PDA

View Full Version : Boost event 4 - best thing ever



Superstar
09-04-2019, 09:01
Zdravím,
jsem moc spokojený s novým updatem, lidi se vrací si zase zahrát a lokace se postupně plní. Přidat buffera, gmshop a mana potky bylo to nejlepší co se dalo v této fázi serveru udělat. :bye:

Doufám že online status poroste jako raketa, protože jsem mid rate IL s podobným nastavením nenašel :) (jen java bordel s custom ******ma).


Also for our international friends, if you are looking chill server before new project, this is your great home :)

kubajz
11-04-2019, 13:33
Nemohu sice potvrdit jestli se lokace plní nebo ne ale chci pochválit vedení, že na tento projekt úplně nekálí a stále sem tam něco implementují.

Za mě taky spokojenost s nastavením tohoto boost eventu, well done!

Shaidarol
15-04-2019, 10:00
To je asi stejné jako dát nové sedlo na mrtvého koně :-D

Superstar
15-04-2019, 11:22
Tohle je supr krok k long run time projektu, já věřím tomu, že takhle nastavené IL je schopné jet i po boku zářijového projektu. A když si chce někdo odpočinout a tu hru nějak extra nehrotit, tak je to ideálka.



To je asi stejné jako dát nové sedlo na mrtvého koně :-D
Měli omezit boxy na jeden, že? To by byl update panečku ... a všichni by se okamžitě vrátili! :rofl:

Johanssdottir
25-04-2019, 16:56
Hi guys,

I logged back after couple weeks and I could not see anyone moving in giran. Just couple of offline shops. Is there still life on server?

Superstar
25-04-2019, 17:29
Hi guys,

I logged back after couple weeks and I could not see anyone moving in giran. Just couple of offline shops. Is there still life on server?

Sure, some people playing in ... what i can say it ... in chill mode :D (someone need make sit those shops every monday). Also depends on time when you login, at night and morning are everyone sleeping or working :D

Someone also farm a world bosses and have it free so you can conquer them :)

Hora cio
10-06-2019, 14:13
Hi guys,

I logged back after couple weeks and I could not see anyone moving in giran. Just couple of offline shops. Is there still life on server?

yes, 3 months it warned war, those who lost, slowed it down already and as it happens after years in the line, from the end of year and January will disappear on the other cs wary and remain noblesswar on oly. yes the possibility of farmers calling to herostav still exists. :)

Horacinka
12-01-2022, 23:47
Tohle je supr krok k long run time projektu, já věřím tomu, že takhle nastavené IL je schopné jet i po boku zářijového projektu. A když si chce někdo odpočinout a tu hru nějak extra nehrotit, tak je to ideálka.
Měli omezit boxy na jeden, že? To by byl update panečku ... a všichni by se okamžitě vrátili! :rofl:

prý boxy :)

Horacinka
26-10-2022, 23:18
Zdravím,
jsem moc spokojený s novým updatem, lidi se vrací si zase zahrát a lokace se postupně plní. Přidat buffera, gmshop a mana potky bylo to nejlepší co se dalo v této fázi serveru udělat. :bye:

Doufám že online status poroste jako raketa, protože jsem mid rate IL s podobným nastavením nenašel :) (jen java bordel s custom ******ma).




https://www.czechgamer.com/17185/konec-nelegalnich-lineage-2-serveru.html :bye: