawny + random, class oly o víkendu atd. Děkuji.

Velká část ano, postupně budeme zveřejňovat další podrobnosti. Po uzavření DE18 dojde k úpravám webu a v sekci O serveru bude vše dost do podrobna.

kubajz
17-07-2019, 14:57
Velká část ano, postupně budeme zveřejňovat další podrobnosti. Po uzavření DE18 dojde k úpravám webu a v sekci O serveru bude vše dost do podrobna.
Nastavte pak na webu i presmerovani na tohle nove GE2019 forum.

Tazman
17-07-2019, 15:07
nedávno sme harali na jednom nejmenovanem serveru.každy den v daný čas se spawnovalo ve městě/lokaci boss který po zabití měl nějaky z S dropu a 100% drop.nicméně dávalo plošně vitality na hodinu.Nebylo by špatné mít něco podobného po čase

Craizzi
18-07-2019, 11:22
Trošku se rozepíši :)

NPC ve městech/HB (na HB na více místech)
buffy do 75lvl - dostupné po celou dobu pro všechny s dobou trvání 1h (spojené Improved buff pouze ve VIP)
Song/dance - klidně na 1h s tím že co je 75+ na 5 minut
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)

VIP porty - nebylo by odvěci kdyby šlo portit od všech GK do vybraných lokací přes VIP porty (samozřejmně by nefungovaly po dobu CS)

Možnost si uložit combo bufu do makra které nabufuje vše co mám uložené a nemusím klikat vše buf po bufu.
Možnost nabufovat i sumony stejným bufem jako main.

Vitality Event - jak psal Tazman byl velmi zajimavý v tom že to oživilo denní pvp pokud ten boss byl spawnul v pvp zoně a ta vitka na hodinu byla příjemná (drop byla S Armor a když padla zbraň tak byla Master work) jinak zde byla ještě možnost získat s 10% šancí AQ ring na 3 dny a to že se po zabití bose objevila truhla se kterou se dalo pokecat a odměna byla Exp runa 50% na hodinu a ta možnost 10% na AQ

3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější

Nobless z TW - ponížení potřeby množství Territory badges na polovinu 50 Itemů

TW - při každém začátku Territory war reset vlajek zpět do původního hradu (nutnost si je opět dobít) oživí :)

HB - neotvírat ať si ho hráči otevřou sami jen snad aby neklesal již získaný level HB

Atribute stone - vím že zde je drop chance relativně nízko a Rate to moc nezvýší a příjemné by bylo kdyby místo 1ks padaly 3ks

Padme
18-07-2019, 11:52
Trošku se rozepíši :)

NPC ve městech/HB (na HB na více místech)
buffy do 75lvl - dostupné po celou dobu pro všechny s dobou trvání 1h (spojené Improved buff pouze ve VIP)
Song/dance - klidně na 1h s tím že co je 75+ na 5 minut
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)

VIP porty - nebylo by odvěci kdyby šlo portit od všech GK do vybraných lokací přes VIP porty (samozřejmně by nefungovaly po dobu CS)

Možnost si uložit combo bufu do makra které nabufuje vše co mám uložené a nemusím klikat vše buf po bufu.
Možnost nabufovat i sumony stejným bufem jako main.

Vitality Event - jak psal Tazman byl velmi zajimavý v tom že to oživilo denní pvp pokud ten boss byl spawnul v pvp zoně a ta vitka na hodinu byla příjemná (drop byla S Armor a když padla zbraň tak byla Master work) jinak zde byla ještě možnost získat s 10% šancí AQ ring na 3 dny a to že se po zabití bose objevila truhla se kterou se dalo pokecat a odměna byla Exp runa 50% na hodinu a ta možnost 10% na AQ

3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější

Nobless z TW - ponížení potřeby množství Territory badges na polovinu 50 Itemů

TW - při každém začátku Territory war reset vlajek zpět do původního hradu (nutnost si je opět dobít) oživí :)

HB - neotvírat ať si ho hráči otevřou sami jen snad aby neklesal již získaný level HB

Atribute stone - vím že zde je drop chance relativně nízko a Rate to moc nezvýší a příjemné by bylo kdyby místo 1ks padaly 3ks

Nesouhlasim ani s jednim navrhem

Teclis
18-07-2019, 12:03
Trošku se rozepíši :)

NPC ve městech/HB (na HB na více místech) - Teclis: nerozumiem co tym myslis...akoze buffer NPC?
buffy do 75lvl - dostupné po celou dobu pro všechny s dobou trvání 1h (spojené Improved buff pouze ve VIP)
Song/dance - klidně na 1h s tím že co je 75+ na 5 minut
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)
Teclis: Na zaciatku len newbie buff do 85. Pripadne dalsie buffy neskor formou boost eventu

VIP porty - nebylo by odvěci kdyby šlo portit od všech GK do vybraných lokací přes VIP porty (samozřejmně by nefungovaly po dobu CS)
Teclis: neplanujeme. trochu mi unika zmysel tejto feature.

Možnost si uložit combo bufu do makra které nabufuje vše co mám uložené a nemusím klikat vše buf po bufu.
Možnost nabufovat i sumony stejným bufem jako main.

Vitality Event - jak psal Tazman byl velmi zajimavý v tom že to oživilo denní pvp pokud ten boss byl spawnul v pvp zoně a ta vitka na hodinu byla příjemná (drop byla S Armor a když padla zbraň tak byla Master work) jinak zde byla ještě možnost získat s 10% šancí AQ ring na 3 dny a to že se po zabití bose objevila truhla se kterou se dalo pokecat a odměna byla Exp runa 50% na hodinu a ta možnost 10% na AQ
Teclis: bude bezat tento event: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?22726-Event-Slay-the-evil-monsters
S rewardami sa da hybat. Aj vitalita je schodna, avsak urcite nie na zaciatku. Vita regen na hodinu je velmi lahko exploitovatelny.


3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější
Teclis: ally Varka/Ketra bude ratovana, zvysok nie. Vela ludi nam k tomuto pisalo, ze sa v tych lokackach casto fajti, ze to nemame ratovat.

Nobless z TW - ponížení potřeby množství Territory badges na polovinu 50 Itemů
Teclis: Neplanujeme

TW - při každém začátku Territory war reset vlajek zpět do původního hradu (nutnost si je opět dobít) oživí :)
Teclis: Planujeme, avsak reset na zaciatku kazdych tretich TW.

HB - neotvírat ať si ho hráči otevřou sami jen snad aby neklesal již získaný level HB
Teclis: Bud hraci sami, alebo sa otvori sam po mesiaci.

Atribute stone - vím že zde je drop chance relativně nízko a Rate to moc nezvýší a příjemné by bylo kdyby místo 1ks padaly 3ks
Teclis: rate na sutre bude normalne 8x. Sanca samozrejme zavisi mob od moba a podla toho bude mat aj ratovanie vplyv. Na GE je uz viac lokacii kde padaju stony ako na GF.


Len v kratkosti moje komenty. Plny zoznam featur bude zverejneny coskoro.

ElectroOW
18-07-2019, 12:10
3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější
Teclis: ally Varka/Ketra bude ratovana, zvysok nie. Vela ludi nam k tomuto pisalo, ze sa v tych lokackach casto fajti, ze to nemame ratovat.

Fajtit se muze vsude jinde, myslim ze hlavni PvP spot bude HB,Fog,IT takze se ty raty klidne mohou zvednout.

Craizzi
18-07-2019, 12:24
Díky za odpověď, ale vyjádřím se je pár bodům které jsi komentoval:

NPC ve městech/HB (na HB na více místech) - Teclis: nerozumiem co tym myslis Tady myšleno tak aby NPC bbuffer nebyl jen ve městě, ale i na nejvíce deponovaných místech na HB
buffy do 75lvl - dostupné po celou dobu pro všechny s dobou trvání 1h (spojené Improved buff pouze ve VIP)
Song/dance - klidně na 1h s tím že co je 75+ na 5 minut
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)
Teclis: Na zaciatku len newbie buff do 85. Pripadne dalsie buffy neskor formou boost eventu - Přidání formou Boost eventu na IL nemělo dle mého žádný kladný dopad a jen to vedlo ke zvýšení počtu boxů v začátcích. A chtěl bych vidět jak někdo pojede na newbie buffu do levelu 85 je nereálné to raději nechte rovnou na základním nastavení tak aby se tedy více motivovalo lidi hrát support když už máte úmysl nechat newbie buff tak dlouho. Ve finále když budeš mít vlka tak jej stejně nenabufuješ a bude ti uplně kničemu když nebude dávat dmg.

