PDA

View Full Version : Lineage2.cz - plans for the future |Lineage2.cz - plány do budoucna



Sroubek
20-01-2019, 14:38
We greet all fans of Lineage2.cz, more and more people are asking what will happen in the future. At the beginning of February, a team meeting will take place and we will discuss everything in detail, but some ideas are clear even now.
Dark Elmore 2018


We plan to maintain and develop the server while there is interest, even after the start of any other project. Interest in the project means a sufficient number of players playing regularly on the server, the server has running costs so the server must earn at least part of it.

New project 2019


As always the start would be sometime in September - October, the ideal is about half of September.
Whether a new server will start, will again be determined by the players.
The server would probably start under a new name (we accept any suggestions of a new name through email or FB), since DE18 should continue.
Choice of chronicle

It will not be High Five for many reasons:

No one would really meet because of a large number of endgame locations and instances (compared to lower chronicles).
The quality of the chronicle and mainly the core we have is in question. Due to the scope of adjustments and fixes, we are not sure whether we could fix it in time. (On Sinister it took half of year before the oly quests were properly implemented).
Every year, Aweria and RPG are launched on H5 chronicle and they would create direct competition and likely pull a large part of the population.


Gracia Final

Tested on multiple servers, the last of which was Grace 2014 - core and scripts are in very good condition.


Gracia Epilogue

Newer client.
Email service.
More endgame locations than GF.
Better class balance as with GF.
Instanced Zaken.
The last chronicle, on which WBs like Antharas and Valakas can be killed in a relatively small number of people.


Both GF and GE should be finetuned before the start of the server with the help of a closed and later open beta test.
Interlude

We do not plan it because it has run twice in a row, but it is also an option, although unlikely.



After the team meeting, we'll get you some more information, so you can think and discuss what chronicle you want.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdravíme všechny příznivce Lineage2.cz, stále více lidí se ptá co je v plánu do budoucna. Začátkem února se bude konat teamový sraz, na kterém vše probereme podrobněji, ale nějaká představa je jasná už teď.

Dark Elmore 2018


Server plánujeme udržovat a rozvíjet dále dokud o něj bude zájem a to i po startu případného dalšího projektu. Zájmem o projekt se rozumí dostatečný počet hráčů pravidelně hrajících na serveru, provoz serveru něco stojí takže si na sebe server musí alespoň z části vydělat.


Nový projekt 2019


Jako vždy start by byl někdy v září - říjnu, ideální je asi polovina září.
O tom jestli se bude startovat nový server rozhodne opět zájem vás hráčů.
Server by startoval pravděpodobně pod novým jménem (návrhy nového jména přijímáme na emailu či FB), jelikož DE18 by mělo pokračovat dál a zatím tomu vše nasvědčuje.
Volba chronicle

High Five to nebude z vícero důvodů

Nikdo by se pořádně nepotkal kvůli velkému množství endgame lokací a instancí (v porovnání s nižšími chronicly).
Kvalita chroniclu a hlavne core které máme k dispozici je otázkou. Vzhledem k rozsahu úprav a oprav si nejsme jisti zda by jsme to dokázali dostatečně odladit (na Sinisteru trvalo ½ roku než se odladily oly questy).
Každý rok startuje Aweria a RPG, které by nám tvořili přímou konkurenci a pravděpodobně odtáhli značnou část populace.


Gracia Final

Odzkoušeno na vícero serverech z nichž poslední byl Grace 2014 - core i scripty jsou ve velmi dobrém stavu.


Gracia Epilogue

Novější klient.
Služba mailu.
Víc endgame lokací oproti GF.
Lepší balanc classu jak u GF.
Instancovaný Zaken.
Posledni chronicle, na kterém se dají WB jako Antharas a Valakas zabít v relativně malém počtu lidí.


GF i GE by se dalo odladit před startem serveru za pomoci closed a později open BETA testu.
Interlude

Neplánujeme jelikož běželo už 2x za sebou, ale je to rovněž jako varianta i když nepravděpodobná.




Po teamovém srazu se ozveme s další dávkou informaci, prozatím můžete přemýšlet a diskutovat o tom který chronicle zvolit.

Nomad
21-01-2019, 09:30
Привет!
Skvělá zpráva!
Díky za DarkElmore18, byl to opravdu skvělý server, ne jako jiné projekty Interlude, kde jsem byl předtím. Zvláště chci zmínit dobře promyšlený donation systém, neměl negativní vliv na rovnováhu ve hře a na ekonomiku serveru, což je velmi cenné. Byli jsme rádi, že jsme se zúčastnili a určitě začneme s vámi na podzim!
:bye:
P.S. Отдельно приношу извинения всем жертвам, пострадавшим от красной руки LaBokkaDeLaCokka, не держите зла, это просто игра :D

kappa123
21-01-2019, 10:09
Zvláště chci zmínit dobře promyšlený donation systém, neměl negativní vliv na rovnováhu ve hře a na ekonomiku serveru

