PDA

View Full Version : SoulFly



Fuegosweet
30-08-2018, 12:53
Překecáváme Alexe, aby se vysral na WoWko a šel tomu šéfovat. Pokud by se podařilo tak dáme asi partu a půl dohromady...

PS
Pravděpodobně sem s jednou až dvěma partama půjdou Decovci a možná i Sweeti něco složí... takže tu asi bude běhat hafo CP :drink:

PSS

Nezapomeňte jít před spuštěním serveru k volbám!

dida02
01-09-2018, 11:23
Taky se zase přidám “Tchibo “ . Hod mi sz

Destor
03-09-2018, 20:25
Zdravím nejsem sice moc aktiv ale i tak sám hrát je celkem naprd váš klan znám už z více serverů i tady z DE tak pokud budete mít zájem rád se k vám potom přidám ve hře nick Diego ;-)

Alexstrazsa
03-09-2018, 23:27
Spíš tu hrát nebudu.. Než ano. WoWko mě teď baví a upřímně pochybuji o tom, že mě za měsíc přestane bavit. A bohužel většina lidí od nás sem půjde jen když půjdu já. Takže nejspíš Nás tady opravdu neočekávejte. Fuego je nějak moc hrrr :D

Fuegosweet
04-09-2018, 13:32
Spíš tu hrát nebudu.. Než ano. WoWko mě teď baví a upřímně pochybuji o tom, že mě za měsíc přestane bavit. A bohužel většina lidí od nás sem půjde jen když půjdu já. Takže nejspíš Nás tady opravdu neočekávejte. Fuego je nějak moc hrrr :D

Hype is real! Je pravda, že jestli v posledních letech bylo fajn hrát WoWko tak je to teď...

Hrrr jsem jenom trochu... pořád existují lidé co na forko chodí, tak jsem chtěl, aby to tu ožilo ... a trochu si taky zaspamovat jako zamlada :D

Alexstrazsa
04-09-2018, 21:42
Hype is real! Je pravda, že jestli v posledních letech bylo fajn hrát WoWko tak je to teď...

Hrrr jsem jenom trochu... pořád existují lidé co na forko chodí, tak jsem chtěl, aby to tu ožilo ... a trochu si taky zaspamovat jako zamlada :D

Dřív to nebyl spam ale totální flame! ;D Jinak dávám tomu tak 15% že tu budu hrát. :!

Hora cio
04-09-2018, 23:40
Dřív to nebyl spam ale totální flame! ;D Jinak dávám tomu tak 15% že tu budu hrát. :!

Jj já to tvrdím furt, že točit trýdama a hádat se tu nemá po letech smysl a ostatní ten flame už číst nebaví ani mě to nebaví tu furt něco psát do žump a krčmen. :drink: Chtělo by si vážně víc tu hru užít, na chvíli vypnout po 12ctkách, no a pokud možno mistrně tu mapku proboxovat krom Giran, vodsólovat ten balet na raidbossech, vyzvat další dravce na oly, ale hoši nejmíň do ledna pak na měsíc vemem draka třeba na globalu bo jinde. :thumbus up: A ti co tu budou, ať se můžou v klidu dál sustředit vod března na tu možnou betah5tku. :)

AndelCZ
05-09-2018, 19:50
Alexstrazsa (https://forum.lineage2.cz/member.php?77231-Alexstrazsa): ty to mas povinny :-D

Sorgerer
11-09-2018, 21:08
Cus , hrali ste na L2 Cleaver ? alebo na serveru Supreme ?

Fuegosweet
12-09-2018, 08:16
Cus , hrali ste na L2 Cleaver ? alebo na serveru Supreme ?

Nevím o tom .. a nakonec asi nebudem ani tady .. moc velká konkurence her i lidí :D

AndelCZ
12-09-2018, 23:27
Fuegosweet: rekni pls Alexovy zda nedojde s klanem tak ho budu chodit PKovat i ve WOWku. A ze mu to rika AndelCZ ze srazu z Prahy (kdysi Clko klanu Legion). On uz bude vedet

Fuegosweet
12-09-2018, 23:33
Fuegosweet: rekni pls Alexovy zda nedojde s klanem tak ho budu chodit PKovat i ve WOWku. A ze mu to rika AndelCZ ze srazu z Prahy (kdysi Clko klanu Legion). On uz bude vedet

Nejsem pošťák :D ... a stejně by nás bylo málo na nějaké faktoření :D ... jo v Legionu bylo dost významných lidí no O:)

kubajz
14-09-2018, 19:56
Koukejte dorazit

AndelCZ
14-09-2018, 23:13
souhlas s Kubajzzem

Fuegosweet
15-09-2018, 10:28
Alex hraje WoWko ... takže jsem poprosil o lock tématu .. pokud se něco změní tak to zas otevřem ... Ave!