PDA

View Full Version : DEbata o DEC, máte slovo....



Hora cio
20-08-2018, 21:35
Na žádost pana GM Diaze tu votvírám divokou debatu o DEC pro jejich zvýhodnění pro stálou hrájící komunitu na DE17, veškerý flame a off-topic tu nebude promazáván.


Chtěl bych hráče Kanea a další co na DE17 botovali ospravedlnit, děje se to všude po světě a všichni jednou jako hráči uděláme vždycky ňákou tu klukovinu, tak mu to nemějte za zlé.



Děkuji Horry. :drink:

Kane
20-08-2018, 21:39
urcite wipe vsetkych OG/DEC. Ti ktory si ich kupovali na tomto servery ich kupovali v domneni ze ich budu moct pouzit na danom servery a nie cely zivot. Pochybujem, ze tu je niekto taky kto ich zakupil a potom nevyuzil a ak nie urcite mu chybat nebudu...

sa2sa
20-08-2018, 22:52
urcite wipe vsetkych OG/DEC. Ti ktory si ich kupovali na tomto servery ich kupovali v domneni ze ich budu moct pouzit na danom servery a nie cely zivot. Pochybujem, ze tu je niekto taky kto ich zakupil a potom nevyuzil a ak nie urcite mu chybat nebudu...

Ja mam na ucte 500 OG z minula co jsem neposlal do hry a ani si zadne neposlal ze hry takze i pres tve pochyby nekdo takovej je :D

Kane
20-08-2018, 22:54
Ja mam na ucte 500 OG z minula co jsem neposlal do hry a ani si zadne neposlal ze hry takze i pres tve pochyby nekdo takovej je :D

zjavne ti nechybali, nebudu ani teraz...

sa2sa
20-08-2018, 23:45
zjavne ti nechybali, nebudu ani teraz...
Taky nerikam ze by mi chybeli stejne poslu zas ale i tak si myslim ze je blbost neco mazat

Lean
21-08-2018, 08:20
urcite wipe vsetkych OG/DEC. Ti ktory si ich kupovali na tomto servery ich kupovali v domneni ze ich budu moct pouzit na danom servery a nie cely zivot. Pochybujem, ze tu je niekto taky kto ich zakupil a potom nevyuzil a ak nie urcite mu chybat nebudu...

vsak ty dostanes zase ban, tak v cem e problem?

Hora cio
22-08-2018, 03:30
vsak ty dostanes zase ban, tak v cem e problem?
Nebude hošku, nebude. :) Víš sám dobře, že je to nesmysl botovat a nechávat se dál za to banovat. :drink:

WabakyCZ
23-08-2018, 16:47
To je takovej topic ... že se fakt už musíš nudit sem něco postovat, když už je to dávno rozhodnuté :D

Hora cio
23-08-2018, 18:48
To máš pravdu hošku, ve většině případech to rozhodnuté je. :drink:

nitr0
24-08-2018, 11:59
Promiň, ale je to topic úplně k hov**. Lidi, který ty DEC (OG) na účtu mají, tak ti budou hlasovat pro zachování a lidi, kteří je nemají zase pro jejich smazání a jak vidím, tak se k tomu vyjádřil jen chlapec, který stejně dostane v prvním týdnu ban za botění, akorát zde vytváříš další trapárnu, kde se budou lidi jenom flejmovat.

Simbao
24-08-2018, 12:04
Podle mě je to pitomost, pokud někdo do toho ty prachy dal, tak ať je má.

Kane
24-08-2018, 12:19
Promiň, ale je to topic úplně k hov**. Lidi, který ty DEC (OG) na účtu mají, tak ti budou hlasovat pro zachování a lidi, kteří je nemají zase pro jejich smazání a jak vidím, tak se k tomu vyjádřil jen chlapec, který stejně dostane v prvním týdnu ban za botění, akorát zde vytváříš další trapárnu, kde se budou lidi jenom flejmovat.

tak si precitaj aj nazor ostatnych co su proti tomu, a ze vraj kto tu flamuje a mlzi... Trapko

Sroubek
24-08-2018, 12:31
K OG/DEC jsme se již vyjadřovali jinde, ale ať je to pohromadě. Náš server se bez donate neobejde, platí se z toho úplně všechno. Servery, konektivita, zabezpečení, fixy, rozšíření a další věci. Pro nás by pochopitelně bylo výhodnější udělat to co navrhujete a smazat vše co na kontech zbylo, jelikož by tak přišlo více peněz do kasy sdružení :) Převod DEC z5 na OG jsme udělali kvůli jedincům, kteří nemohou nebo nechtějí na server přispět => nemusí tak zaplatit ani korunu a přesto mohou využít kompletně všech našich služeb. Bylo to gesto dobré vůle. I přesto, že se tu stále traduje jak nám jde jen o peníze, tak řada našich kroků ukazuje na přesný opak!

Nikde nebylo předem oznámeno, že se bude cokoliv mazat a že má každý vše utratit ingame. Tento krok by byl podraz na všechny, kteří nás podpořili. Můžeme ho zvážit u dalších projektů, ale na DE18 se reset OG konat nebude.

Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?

Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?

FujTajBl
24-08-2018, 12:55
Ale kane říkal, že někdo má brutální raketu DECů, za které si koupí celý giran i s adenem a vyhraje server :D :D

syslak
24-08-2018, 13:02
Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?

Rozhodnutí respektuju a nechci kolem toho vytvářet další flame, proto jsem ani do tutoho zbytečnýho topicu zatim nepřispíval, ale teď jen abych ti odpověděl. Většina lidí v mým okolí, který jsou proti respektujou to, že si někdo zaplatil donate a DEC/OG nevyužil, tak mu zůstaly (je tam ta jasná vazba moje realný peníze-moje OG). Problém ale mají lidi s případem, kdy třeba někdo nedal do donate ani korunu a jen díky tomu, že se mu ve hře dařilo, tak běhal třeba s 200k DEC (vím jen z doslechu, pokud by takhle velký množství nebyly pravda, tak mě oprav), což mu dává obrovskou výhodu (výhru si za to nekoupí, ale může zaplatit přestupáky celýmu klanu a tim ho posunout, prodat a tim získat obrovskej finanční náskok atd). Obecně je asi problém dost v tom množství, pokud by tu byla řeč o pár (třeba max 10k nebo tak něco) DECech, tak by to asi nikdo neřešil, ale takhle je to úplně stejný jako kdyby si přenášel ze serveru na server třeba kompletní S equip (s jediným rozdílem, že někdo vyměnil ten equip za DEC a přenese to a někdo jinej ne). Evidentně na to máš jinej pohled ale snad pochopíš kde část lidí vidí problém.

FujTajBl
24-08-2018, 13:09
Problém ale mají lidi s případem, kdy třeba někdo nedal do donate ani korunu a jen díky tomu, že se mu ve hře dařilo, tak běhal třeba s 200k DEC (vím jen z doslechu, pokud by takhle velký množství nebyly pravda, tak mě oprav)

Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?
Záleží, kolik je horentní suma :)

Teclis
24-08-2018, 13:47
Ale kane říkal, že někdo má brutální raketu DECů, za které si koupí celý giran i s adenem a vyhraje server :D :D

Toto je tu presne ten problem. Dnes si prdnem. Zajtra kazdy vie ze som sa posral a pozajtra cely server hovori o tom ze som sa tak posral, ze som rozdrapil zachod a sracky vytopili polku baraku.

Ludia si navymyslaju kopu klamstiev, len aby vas napalili. Potom to konci u nas a my sme ti zli, co musia vyvracat ze to tak nie je. Prikladov by som mohol vymenovat X. K 200k DEC alebo 20k OG na ucte alebo podobnym sumam sa nikto ani len zdaleka neblizi.

Kane
24-08-2018, 13:51
Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?

Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?

za 10k dec si si nekupil ani S gunu +3. Ti ludia co za dec predavali WB sperky a zbrane ++ maju kus ine sumy decov resp. OG. To ze tvrdis, ze tu nikto nema kopec OG moze a nemusi byt pravda ostatne vsetko ukaze start a ekonomika.

Hej a Ownage sem nejdu

nezabudni mi zase zmazat post...

syslak
24-08-2018, 14:10
Toto je tu presne ten problem. Dnes si prdnem. Zajtra kazdy vie ze som sa posral a pozajtra cely server hovori o tom ze som sa tak posral, ze som rozdrapil zachod a sracky vytopili polku baraku.

Ludia si navymyslaju kopu klamstiev, len aby vas napalili. Potom to konci u nas a my sme ti zli, co musia vyvracat ze to tak nie je. Prikladov by som mohol vymenovat X. K 200k DEC alebo 20k OG na ucte alebo podobnym sumam sa nikto ani len zdaleka neblizi.

V tom co jsem napsal není žádný klamání, tak to pokud možno nespojuj...díky. Nepsal jsem nikde, že v tuhle chvíli je 200k DECu na tý postavě, ale že v době kdy ten člověk hrál(a když končil), tak ho měl ...tudíž podobný množství je reálný mít i pro ostatní, pokud se skutečně množství deců pro jednoho člověka pohybuje v řádech tisíců/menších desetitisíců není problém.

Diaz
24-08-2018, 14:19
Ale kane říkal ...

Opravil bych to na "Kane si vymyslel" :D

Gogliostron
24-08-2018, 14:35
Pokud by tady někdo kdo prodával WB šperky, když odcházel, měl mít za to 200k DEC, tak by to znamenalo, že někdo šel a od toho hráče koupil EQ za 20 tisíc korun jen pro to, aby si mohl měsíc/dva honit ego na umírajícím serveru...
To jen trochu reality do těch počtů se kterými se tady čaruje.

syslak
24-08-2018, 14:43
Pokud by tady někdo kdo prodával WB šperky, když odcházel, měl mít za to 200k DEC, tak by to znamenalo, že někdo šel a od toho hráče koupil EQ za 20 tisíc korun jen pro to, aby si mohl měsíc/dva honit ego na umírajícím serveru...
To jen trochu reality do těch počtů se kterými se tady čaruje.
Ano, i takový částky se tu točily při prodeji equipu, ale dost z toho šlo přímo za reál. Já jsem nidke nepsal, že to ta postava měla skokově až na konci, ale dlouhodobým střádáním.