Jojo donate systém úplně super. Jen by to chtělo,aby se dodržovli pravidla. Hold někdo dá tisícovku za 10k DEC a někdo za tisícovku koupí Full equip s DB +11. Ale tak co,DEC se protočili, Šroubek si vydělal. Od Vánoc jsem tam neviděl ani jeden den GM. Hold, shrábnout peníze a už se nestarat. Jako každý rok. Minulé DE jste to nechali, že kdo chce ať si to za reálný peníze koupí (alespoň tu někdo bude hrát). Pak ale nechápu na co tu jsou nějaký pravidla. To rovnou můžu teď zapnou boty a jít si farmit. Přece, když tu někdo chce hrát ať si klidně botí, že jo. A až mi někdo z GM týmu napíše, že se špatně vyšetřuje atd.. stačí se 1 den podívat do hry.. ggwp

Nomad
21-01-2019, 10:15
Jojo donate systém úplně super. Jen by to chtělo,aby se dodržovli pravidla. Hold někdo dá tisícovku za 10k DEC a někdo za tisícovku koupí Full equip s DB +11. Ale tak co,DEC se protočili, Šroubek si vydělal. Od Vánoc jsem tam neviděl ani jeden den GM. Hold, shrábnout peníze a už se nestarat. Jako každý rok. Minulé DE jste to nechali, že kdo chce ať si to za reálný peníze koupí (alespoň tu někdo bude hrát). Pak ale nechápu na co tu jsou nějaký pravidla. To rovnou můžu teď zapnou boty a jít si farmit. Přece, když tu někdo chce hrát ať si klidně botí, že jo. A až mi někdo z GM týmu napíše, že se špatně vyšetřuje atd.. stačí se 1 den podívat do hry.. ggwp

všechno je relativní. Na většině ostatních serverů je všechno mnohem horší, můžete si koupit vybavení přímo ve hře - to je nepřijatelné a rozbíjí samotný význam hry. Nebo ještě horší: zaplatíte a můžete získat něco ... bez ohledu na to, jak to ovlivňuje rovnováhu ve hře.

Diaz
21-01-2019, 23:10
Jojo donate systém úplně super. Jen by to chtělo,aby se dodržovli pravidla. Hold někdo dá tisícovku za 10k DEC a někdo za tisícovku koupí Full equip s DB +11. Ale tak co,DEC se protočili, Šroubek si vydělal. Od Vánoc jsem tam neviděl ani jeden den GM. Hold, shrábnout peníze a už se nestarat. Jako každý rok. Minulé DE jste to nechali, že kdo chce ať si to za reálný peníze koupí (alespoň tu někdo bude hrát). Pak ale nechápu na co tu jsou nějaký pravidla. To rovnou můžu teď zapnou boty a jít si farmit. Přece, když tu někdo chce hrát ať si klidně botí, že jo. A až mi někdo z GM týmu napíše, že se špatně vyšetřuje atd.. stačí se 1 den podívat do hry.. ggwp

Pokud zrovna nespím, tak ti odpovím na discordu do minuty.

RMT pokud je důkaz ve hře nekompromisně banujeme, můžeš mrknout na banlist a bota si kldině zkus, ale to potom moc nepochodíš :bye:

Superstar
22-01-2019, 07:51
Jojo donate systém úplně super. Jen by to chtělo,aby se dodržovli pravidla. Hold někdo dá tisícovku za 10k DEC a někdo za tisícovku koupí Full equip s DB +11. Ale tak co,DEC se protočili, Šroubek si vydělal. Od Vánoc jsem tam neviděl ani jeden den GM. Hold, shrábnout peníze a už se nestarat. Jako každý rok. Minulé DE jste to nechali, že kdo chce ať si to za reálný peníze koupí (alespoň tu někdo bude hrát). Pak ale nechápu na co tu jsou nějaký pravidla. To rovnou můžu teď zapnou boty a jít si farmit. Přece, když tu někdo chce hrát ať si klidně botí, že jo. A až mi někdo z GM týmu napíše, že se špatně vyšetřuje atd.. stačí se 1 den podívat do hry.. ggwp

Cry neschopného randomáka?

kubajz
22-01-2019, 15:15
Smutné, že jediný smysluplný a rozumný příspěvek sem přidal zahraniční hráč..

Lahvac
02-02-2019, 14:04
uz aby bylo zari :-p

Maxx
04-02-2019, 06:18
Engrish Please!! thank you.
I cannot donate so server must be dead... please take my money! lol oh well RIP server...

Shaidarol
04-02-2019, 09:49
Ať je co chce za chronicle, už jenom to že dáte posranej multibox tak server fakticky zabijete už od začátku a po chvíli to dopadne úplně stejně jako DE.

Superstar
05-02-2019, 13:26
Ať je co chce za chronicle, už jenom to že dáte posranej multibox tak server fakticky zabijete už od začátku a po chvíli to dopadne úplně stejně jako DE.

Jj hned po leavnutí stran co prohrály by tu bez dualboxu hrálo dalších pět set tisíc lidí o.O. By se ti na to tu hrát každý vysral už tím tuplem.

Jestli nejseš schopný ve full pt vyjet někoho kdo boxuje pety, tak jseš neschopnej a to omezení dualu nespraví.

Shaidarol
05-02-2019, 17:05
Jj hned po leavnutí stran co prohrály by tu bez dualboxu hrálo dalších pět set tisíc lidí o.O. By se ti na to tu hrát každý vysral už tím tuplem.

Jestli nejseš schopný ve full pt vyjet někoho kdo boxuje pety, tak jseš neschopnej a to omezení dualu nespraví.

