PDA

View Full Version : Nábor do klanu Manonera



JoserVonOser
20-02-2018, 11:02
Čau,
nábor do klanu Manonera.
Po odchodu spousty lidí na jiné servery, bychom opětovně chtěli obnovit funkčnost klanu, aktivní party na RB, WB a PvP, to vše samozřejmě v rámci pracovních možností.
Koho už nebaví běhat s 5 petama přidejte se knám.

Nabízíme:
Clan hall - RUNE,
Aktivní pomoc s equipem a exp.

Požadujem pouze TS, které je nutnost na PVP.

Zájemci pište ve hře PM MrHeky, Joser, Zorja nebo samozřejmě zde :)

WRAlth
20-02-2018, 19:09
Kraťas už se na to vyjebal?

JaMiskater
20-02-2018, 22:49
Kraťas teď dělá dvě práce aby splatil úvěr co si vzal na ty wb šperky od vás, takže na hraní nemá čas :D

MillionDollar
03-03-2018, 12:31
Ahoj, sel bych. Nick MillionDollar - spoil (na eventy) a na pvp sub na SPS (az to dodelam tak nobless). Mam 76 Warmitha, 78 Spectral Dancera, 77 Sws, 77 ShillenEldera, 77 propheta - u vseho uz delam prestupy a dotahnu na 78 at jsou buffy.

Diky,

M

Hora cio
26-08-2018, 00:22
Mno....s hoškama z Manoner raději letos nepočíejte, ti jsou na tom globálu zachmouření, že tam mají práce s dotování klanu family coinama na celou zimu a bylo by jim asi nejlíp, kdyby je tam karma na oly chytla. :D :drink:

JoserVonOser
26-08-2018, 10:26
Mno....s hoškama z Manoner raději letos nepočíejte, ti jsou na tom globálu zachmouření, že tam mají práce s dotování klanu family coinama na celou zimu a bylo by jim asi nejlíp, kdyby je tam karma na oly chytla. :D :drink:

Jsme spíš pro něco trvalejšího ty DE rychlo kvašky na 4 měsíce nás moc neberou :(

Fuzz3R
26-08-2018, 11:26
pekne no e-global co jsem hral neposled tak po mesici A/S gear v gm shope a po 2 mesicich server dead :D

poiuz
26-08-2018, 13:56
koukám že uknown a uni***** to budou mít letos dost jednochudé a asi by to ani nemusi emoquitnout když tak nebudou mít žádný odpor :D ownage nejde manonera nejde (tam je to asi stejně jedno ) ty zahraniční clany o kterých se mluví to je stejně jen pohádka a nic nebude :D

Bello
26-08-2018, 14:21
ako vies ze ownage nejde ? :D naco dava potom kubajz prispevok ?

sa2sa
26-08-2018, 14:22
Manonera byl nekdy odpor? (Nic ve zlem)

poiuz
26-08-2018, 14:32
ako vies ze ownage nejde ? :D naco dava potom kubajz prispevok ?

možná aby zkusil sehnet tech PAR lidi co teda pujdou ?? :D ale ownage to nebude :D

poiuz
26-08-2018, 14:38
Manonera byl nekdy odpor? (Nic ve zlem)
to jsem neřekl :D ale je to manonera post tak to byla slušnost :D

kubajz
26-08-2018, 15:56
Manonera byl nekdy odpor? (Nic ve zlem)
To od tebe nebylo moc hezke i bez toho dodatku v zavorce :)
Porad tvorili soucast populace na serveru, sem tam i na pvp s nimi došlo..
I farma clany je fajn na serveru mít :) když potřebuješ kvanta surovin tak je na náměstí často kupuješ právě od nich

sa2sa
26-08-2018, 16:21
To od tebe nebylo moc hezke i bez toho dodatku v zavorce :)
Porad tvorili soucast populace na serveru, sem tam i na pvp s nimi došlo..
I farma clany je fajn na serveru mít :) když potřebuješ kvanta surovin tak je na náměstí často kupuješ právě od nich
Jen dodrzuju pravidla a tak rejpu kratas si uz urcite zvyk. Ja taky byl na poslednim serveru spis farmar. Tu chvili co sem tam byl se ani nedalo cekat moc pvp. Jinak jsem u manonery taky malem byl ale nebylo misto :D

Hora cio
26-08-2018, 18:57
Jsme spíš pro něco trvalejšího ty DE rychlo kvašky na 4 měsíce nás moc neberou :(
Jó zdravil jsem jak blbej po celém Giru všecky a ani jste mi trpku nepozvali do akademky. ;D:drink: