PDA

View Full Version : L2j Brasil vote didn't count (twice)



Velkan
14-10-2018, 10:38
Hello,

today I voted on our server but my vote didn't count on L2j Brasil. On L2j Brasil wasn't any error message. All went normal. But on my account I didn't gain +25 Warrior Coins for vote. I tryed twice. I keep having this message on my account:

https://ibb.co/f2pPZU

Sroubek
14-10-2018, 10:41
Hello,

today I voted on our server but my vote didn't count on L2j Brasil. On L2j Brasil wasn't any error message. All went normal. But on my account I didn't gain +25 Warrior Coins for vote. I tryed twice. I keep having this message on my account:

https://ibb.co/f2pPZU

Give me your web profil name please, I can check it in log.

Sroubek
14-10-2018, 12:09
Hmm I checked it in log. Its look like they did not recive your vote. Try it again.

Velkan
14-10-2018, 14:04
OK I just did it. Now I have message "Awaiting approval of request created 29 seconds ago". Waiting that will happen next (although it's the same way what was before).

Sroubek
14-10-2018, 14:09
OK I just did it. Now I have message "Awaiting approval of request created 29 seconds ago". Waiting that will happen next (although it's the same way what was before).

The problem is not on our side or yours, vore server just not get your vote request and when our script ask him about it it will fail :( So try it again tomorrow and we will see.

Velkan
14-10-2018, 14:16
Well I have again the same problem :/

allty
17-10-2018, 00:51
me to .. ;)

Teclis
17-10-2018, 06:32
I have 4/4 voted just now...

JaMiskater
17-10-2018, 07:35
WTB WC :D I had 4/4 votes everyday. Just once had problem with L2Network.

Destor
18-10-2018, 22:09
Mám ten samý problém HopoZone a Network už v pohodě ale Brasil vůbec,pořád se stejnou hláškou - požadavek vypršel zkuste to prosím znovu.

Sroubek
18-10-2018, 22:25
Mám ten samý problém HopoZone a Network už v pohodě ale Brasil vůbec,pořád se stejnou hláškou - požadavek vypršel zkuste to prosím znovu.

Jo jo to se stane, když vůbec nezapočítají tvůj vote. My jsme tam dali více možnosti checku. Máš odstaven adblocker a další parády?

Destor
18-10-2018, 22:32
Ano pro všechny ty hlasovací stránky mám všechny blockery vypnuté ale i tak mi to za celou dobu započítalo ten hlas jen jednou.

Velkan
20-10-2018, 09:44
Guys seriously, same thing again. Yesterday I had problem only with L2 Network:

https://ibb.co/cxQQLf

Teclis
20-10-2018, 10:57
I have 4/4 again as everyday...definitely not a problem on our side. Try voting at the portals one by one if you are not doing it already.

Velkan
20-10-2018, 16:31
Im doing it already

Destor
20-10-2018, 20:15
Tak sem to asi zakřikl teď už mi nefunguje ani jeden hraju ze zahraničí může to na to mít vliv?

Sroubek
20-10-2018, 22:20
Tak sem to asi zakřikl teď už mi nefunguje ani jeden hraju ze zahraničí může to na to mít vliv?

Je to zcela na daném vote serveru, jestli ti uzná hlas nebo ne. Někdy jim vadí adblockety, jindy zase mají určité IP v bloku například proxiny atp. Bohužel nemáme šanci toto jakkoliv ovlivnit. Například mě to jde z domova i z práce 4/4 naprosto bez problému.

Velkan
21-10-2018, 11:06
Just for information, today all works fine (and I'm doing the same thing day by day):

https://ibb.co/fxtyQf

Sroubek
21-10-2018, 13:39
Just for information, today all works fine (and I'm doing the same thing day by day):

https://ibb.co/fxtyQf

Yeah I belive you, but there is nothing I can do about it, its all up to voting server how he accept or decline your vote reguest :/

higeton
23-10-2018, 13:48
i have never been able to vote at l2j brasil
"Request has expired, please try again" and today i cant vote at l2network(fisrt time), it shows the same message
first time having problems voting for a server...

haxikhax10
31-10-2018, 23:36
Vote na L2J Brasil se mi jeste ani 1x nepodaril od zacatku serveru. A zkousim to pokazde aspon 3x a nikdy se mi jeste hlas nezapocital. Vzdy to konci hlaskou "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". Co delam spatne?



EN: I've never voted successfully on L2J Brasil since the server start. I'm trying it everytime at least 3 times and nothing is counted. What am I doing wrong?

MrCrow
31-10-2018, 23:40
Já paradoxně i přes moje problémy s captchou (musím ji projet 3x dokola) nemám s L2j a networkem problém. Když překonám ty nervy s recaptchou, tak to pak projde v pohodě.

haxikhax10
01-11-2018, 21:17
Rad bych to vyresil. Mam si vystavit ticket na support nebo to ci to je vlastne chyba? Na L2J Brasil to nejde drtive vetsine lidi.

Sroubek
02-11-2018, 09:22
Rad bych to vyresil. Mam si vystavit ticket na support nebo to ci to je vlastne chyba? Na L2J Brasil to nejde drtive vetsine lidi.

