PDA

View Full Version : LF Spendlik



Zarreact
26-02-2018, 09:31
Už čtvrtý den vyhlížím ve hře postavu Spendlik. Napiš mi soukromou zprávu.

btw.

Jestli se najde někdo, kdo skončil, a ještě mu zbyl nějaký Equip, Adeny, SC, DEC, WC, ale i materiál, rád převezmu.

Napišete mi zprávu a domluvíme se. Byl jsem bohužel mimo ČR v období migrace zdejší populace :)

Zarreact
08-03-2018, 08:29
Spendlik už se našel :)

Nabídka přijímání osamělých equipů a cenných věcí stále platí :D Napište zprávu, domluvíme se :)

Zarreact
24-03-2018, 20:37
Nabídka přijímání equipu od končících lidí pořád platí :)

Zatím se našla jedna dobračka, které ještě jednou děkuji 8)

Prosím postavu Odvycek, aby si přečetla soukromou zprávu.

Editorka
02-05-2018, 03:08
Nabídka přijímání equipu od končících lidí pořád platí :)

Zatím se našla jedna dobračka, které ještě jednou děkuji 8)

Prosím postavu Odvycek, aby si přečetla soukromou zprávu.

Ty si original žebrák :DD

Hora cio
02-05-2018, 13:13
No zadarmo nic a každej musí z něčeho pít. :drink: Proto zbylí retrohráči, kteří spuštěné DE servery podporovali do posledního halíře za WC, aby po letech nehudrovali, že důkladnýho v cp či na oly nedosáhli a chtěli mít aspoň ze hry požitek za příspění, které investovali a prodej itemů za RM je důvod jasný, jak získat své prostředky zpět.
Už se z toho stává pomalu trend, děje se to i v zahraničí, takovej harém při výběru, rozprodat a odejít a po čase to všem v hlavě uzraje (zapomene se, odpustí se) lidi opět zakotví zde s prospou o spuštění nějaké lajny, přispějí zisky znovu na projekt a ke konci opět nechtíče rozprodají své logy s IC set DB +16 s atr. a podobnými herodary ostatním za RM a zahnízdí se jinde či nikoliv.

Editorka
06-05-2018, 19:06
Ty si original žebrák :DD
to nemění nic na tom, že si žebrota z Václaváku :D

VagonBOMBOHIT
10-05-2018, 17:12
Zatím se našla jedna dobračka, které ještě jednou děkuji :)
Ty patříš určitě těm ujúm, co na ten měch brnkají, aby si vydělali. :thumbus up:

https://www.youtube.com/watch?v=xNJChqKzoLM