3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější
Teclis: ally Varka/Ketra bude ratovana, zvysok nie. Vela ludi nam k tomuto pisalo, ze sa v tych lokackach casto fajti, ze to nemame ratovat. - možná mají pravdu ale to co zminuješ jen jen pro začátek serveru kdy se tam setká nejvíc lidí a ve finále jsou ty lokace po nějaké době mrtvé.

HB - neotvírat ať si ho hráči otevřou sami jen snad aby neklesal již získaný level HB
Teclis: Bud hraci sami, alebo sa otvori sam po mesiaci - od kdy se HB otvírá samo po měsíci? nechte to jak to je retail to otevření a ať se lidi snaží jo kdyby byla tak nízká populace že nebudou schopni sami otevřít tak to pochopím -
Teclis: Ja som nepovedal ze sa HB otvara po mesiaci retail. Predsalen toto nie je GF, kde HB je prakticky jedina lokacia na high level exp a na ziskavanie niektorych attribute stonov. Na GE mas novy FoG, GC, Delusion, FoW, FoS, kde sa daju expit high levely. Aj dynasty sa zohnat viacerymi sposobmi a questami ako len na HB. Niektore classy v postate ani HB nepotrebuju otvoreny. Preto, ak to hraci nezvladnu za mesiac, tak sa otvori sam.


Len v kratkosti moje komenty. Plny zoznam featur bude zverejneny coskoro.

Tazman
18-07-2019, 12:28
Trošku se rozepíši :)

NPC ve městech/HB (na HB na více místech)
buffy do 75lvl - dostupné po celou dobu pro všechny s dobou trvání 1h (spojené Improved buff pouze ve VIP)
Song/dance - klidně na 1h s tím že co je 75+ na 5 minut
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)

VIP porty - nebylo by odvěci kdyby šlo portit od všech GK do vybraných lokací přes VIP porty (samozřejmně by nefungovaly po dobu CS)

Možnost si uložit combo bufu do makra které nabufuje vše co mám uložené a nemusím klikat vše buf po bufu.
Možnost nabufovat i sumony stejným bufem jako main.

Vitality Event - jak psal Tazman byl velmi zajimavý v tom že to oživilo denní pvp pokud ten boss byl spawnul v pvp zoně a ta vitka na hodinu byla příjemná (drop byla S Armor a když padla zbraň tak byla Master work) jinak zde byla ještě možnost získat s 10% šancí AQ ring na 3 dny a to že se po zabití bose objevila truhla se kterou se dalo pokecat a odměna byla Exp runa 50% na hodinu a ta možnost 10% na AQ

3rd Q - itemy Varka/Ketra aspoň po 3QI z moba; HS - klidně po 5QI z moba; ta závěrečná 700ka po 5QI - myslím si že již jsme si těchto Q všeci užili na nižších chronicle dozajista hodně tak proč se nevěnovat fázi hry která je zajímavější

Nobless z TW - ponížení potřeby množství Territory badges na polovinu 50 Itemů

TW - při každém začátku Territory war reset vlajek zpět do původního hradu (nutnost si je opět dobít) oživí :)

HB - neotvírat ať si ho hráči otevřou sami jen snad aby neklesal již získaný level HB

Atribute stone - vím že zde je drop chance relativně nízko a Rate to moc nezvýší a příjemné by bylo kdyby místo 1ks padaly 3ks

blbost nedělal bych z toho až tak moc.už jen to že to bude (nejspíš 10x rate) Tak už to je v celku dost + nějaký bufery atd? sorry ale né! Tady nejsi na IL tady máš kokabury atd.mít k tomu buf tak ti mágové udělaj 80+ a ty se mužeš šmrdlat ze 70.. takže bych z toho nedělal nějakej MID rate! nechal bych klasiku možná někdy později tu vitku,ale už i ta mi příjde dost.min týden bych jí do donate ani nedal max rune exp a PA.

Teclis: Vita itemy na zaciatku ani nebudu, az po prvych heroch

Craizzi
18-07-2019, 13:01
blbost nedělal bych z toho až tak moc.už jen to že to bude (nejspíš 10x rate) Tak už to je v celku dost + nějaký bufery atd? sorry ale né! Tady nejsi na IL tady máš kokabury atd.mít k tomu buf tak ti mágové udělaj 80+ a ty se mužeš šmrdlat ze 70.. takže bych z toho nedělal nějakej MID rate! nechal bych klasiku možná někdy později tu vitku,ale už i ta mi příjde dost.min týden bych jí do donate ani nedal max rune exp a PA.

no jak myslíš ale na GF/GE expí lepe fighter jak mage a neříkám že se musí dělat všechny úpravy jen jsem vypsal co se mi líbilo za úpravy.
Ale podle toho co píšeš tak jsi hrál převážně za mage a pro fightera je vlk k ničemu pokud nemá buff takže fighterovi nezbyde nic jineho než si opět založit full buff partu pokud se jeho parta nesleze a farmit pořád stejně tupě jako doposud :)

To Tanzman: BTW pokud jsi hrál na stejném serveru jako já tak moc dobře víš že by buff NPC tu hru zas tolik neovlivnilo

Tazman
18-07-2019, 13:07
Bavím se o Full CP TZ 9 charu,nikoliv o tom jestli hraju solo.A co se týče toho co jsem hrál tak je to asi jedno,jelikož jsem hral všechny party (Archer,malee,mage) takže vim jak jaká parta expí rychle pomalu atd.A pokud vezmem to že bude někdo hrát solo tak si stejně bufera udělá.At už to jsem já nebo kdokoliv jinej.Takžě za mě bez bufera,max newbie buff do lvl 75 tak jak je to všude.

Superstar
18-07-2019, 13:20
Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)
Teclis: Na zaciatku len newbie buff do 85. Pripadne dalsie buffy neskor formou boost eventu - Přidání formou Boost eventu na IL nemělo dle mého žádný kladný dopad a jen to vedlo ke zvýšení počtu boxů v začátcích. A chtěl bych vidět jak někdo pojede na newbie buffu do levelu 85 je nereálné to raději nechte rovnou na základním nastavení tak aby se tedy více motivovalo lidi hrát support když už máte úmysl nechat newbie buff tak dlouho. Ve finále když budeš mít vlka tak jej stejně nenabufuješ a bude ti uplně kničemu když nebude dávat dmg.


Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

Gracia/h5 je o CP

Tazman
18-07-2019, 13:30
Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

Gracia/h5 je o CP

to málo kdo chápe že potřebuješ i activ suport

Craizzi
18-07-2019, 13:32
Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

Gracia/h5 je o CP


Já nepsal že chci zvyšovat boxy spíš je eliminovat tím že se nebude dělat full pet parta jen kvuli tomu že budeš mít jen newbie buff na začátku.

BTW kdybych nevěděl o čem Gracia/H5 je tak asi půjdu někde na C4/IL a budu farmit do němoty solo sám bez nikoho

vacicak
18-07-2019, 15:40
blbost nedělal bych z toho až tak moc.už jen to že to bude (nejspíš 10x rate) Tak už to je v celku dost + nějaký bufery atd? sorry ale né! Tady nejsi na IL tady máš kokabury atd.mít k tomu buf tak ti mágové udělaj 80+ a ty se mužeš šmrdlat ze 70.. takže bych z toho nedělal nějakej MID rate! nechal bych klasiku možná někdy později tu vitku,ale už i ta mi příjde dost.min týden bych jí do donate ani nedal max rune exp a PA.

Teclis: Vita itemy na zaciatku ani nebudu, az po prvych heroch
magove budou na zacatku urcite expit rychleji ale pak stejne zacnou dostavat na ***** :-)

Tazman
18-07-2019, 20:17
magove budou na zacatku urcite expit rychleji ale pak stejne zacnou dostavat na ***** :-)
Taky záleží na tom jací magové,když ti udělaj 150 tak tě mažou slušně

Hora cio
18-07-2019, 20:46
odbíje-li shrine a další kvest lokace jež smutné dnes, v boxech furt dali vale pro reputaky v efekt.skillů v clancechtě. :D i tej nálepky s low-rates_option's, že všecky chronikely sou stále nízkí na chancech spoil, drop a nulovej zisk full.eq (0.000000554% přík.) to mě na těchlejš platformách vždicky s**** s prominutím a s QI je to stejné všude. :drink:

ThrowArrow
19-07-2019, 06:57
Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
- NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)
- TVT event
- Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)

Co je na tom nejkrásnější, že když to uděláte třeba i rate 10, tak s těmi buffy to půjde pěkně a bude krásný PvPčkaření.

Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.

Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.

Mist
19-07-2019, 07:01
Zachovejme nastavení servru co nejblíže retailu, tzv. žádní NPC buffeři, speciální porty, custom RB apod.

Co se HB týče tam bych to zkrátil z měsíce na 14 dní. Přece jen tím, že je to Epilog a ne Final, tak netřeba prodlužovat deficit fighterů vůči mage classam, které mohou velmi brzo "bydlet" ve fogu. (Kdo někdy otvíral HB retail cestou, tak mi dá určitě za pravdu a radši si namobuje varku 2x)

Teclis: s tym deficitom fajtrov to nebude az take horuce, aj fajtrom pribudli dobre lokacky na exp: GC, Crypts of disgrace atd...

edit:
1) Nápad resetu vlajek po každých 3. TW je fajn.
Teclis: reset bude na zaciatku kazdych tretich TW. Tzn: vzdy po 4 tyzdnoch sa na zaciatku TW resetnu.
2) Vita itemy bych přidal případně po měsíci.
Teclis: ako uz pisane, budu najskor po prvych heroch

Superstar
19-07-2019, 07:32
Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
- NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)


Ae tohle není debilní kamael bez ochrany, tady ti botit nedovolí :D

ThrowArrow
19-07-2019, 07:37
Ae tohle není debilní kamael bez ochrany, tady ti botit nedovolí :D

Nechápu ten nápad s botem? Nikdy jsem nebotil a nikdy jsem to neměl za potřebí. Kdybych botil, tak si nestěžuji na to, že není NPC buffer, vybotil bych si buffery.. :)

Nehledě na to, že botit jde všude ať máš sebelepší ochranu na serveru

MrCrow
19-07-2019, 08:52
Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.

Anketa je k ničemu, protože ti tam stejně bude hlasovat tak 5-10% lidí (rozhodně ne většina). Určitě tam nebudou stovky hlasů.
Jinak podle mě nějaký 2hodinový buffy server nespasej. Spousta lidí je zvyklá si tahat buffpety, pořád je to praktičtější, a pořád jsou lidi, co je hrajou aktiv. Vote coiny byly i na IL, tak počítám, že budou i tady - spíš je otázka jestli je nechat tradovatelné, protože na IL z toho vznikla prakticky druhá měna. Ale asi záleží co tady bude za odměny.

Superstar
19-07-2019, 08:58
Nechápu ten nápad s botem? Nikdy jsem nebotil a nikdy jsem to neměl za potřebí. Kdybych botil, tak si nestěžuji na to, že není NPC buffer, vybotil bych si buffery.. :)

Nehledě na to, že botit jde všude ať máš sebelepší ochranu na serveru

Chci vidět :rofl:

Craizzi
19-07-2019, 11:05
Anketa je k ničemu, protože ti tam stejně bude hlasovat tak 5-10% lidí (rozhodně ne většina). Určitě tam nebudou stovky hlasů.
Jinak podle mě nějaký 2hodinový buffy server nespasej. Spousta lidí je zvyklá si tahat buffpety, pořád je to praktičtější, a pořád jsou lidi, co je hrajou aktiv. Vote coiny byly i na IL, tak počítám, že budou i tady - spíš je otázka jestli je nechat tradovatelné, protože na IL z toho vznikla prakticky druhá měna. Ale asi záleží co tady bude za odměny.

S tím bufem bych uplně nesouhlasil kromě lokací jako HB a Gracie můžeš využívat portery což na IL nemáš. každej sumoner má na lvlu 56 sumon( WC na lvlu 78 naportí celou partu) a tím je možné pořešit přesun na farmu během pár sekund a ve finále nepotřebuješ pet partu na bufy. A kdyby byly NPC na buff i na Gracii a na HB tak je to vcelku jedno pač těch pár sekund co strávíš přesunem versus přepínání oken a bufování tak je to efektivnější pokud není full aktiv parta včetně supportu.

Co se týče WC a DEC jako DEC at jsou klidně tradovatelne ale WC by měly být odměnou pro ty co votuji a ne že si odměny budou užívat ti co pro to neudělali nic.