Ahoj, nevím dl čeho soudíš, že to nejde většině? Ten komu to jde sem psát nebude :) Koukal jsem schválně do statistik, je to poměrně vyrovnané. Nejvíc dělá lidem problém topzone. Bohužel není to o tom jak to nastavíme u nás, ale jestli tě oni zaznamenají jako validní vote. Důvodů, proč tě nevezmou může být vícero. Často je to kvůli různým adblockerům či jiným doplňkům prohlížeče. Vadí jim také proxy IP adresy, IP adresy sdílených internetů, některé mobilní rozsahy, je to trochu boj. Naštěstí valné většině lidí to šlape. Musíš s tím trochu laborovat :) Nevzdávej to to se poddá!

MrCrow
02-11-2018, 10:09
No. Topzone je hlavně na prd, že se nejde regnout, když dáš register, hodí to error 500, když nechceš regovat přes fb/tw:D Protože jsem si chtěl udělat jinej účet

haxikhax10
02-11-2018, 12:22
Ahoj, nevím dl čeho soudíš, že to nejde většině? Ten komu to jde sem psát nebude :) Koukal jsem schválně do statistik, je to poměrně vyrovnané. Nejvíc dělá lidem problém topzone. Bohužel není to o tom jak to nastavíme u nás, ale jestli tě oni zaznamenají jako validní vote. Důvodů, proč tě nevezmou může být vícero. Často je to kvůli různým adblockerům či jiným doplňkům prohlížeče. Vadí jim také proxy IP adresy, IP adresy sdílených internetů, některé mobilní rozsahy, je to trochu boj. Naštěstí valné většině lidí to šlape. Musíš s tím trochu laborovat :) Nevzdávej to to se poddá!

Pouzivam Chrome a zadny AD blocker ani dalsi rozsireni podobneho typu nepouzivam. Nepouzivam ani zadne proxy. Nic, co by jim mohlo vadit a nejde mi to. No, Brasil bych ozelel, ale ted me uz 3 dny zlobi L2 Network. Dovoli mi votovat jen 1x za 24h a ne 1x za 12h. Je chyba u nich?
...Kazdopadne i tak dekuji za odezvu :drink:




EN: I'm using Chrome as a web browser and I don't use AD block software. I also don't use proxy servers. There's nothing what could be wrong to Brasil from my side. L2J Brasil doesn't have too big pripority for me now, because now I have problem with voting on L2 Network (which is bigger problem for me). For 3 days I'm unable to vote on Network. It allows me to vote only once a 24 hours instead of 12 hours. Is the problem at their side?

...Thanks for your response Sroubek :drink:

Sroubek
02-11-2018, 13:55
No. Topzone je hlavně na prd, že se nejde regnout, když dáš register, hodí to error 500, když nechceš regovat přes fb/tw:D Protože jsem si chtěl udělat jinej účet

Jako co v tech kompech máte lidi? :-D Zkoušel sem to z několika PC z různých netů, nikdy žádnej problem :-D

Sroubek
02-11-2018, 13:58
Pouzivam Chrome a zadny AD blocker ani dalsi rozsireni podobneho typu nepouzivam. Nepouzivam ani zadne proxy. Nic, co by jim mohlo vadit a nejde mi to. No, Brasil bych ozelel, ale ted me uz 3 dny zlobi L2 Network. Dovoli mi votovat jen 1x za 24h a ne 1x za 12h. Je chyba u nich?
...Kazdopadne i tak dekuji za odezvu :drink:

Porvi se s tím, to se musí poddat! Potřebujem stoupat alespoň do prvních 10!

Když dáš na network vote klikneš a čekáš, tak ti to v hlavičce napíše jak jsi dopadl, co ti tam ukazuje?

MrCrow
02-11-2018, 14:59
Jako co v tech kompech máte lidi? :-D Zkoušel sem to z několika PC z různých netů, nikdy žádnej problem :-D

Problém asi nebude u mě, když topzone: " An Error Has Occurred!
Sorry, registration is currently disabled." :D

haxikhax10
02-11-2018, 15:21
Porvi se s tím, to se musí poddat! Potřebujem stoupat alespoň do prvních 10!

Když dáš na network vote klikneš a čekáš, tak ti to v hlavičce napíše jak jsi dopadl, co ti tam ukazuje?

Na strankach DE v sekci Vote mi u Networku ukazuje, ze jsem votoval pred 13 hodinami. Lognu postavu, dam VOTE u Networku a po 15 se*****ch dam Vote a nahore to ukaze, ze uz jsem dneska hlasoval, a ze muzu az za cca 10 hodin. Kdyz jsem to pocital tak mi to zapocita hlas kazdych 22 hodin.



