PDA

View Full Version : Critical Error



Aix
13-10-2018, 17:48
Zdravim,
dřív jsem hrával na DE normálně, všechno fungovalo, dneska jsem si stáhl, nainstaloval l2, hodil do toho patch.
Pak všechno funguje v poho, l2 se spustí, ale při vytváření charakteru, když kliknu na šipku, abych si vybral classu, tak mi to vyhodí c.error: Bad name index -44/1418.
Což absolutně nechápu.

Předem díky,
Aix

JaMiskater
13-10-2018, 20:57
Nezadáváš nick s nějakym speciálnim znakem nebo tak něco? Sice by ti to asi nemělo kvůli tomu hodit crit error, ale možný je všechno :)
Jinak když jsi dával patch, vymazal si složku system a hodil tam tu z patche?
Při nejhorším zkus tenhle klient, je to normál IL klient s mym upravenym patchem, stačí jen extrahovat a spustit přes L2.exe v složce system, nemusíš nic instalovat: https://drive.google.com/file/d/1XmsyPdCBGc-4ZhjLlQ2zLiqRgWMI-rIr/view

Hora cio
14-10-2018, 09:45
Zdravim,
dřív jsem hrával na DE normálně, všechno fungovalo, dneska jsem si stáhl, nainstaloval l2, hodil do toho patch.
Pak všechno funguje v poho, l2 se spustí, ale při vytváření charakteru, když kliknu na šipku, abych si vybral classu, tak mi to vyhodí c.error: Bad name index -44/1418.
Což absolutně nechápu.

Předem díky,
Aix

asi si zapomněl systém složku vymazat a přepsat ten zbytek systexture. a co se týče classic, je pravda že vokno při výběru trošku lagne možno že máš plnej disk. :thumbus up: :):drink: