PDA

View Full Version : Úpadek populace



MahtionS
16-02-2018, 21:47
Poslední dobou si všímám, že na serveru ubývá lidí a upřímně by mne zajímalo čím to je. Pokud to tímto tempem půjde dále tak to Šroub může rovnou zabalit a hodit na to bobek, protože se je online 100 lidí a z toho 30 jdou peti, tak je to stav velice žalostný.
Hodlá s tímto stavem vůbec někdo něco dělat? Aktivita ze strany vedení serveru je totiž nulová a chtělo by to něco podniknout, protože věřím že jsou tu lidi, kterí na tomto serveru chtějí hrát i nadále a byla by škoda aby se to tu muselo ukončit.

kovyai
16-02-2018, 21:51
+10 MahtionS

cryters
17-02-2018, 10:23
+++++++++ a vice pro tebe je to tak kamo

Lumpicek
18-02-2018, 10:18
Nehledě na to, že už se sere i na znovu-zprovoznění statistik na webu :)

DVDpro
18-02-2018, 10:52
Já doufal, ze ta chyba 503 ohledně maintenance je právě protože na tom někdo dělá. Jen jsem k tomu nenašel nějaké informace o plánované odstávce. To pak tedy vypadá trochu pochmurně.

Diaz
18-02-2018, 11:07
Já doufal, ze ta chyba 503 ohledně maintenance je právě protože na tom někdo dělá. Jen jsem k tomu nenašel nějaké informace o plánované odstávce. To pak tedy vypadá trochu pochmurně.

Víme o tom a na opravě se pracuje.

Archer
18-02-2018, 13:38
Jojojo kecy prdy.....

Sroubek
19-02-2018, 07:06
Většina z vás hraje L2 už velice dlouho, není třeba se plašit. Děje se v podstatě to samé co vždy. Není to o vedení serveru, děláme pro chod maximum. Pokud jste četli poslední článek, tak víte co chystáme. Já jsem byl teď delší dobu mimo a minulý týden jsem se k serveru pořádně nedostal. Startují nové projekty lidi i celé klany mezi nim migrují, proto bude populace kolísat. Na serveru zůstává tvrdé jádro a já si myslím, že si tu užijeme ještě dost zábavy.

Ruku na srdce, to jaké to na serveru je je z velké části na hráčích samotných, my vám můžeme jen vytvořit dobré podmínky pro hraní. To jestli se pak lidi mezi sebou pomlátí a nebo to poquitují je již na nich.

My pokračujeme dále v pracích na serveru. Vault by měl být zprovozněn v brzké době. V pátek se prováděla kompletní aktualizace webserveru a z těchto důvodů bude třeba několik úprav na vaultu. Já osobně se nejvíc těším na spuštění první verze TvT a testy v ostrém provozu :)

Děkuji všem, kteří nám zachovávají přízeň a paří dále na Dark Elemore!!!

Kane
19-02-2018, 12:22
co tak wipe a odznova? Len kus poupravit aby chlapci nemali zase vsetko za 3 dni resp. aby to nemali sami a mozno tu aj niekto ostane dlhsie...

ojkat
19-02-2018, 13:14
Pořád a znovu dokola :D jak pitomci...wipe, odznovu, nasypat prachy, divit se co se děje, málo lidí, nikdo nic nedělá....wipe, nasypat prachy......dokoladokola
magoři

Kane
19-02-2018, 17:22
Pořád a znovu dokola :D jak pitomci...wipe, odznovu, nasypat prachy, divit se co se děje, málo lidí, nikdo nic nedělá....wipe, nasypat prachy......dokoladokola
magoři

nie radsej nechat server bezat este 3 roky kde budu logovat traja ludia a chodit si farmit so svojou pet army ze? To je normalny jav, 90% servera aj tak uz hra/hralo niekde inde pretoze ich nebavila ta nuda na DE. A ano aj tam donatili takze Sroub prakticky prichadza o prachy kedze tipujem, ze donate tu je nacisto dead. Ako na to, ako napicu bol server nastaveny aj popri emoquite unknown vydrzal dost dlho a nic nerva vecne ze. A wipe + okamzity start by aspon pomohol ludom ktorých zase prekvapil rychly nastup unknown nieco odkukat a zapametat si to a tym padom im mozno viac zneprijemnit hranie... Mozno by Sroub prisle o tych 10 farmarov ktori tu ostali a ukajaju sa na tom co nafarmili a ze si v klude mozu zabit solo RB ale na tych sa treba kludne vysrat...