A sakra ted sem se to dověděl. A já proč mi to nejde a nejde a ono to je o tom mít tu full PT, buff petama a dalšíma charama. Víš, to že lidi odchází není kvůli tomu že prohráli s někým war. No nějak si to přeber.

MrCrow
05-02-2019, 17:08
No spíš si myslím, že mu jde o to, že si tady každej pologuje partu a sjedi si prakticky 90 % RB.
Což to mě taky sralo, taky bych byl osobně pro dual/trial box, ale chápu, že by na začátku to počítadlo online nebylo tak zajímavý.

vacicak
05-02-2019, 20:22
jestli tu bude GF+ tak nikoho nezajima ze si nekdo sjede Skovy RBcka solo. :-)

Superstar
06-02-2019, 00:10
A sakra ted sem se to dověděl. A já proč mi to nejde a nejde a ono to je o tom mít tu full PT, buff petama a dalšíma charama. Víš, to že lidi odchází není kvůli tomu že prohráli s někým war. No nějak si to přeber.

A kvůli čeho o.O kvůli toho že nemusí hledat v pět ráno na SOLO CHRONICLE lidi na casual RB? Ano no to by chtěl každý v téhle fázi serveru dělat, ti jebe? Jestli neumíš vyjet naboxovaného destra s devíti oknama a vycheckovat si rbčko, tak bys měl jít hrát minecraft, to bude hra která odpovídá tvému skillu.


No spíš si myslím, že mu jde o to, že si tady každej pologuje partu a sjedi si prakticky 90 % RB.
Což to mě taky sralo, taky bych byl osobně pro dual/trial box, ale chápu, že by na začátku to počítadlo online nebylo tak zajímavý.

Stejně když si to nevycheckuješ a nejsi tam ve správný čas tak to jebne někdo jinej a je úplně jedno jestli jsou ti enemáci 3 nebo jeden na IL to sjedeš stejně rychle.


jestli tu bude GF+ tak nikoho nezajima ze si nekdo sjede Skovy RBcka solo. :-)

Ono má nějaký smysl hrát na GF+ bez cp? :D

vacicak
06-02-2019, 08:26
A kvůli čeho o.O kvůli toho že nemusí hledat v pět ráno na SOLO CHRONICLE lidi na casual RB? Ano no to by chtěl každý v téhle fázi serveru dělat, ti jebe? Jestli neumíš vyjet naboxovaného destra s devíti oknama a vycheckovat si rbčko, tak bys měl jít hrát minecraft, to bude hra která odpovídá tvému skillu.



Stejně když si to nevycheckuješ a nejsi tam ve správný čas tak to jebne někdo jinej a je úplně jedno jestli jsou ti enemáci 3 nebo jeden na IL to sjedeš stejně rychle.



Ono má nějaký smysl hrát na GF+ bez cp? :Dpro nekoho to melo smysl i na c4. takovej Ral, Eldyr atd...

Shaidarol
06-02-2019, 12:40
No comment.

Superstar
06-02-2019, 14:17
No comment.

CP systém bude mít vždycky výhodu, proč by mělo někoho srát že si to někdo naboxuje nechápu tvoje retardované argumenty.

Shaidarol
07-02-2019, 14:43
CP systém bude mít vždycky výhodu, proč by mělo někoho srát že si to někdo naboxuje nechápu tvoje retardované argumenty.

nechápěš protože jsi hloupý. Moc hloupý na to aby jsi to pochopil. Toť vše a již nebudu nadále na cokoliv reagovat.

Nomad
08-02-2019, 16:45
Doesn't matter this is C4/Interlude /or GF, solo carebears must die anyway.
If you wanna to play solo you should know what LaBokkaDeLaCokka (or someone else) will find and eat you.. In this case you will be faradenzed (кокоted in CZ language) so hard! and will be crying looong time...
]:>" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">

Soap
08-02-2019, 22:18
Be careful how you speak little nomad , be careful

Hora cio
10-02-2019, 00:04
ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB. ;D:thumbus up:

the multibox that you are talking about still keeps the server everywhere and on the ketraware together, not for those offlajn-ejdz cups and the girantrejt prestige from the times of the Crow and Eve, nobody should have an active support within a month of the WB.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


https://www.youtube.com/watch?v=RgjdTAkLWDU
golpear el siglo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žít pak nekliže v imperiál věžce či fogu, že si někdo vo triech (možno bejt i kvarté) klanech naboxuje vojnu s forgotenem pro ňákou
DE-ILní bitku před tezzou pekující se trio petklani u Valíka hrajícího vlak jak v ńáké nekropolis :drink:


not to live in the Imperial Tower or the Fog that someone in trikes (perhaps quartet) can clane the war with a forgoten for a man
DE-IL the battle before the tease baking the trio petklani at Valik playing the train as in a young necropolis

Superstar
10-02-2019, 13:48
nechápěš protože jsi hloupý. Moc hloupý na to aby jsi to pochopil. Toť vše a již nebudu nadále na cokoliv reagovat.

Vidím pak tvoje shouty v Giranu:
!LF dva dementy co mi ve Fogu protočí s/d a budou se nudit bo si potřebuju dofarmit bo jsem si vymyslel omezení oken
!brečím protože mi clan ukradl RB, protože randomáci které jsem si sehnal v Giru jsou stejní lempli jako já

Omezení boxů je retardované, smiř se s tím a to že ti došly argumenty tomu nasvědčujou.


Doesn't matter this is C4/Interlude /or GF, solo carebears must die anyway.
If you wanna to play solo you should know what LaBokkaDeLaCokka (or someone else) will find and eat you.. In this case you will be faradenzed (кокоted in CZ language) so hard! and will be crying looong time...
https://forum.lineage2.cz/images/smilies/diablo.gif" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">" class="inlineimg" border="0">" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">

I'm curious what you show next time. 8)


ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB. https://forum.lineage2.cz/images/smilies/acute.gifhttps://forum.lineage2.cz/images/smilies/good.gif


Ty zalez odkud si vylezl s ketrou kde si nezandal ani druhej přestup.

kubajz
12-02-2019, 14:54
Tak co jste vymysleli na teamovém srazu Šroube? :-D Nějaké nové podstatné informace pro nás? :-)

Hora cio
12-02-2019, 21:13
Vidím pak tvoje shouty v Giranu:
!LF dva dementy co mi ve Fogu protočí s/d a budou se nudit bo si potřebuju dofarmit bo jsem si vymyslel omezení oken
!brečím protože mi clan ukradl RB, protože randomáci které jsem si sehnal v Giru jsou stejní lempli jako já

Omezení boxů je retardované, smiř se s tím a to že ti došly argumenty tomu nasvědčujou.



I'm curious what you show next time. 8)



Ty zalez odkud si vylezl s ketrou kde si nezandal ani druhej přestup.

rozplívat se tu nad druhými to ti hošku de dokonale, ale každej má právo nesouhlasit a sdílet názori a kdyš se podíváš za sebou, tak u všech servrů co tu kdi byli spuštěny bez uráški byl multibox a napadá mě 1 důvod, proč temu tak bylo :drink:


a ten druhej přestupák si ted dokoupí u vendy kašdej i těm petům


Tak co jste vymysleli na teamovém srazu Šroube? :-D Nějaké nové podstatné informace pro nás? :-)

hošku, ke tvému úžasu to tu mají všecky uš dávno promyšlené. samozřejmě by bilo ironií kdyby jeli obadva servri v záři naráz jak to ILko, tak i Gracia s novým meném (ten epilog tu ale nikty tuším že neběžel). coš je pochopytelné, dva by se jen štěpily a jeden s nich by byl v kopru uš dříve :thumbus up:

Bisonek
18-02-2019, 21:00
Ahoj,

po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc :D...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor

Superstar
19-02-2019, 07:42
Ahoj,

po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc :D...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor

https://forum.lineage2.cz/showthread.php?20049-Ozn%C3%A1men%C3%AD-o-spu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-Dark-Elmore-2018-reakce-t%C3%BDmu-k-podn%C4%9Bt%C5%AFm-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF&p=170558&viewfull=1#post170558

Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.

Bisonek
19-02-2019, 10:16
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?20049-Ozn%C3%A1men%C3%AD-o-spu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-Dark-Elmore-2018-reakce-t%C3%BDmu-k-podn%C4%9Bt%C5%AFm-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF&p=170558&viewfull=1#post170558

Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.

Aha... to vlákno jsem nečetl. V tom případě nevidím žádný přínos dalšího projektu vedle klasického DE. Buď jedno nebo druhé.

Shaidarol
20-02-2019, 09:21
Aha... to vlákno jsem nečetl. V tom případě nevidím žádný přínos dalšího projektu vedle klasického DE. Buď jedno nebo druhé.


To máš jedno že jsi to nečetl. on Superstar je totiž moula hloupej. Odmítá vše co je dobré. On totiž ještě nepochopil že to není single player (pro superstar - hra jednoho hráče ) ale že to je multiplayer ( pro superstar - hra pro více hráčů najednou ) . Kdyby šel na nějaký high pvp server tak tam si ani neprdne a proto prudí tady. Já jsem též byl pro snížení rate na tom budoucím jiném chronicle ale to zase Superstar bude prskat že se jsem kdoví co a že to nechápu jak se tato hra vlastně hraje, a že jenom pořád brečím. Na ofiku by nevydržel ani týden protože by po tom týdnu ještětě neměl žádný equip a brečel by jak želva.

kubajz
20-02-2019, 10:21
Nechtěli byste se už vysrat na ten flame a držet se topicu? Přínos komentářů opět nulová.

Superstar
20-02-2019, 11:03
To máš jedno že jsi to nečetl. on Superstar je totiž moula hloupej. Odmítá vše co je dobré. On totiž ještě nepochopil že to není single player (pro superstar - hra jednoho hráče ) ale že to je multiplayer ( pro superstar - hra pro více hráčů najednou ) . Kdyby šel na nějaký high pvp server tak tam si ani neprdne a proto prudí tady. Já jsem též byl pro snížení rate na tom budoucím jiném chronicle ale to zase Superstar bude prskat že se jsem kdoví co a že to nechápu jak se tato hra vlastně hraje, a že jenom pořád brečím. Na ofiku by nevydržel ani týden protože by po tom týdnu ještětě neměl žádný equip a brečel by jak želva.

Říká slabko, který má potřebu na casual rbčka chodit v 9ti lidech bo je neschopák a dualbox je zlo! Ukaž mi někoho kdo by dobrovolně chtěl hrát ppčko nebo dancovat nějakého kreténa co si vlakuje FoG.