Gogliostron
24-08-2018, 14:47
Tak pokud tady je někdo ochotnej takový částky nasypat do privátního L2 serveru za pár pixelů, tak nevím co se tu vlastně řeší :-D

Teclis
24-08-2018, 15:03
V tom co jsem napsal není žádný klamání, tak to pokud možno nespojuj...díky. Nepsal jsem nikde, že v tuhle chvíli je 200k DECu na tý postavě, ale že v době kdy ten člověk hrál(a když končil), tak ho měl ...tudíž podobný množství je reálný mít i pro ostatní, pokud se skutečně množství deců pro jednoho člověka pohybuje v řádech tisíců/menších desetitisíců není problém.

Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...

Thungdil
24-08-2018, 16:59
hlavne ten eqip neprodavali za DECY..to bylo akorat tak kodove jmeno pro koruny :D jinak ja mam par og na ucte ale neblizim se ani k polovine z tech 20k :D

syslak
24-08-2018, 18:38
Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...

No nevím, přijde mi, že to řadíš mezi ty nesmysly :), ale pokud ne, tak to jsem jedině rád :-)

PS: klidně můžeš vytáhnout z DB historickypočet deců na konkrétní postavě o který tu píšu, ať je jasný kdo kecá :-D, ale do toho by se ti předpokládám nechtělo o.O :D

WabakyCZ
24-08-2018, 18:40
Promiň, ale je to topic úplně k hov**. Lidi, který ty DEC (OG) na účtu mají, tak ti budou hlasovat pro zachování a lidi, kteří je nemají zase pro jejich smazání a jak vidím, tak se k tomu vyjádřil jen chlapec, který stejně dostane v prvním týdnu ban za botění, akorát zde vytváříš další trapárnu, kde se budou lidi jenom flejmovat.
tak o to Horacio šlo :D seš tu v krčme, tady je nespočet nesmyslných vláken

ZaDvaKompoty
25-08-2018, 21:39
No nevím, přijde mi, že to řadíš mezi ty nesmysly :), ale pokud ne, tak to jsem jedině rád :-)

PS: klidně můžeš vytáhnout z DB historickypočet deců na konkrétní postavě o který tu píšu, ať je jasný kdo kecá :-D, ale do toho by se ti předpokládám nechtělo o.O :D

Když to ještě tak nějak žilo, tak vím že Trp "MaximusSpoilus" tvrdil že má přes 100k DEC a že je neprodá a nechá si až budou mít větší cenu. To bylo v době kdy stály DEC asi 60-80K kus .... Prý to nakoupil vše hned ze začátku, takže opravdu nevidim důvod, že ty lidi to tam stále mají i když už třeba nehrají.

Kane
25-08-2018, 23:23
Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...

Ok, odprisahaj mi tu na svoju smrt tvojej mamy ze ste nemali GM ktore robilo bordel a Sroub ho vykopol ked uz tu so mna robis klamara...

WabakyCZ
25-08-2018, 23:33
Na mě to působí jako čirá závist, že někdo ve hře dokázal nahromadit hromadu DEC. Však tomu věnoval čas. A to, že zabezpečí celý klan přestupy je přece úplně jedno. Jak už tu psal Šroubek, to samé může udělat někdo tak, že pošle do hry 5k Kč a vybaví celý klan přestupy, protože pro něj 5k je nic.

Kane
26-08-2018, 10:42
Na mě to působí jako čirá závist, že někdo ve hře dokázal nahromadit hromadu DEC. Však tomu věnoval čas. A to, že zabezpečí celý klan přestupy je přece úplně jedno. Jak už tu psal Šroubek, to samé může udělat někdo tak, že pošle do hry 5k Kč a vybaví celý klan přestupy, protože pro něj 5k je nic.

Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?

FujTajBl
26-08-2018, 10:49
Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?

Však se logni a zkus ho prodat

Sroubek
26-08-2018, 11:05
Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?

Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!

Lean
26-08-2018, 11:19
Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!v ní ted pises i ty

Sroubek
26-08-2018, 11:31
v ní ted pises i ty

Ano, všiml sis vačice? :-p

WabakyCZ
26-08-2018, 12:07
Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?

DEC - měnová jednotka, která je koupena za reálné peníze.
Itemy ve hře - herní jednotka, která vznikla jen a pouze ve hře a nijak nepodpořila server.

Toto přece nelze srovnávat.

To, že ty peníze podpoří i další server je přece jen dobře ne? To je pro mě jasný signál, že serveru nejde o to těžit prachy na každém novém projektu, ale že umí hospodařit s financemi dlouhodobě.

Nehledě na to, že nelze přenést equip na DEC. Ty pouze vyměníš s nějakým hráčem, který zaplatil za DEC, věci. Tudíž on bude mít Draco set, draco bow, protože na to nemá čas to nafarmit a zaplatí si to a ty naopak, například nechodíš do práce, ale farmíš, tak si tak vyděláš. Když nejsi blbý, tak si to uložíš. Ale taky se může stát, že to všechno nafarmíš a nikdo to od tebe nevymění za DEC. Není to jistota.

Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.

Můj návrh je, pro příští projekt, aby se DECy převedné zpět na OG ponížili o 50% (například). Například, donatnu si 50 OG, do hry dostanu 500 DEC. Poté hraju, něco nafarmim, mám 2000 DEC, chci si je schovat na příští projekt, ale převodem dostanu jen 100 OG a ne 200 OG.

