PDA

View Full Version : Warlord



Lanselot
01-10-2018, 22:44
Ahoj lidi.

Už jsem otravoval ve hře, ale raději to hodim i pro forum borce. :) Nechci flamovat, ale radši než teorii si poslechnu Vaši praxi. Zajímá mě Warlord. Komplet.. dye, eq, support team. Upozorňuju, že chci pure PVE warlorda, jelikož PVP s tim na IL bude leda na massPVP a to ještě s velkým ALE.

Osobně bych to viděl takhle:
Dye: +3DEX,+3STR
Buff: BD,SWS,PP,WC
Exp: Tady si nejsem jistej, ale místa s HP max do 2x stylem stun/skill/plác/stun?

Děkuju a neberte to jako flame.. já ten char fakt nikdy nehrál. :)

WabakyCZ
01-10-2018, 23:07
Měl jsem tu vizi, že ho taky pojedu.

Hodil jsem na sebe buffy, které bych měl na daném lvl s danými pety. Hodil na sebe výbavu, kterou bych nejspíše mohl mít a pak šel expit. No a ta vize mě rychle přešla. Bez aktiv healu to asi sranda nebude a plácat 2x moby je škoda s takovým charem.

Dex bych si na úkor CON nezvedal, takový rozdíl s polearmou to nebude. Skoro bych řekl, že dye bych nedával žádné. Záleží pak asi, co budeš mít za armor.

Můj lajcký pohled, WL jsem hrál jen na mid-rate s fullbufem, výbavou a aktivním healerem.

MrCrow
01-10-2018, 23:14
WL akorát akorát tak dobrý jako "support" pro destra, který vlakuje kata :D páč to natáhne, ten mu to zastunuje a jede v klidu - i když zkušený destro jede v klidu i bez něj :) Jinak taky jsem to jednou zkoušel a WL je fakt celkem nuda no (ale někoho to může bavit ), maximálně to je tak hero "zadarmo".

Jinak znal jsem lidi, co to hráli i s light setem, zubei, páč evasion++, k tomu choleru 10 a jsi průhlednej :D Ale jinak to furt budeš žužlat ty moby. A a než PP bych doporuči spíš EE/SE páč bez many WL ani ránu

Lanselot
01-10-2018, 23:35
Začínám chytat paranoiu. Nejspíš to skončí u glada. Vláčkovat budu se spoilem a hotovo.. /sadstory
Zapoměl jsem.. že to nejsou vyšší chronicle.. :)

vacicak
02-10-2018, 01:02
Warlord je vybornej na klasiku. Jinak ns IL je naprosto nepouzitelnej. Na farmu je lepší destro a na pvp je k ničemu. Maximálně tak na tahani mobu pro destra

Calma
02-10-2018, 07:32
Saint Speara+++, Full RB šperkovnice, aktivní parta a potáhneš si celý FoG s prstem v nose. Jinak to nemá cenu hrát, destro je Xkrát efektivnější na farmu za normálních okolností a tohle by tě jen frustrovalo

FujTajBl
02-10-2018, 17:33
Saint Speara+++, Full RB šperkovnice, aktivní parta a potáhneš si celý FoG s prstem v nose. Jinak to nemá cenu hrát, destro je Xkrát efektivnější na farmu za normálních okolností a tohle by tě jen frustrovalo

Obvykle jak máš takový equip, tak nepotřebuješ farmit :D Líp než destro farmit nebude...

AndelCZ
02-10-2018, 18:24
mě Warlord bavil na farmeni AA, stačilo jen BD a PP na POW. Ani jsem nepotreboval SWS. A umiral jsem rozhodne min nez za destra. Provokace je hustej skill

AchYlek
02-10-2018, 18:31
mě Warlord bavil na farmeni AA, stačilo jen BD a PP na POW. Ani jsem nepotreboval SWS. A umiral jsem rozhodne min nez za destra. Provokace je hustej skill
jsi farmil bez vampa? ;D

MrCrow
02-10-2018, 19:00
měl přece bd s vampem!

AchYlek
02-10-2018, 20:08
měl přece bd s vampem!
a powind/water od pp

Lanselot
02-10-2018, 22:11
U mě je předpoklad tý farmy only 7S.. mě přecpanej FoG a IT moc nebavěj. :) Ale ještě to promyslim.. ono Lanselot a budu běhat za destra.. mi to moc nesedí :D