Já jsem debatu skončil tím, že cp systém na gracii má vždycky výhodu a jestli to chce někdo jet na boxy ať si jede ... ty si mi nebyl schopný argumentovat a ani si nevyvracel že si neschopák.

!LF BDčko a SWS do fogu potřebuju aby tu stáli jak dementi a já si budu vláčkovat.


Nechtěli byste se už vysrat na ten flame a držet se topicu? Přínos komentářů opět nulová.

Flame je dobré, vysvětli jak byste farmili měsíc zpátky baiuma, antíka, valíka bez dualboxů co tady ten šášo navrhuje?

Epilog 8-10x rate by byl fajn.

Hora cio
20-02-2019, 15:27
To máš jedno že jsi to nečetl. on Superstar je totiž moula hloupej. Odmítá vše co je dobré. On totiž ještě nepochopil že to není single player (pro superstar - hra jednoho hráče ) ale že to je multiplayer ( pro superstar - hra pro více hráčů najednou ) . Kdyby šel na nějaký high pvp server tak tam si ani neprdne a proto prudí tady. Já jsem též byl pro snížení rate na tom budoucím jiném chronicle ale to zase Superstar bude prskat že se jsem kdoví co a že to nechápu jak se tato hra vlastně hraje, a že jenom pořád brečím. Na ofiku by nevydržel ani týden protože by po tom týdnu ještětě neměl žádný equip a brečel by jak želva.

v loni mě H5ky a vejš chronikely nezajímali, ae z hošků mi trošku bylo popravdě líto, ae nede mi do hlavy že se pro ten epilog nebo gracii nerozhodli uš dříve a spuštěnej interlude chronikel doucí 3x po sobě ten si jede....:D no taky to nebyl extramoudrej tah či nikto nezvážoval jeho kompromis :drink:

vacicak
20-02-2019, 19:32
Říká slabko, který má potřebu na casual rbčka chodit v 9ti lidech bo je neschopák a dualbox je zlo! Ukaž mi někoho kdo by dobrovolně chtěl hrát ppčko nebo dancovat nějakého kreténa co si vlakuje FoG.

Já jsem debatu skončil tím, že cp systém na gracii má vždycky výhodu a jestli to chce někdo jet na boxy ať si jede ... ty si mi nebyl schopný argumentovat a ani si nevyvracel že si neschopák.

!LF BDčko a SWS do fogu potřebuju aby tu stáli jak dementi a já si budu vláčkovat.



Flame je dobré, vysvětli jak byste farmili měsíc zpátky baiuma, antíka, valíka bez dualboxů co tady ten šášo navrhuje?

Epilog 8-10x rate by byl fajn.

pokud chcces mit efektivni farmu tak ti to prave to sws/bd/ol taha a je treba je mit aktivni

Shaidarol
21-02-2019, 08:37
Říká slabko, který má potřebu na casual rbčka chodit v 9ti lidech bo je neschopák a dualbox je zlo! Ukaž mi někoho kdo by dobrovolně chtěl hrát ppčko nebo dancovat nějakého kreténa co si vlakuje FoG.

Já jsem debatu skončil tím, že cp systém na gracii má vždycky výhodu a jestli to chce někdo jet na boxy ať si jede ... ty si mi nebyl schopný argumentovat a ani si nevyvracel že si neschopák.

!LF BDčko a SWS do fogu potřebuju aby tu stáli jak dementi a já si budu vláčkovat.



Flame je dobré, vysvětli jak byste farmili měsíc zpátky baiuma, antíka, valíka bez dualboxů co tady ten šášo navrhuje?

Epilog 8-10x rate by byl fajn.


opět jsi potvrdil že jsi hloupý Superstar. Ani mi te není líto :-(

Superstar
21-02-2019, 09:07
opět jsi potvrdil že jsi hloupý Superstar. Ani mi te není líto :-(

Vačice ti tu říká jak máš argumentovat a hloupý jsem já? Nedivím se že chceš donutit server hrát jedno okno, protože dualbox bude užitečnější jak ty.

kubajz
21-02-2019, 16:39
!LF BDčko a SWS do fogu potřebuju aby tu stáli jak dementi a já si budu vláčkovat.

Flame je dobré, vysvětli jak byste farmili měsíc zpátky baiuma, antíka, valíka bez dualboxů co tady ten šášo navrhuje?


Tady je krásně vidět důsledek toho zažitého multiboxingu kdy má většina zažito BD a SWS jen jako stojící postavičku co se pohne jednou za dvě minuty. To tak přece ale vůbec nemá být a hlavně na vyšších chroniclech dokáže i BD či SWS pořádně zatopit. Nehledě na to, že jak píše vacicak ti muze ve vlaku tahat moby, hlídat a pomáhat s bojem proti hráčům, kteří se tě z farmy snaží dostat pryč a tak dále...

Pokud se nepletu tak na GE už je party matching a v případě povolených multiboxů by zanikl jeho význam, navíc povolení multiboxů ze hry dělá nudný singleplayer a neudržuje tím původní myšlenku MMORPG.
Můj NÁVRH je tedy na začátku povolit max dualbox nejlépe zakázat boxy úplně (ano sem si vědom toho že někdo má více PC/NTB doma..) s tím, že by se mohlo zvážit jejich povolení až by populace serveru upadala.

