PDA

View Full Version : Vote



sa2sa
30-09-2018, 23:40
Nebylo by lepsi nemazat WC z bety ze by to aspon motivovalo hrace vic votovat pro server jeste pred startem a tim nalakat vic lidi na start?

vacicak
01-10-2018, 07:41
hraci potrebujou pro votovani motivaci v podobe rewardu? bud nekdo votovat chce nebo nechce

Teclis
01-10-2018, 08:11
Nebylo by lepsi nemazat WC z bety ze by to aspon motivovalo hrace vic votovat pro server jeste pred startem a tim nalakat vic lidi na start?

Dost sme to zvazovali, nakoniec sme sa vsak rozhodli to urobit tak ako to je. 2 Vote servery su nove a mozu tam este byt problemy, ktore bude treba odladit. Zaroven nikto nebude moct nadobudnut WC este pred samotnym ostrym startom. Verime, ze napriek tomu ludia budu Votovat, je to v konecnom dosledku aj v ich zaujme, aby u nas hralo co najviac ludi.

uNiquii
01-10-2018, 08:31
Dost sme to zvazovali, nakoniec sme sa vsak rozhodli to urobit tak ako to je. 2 Vote servery su nove a mozu tam este byt problemy, ktore bude treba odladit. Zaroven nikto nebude moct nadobudnut WC este pred samotnym ostrym startom. Verime, ze napriek tomu ludia budu Votovat, je to v konecnom dosledku aj v ich zaujme, aby u nas hralo co najviac ludi.


Dost nerealistický a naivní pohled na lidi :D (že budou votovat i bez odměny)
Tím nadobnutím ještě před startem by se dalo sehnat mnohem víc lidí výsledkem, než až po startu :o)

AchYlek
01-10-2018, 09:09
Dost nerealistický a naivní pohled na lidi :D (že budou votovat i bez odměny)
Tím nadobnutím ještě před startem by se dalo sehnat mnohem víc lidí výsledkem, než až po startu :o)
hopzone a některé vote sitě ti neuznaj vote pokuď je server v beta mode...

takže tohle vote před startem je useless....

MrCrow
01-10-2018, 10:53
Je pravda, že hopzone/topzone mi zatím 2x vyhodil " Vote portál zamítnul váš požadavek " takže něco na tom bude

Thessy
01-10-2018, 10:57
souhlasím s myšlenou Uniho ač nerad:-D, zcela nevidím rozdíl v tom jestli server před startem bude mít na vote portálu dobrej ranking( více lidí pro server) odměna pro lidi co to votují nebo vote až po startu serveru. Beru to z pohledu stejně jako je např VIP máš zájem o server a jsi akitvní máš bonus. Nejsi dostatečně aktivní tvoje mínus. Takhle jestli bude 5% vote účast bez rewardu bude to vůbec úspěch.

Lanselot
01-10-2018, 12:05
Mě zatím započítal vote L2network, Topzone i Hopzone.. ale u L2jBrasil jsem votoval už 6x a nic. Vyplej adblock i adblock puls na tu stránku mám a stejně nic. Každopádně mám 75WC započítaných..

Na webu mi to u L2JBrasil hlásí nějaký vypršení požadavku, ale jsem si jistej, že jsem votoval.. takže na Brasilii už se**

AchYlek
01-10-2018, 13:09
Mě zatím započítal vote L2network, Topzone i Hopzone.. ale u L2jBrasil jsem votoval už 6x a nic. Vyplej adblock i adblock puls na tu stránku mám a stejně nic. Každopádně mám 75WC započítaných..

Na webu mi to u L2JBrasil hlásí nějaký vypršení požadavku, ale jsem si jistej, že jsem votoval.. takže na Brasilii už se**
nějak je to random, mě třeba hopzone zas nechce dát nic...

Sroubek
01-10-2018, 13:13
Určitě klikejte, vote scripty se upravůjí jelikož i vote portály udělali pár změn, potřebujeme co nejvíce pokusů.