A jak jsem už psal, z počátku mi to přišlo taky nespravedlivé, ale argumenty od Šroubka jsou logické a já osobně jen závidím těm hráčům, co si to naškudlili, že je to teď nic stát nebude a já pustím do přestupů pár kaček.

Lean
26-08-2018, 12:48
Ano, všiml sis vačice? :-p

3x sem to kontroloval abych se nespletl

//Sroubek: jsem rád, že má tu krčmu někdo pod dohledem!

syslak
26-08-2018, 13:02
DEC - měnová jednotka, která je koupena za reálné peníze.
Itemy ve hře - herní jednotka, která vznikla jen a pouze ve hře a nijak nepodpořila server.

Toto přece nelze srovnávat.
To by platilo pokud by to nebyl tradovatelnej item, teď víceméně můžeš.



Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.
Stejnej argument můžeš použít u jakýkoliv jiný změny oproti DE2017, však už to tak bylo, tak proč to měnit.




Můj návrh je, pro příští projekt, aby se DECy převedné zpět na OG ponížili o 50% (například). Například, donatnu si 50 OG, do hry dostanu 500 DEC. Poté hraju, něco nafarmim, mám 2000 DEC, chci si je schovat na příští projekt, ale převodem dostanu jen 100 OG a ne 200 OG.
Viz RPG 1:3.



A jak jsem už psal, z počátku mi to přišlo taky nespravedlivé, ale argumenty od Šroubka jsou logické a já osobně jen závidím těm hráčům, co si to naškudlili, že je to teď nic stát nebude a já pustím do přestupů pár kaček.
Z pohledu nových hráčů je to furt stejně blbý a to bez ohledu na argumenty, ono nějaký od Šroubka byly ok, nějaký od jiných hráčů taky, ale to je ve výsledku jedno. Jak už tu někdo na foru řek, hráči tu můžou předkládat návrhy na změny, který budou posouzený, jakmile se k nim Šroub vyjádří, tak už v naprostý většině případů bejvá následná diskuze bezpředmětná.

poiuz
26-08-2018, 13:54
Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!
prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ? :D

Teclis
26-08-2018, 14:08
prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ? :D

Post som zmazal ja. Post bol sucastou navrhov a pripomienok a zacinali sa tam riesit veci uplne offtopic. Tak som zmazal vsetko co sa netykalo diskusie o navrhoch. Ten prispevok bol jednym z asi 20tich co boli zmazane. To len Kane v tom vidi zase nejaku konspiracnu teoriu.

Sroubek
26-08-2018, 14:09
prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ? :D

Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík.


Viz RPG 1:3.

Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? No RPG se nedivím, že toto zavedli, je to velká továrna na peníze, takže jakýkoliv odliv toho co je již nakoupeno je vítán. Čekal bych, že tu budu obhajovat přesný opak toho co tu máme a vy se to bijete v podstatě za to aby to bylo pro hráče méně výhodné a pro nás výhodnější :)

Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!

poiuz
26-08-2018, 14:16
Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík.

ano pravda napsal jsem to blbě je tu víc lidí co to mohli smazat teclis to přiznal a odůvodnil, dík za to. a je pravda že ownage sem nejdou. :)

Sroubek
26-08-2018, 14:25
ano pravda napsal jsem to blbě je tu víc lidí co to mohli smazat teclis to přiznal a odůvodnil, dík za to. a je pravda že ownage sem nejdou. :)

Ok, tak uvidíme :)

syslak
26-08-2018, 15:31
Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? No RPG se nedivím, že toto zavedli, je to velká továrna na peníze, takže jakýkoliv odliv toho co je již nakoupeno je vítán. Čekal bych, že tu budu obhajovat přesný opak toho co tu máme a vy se to bijete v podstatě za to aby to bylo pro hráče méně výhodné a pro nás výhodnější :)

Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!

Nikde jsem na uživatele Kane nereagoval a snažím se držet stranou úplně zbytečných hádek, který tu jsou, víc bych ocenil věcnou debatu. V tutom topicu jsem napsal první příspěvek jako odpověď tobě o tom, kde část lidí spatřuje problém (https://forum.lineage2.cz/showthread.php?20057-DEbata-o-DEC-m%C3%A1te-slovo&p=170951&viewfull=1#post170951), na ten si nereagoval, jedinou reakci bylo Teclisovo nepřímý označení faktu, že někdo měl v průběhu hry kolem 200K DECů na jedný postavě za nesmysl.

Takže ještě jednou zkráceně moje první reakce tady a zároveň odpověď na tvojí otázku:
Ačkoliv tvoje rozhodnutí respektuju a já a lidí v mým okolí nemáme nic proti převodu DECů v nějakým normálním množství (5,10,30k...), tak nepovažujeme za ideální, pokud nově příchozí hráč začíná s nulou a ten, kterej přechází z DE17 si s sebou vezme třeba 150-200k DECů (vycházím z toho, že i takový množství tu lidi měli a ať mi nikdo netvrdí, že ne :) ), který si koupil za adeny, protože se mu minule dařilo. Pokud se mýlím a nikdo takovej teď už není, což by mě překvapilo, tak nemám osobně nic proti. Vzhledem k tomu bych ti byl vděčnej, pokud by si moh bejt konkrétnější, než jen vyjádření o (ne)horentních sumách a nevázat to jen na účet (tim nechci říct, že chci vědět kolik kterej účet má, ale že účtů můžu mít kolik chci, takže je třeba OG sečíst), chápu, že je to práce navíc, do který se ti nejspíš nebude chtít, ale možná by to pomohlo uklidnit některý lidi :drink:

PS: na závěr jen teoretická úvaha jako reakce na to kdo za co bojuje, nevím kolik lidí si DEC kupuje čistě jako prostředek pro získání aden/equipu, ale konkrétně pro tuty lidi je teoreticky převod DECů nevýhodnej, protože čim víc jich bude na trhu, tim nižší bude cena a tim víc budou muset donatit pro získání danýho množství aden/equipu, není tomu tak? :D

Thungdil
26-08-2018, 15:38
tak mohlo by se zverejnit treba top 10 poctu decu co je na jednom uctu (jen castky ne jmena) at si nestezujou ze tu ma nekdo decy za 50k... i kdyz ono stejne nejakej kane napise, ze si to gm vymysleli :D

Lean
26-08-2018, 15:52
ja tu snad budu muset hrat tu jeblou ILku, abych do toho nemusel sypat penize az pustis GF/h5, a nasyslit decy. jako vzdycky sem tu nechal minimalne 500kc, ale jestli das nejakej lepsi donate nez byl na poslednich gf/h5 tak to bude pro me nevyhoda :D

Sroubek
26-08-2018, 15:53
Syslák, pěkně napsáno, kéž by to takhle reagoval každý :)

První nad čím je nutné se zamyslet je k čemu jsou DEC reálně použity. Předpokládám, že tu nejsi nováček a tak víš co se dá koupit u vendora za DEC? Jde tam zpravidla o nobla, přestupy, a nějaké další drobnůstky. Rozhodně žádný eqip. Nemyslím si, že by kdokoliv prodával EQ za DEC, protože zas tak moc jich nepotřebuješ během hraní. Pokud chce někdo dobrý EQ vyřeší to na černém trhu nákupem za RM. Udělal jsem znovu kontrolu stavu na OG kontech, je tu pár lidí, kteří OG dlouhodobě podporují a to nemalou částkou, kterou si posílají do donate. Nebýt jich tak z toho co se na klasickém donate vydělá nepřežijeme, nebudu ti říkat jejich aktuální stav kont, ale je to hluboko pod částkou, kterou ty uvádíš jako spodní mez.

Nevím zda to něčemu pomůže, je to jen "mé tvrzení", ale vyjel jsem si z DB transakce ze hry na manager, jsou to směšná čísla v řádu desítek tisíc DEC a to mluvím možná o 20ti lidech. Jsem naprosto klidný, že toto hru nikterak neovlivní. Vtipné je, že ty transféry jsou od lidí co OGčka nakoupili a sami poslali ingame.

Obavám se, že jsi podlehl kachně, kterou tu kane vypustil. Ostatně proto jsme často podráždění, jelikož nás nebaví neustále tu dementovat to, že někdo vypustí lživou informaci. Kdyby s tím přišlo nějaké CLko většího klanu, ale čloěk který je opakovaně banovaný, no to už naštve.

Doufám, že to vysvětlení bereš, pokud ne makáme na novém spuštění a jsme na TS tak se stav.

Sroubek
26-08-2018, 15:58
tak mohlo by se zverejnit treba top 10 poctu decu co je na jednom uctu (jen castky ne jmena) at si nestezujou ze tu ma nekdo decy za 50k... i kdyz ono stejne nejakej kane napise, ze si to gm vymysleli :D

Nechci uvádět konkrétní čísla, do toho nikomu nic není. Mohu ale říct že top transfer ze hry jsi provedl ty v únoru, všechny další transféry jsou směšné. Hold ti asi budu muset dát ban za to, je jsi OGčku přispěl a pak sis dovolil nějaký ty DEC převést na konto :) Před tím, než to tu Kane rozhlásil jako obrovskou kalamitu, tak to napadlo jen asi 10 lidí. Chamtivost a závist vpřed!

Sroubek
26-08-2018, 15:59
ja tu snad budu muset hrat tu jeblou ILku, abych do toho nemusel sypat penize az pustis GF/h5, a nasyslit decy. jako vzdycky sem tu nechal minimalne 500kc, ale jestli das nejakej lepsi donate nez byl na poslednich gf/h5 tak to bude pro me nevyhoda :D

Jo asi uspořádáme soutěž kdo toho nejvíc převede na OG konto a pak to s velkou slávou WIPNem aby byl exboter spokojen a nemuselo se tu nic řešit :-D

syslak
26-08-2018, 18:32
Syslák, pěkně napsáno, kéž by to takhle reagoval každý :)

První nad čím je nutné se zamyslet je k čemu jsou DEC reálně použity. Předpokládám, že tu nejsi nováček a tak víš co se dá koupit u vendora za DEC? Jde tam zpravidla o nobla, přestupy, a nějaké další drobnůstky. Rozhodně žádný eqip. Nemyslím si, že by kdokoliv prodával EQ za DEC, protože zas tak moc jich nepotřebuješ během hraní. Pokud chce někdo dobrý EQ vyřeší to na černém trhu nákupem za RM. Udělal jsem znovu kontrolu stavu na OG kontech, je tu pár lidí, kteří OG dlouhodobě podporují a to nemalou částkou, kterou si posílají do donate. Nebýt jich tak z toho co se na klasickém donate vydělá nepřežijeme, nebudu ti říkat jejich aktuální stav kont, ale je to hluboko pod částkou, kterou ty uvádíš jako spodní mez.

Nevím zda to něčemu pomůže, je to jen "mé tvrzení", ale vyjel jsem si z DB transakce ze hry na manager, jsou to směšná čísla v řádu desítek tisíc DEC a to mluvím možná o 20ti lidech. Jsem naprosto klidný, že toto hru nikterak neovlivní. Vtipné je, že ty transféry jsou od lidí co OGčka nakoupili a sami poslali ingame.

Obavám se, že jsi podlehl kachně, kterou tu kane vypustil. Ostatně proto jsme často podráždění, jelikož nás nebaví neustále tu dementovat to, že někdo vypustí lživou informaci. Kdyby s tím přišlo nějaké CLko většího klanu, ale čloěk který je opakovaně banovaný, no to už naštve.

Doufám, že to vysvětlení bereš, pokud ne makáme na novém spuštění a jsme na TS tak se stav.

V klidu, Kanemu jsem nepodlehl, celou dobu jsem o tom psal jako o moznosti, ne ze se skutecne ty statisice prevadi :) . Ted uz nezbejva, nez ti verit a nechat se v rijnu prekvapit.

Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat :D

Kane
26-08-2018, 18:54
Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!

1 otazka. Povedzme ze som novy hrac ktory tu nikdy nehral (napr. zahranicny). Aky by som mal dovod zacat na servery kde niekto moze mat nasyslene dec z minuleho servera? U mna by to znamenalo bud farmit viac ako on a tie dec si od neho kupit alebo donatnut tolko dec aby sme boli na rovnakej startovacej ciare. Pri skutocnosti, ze stale startuje X serverov cim chces tych hracov prilakat? Pridu sem len ti co tu uz hrali z nostalgie aj to nie vsetci koli vyssie spomenutemu argumentu...


Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.

pred startom DE17 som to nevedel a iste to nevedela velka cast hracov. Po prevaleni ku koncu DE17 som necakal, ze nejaka taka moznost tu bude, bral som to len ako zly vtip a stale beriem...


Post som zmazal ja. Post bol sucastou navrhov a pripomienok a zacinali sa tam riesit veci uplne offtopic. Tak som zmazal vsetko co sa netykalo diskusie o navrhoch. Ten prispevok bol jednym z asi 20tich co boli zmazane. To len Kane v tom vidi zase nejaku konspiracnu teoriu.

stale si mi neodpovedal na otazku, snad sa tomu zamerne nevyhybas...


Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík. Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!

Ownage sem nejdu, len 1 cp poskladana z ludi z ownage tak kto tu troli? Je mi jasne, ze ma potrebujes verejne zhodit lebo poukazujem na chyby na ktore asi niesi moc hrdi a na veci ktore nechces aby ludia vedeli...

Superstar
26-08-2018, 20:10
1 otazka. Povedzme ze som novy boter ktory tu nikdy nehral (napr. zahranicny). Aky by som mal dovod zacat na servery kde niekto muzie hrat fer a mit nasyslene dec z minuleho servera? U mna by to znamenalo bud botit viac ako on a tie dec si od neho kupit alebo botit tolko dec aby sme boli na rovnakej startovacej ciare. Ale ne nevyjde mi to lebo toho bota neviem nastavit, tak aby tam stihol nieake ty dec zarobit.
...
poukazujem na to o com si myslim ze su "chyby" - lebo som chory idiot nikdo ma nebere vazne a ve svoji chore hlave si myslim ze jo

Takhle si to měl napsat :)

Kane
26-08-2018, 20:43
Takhle si to měl napsat :)

nizke aj na uboheho randoma ako si ty.

Superstar
26-08-2018, 20:53
neviem co na to odpisat, lebo som fakt chory a Madarsky pracak neplati tak dobre, abych si mohl dovolit kupit prvy prestup
:)

Kane
26-08-2018, 21:38
Dal som si nick Superstar lebo v reale som len obycajny chudak na ktorom nikomu nezalezi a mam 12cm pero a aj to po opichani vcelami. Hej a moju frajerku klati nejaky slovak preto ich nemam rad

:bye:

Sroubek
26-08-2018, 22:12
Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat :D

Je to bohužel tak, free licence platí jen do předchozí verze klienta. Máme žádost na získání nové licence, ale maj tu sekci teď nejakou uzavřenou. TS hold už dneska nefrčí.

Gogliostron
26-08-2018, 23:08
měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí.

Ale věděl :D
viz: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?19824-WTS-EQ-!-S-sety-S-guny-SA-S-sperky-A-sety-A-guny/page3
Ale čekal na vyhlášení nového serveru aby to mohl rozmáznout.

kubajz
26-08-2018, 23:37
Což takhle jít s dobou a založit Discord Šroube?:)

Sroubek
26-08-2018, 23:43
Což takhle jít s dobou a založit Discord Šroube?:)

No já ti nevím, koukal jsem na to. Svůj si přímo nepustíš hostuješ to u nich, tj ok. Zvuk nic moc, ale co nechci je ten chat. Bylo yo tu dříve v podobně IRC a nepřineslo to nikdy nic dobrého, stačí ten hnůj co je tu na forku :)

kubajz
26-08-2018, 23:57
Hele ja se tomu taky dlouho branil a nedavno sem ho zalozil a vypada to pouzitelne. Co konkretne ti vadi na chatu, ktery si muzes mutnout? V sekci, kterou chces zachovat bez "žumpy" muzes stanovit par dobrovolniku jako moderatory popr tam dat prava guestum jen pro cteni ale ne psani a krcmu pro Kaneho a spol si proste rozumni pomutují a je klid :) ja na Discordu nevidim vubec nic spatneho. Vse se da nastavit .. nebo sem na neco zapomnel?

Lean
27-08-2018, 00:24
No já ti nevím, koukal jsem na to. Svůj si přímo nepustíš hostuješ to u nich, tj ok. Zvuk nic moc, ale co nechci je ten chat. Bylo yo tu dříve v podobně IRC a nepřineslo to nikdy nic dobrého, stačí ten hnůj co je tu na forku :)

zvuk je lepsi nez TSko. a nechces chat? tak ho nenastavuj. mas TS ktery nikomu nefunguje a bojis se jit s dobou a zalozit diskord?

Sroubek
27-08-2018, 09:23
Oki, tak to můžeme prubnout, když je to taková pecka :)

Slosik
27-08-2018, 12:10
Je to bohužel tak, free licence platí jen do předchozí verze klienta. Máme žádost na získání nové licence, ale maj tu sekci teď nejakou uzavřenou. TS hold už dneska nefrčí.

nevim kde jste tuhle informaci vzali ale slyším ji už několikátého admina TS serveru, ale přitom toto není pravda. Já sám vlastním tsko. (adresa: ts.slosik.cz), TSKo mi běží na free NPL licenci pro 512 lidí. A update TSka mi šel bez jakéhokoliv problému. Server mi běží na vlastním VPS s linuxem (debian).

klidně mě zkontaktuj a můžu ti s tím klidně pomoct. Jediné co se změnilo je, že do startovacího scriptu přibyl další parametr s tím, že souhlasíš s podmínkami.

http://screenshot.cz/WHTM1/
http://screenshot.cz/WHTM1/

http://screenshot.cz/WHTM1/

kubajz
27-08-2018, 13:12
Oki, tak to můžeme prubnout, když je to taková pecka :)
Když by jste dokázali využít potenciál discordu tak by mohl sloužit jako informační kanál stejně, ne-li lépe než zdejší fórum :)
Stačilo by založit channel announcements a tam postovat dulezite informace o deni na serveru. Komunikovat technicke issues s hraci atp, vse bychom meli hezky pres notifikace a o vsem bychom hned vedeli. Myslim si ze mnohem pohodlnejsi a modernejsi zpusob jak nam sdelovat informace, než tu refreshovat forum.. :D Samozrejme jsou mnozi na to zvykly a zachovani fora je nezbytne - pro nektere zivotne dulezite, ze Horacio :D

Sroubek
27-08-2018, 13:18
Když by jste dokázali využít potenciál discordu tak by mohl sloužit jako informační kanál stejně, ne-li lépe než zdejší fórum :)
Stačilo by založit channel announcements a tam postovat dulezite informace o deni na serveru. Komunikovat technicke issues s hraci atp, vse bychom meli hezky pres notifikace a o vsem bychom hned vedeli. Myslim si ze mnohem pohodlnejsi a modernejsi zpusob jak nam sdelovat informace, než tu refreshovat forum.. :D Samozrejme jsou mnozi na to zvykly a zachovani fora je nezbytne - pro nektere zivotne dulezite, ze Horacio :D

To víš už jsem fosil, prubnem to. Pokud to jde používat podobně pro klasickej talk a místnosti a zamezit tomu, že se tam bude v chatu vyjadřovat Kane, Horacio a podobné případy, tak proč ne. Pokdu to bude dobré, tak to nejspís TS nahradí úplně.

kubajz
27-08-2018, 13:27
Budu se těšit!

Kane
27-08-2018, 14:31
To víš už jsem fosil, prubnem to. Pokud to jde používat podobně pro klasickej talk a místnosti a zamezit tomu, že se tam bude v chatu vyjadřovat Kane, Horacio a podobné případy, tak proč ne. Pokdu to bude dobré, tak to nejspís TS nahradí úplně.

Trapne, btw prezrad ktory z tychto GM (=GM=Sneaky, =GM=K3nn1, =GM=Frey ) bol ten sikula a checkoval enemy cez svoj GM ucet?

Sroubek
27-08-2018, 14:46
Trapne, btw prezrad ktory z tychto GM (=GM=Sneaky, =GM=K3nn1, =GM=Frey ) bol ten sikula a checkoval enemy cez svoj GM ucet?

Jasně pane Kane, to víte že jo :-D Všichni jsou proti tobě, máš těžký život!

Kane
27-08-2018, 14:59
Jasně pane Kane, to víte že jo :-D Všichni jsou proti tobě, máš těžký život!