Co se ratů týče tak tam bych to ideálně viděl přibližně stejně jako Superstar, tedy na něco mezi 5 - 10x.

Teclis: FYI pouzitelny party matching bol uz aj na IL a ako taky existuje uz od C1. (aj ked vtedy bol velmi obmedzeny).

nitr0
22-02-2019, 09:01
2k19 a lidi chcou server, na kterým bude zakázanej dualbox :D Lineage II je brutálně stará hra a na všechny servery chodí, alespoň dle mého názoru z 80% pořád ta stejná skupina lidí a minimálně zahraniční hráči ti na server bez dualboxu nepůjdou... čímž se dostaneme ke Kubajzzovo nápadu s povolením boxu, až v pozdější fázi serveru, která bohužel nebude a to z toho důvodu, že na tom serveru nebude už od začátku velké množství lidí. Bohužel, moc nových lidí tuhle hru hrát nezačíná, kteří by ti tvořili číslo v .online a bez těch už bohužel servery bez dualboxu nemají dlouhou životnost.

C4jk
22-02-2019, 09:13
I když bych se velmi rád vrátil do časů Azure/Supreme, kde byl povolen jen jeden box, tak to už teď dle mého není reálné. Bez povoleného dualboxu server moc dlouho nevydrží a ani moc hráču nepřiláká.

Co se chroniclu týče, tak zahraniční hráči příjdou jen v případě vhodně puštěného IL. Nějak nevidím důvod, proč by tu hrál někdo jiný než malá česká komunita, pokud tu poběží GF/Hi5.

Superstar
22-02-2019, 09:16
2k19 a lidi chcou server, na kterým bude zakázanej dualbox :D Lineage II je brutálně stará hra a na všechny servery chodí, alespoň dle mého názoru z 80% pořád ta stejná skupina lidí a minimálně zahraniční hráči ti na server bez dualboxu nepůjdou... čímž se dostaneme ke Kubajzzovo nápadu s povolením boxu, až v pozdější fázi serveru, která bohužel nebude a to z toho důvodu, že na tom serveru nebude už od začátku velké množství lidí. Bohužel, moc nových lidí tuhle hru hrát nezačíná, kteří by ti tvořili číslo v .online a bez těch už bohužel servery bez dualboxu nemají dlouhou životnost.

Jediné mmo, které je specifické tím že se dá jet dualbox zakážeme dualbox :D

Jak už tady zaznělo mít ten char aktiv je vždycky lepší, tak proč to omezovat? Randomové co to hrajou svojim stylem a pojedou to na boxy stejně nejsou konkurence o.O

Shaidarol
23-02-2019, 09:03
Tady je krásně vidět důsledek toho zažitého multiboxingu kdy má většina zažito BD a SWS jen jako stojící postavičku co se pohne jednou za dvě minuty. To tak přece ale vůbec nemá být a hlavně na vyšších chroniclech dokáže i BD či SWS pořádně zatopit. Nehledě na to, že jak píše vacicak ti muze ve vlaku tahat moby, hlídat a pomáhat s bojem proti hráčům, kteří se tě z farmy snaží dostat pryč a tak dále...

Pokud se nepletu tak na GE už je party matching a v případě povolených multiboxů by zanikl jeho význam, navíc povolení multiboxů ze hry dělá nudný singleplayer a neudržuje tím původní myšlenku MMORPG.
Můj NÁVRH je tedy na začátku povolit max dualbox nejlépe zakázat boxy úplně (ano sem si vědom toho že někdo má více PC/NTB doma..) s tím, že by se mohlo zvážit jejich povolení až by populace serveru upadala.

Co se ratů týče tak tam bych to ideálně viděl přibližně stejně jako Superstar, tedy na něco mezi 5 - 10x.

Konečně něco rozumného jsem si přečetl. Ted ještě s čím přijdou ti co to tu jakoby řídí.

vacicak
23-02-2019, 16:33
Pokud se nepletu tak na GE už je party matching a v případě povolených multiboxů by zanikl jeho význam, navíc povolení multiboxů ze hry dělá nudný singleplayer a neudržuje tím původní myšlenku MMORPG.
Můj NÁVRH je tedy na začátku povolit max dualbox nejlépe zakázat boxy úplně (ano sem si vědom toho že někdo má více PC/NTB doma..) s tím, že by se mohlo zvážit jejich povolení až by populace serveru upadala.
se zakazanym/omezenym boxovanim ti sem nikdo nedojde. a dost silne bych o tom uvazoval i ja a to se na tu GF celkem tesim. partymatching na ceskym serveru nikdy nebudu fungovat tak jak ma.

Hora cio
23-02-2019, 16:58
2k19 a lidi chcou server, na kterým bude zakázanej dualbox :D Lineage II je brutálně stará hra a na všechny servery chodí, alespoň dle mého názoru z 80% pořád ta stejná skupina lidí a minimálně zahraniční hráči ti na server bez dualboxu nepůjdou... čímž se dostaneme ke Kubajzzovo nápadu s povolením boxu, až v pozdější fázi serveru, která bohužel nebude a to z toho důvodu, že na tom serveru nebude už od začátku velké množství lidí. Bohužel, moc nových lidí tuhle hru hrát nezačíná, kteří by ti tvořili číslo v .online a bez těch už bohužel servery bez dualboxu nemají dlouhou životnost.

vshledem tomu zájmu v dnešné době tak by i ten dualbox byl pro servr přítěž. :thumbus up:to krátkodobé omezení boxů zkrátí příjem počtu postav a pokuť mě pamět neklame tak to je a bylo proti cílům GM mít na servru zbitečně nižší počet online. toe ta past, mít to takle uzavřené na dvou oknech, všdyť ty boxi nikty neměly vliv na chod hry, ba naopak zvihodňovalo to všdicky hrájicí co si buferky, songery za sebou poctivě potahaly natoš abi se musely sdržet časem portit se do mesta pro buf/s/d u vendy. navíc jim ty expy budou padat strašně meně na low-rejtech. :drink:

kubajz
23-02-2019, 18:19
Je to škoda, ale máte bohužel pravdu s tou populací.

Hora cio
23-02-2019, 18:46
ja vim jak sto mislel kubo, dobrej nápad to bil, taki bych ho rád prosadil a chtel tam dvě okna mít :), ae nede to, kdo ví dlouho koho to bavit bude a nebude. to je jako se světlem, kdyš je tma tak se rozsvítí, kdiš je vidět, tak se shasne, bohužel to tak je.

kubajz
24-02-2019, 01:33
Že tě to pořád baví chlape :)

Zoltan
02-03-2019, 16:24
GF a GE +1, už se těším na září :)

kubajz
03-03-2019, 22:32
Když už tak raději alespoň to GE za mě.
Už aby byla alespoň ta beta, IL nám už nějak umřelo.

Nomad
04-03-2019, 08:46
У меня вопрос.
Если это будет GF, то как вы намерены защитить игроков от вредоносного софта в пвп? Я имею в виду радар, анти-backstab, auto rush impact, auto-retarget, и т.д.?

vacicak
04-03-2019, 15:39
what pvp?

xen
06-03-2019, 02:03
I always said C4 25x and you will have min 1000 people without box.But noooo they rather make interlude every year which is dead in 2 months and they waste money paying for dead server.Causes are = low rate and bad chronicle because chronicles from interlude and up have ruined economy.

Superstar
06-03-2019, 07:38
I always said C4 25x and you will have min 1000 people without box.But noooo they rather make interlude every year which is dead in 2 months and they waste money paying for dead server.Causes are = low rate and bad chronicle because chronicles from interlude and up have ruined economy.

Donate around 10k€ for c4 pts developing or go home and cry about your very stupid idea.

vacicak
06-03-2019, 15:04
I always said C4 25x and you will have min 1000 people without box.But noooo they rather make interlude every year which is dead in 2 months and they waste money paying for dead server.Causes are = low rate and bad chronicle because chronicles from interlude and up have ruined economy.

hhhh c4 25x? 2week server :D

kubajz
09-03-2019, 17:35
I always said C4 25x and you will have min 1000 people without box.But noooo they rather make interlude every year which is dead in 2 months and they waste money paying for dead server.Causes are = low rate and bad chronicle because chronicles from interlude and up have ruined economy.
How can you be so sure? :)

VagonBOMBOHIT
11-03-2019, 17:53
gehe dort IL Gewässer September

https://www.facebook.com/viralhog/videos/601483486989370/

Shaidarol
14-03-2019, 13:23
tak to vypadá že plány do budoucna jsou nejasné, spíše asi žádné. jak bylo někde napsáno měli se sejít v únoru, ale zatím žádné info, žádné rozhodnutí nic, ani čárka. Na co se čeká? Chcete tendle mrtvej server dál mít zapojenej v elektrice nebo raději rozjet o trochu novější? Aspoň se vymáčkněte když už nic, tak stačí říct vysrali jsme se na to nikde jsme nebyli nic neřešili protože to máme u anusu, ale aspoň by jste něco napsali.

Superstar
14-03-2019, 18:53
tak to vypadá že plány do budoucna jsou nejasné, spíše asi žádné. jak bylo někde napsáno měli se sejít v únoru, ale zatím žádné info, žádné rozhodnutí nic, ani čárka. Na co se čeká? Chcete tendle mrtvej server dál mít zapojenej v elektrice nebo raději rozjet o trochu novější? Aspoň se vymáčkněte když už nic, tak stačí říct vysrali jsme se na to nikde jsme nebyli nic neřešili protože to máme u anusu, ale aspoň by jste něco napsali.

Jeblo jim z tvojeho 200IQ stop multiboxu.

Jasné je to že neumíš číst. Server se pustí září-říjen víc ve finále vědět netřeba. Je jedno jestli to annoucnou v březnu nebo květnu ... :D

pyromaniac
22-03-2019, 01:50
chtěl jsem posílat další peníze , ale tohle ne to si strčte někam

Sroubek
25-03-2019, 12:17
chtěl jsem posílat další peníze , ale tohle ne to si strčte někam

Můžeš být konkrétnější v tom co tě tak pohoršilo?

Superstar
02-04-2019, 13:57
Tak bude GE, což je super a pro mě ještě neohraný chronicle, celkem fajn výběr když to je mezi freyou a finalkou. Určitě bych to viděl na 8x rate nebo míň.



chtěl jsem posílat další peníze , ale tohle ne to si strčte někam

Beztak si poslal 20 korun na offline shop a tím tvoje spásné donate skončilo :D

C4jk
03-04-2019, 10:22
Neohraný chronicle možná, ale také je k tomu důvod. Škoda, že se nedržíte IL, když teď o vás ví i trochu zahraniční komunita. Mohl to být relativně aktivní server.

