PDA

View Full Version : 22.8.2018 - úpravy na Dark Elmore - výpadky provozu - nový systém



Sroubek
22-08-2018, 18:24
Zdravím všechny hráče,

dnes ve večerních hodinách proběhnou úpravy na serverovně a serveru samotném. Omluvte prosím výpadky služeb, případné restarty serveru. Pro znovu přihlášení na server bude třeba stáhnout nový system patch, který bude ke stažení na webu a v tomto topicku.

Děkujeme za pochopení.

Sroubek
23-08-2018, 00:53
Tak úpravy jsou nasazeny, je třeba si stáhnout nový systém (https://l2.ogcko.cz/lineage2cz_dark_elmore_patch.zip). Do startu serveru jich vyjde ještě několik.

Děkujeme za trpělivost.

kubajz
23-08-2018, 12:17
Nainstaloval sem cisty IL client, opatchoval a hra se mi při spouštění hned zavře. Mám hledat chybu u sebe nebo je nás více?

FujTajBl
23-08-2018, 12:23
Nainstaloval sem cisty IL client, opatchoval a hra se mi při spouštění hned zavře. Mám hledat chybu u sebe nebo je nás více?

Jen sem to zkusil a funguje to...

kubajz
23-08-2018, 12:32
Ok dík

Sroubek
23-08-2018, 12:45
Nainstaloval sem cisty IL client, opatchoval a hra se mi při spouštění hned zavře. Mám hledat chybu u sebe nebo je nás více?

Ahoj vůbec není potřeba nová instalace klienta. Jen si původní složku systém přejmenuj a nahraj tam tu naši. Pro lepší první spuštění si ze stará složky překopči option.ini.

kubajz
23-08-2018, 13:03
Ahoj,

už sem na to přišel...mám zaplý discord, který umožnuje overlay abych viděl kdo v kanálu semnou mluví a kvůli tomu overlayi se l2.exe proces vypíná..to není úplně moudré Šroube..šlo by to upravit? Doopravdy bych rád měl overlay ve hře

Sroubek
23-08-2018, 20:42
Ahoj,

už sem na to přišel...mám zaplý discord, který umožnuje overlay abych viděl kdo v kanálu semnou mluví a kvůli tomu overlayi se l2.exe proces vypíná..to není úplně moudré Šroube..šlo by to upravit? Doopravdy bych rád měl overlay ve hře

To mě mrzí, ale s tím moc nenadělám vadí to nejspíš ochraně.

mikezazzy
23-08-2018, 22:50
Zdravím, mám nainstalovyný nový systém s patchem, vytvořený účet, dostanu se přes login a výber serveru do prázdného výběru charakteru, ale vytvořit postavu mne to již nepustí, nějaké rady?

Sroubek
24-08-2018, 10:16
Zdravím, mám nainstalovyný nový systém s patchem, vytvořený účet, dostanu se přes login a výber serveru do prázdného výběru charakteru, ale vytvořit postavu mne to již nepustí, nějaké rady?

Zdravím, co ti to napíše? Jestli máš FB písni mě ideálně tam, pro rychlejší komunikaci.

mikezazzy
24-08-2018, 16:42
Omlouvám se, ale na fb nejsem, nepíše to právě nic, jen se to kousne a když chci dát třeba relg, nebo zavřít okno, tak to akorát napíše, že to teď nejde provést. Musím to killnout ve správci úloh. Jinak v hlavní obrazovce se dostanu jen enterem dál, ani options mi nekde rozkliknout, použil jsem klienta ze stránek a ten nový systém s patchem tady z toho topicu.

Sroubek
24-08-2018, 16:51
Omlouvám se, ale na fb nejsem, nepíše to právě nic, jen se to kousne a když chci dát třeba relg, nebo zavřít okno, tak to akorát napíše, že to teď nejde provést. Musím to killnout ve správci úloh. Jinak v hlavní obrazovce se dostanu jen enterem dál, ani options mi nekde rozkliknout, použil jsem klienta ze stránek a ten nový systém s patchem tady z toho topicu.

TJ zajímavé, protože jsi musel projít loginem na server abys mohl tvořit char. Kousene se to v momentě kdy dáš nový char, nebo před tím? Pošli mi do PMky jméno acc na který se přihlašuješ a čas kdy jsi to prováděl.

Nejpravděpodobněji bude nějaký problém v instalaci klienta či tvém OS.

kubajz
24-08-2018, 17:49
povypinej vsechno co by ti mohlo prekryvat obrazovku

mikezazzy
24-08-2018, 17:56
Posláno.

Pro kubajze, měl jsem zapnuté jen lko nic víc, antivir byl taky deaktivní a pro defendera mám dané vyjímky na složky s lkem, takže mi to tam nic nemaže.

// edit:

Kdyby měl někdo stejný problém tak mi to nakonec vyřešila aktualizace Javy. :)

Diaz
02-09-2018, 12:03
Ahoj,

už sem na to přišel...mám zaplý discord, který umožnuje overlay abych viděl kdo v kanálu semnou mluví a kvůli tomu overlayi se l2.exe proces vypíná..to není úplně moudré Šroube..šlo by to upravit? Doopravdy bych rád měl overlay ve hře

Zkus spustit discord jako správce, mě to funguje v pohodě.

kubajz
02-09-2018, 12:24
Spouštěl jsem to i předtím jako správce, ale teď sem to zkusil znovu a doopravdy to funguje :O dík za msg :)