EN: On DE websites, in Vote section, at Network vote button it's showing me, that I voted 13 hours ago. So I logged into game with my char and clicked on Vote button. After 15 secs and checked chapta I voted and Network showed me, that I've voted that day and I will be able to next vote after 10 hours. When I counted it, it will allow me to Vote on Network every 22 hours instead on every 12.

haxikhax10
02-11-2018, 15:22
Problém asi nebude u mě, když topzone: " An Error Has Occurred!
Sorry, registration is currently disabled." :D

Jo taky jsem se tam cntel regnout, ze si zalozim ucet, ale taky Error, tak jsem to dal pres FB a je klid a votuju o 106 ;D

MrCrow
02-11-2018, 15:30
Já právě nechci přes FB :X chci normálně přes mail, co mám takovej "spam" mail. :D

haxikhax10
03-11-2018, 13:32
Update: Dneska mi zase Network neuznal hlas. Naposledy jsem na Networku hlasoval o pul noci (cca 00:20) a ted (13:30), kdyz jsem dal vote, tak mi Network napsal, ze uz jsem hlasoval a dalsi hlas mi povoli az za 9,5 hodiny.



EN: Update: Today Network didn't count my vote again. My last vote on Network was at midnight (about 00:20 AM) and now (1:30 PM) when I clicked on Vote, Network showed me, that I've voted today and next vote is able after 9,5 hours.

Sroubek
03-11-2018, 13:38
Update: Dneska mi zase Network neuznal hlas. Naposledy jsem na Networku hlasoval o pul noci (cca 00:20) a ted (13:30), kdyz jsem dal vote, tak mi Network napsal, ze uz jsem hlasoval a dalsi hlas mi povoli az za 9,5 hodiny.

Co ti píše network úplně nahoře po tom co u nich klikneš vote? Chvilku to trvá je třeba počkat.

haxikhax10
03-11-2018, 13:45
Co ti píše network úplně nahoře po tom co u nich klikneš vote? Chvilku to trvá je třeba počkat.

Jak jsem psal. Odkliknu chaptu, pockam 15 s. a pak mi nahore skoci tohle:

"Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

Posledni zapocitany hlas mam z 00:20 3.11., coz je vic nez 13hodin. A na strankach DE mi to po 15 minutach vyhodi klasickou hlasku "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu".




EN: As I wrote above. I check the chapta, wait 15 secs and after vote it show me this:

"Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

My last counted vote vas at 00:20 AM on Nov. 3. It's more than 13 hours. And on DE sites it tells me the "classic" sentence "Request expired, please try again".

Sroubek
03-11-2018, 14:35
Jak jsem psal. Odkliknu chaptu, pockam 15 s. a pak mi nahore skoci tohle:

"Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

Posledni zapocitany hlas mam z 00:20 3.11., coz je vic nez 13hodin. A na strankach DE mi to po 15 minutach vyhodi klasickou hlasku "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu".

Od koho máš internet?

haxikhax10
03-11-2018, 14:45
Od koho máš internet?

O2 a jsem jediny, kdo z me IP hlasuje.



EN: My internet provider is O2 Czech and I'm only one person, who is voting from my IP.

Sroubek
03-11-2018, 15:02
O2 a jsem jediny, kdo z me IP hlasuje.

Tak to fakt nevím :-D

haxikhax10
03-11-2018, 21:09
Tak to fakt nevím :-D

Nevadi.. hlavne doufam ze se to da do poradku nejak samo a ten Brasil.. ma to ukazat, ze je ten hlas zapocitany nebo jen odkliknu chaptu a Vote a nazdar?



EN: Doesn't matter... I hope that the Brasil site will work properly itself after some time. Does the Brasil have to show something that my vote was counted or I just check the chatpa and click vote and "bye bye"?

Sroubek
03-11-2018, 22:35
Nevadi.. hlavne doufam ze se to da do poradku nejak samo a ten Brasil.. ma to ukazat, ze je ten hlas zapocitany nebo jen odkliknu chaptu a Vote a nazdar?

Brazil narozdil od networku neukáže nic. Dej tomu déle jak 12hodin a zkus to přes mobilní net a uvidíš no.

haxikhax10
04-11-2018, 00:21
Brazil narozdil od networku neukáže nic. Dej tomu déle jak 12hodin a zkus to přes mobilní net a uvidíš no.

Po 24 hodinach mi Network zapocital hlas. Dopoledne zkusim dat hlas znovu, podle zbyvajiciho casu do dalsiho hlasu, co mi ukazuje Network. To je v 11 dopoledne, tak uvidime, jestli mi ho zapocita.

Viz. obrazek

https://ctrlv.cz/qaRC


Update: po zpristupneni odkazu pro vote (na strankach DE) po 12 hodinach a naslednem votu na Networku mi to ukazalo tohle:

Viz. obrazek

https://ctrlv.cz/9z9v





EN: I successfully voted on Network after 24 hours. In the morning I will try to vote again in order of time left to next vote showed on Network. It is o 11 AM, so we will see if Network will accept my vote.

See pic.


Update: after a period of time when I was able to vote (on DE sites and after 12 hours) on Network again, it whowed me this:

See pic.

Velkan
06-11-2018, 09:54
English pls :)

haxikhax10
06-11-2018, 22:51
English pls :)

Better?
Now you can read all my posts in EN. I hope you will understand all of that and it will be useful for you :bye:

Mafraella
11-11-2018, 16:32
Vote na Brazil nefunguje...neustále hláška, že to vypršeloa zkusit znovu :/ no a Network započítá hlas jen občas...