Na GE bohužel nikdo kromě pár zarytých příznivců DE hrát nebude. Škoda.

Sroubek
03-04-2019, 11:31
Neohraný chronicle možná, ale také je k tomu důvod. Škoda, že se nedržíte IL, když teď o vás ví i trochu zahraniční komunita. Mohl to být relativně aktivní server.

Na GE bohužel nikdo kromě pár zarytých příznivců DE hrát nebude. Škoda.

Už loni mnoho lidí volalo po změně, takže letos chceme pustit něco jiného, já věřím že na GEčko dorazí dost lidu, bude parádně nastavené.

Ohledně ILka, chceme ho držet paralelně aby jel dál vývoj. Pokud o něj bude zájem napřesrok tak je to určitě hratelné, letos tam byli nej bytky co jsme zažili vůbec, škoda že jsme naštvali tolik zahraničních serverů co na nás poslali ty DDoS parády, ale s tím už si umíme také poradit. Nový projekt bude startovat pod full ochranou rovnou.

Dragonstance
28-04-2019, 02:21
Tak po precteni prispevku myslim, ze Gracia Epilogue je idealni - odladena, celkem balanced, je tam trochu mene grindeni a s rozumnym rate by to mohl byt solidni projekt. Dost lidi na Gracii Final vzpomina v dobrem a tajne doufa, ze neco podobneho by se mohlo zopakovat, vcetne mne.

a) jak tu uz bylo zmineno, dal bych nejaky max 3 klienty na IP zezacatku

b) co se tyce rate: stara Gracia Final tusim rok 2013 byla rate 8x a uprimne pro aktivniho hrace (ne nolifera) je to celkem grinding, pamatuji si, ze po 12 - 14 mesicich hrani v prumernym klanu jse mel dyna set a vesper dualy +4 (300 earth) a dalsi pulrok jsem farmil armor, kterej jsem nakonec nedodelal ( zustal jsem nekde kolem 100 att v armoru + doplncich, o +6 setu nemluve...). Skoro vsechny skilly na +30. Farmeni fortress zbesile, nocni farmeni green na HB a chimer. V souctu asi 20 mesicu celkem solidniho grindeni a do endgamoviho gearu jeste porad dost daleko. Pamatuji si, ze tenkrat Aequitas meli jako jedini asi 3 vesper sety, z toho 2 nemeli ani odsealovany. To bylo tehdy zhruba dva roky po startu, kdy zacali lidi odchazet.

vacicak
05-05-2019, 03:21
Tak po precteni prispevku myslim, ze Gracia Epilogue je idealni - odladena, celkem balanced, je tam trochu mene grindeni a s rozumnym rate by to mohl byt solidni projekt. Dost lidi na Gracii Final vzpomina v dobrem a tajne doufa, ze neco podobneho by se mohlo zopakovat, vcetne mne.

a) jak tu uz bylo zmineno, dal bych nejaky max 3 klienty na IP zezacatku

b) co se tyce rate: stara Gracia Final tusim rok 2013 byla rate 8x a uprimne pro aktivniho hrace (ne nolifera) je to celkem grinding, pamatuji si, ze po 12 - 14 mesicich hrani v prumernym klanu jse mel dyna set a vesper dualy +4 (300 earth) a dalsi pulrok jsem farmil armor, kterej jsem nakonec nedodelal ( zustal jsem nekde kolem 100 att v armoru + doplncich, o +6 setu nemluve...). Skoro vsechny skilly na +30. Farmeni fortress zbesile, nocni farmeni green na HB a chimer. V souctu asi 20 mesicu celkem solidniho grindeni a do endgamoviho gearu jeste porad dost daleko. Pamatuji si, ze tenkrat Aequitas meli jako jedini asi 3 vesper sety, z toho 2 nemeli ani odsealovany. To bylo tehdy zhruba dva roky po startu, kdy zacali lidi odchazet.zapomels doplnit ze si byl solo hrac. coz je podstatnej rozdil v expeni a ekvipovani. to co si ty jel 12 mesicu jsem ja mel za 2.

Dragonstance
06-05-2019, 19:36
Nebyl jsem solo hrac, hral jsem s Fortressem a spol atd. celym klanem. Jako, nepamatuju si presne, jak dlouho to trvalo, ale urcite aspon pul roku, nez jsem se dostal k prvnim attribute crystalum, coz je asi nejvetsi skok v gearu. Problem byl v tom, ze lepsi klany blokuji Tiata, coz na Epilogue je vic lokaci na farmeni krystalu ne?

JohanM
01-06-2019, 04:17
guys, I made a suggestion, but my post had to be approved, and it never was, my post would be a bit long to place it here, I will raise it again, to see if the community likes the idea

Nomad
16-06-2019, 10:05
Поиграл на HF, Gracia Final и Epilogue. Это говно :(
Дану нафиг, давайте лучше Interlude plz.. )

Teclis
15-07-2019, 10:27
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?22722-Preliminary-information-regarding-new-project-Grand-Elmore-2019