AchYlek
01-10-2018, 13:24
Určitě klikejte, vote scripty se upravůjí jelikož i vote portály udělali pár změn, potřebujeme co nejvíce pokusů.
je to korejský random ;D dneska / včera

https://i.imgur.com/HVtZWba.png

Wlad11
01-10-2018, 14:02
Jsem na tom podobně zítra zkusím znova ... 353

JaMiskater
01-10-2018, 15:56
Včera na pohodu všechny 4 portály na 1 pokus, dneska L2 Network fail. Btw na L2j Brasil je server v žebříčku pojmenovanej Lineage 2... Tak nevim jestli to někoho naláká :D

Sroubek
01-10-2018, 19:06
Supr dík, během dne se nasadilo několik změn, prosím testujte dále.

fat12
01-10-2018, 20:06
TopZone mi to zamítl, že jsem prý už z PC hlasoval. Přitom jsem na to dnes klikl poprvé. :D :D :D

ARIANOS
01-10-2018, 20:07
So in a summary what happened with vote portals? :P

Nothing my greek friend :) Now its enabled and you should wote every 12hours like crazy! :-D

Sroubek
01-10-2018, 21:18
TopZone mi to zamítl, že jsem prý už z PC hlasoval. Přitom jsem na to dnes klikl poprvé. :D :D :D

Cokoliv se děje u TopZone, tak se nediv ničemu tam to je vždy haluzárna, ostatní by mělo jít vesměs každej den bez probému.

Lanselot
01-10-2018, 21:39
Jak řikám.. momentálně další pokus o brasil a nic. Aspoň pár těch WC by jste nám dát mohli.. O:)

Sroubek
01-10-2018, 22:16
Jak řikám.. momentálně další pokus o brasil a nic. Aspoň pár těch WC by jste nám dát mohli.. O:)

Buď prosím konkrétnější:

na vote tě to přesměruje?

po odkliknutí captcha se ti zobrazí tlačítko vote?

jde odkliknout tlačitko vote?

MrCrow
01-10-2018, 22:16
Mě tedy zásadně nefunguje už jen hopzone. Přes tu jejich captchu se nedostanu :D A když ano a "nejsem robot" tak votnu a stejně to jen refreshne stránku a zase znovu vyhodí captchu. Na webu je pak Vote portál zamítnul váš požadavek :(

a u L2 brasil Se teď stalo to, že jsem vyplnil capthu, vše ok. Kliknu vote a napíše to: wrong captcha. dafuq? :D a na podruhé to proběhlo sice s obtížema, ale ano.

Lanselot
01-10-2018, 22:20
Lognu okno jak je v návodu. Kliknu hlasovat na Brasil. Přesměruje mě to na web. Odliknu captcha. Klikám vote. Voted. Ale po pár minutách na webu napíše, že vypršel čas pro vote.

Sroubek
02-10-2018, 10:32
Mě tedy zásadně nefunguje už jen hopzone. Přes tu jejich captchu se nedostanu :D A když ano a "nejsem robot" tak votnu a stejně to jen refreshne stránku a zase znovu vyhodí captchu. Na webu je pak Vote portál zamítnul váš požadavek :(

a u L2 brasil Se teď stalo to, že jsem vyplnil capthu, vše ok. Kliknu vote a napíše to: wrong captcha. dafuq? :D a na podruhé to proběhlo sice s obtížema, ale ano.

No to tam ale lezeš z kdoví jakého netu, bo já tám mám jen na zaškrtnutí a nazdar.

Za mě dneska všechny 4 zelené :)

Sroubek
02-10-2018, 10:33
Lognu okno jak je v návodu. Kliknu hlasovat na Brasil. Přesměruje mě to na web. Odliknu captcha. Klikám vote. Voted. Ale po pár minutách na webu napíše, že vypršel čas pro vote.

Adblocker a spol odstaven?

Bohužel s tím co se děje u nich můžeme pramálo nadělat to už je boj mezi vaším PC a jejich stranou :)

MrCrow
02-10-2018, 11:00
No to tam ale lezeš z kdoví jakého netu, bo já tám mám jen na zaškrtnutí a nazdar.

Za mě dneska všechny 4 zelené :)

Hele loni to fungovalo v pohodě, vím, že to měněj ty vote servery. Ale prostě já neprojdu přes tu captchu, ale jen u nich :D odškrtám 30 obrázků za sebou a prej jsem pořád robot :D

AchYlek
02-10-2018, 11:39
Hele loni to fungovalo v pohodě, vím, že to měněj ty vote servery. Ale prostě já neprojdu přes tu captchu, ale jen u nich :D odškrtám 30 obrázků za sebou a prej jsem pořád robot :D
zkus vymazat cookies

4/4 vote dneska

fat12
02-10-2018, 12:50
Teď už taky 4/4 :)

Sroubek
02-10-2018, 13:26
Dobře dobře pánové jen tak dál :)

Wlad11
02-10-2018, 14:11
Dnes taky 4/4 done :)

Sroubek
02-10-2018, 14:53
Dnes taky 4/4 done :)

Good boy! :)