Moj zivot je v poriadku, ale som rad ze sa staras ako Unikid :D Ak by tie GM boli v pohode napises nieco v zmysle. "Ziadny, odisli lebo nemali cas, mali povinnosti atd." a nie zase len do mna ako zasterka. Ved priznaj ako chlap, ze ste spravili chybu a nabrali Gm ktore zneuzilo svoje postavenie na tom nic nieje a nikoho to uz nebude trapit kedze server davno skapal (Aj ked ste dostali info predom, ze niekto taky vo vasom time je). A hlavne je mi jasne, ze ste sa poucili kedze ziadne nove GM sa na novu sezonu nechysta...

Lean
27-08-2018, 15:05
Moj zivot je v poriadku, ale som rad ze sa staras ako Unikid :D Ak by tie GM boli v pohode napises nieco v zmysle. "Ziadny, odisli lebo nemali cas, mali povinnosti atd." a nie zase len do mna ako zasterka. Ved priznaj ako chlap, ze ste spravili chybu a nabrali Gm ktore zneuzilo svoje postavenie na tom nic nieje a nikoho to uz nebude trapit kedze server davno skapal (Aj ked ste dostali info predom, ze niekto taky vo vasom time je). A hlavne je mi jasne, ze ste sa poucili kedze ziadne nove GM sa na novu sezonu nechysta...
k cemu nove GM? vsak tu jsou prvnich 1-3 tydnu, splni si svou aktivitu a pak uz o nikom nevis :-) tak tu prestan neustale brecet. ja sem treba GM ve hre nikdy nepotreboval.

Sroubek
27-08-2018, 15:05
Moj zivot je v poriadku, ale som rad ze sa staras ako Unikid :D Ak by tie GM boli v pohode napises nieco v zmysle. "Ziadny, odisli lebo nemali cas, mali povinnosti atd." a nie zase len do mna ako zasterka. Ved priznaj ako chlap, ze ste spravili chybu a nabrali Gm ktore zneuzilo svoje postavenie na tom nic nieje a nikoho to uz nebude trapit kedze server davno skapal (Aj ked ste dostali info predom, ze niekto taky vo vasom time je). A hlavne je mi jasne, ze ste sa poucili kedze ziadne nove GM sa na novu sezonu nechysta...

Prosím tě o čem to stále mluvíš, o Dark Elmore 17? Já si celou dobu myslel, že jen trolíš. Jestli to myslíš vážně tak tu vyklop celou story, kterou tě někdo nakrmil ať vím o čem se to bavíme.

Sroubek
27-08-2018, 15:07
k cemu nove GM? vsak tu jsou prvnich 1-3 tydnu, splni si svou aktivitu a pak uz o nikom nevis :-) tak tu prestan neustale brecet. ja sem treba GM ve hre nikdy nepotreboval.

On GM nepotřebuje skoro nikdo, jediné co hráč potřebuje je řešit technické potíže a bugy. Od toho máme fórum. Pokdu se děje něco akutního a nejsme ingame zastihne nás hráč na FB kde reagujeme téměř okamžitě. Na DE17 se to skvěle dařilo, takže v tom budeme pokračovat.

WabakyCZ
27-08-2018, 15:30
Též jsem pro Discord, zkusit se to může, když se na to lidi přeladěj, tak TS zanikne. Jak píšou výše, možnost informovat hráče touto formou může být docela flexibilní a účinné. A jestli jde vypnout chaty a nastavit roomky jen pro čtení, tak to zní ideálně. Nehledě na to, že si hráči mohou ve své klanové skupině nechávat vzkazy, odkazy, spawny RB, atd.

Ale někdo tam psal ten problém, že se mu to blokuje s L2, ale asi to byla jen nějaká featurka, kdy vidíš Discord v popředí všech oken nebo o co tam šlo.

Sroubek
27-08-2018, 15:32
Též jsem pro Discord, zkusit se to může, když se na to lidi přeladěj, tak TS zanikne. Jak píšou výše, možnost informovat hráče touto formou může být docela flexibilní a účinné. A jestli jde vypnout chaty a nastavit roomky jen pro čtení, tak to zní ideálně. Nehledě na to, že si hráči mohou ve své klanové skupině nechávat vzkazy, odkazy, spawny RB, atd.

Ale někdo tam psal ten problém, že se mu to blokuje s L2, ale asi to byla jen nějaká featurka, kdy vidíš Discord v popředí všech oken nebo o co tam šlo.

Tuším, že nějakej overlay, jako žes i v klientovi viděl kdo je v roomce atp. má to i TSko takovej plugin tuším.

Kane
27-08-2018, 16:02
k cemu nove GM? vsak tu jsou prvnich 1-3 tydnu, splni si svou aktivitu a pak uz o nikom nevis :-) tak tu prestan neustale brecet. ja sem treba GM ve hre nikdy nepotreboval.

vobec si nepochopil pointu mojho postu...

kubajz
27-08-2018, 20:40
Tuším, že nějakej overlay, jako žes i v klientovi viděl kdo je v roomce atp. má to i TSko takovej plugin tuším.
Presne tak, v nastaveni Discordu to jde vypnout. Discord jako takovy muze bezet dál, jen bez toho prekryti ve hre.

PS: Kdyby se pro to dala nastavit vyjimka, bylo by to vazne super Sroube!