PDA

View Full Version : Přestupáky za adeny



WabakyCZ
16-09-2018, 19:45
Všimli jste si změny? Nebo to tam je teď nově?



1st class transfer(only marks) - either donate, manually or possibility to buy marks for adena - 1 Mark for 200k adena
2nd class transfer(only marks) - either donate, manually or possibility to buy marks for adena - 1 Mark for 1 Million adena

na DE17 to bylo cenově mnohem jinde (jakože dražší), nebo se pletu?
To se budou repuťáky dělat jedna radost :)

fat12
16-09-2018, 19:47
Však to je v pořádku. Všude jinde na serverech to je za takové ceny. Jen tady to bylo předražený...

uNiquii
16-09-2018, 19:54
Všimli jste si změny? Nebo to tam je teď nově?



1st class transfer(only marks) - either donate, manually or possibility to buy marks for adena - 1 Mark for 200k adena
2nd class transfer(only marks) - either donate, manually or possibility to buy marks for adena - 1 Mark for 1 Million adena

na DE17 to bylo cenově mnohem jinde (jakože dražší), nebo se pletu?
To se budou repuťáky dělat jedna radost :)

Tady to měl šroubek předtím drahé jen aby určil cca cenu DEC ve hře a navíc aby to lidi mohli koupit i za adeny ..... To samozřejmě kupovali až v late game, když dodělávali nějaké postavy, jinak je šance velice nereálná, že by jsi na startu vydělal 5m na 1 class a 39m na druhý.
Teď to je jak je to celosvětové, nikdo nemůže říct že by byl nucen platit za přestup real cash a hlavně : Zase mohou sklapnout držky lidí, kteří píšou že to šroubek vždy zapíná jen aby vyrejžoval.
Niceone ! Teď už i nového člověka můžeš nabrát do akadamy pak a dát mu odměnu = adeny na přestup :o) (Předtím těch 39m nedal nikdo....)

Like!

WabakyCZ
16-09-2018, 20:06
Však hej, jen že jsem si toho prvně nevšiml. Rozhodně super pro nováčky.
Každopádně jak jsem psal, repuťáky asi nebudou takový problém, když tu není level gap.
Na druhou stranu se obávám toho, že teď si opravdu každý budě dělat svojí pet army, páč ho to nebude téměř nic stát. Jistě, aktivní support je k nezaplacení, ale víme jak to chodí.
Za mě ok, ale asi se tu najdou rejpalové.

kubajz
16-09-2018, 20:08
Však hej, jen že jsem si toho prvně nevšiml. Rozhodně super pro nováčky.
Každopádně jak jsem psal, repuťáky asi nebudou takový problém, když tu není level gap.
Na druhou stranu se obávám toho, že teď si opravdu každý budě dělat svojí pet army, páč ho to nebude téměř nic stát. Jistě, aktivní support je k nezaplacení, ale víme jak to chodí.
Za mě ok, ale asi se tu najdou rejpalové.
A čemu vadí pet army? Když se někomu chce tahat s vlakem petů za sebou tak ať si to tahá, ne? :) Jak sám píšeš .. aktivní support > pet army

Sroubek
16-09-2018, 20:16
Na ILku není moc možností příjmu z donate, než právě přestupy. Na DE17 to bylo dražší, protože byla i menší komunita. Na zahraničních serverech jsou tyto ceny běžné a dost lidí by to odradilo, spoléháme na to, že dorazí mnohem víc lidí než na DE17 a tak se reklama a další parády zaplatí i tak.

WabakyCZ
16-09-2018, 20:18
A čemu vadí pet army? Když se někomu chce tahat s vlakem petů za sebou tak ať si to tahá, ne? :) Jak sám píšeš .. aktivní support > pet army

Ničemu nevadí. To jen narážím na příspěvky, kde se mluví o tom, že v BSku není nikdo s war, ale samí noclani s petama, atd. Rozumíš kam tím směřuji. Že půjde mnohem lépe si udělat noclan postavu na farmu a s main charem pak chodit už jen mass akce. Neříkám, že to na DE17 nešlo. Teď to půjde snáz.
Ale to jen přemýšlím, jak toho půjde využít.

Věřím ale, že je za tohle většina hráčů rádo a spíš to pomůže tomu, že se tu objeví více hráčů. Přeci jen, ne každý do toho chce sypat a takhle to půjde i bez toho.

A lidi si naopak raději připlatí pak za subko/nobl, kde to je pro někoho časově třeba nemožný nebo náročný.

uNiquii
16-09-2018, 20:24
Ničemu nevadí. To jen narážím na příspěvky, kde se mluví o tom, že v BSku není nikdo s war, ale samí noclani s petama, atd. Rozumíš kam tím směřuji. Že půjde mnohem lépe si udělat noclan postavu na farmu a s main charem pak chodit už jen mass akce. Neříkám, že to na DE17 nešlo. Teď to půjde snáz.
Ale to jen přemýšlím, jak toho půjde využít.

Věřím ale, že je za tohle většina hráčů rádo a spíš to pomůže tomu, že se tu objeví více hráčů. Přeci jen, ne každý do toho chce sypat a takhle to půjde i bez toho.

A lidi si naopak raději připlatí pak za subko/nobl, kde to je pro někoho časově třeba nemožný nebo náročný.

Pokud nepříjdou cizáci tak to budeš mít lehké jak říkáš, pokud příjdou tak si tam jako noclan s petama fakt nezafarmíš :o)

WabakyCZ
16-09-2018, 20:27
Pokud nepříjdou cizáci tak to budeš mít lehké jak říkáš, pokud příjdou tak si tam jako noclan s petama fakt nezafarmíš :o)
To je fakt ...
Dlouho jsem nehrál na klasickém serveru, poslední roky jen samé Mid-servery (kde se subky kupují nebo shardy padají po xx kusech), tak jsem asi mimo obraz.

Hora cio
18-09-2018, 22:45
Teď to je jak je to celosvětové, nikdo nemůže říct že by byl nucen platit za přestup real cash a hlavně : Zase mohou sklapnout držky lidí, kteří píšou že to šroubek vždy zapíná jen aby vyrejžoval.
Niceone ! Teď už i nového člověka můžeš nabrát do akadamy pak a dát mu odměnu = adeny na přestup :o) (Předtím těch 39m nedal nikdo....)

Fake!

Výhoda je v tom, že nikoho ty přestupáky vobíhat neba, takže ti ty reputáky v clancechtě porostou jak vochomůrky v lese po děšti. :drink:Mno...a co se týče v zahraničí, tam jsou ceny přestupů vskutku běžně malé. U Blacksmitha v giru na to byl kvestík, takže to za honičku stálo a nikomu to taky za trochu pohybu neuškodilo, tady si s charem stoupneš k Vendovi a máš přestup bez čelenky. :)

WabakyCZ
18-09-2018, 22:47
Výhoda je v tom, že nikoho ty přestupáky vobíhat neba, takže ti ty reputáky v clancechtě porostou jak vochomůrky v lese po děšti. :drink:Mno...a co se týče v zahraničí, tam jsou ceny přestupů vskutku běžně malé. U Blacksmitha v giru na to byl kvestík, takže to za honičku stálo a nikomu to taky za trochu pohybu neuškodilo, tady si s charem stoupneš k Vendovi a máš přestup bez čelenky. :)

Super post, zase jsi nás obohatil o nové věci :D

kubajz
18-09-2018, 22:50
V tom je Horacio přeborník :D

uNiquii
19-09-2018, 08:27
V tom je Horacio přeborník :D


já třeba ani jeden jeho příspěvek nečtu :D Vždycky to bylo totálně mimo téma, takže teď mě jen rozesměje když vidím "Horacio" tak jdu o post níže s úsměvem na tváři :D Autista

WabakyCZ
19-09-2018, 19:17
Každé forum potřebuje svého Horacia, i když víme, že to umí i česky :D

Hora cio
20-09-2018, 00:11
Super post, zase jsi nás obohatil o nové věci


V tom je Horacio přeborník


já třeba ani jeden jeho příspěvek nečtu Vždycky to bylo totálně mimo téma, takže teď mě jen rozesměje když vidím "Horacio" tak jdu o post níže s úsměvem na tváři Autista


Každé forum potřebuje svého Horacia, i když víme, že to umí i česky

Škoda, že ten váš plevel nejde lajkovat. :thumbus up: Inu musím vodcitovat paní Jolandu (kartářku viz videjko)
tam bych tu vaší karmu viděl za zlou nikoliv za zlomenou. :D


https://www.youtube.com/watch?v=rIJtLUBWM3Q :drink:

Diaz
20-09-2018, 07:19
Škoda, že ten váš plevel nejde lajkovat. :thumbus up: Inu musím vodcitovat paní Jolandu (kartářku viz videjko)
tam bych tu vaší karmu viděl za zlou nikoliv za zlomenou. :D


Dojdi nás pobavit na discord, alespoň poexpíš :D

JaMiskater
22-09-2018, 19:23
1 dark elf quest a mam na prestupaky pro pet postav, nice :)

isu
22-09-2018, 19:46
1 dark elf quest a mam na prestupaky pro pet postav, nice :)
V pondelok sa budu bavit o questoch, tak uvidime ako to dopadne. :)

nitr0
24-09-2018, 12:20
Boze ja nechápu proc řešite nejakej dark elf quest :D, stejne si ty prestupaky na zacatku vsichni budou kupovat za DEC, protože budou potřebovat adeny a v pozdější době už ti jsou nějací dark oelfové uplne ukradeny :D

Hora cio
26-09-2018, 21:21
https://www.youtube.com/watch?v=WyIksnQXPkg :drink:
naprosté plejtvání nostalalergiemi, no což držím palce těm, co to dál budou škudlit pozadu :thumbus up:......megértettem :D