Teclis: WC sa davaju aj ako odmeny z eventov, takze budu urcite tradovatelne.

Mist
19-07-2019, 12:38
Co se HB týče tam bych to zkrátil z měsíce na 14 dní. Přece jen tím, že je to Epilog a ne Final, tak netřeba prodlužovat deficit fighterů vůči mage classam, které mohou velmi brzo "bydlet" ve fogu. (Kdo někdy otvíral HB retail cestou, tak mi dá určitě za pravdu a radši si namobuje varku 2x)

Teclis: s tym deficitom fajtrov to nebude az take horuce, aj fajtrom pribudli dobre lokacky na exp: GC, Crypts of disgrace atd...

Crypty jsou solo lokace a v GC jsou atri šutry jen nahoře, kde je to taky solo (malé šance) a celkově se to opravdu srovnávat s FoGem nedá.

Co se atribut stonů týče, tak stejně FoG bude top do doby, než se neotevřou Chimery. To bude z mých zkušeností trvat, protože questit to bude jen "pár lidí"

Zkuste o tom ještě popřemýšlet, díky.

MrCrow
19-07-2019, 14:22
S tím bufem bych uplně nesouhlasil kromě lokací jako HB a Gracie můžeš využívat portery což na IL nemáš. každej sumoner má na lvlu 56 sumon( WC na lvlu 78 naportí celou partu) a tím je možné pořešit přesun na farmu během pár sekund a ve finále nepotřebuješ pet partu na bufy. A kdyby byly NPC na buff i na Gracii a na HB tak je to vcelku jedno pač těch pár sekund co strávíš přesunem versus přepínání oken a bufování tak je to efektivnější pokud není full aktiv parta včetně supportu.

Co se týče WC a DEC jako DEC at jsou klidně tradovatelne ale WC by měly být odměnou pro ty co votuji a ne že si odměny budou užívat ti co pro to neudělali nic.

Teclis: WC sa davaju aj ako odmeny z eventov, takze budu urcite tradovatelne.
Pokud už někde mám wc 78+ tak asi nepotřebuju noc buffera ne? :D počítám tedy s tím, že npc buffer by neměl s/d. Za mě jako rebuff party bufpettama je otázka tak minuty max. Ale nejde o čas který tím strávíš. Spíš to, že nějaký soe do města (to ti kritne protože to známe :D ) pak zase běhat po městě, buffer, pak port a někam běžet. Not for me. Nemám problém s newbie buffama třeba dokonce života, ale “komplet” npc buff bez 3rd imho trochu moc.

vacicak
19-07-2019, 15:00
Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
- NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)
- TVT event
- Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)

Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.

ten cas nema vetsina, proto vetsina nehraje solo ale v parte kde ti tohle odpada

vacicak
19-07-2019, 15:05
Co se atribut stonů týče, tak stejně FoG bude top do doby, než se neotevřou Chimery. To bude z mých zkušeností trvat, protože questit to bude jen "pár lidí"

Zkuste o tom ještě popřemýšlet, díky.nechci nikomu brat iluze o HB, ale jeho otevreni je asi to nejmensi zlo.

Hora cio
19-07-2019, 15:52
Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:


- NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)


- TVT event


- Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)


Co je na tom nejkrásnější, že když to uděláte třeba i rate 10, tak s těmi buffy to půjde pěkně a bude krásný PvPčkaření.

Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.

Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.



ankety? jó ankety tak ti si pouštím na jutubu skoro pořád sou zde viz videjko https://www.youtube.com/watch?v=rnF9ThcpFQE / wc či heal mi v tej druhe bo třetí kolonce niekterak nevadili, (znám fúru co na to maj ramky a ještě zvladnou pařit třeba grindawn) :D aspoň si víc nadropíš a mošno je všdycki větší chance na ňákéj ten fulldrop. npec buff dat mošno za coiny třeba po tej 40tke. :) :drink:

Tazman
19-07-2019, 19:28
ve finále nebudme líný :) a ten HB si otevřem.nebude tam hrát 100 lidí aby to trvalo věčnost :)

mexikane
22-07-2019, 19:07
Je úplně jedno kolik bude hrát lidí, hb dokáže otevřít 1 parta a trvá to min. 4 dny (reuse instancí). Pokud se otevře za měsíc sám tak pochybuju že někdo bude ztrácet čas otevíráním aby se otevřel týden před "samootevřením".

Hora cio
22-07-2019, 20:56
jj jedno že? no uš aby to bylo, trust pointy čekaj, zde to mate pěkně vypsáné všecko. https://lineage.pmfun.com/list/quest-more/hellbound-caravan :):drink:

vacicak
22-07-2019, 21:37
jo sem zvedavej kdo se s tim bude *****

Hora cio
22-07-2019, 21:42
no každej, možná já ale spoily v pt nechtěj prej. :drink: no naposledy sme tam byli vod titans kdo z nich hrál to uš nevím, tak všdy po 19cté hodinke kdo měl pt sme šli v heine ve 3/4 portili a šli sbírat. :)

Tazman
23-07-2019, 14:05
Je mi zle už jen z toho jak každý píše aby byl bufer.Chcete bufera? Jdete hrát na (mid rate) kde máte full buf.Zde se plánuje low rate bez bufera.Tady nejsme na IL kde není potřeba full CP.Tento chronicle je dělaný na CP nikoliv solo hraní.Takže pokud chcete bufy udělejte si vlastní CP kde máte full buf.Hrozná doba jak nikdo nechce hrát suport,hold málo lidí na to má ručičky :(

vacicak
23-07-2019, 17:09
Hrozná doba jak nikdo nechce hrát suport,hold málo lidí na to má ručičky :(spis chcou vsichni pvp body :D me staci hrat bd/sws a jsem nadmiru spokojen :-)

Hora cio
23-07-2019, 21:53
jj, zlaté časy ve fogu, tak stačil by i trialbox žejo na bufferky wc, heal atd. no vono mě to uš taky votravovvalo furt jenom město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff a město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff a takhle dokola stale. :thumbus up::D jako flašky jasný šup do glocerky pro sumon krystaly a lahve a port přímo vod wc. jóo na začatku každej žebral o šŕoly a buff ve valley či antarasu. :drink:

MagisterCZ
30-07-2019, 17:32
Ahoj,
také bych se chtěl zde vyjádřít:

Otevírání HB, proč by ne.
NPC buffer je dle mě naprostý nesmysl, ti, kteří ho chtějí stejně po 1 herech na serveru končí a pak tu zůstávají lidi, kteří si buffery stejně dělají nebo za ně hrají (já osobně hraju supporty rád a tím NPC bufferem se mi zkazí expení 1-78lvl, pak až se mnou bude chtít mít někdo něco do činění)
Jediná rozumná věc, kterou bych tu viděl, je navýšení S/D na 5 minut, to mi přijde rozumné.

WizarDEAD
04-08-2019, 20:43
@Teclis
Hele na Gracu byla featura, ze se dali menit autribut stony za krystaly, planuje se to i tady?

Teclis
05-08-2019, 07:35
@Teclis
Hele na Gracu byla featura, ze se dali menit autribut stony za krystaly, planuje se to i tady?

Vtedy sme za to dostali vcelku velku vlnu kritiky, takze nie, toto neplanujeme zavadzat. Je boostnute ziskavanie atribut crystalov zo SoI/SoD/Cleftu, daju sa ziskat krystaly ako reward za Essence of Kamaloka (random) plus ich budeme davat ako mozny reward do roznych eventov.

WizarDEAD
05-08-2019, 09:27
Aha, to jsem nevedel (ze jste za to dostali kožichoprask)..
Dik za info

mexikane
05-08-2019, 10:49
Jojo, tahle úprava byla kdysi obhájena tím, že random člověk se ke crystalům nedostal, ale způsobilo to pouze to, že top klany měly více 300attr zbraní dřív než kdyby to bylo retail a random se k tomu stejně pořádně nedostal.

Těmhle úpravám bych se vyhnul obloukem, je to hrozný game changer.

WizarDEAD
05-08-2019, 11:46
a je na Epilogu stejnej system atributu v armoru jako na Finalce? Nebo se uz da dat do armou vic?

Mist
05-08-2019, 12:06
Stejný, a tenhle custom určitě ne na epilogu, kde šutry padají daleko více než na finalce.

Janko
05-08-2019, 13:09
@Teclis
Hele na Gracu byla featura, ze se dali menit autribut stony za krystaly, planuje se to i tady?

to je funkcionalita od H5