PDA

View Full Version : Promo Trailer



fat12
31-08-2018, 19:04
Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.


https://youtu.be/z4vWjX-yN5o

Sroubek
31-08-2018, 20:44
Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.


Parádní, moc děkujeme :) Od pondělka po uzavření DE17 se bude rozjíždět marketing naplno, takže ho rádi použijeme. Krátké dynamické, supr práce!

syslak
31-08-2018, 21:03
Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.
Jen dve "drobnosti" ... na začátku by si moh ustřihnout těch prvních pár sekund v blbý kvalitě (a případně nějakou část nechat o tu chviličku delší) a druhá...nevím jak by to vypadalo tady, ale občas bejvá na některých videích popis situace (třeba na začátku (teď nejde o ten text ale popis toho co myslím) WB fights a pak před každým/na začátku každýho toho úseku text Baium, AQ, Antharas...

fat12
31-08-2018, 21:08
Těch prvních sekund v horší kvalitě dělá YouTube. Nech si video načíst do FullHD a dělat ti to nebude. Jinak s tím textem mohu souhlasit, ale každý by to udělal trochu jinak.

fat12
31-08-2018, 21:16
Mohu to ještě uploadnout na ulož.to, kdyby jste to chtěli dát na FB nebo Instagram třeba.

syslak
31-08-2018, 21:24
Těch prvních sekund v horší kvalitě dělá YouTube. Nech si video načíst do FullHD a dělat ti to nebude.

Jo pravdu máš, sry. To sem právě zkoušel i předtim a nezabralo to, tady na foru mi to dělá v jakýkoliv kvalitě, ale při přehrání na youtube je to už ok.