JaMiskater
20-02-2018, 00:22
Wipe a restart by znamenal akorát to, že by se tu na to vysral i ten zbytek lidí :D Stále je tu spousta lidí, který teprve víceméně dofarmili nebo ještě pořád farmí equipy (ganja atp.), a wipem bys je úplně nemotivoval hrát to od začátku :D Navíc když se rozjel mordor s totálně dementnim nastavenim (max 4 boxy, nutnost dropovat SBs atd atd atd.) a xx lidí tam z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu šlo... Ty to tam určitě nezapíchnou aby si zase na dva měsíce zahráli na DE :D
Abys sem někoho z těch co už odešli nalákal zpět, to by chtělo upgrade minimálně na GF a přesunout tam lidem co maj na DE :)

Bathisa
20-02-2018, 05:54
Přesně tak Wipe by znamenal definitivní konec, pokud tady nemá zas nějaký nápad jak se tu píše... WIPE-Nalejvačka peněz,Wipe atd... jak dementi..

Kane
20-02-2018, 09:43
Wipe a restart by znamenal akorát to, že by se tu na to vysral i ten zbytek lidí :D Stále je tu spousta lidí, který teprve víceméně dofarmili nebo ještě pořád farmí equipy (ganja atp.), a wipem bys je úplně nemotivoval hrát to od začátku :D Navíc když se rozjel mordor s totálně dementnim nastavenim (max 4 boxy, nutnost dropovat SBs atd atd atd.) a xx lidí tam z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu šlo... Ty to tam určitě nezapíchnou aby si zase na dva měsíce zahráli na DE :D
Abys sem někoho z těch co už odešli nalákal zpět, to by chtělo upgrade minimálně na GF a přesunout tam lidem co maj na DE :)

ma ktorom servery hras? kde vidis tu spoustu lidi? ganja je jedna cp co ich uz ani nevidno hrat... A prave ze ti, ktori tu nehrali od zaciaku a dofarmuju az teraz by mali motivaciu v rovnakej startovacej ciare. Ved zaciatky su na Il a L2 obecne to najlepsie a preto ludia stale zacinaju dookola...


Přesně tak Wipe by znamenal definitivní konec, pokud tady nemá zas nějaký nápad jak se tu píše... WIPE-Nalejvačka peněz,Wipe atd... jak dementi..

nepis ked netusis...

xen
12-03-2018, 19:29
100x, NPC full buff a všetko ostatne offi= 1000ludi furt

Zarreact
13-03-2018, 11:38
Prvně mi to přišlo jako nesmysl, protože to dalo námahu udělat armádu buffpetů.. ale je fakt ,že lidi nějak pořád ubývá, a to jsem pořád věřil tomu, že se to zase nahrne po vánocích zpátky.

Přikláním se k tomu, zavést vendor buffera na fullbuff + třeba o 2 sloty na každou knihu.

Když si představím, že přijdu jako nový hráč, je to asi flustrující vidět všude armády buffpetů a vlastně nikdo není online. Každý se soustředí na vlastní farmení což je teď jediný smysl hraní.

Kdyby se to tak nějak srovnalo, naexpeno by měli všichni rychleji, přestupy by měli všichni rychleji, recepty a matroše by se sbírali rychleji, takže by i rychleji přicházeli noví lidi. Ubylo by tím hrozně moc
starostí a organizace. Když chci jít do fogu, musím si nalogovat 7 oken a zavřít se tam alespoň na hodinu, jinak to nemá smysl vůbec zapínat. = zdlouhavé a nudné =

Je to midrate, tak by to asi mohlo být takový hodně lehký high rate s full buffem.

Třeba by se to mohlo vyzkoušet jen jako test, na měsíc, co by to udělalo s populací :)

Bathisa
13-03-2018, 14:07
Nemá smysl tu nic psát..chodte na TS-tam se dozvíte co a jak dál bude.

tojebejk
16-03-2018, 13:29
Kolik teď bývá online lidí? Díky

Erivir
16-03-2018, 15:09
Tady pomůže pouze Gracia Final - low rate, max 2-3 okna no a vydrží déle pokud se ohlédneme zpět do minulosti serveru RE který byl úspěšným projektem OG.

xen
18-03-2018, 23:11
Tady pomůže pouze Gracia Final - low rate, max 2-3 okna no a vydrží déle pokud se ohlédneme zpět do minulosti serveru RE který byl úspěšným projektem OG.

You just went full retard. Je rok 2018 :D to by si hral asi sam.

Erivir
19-03-2018, 04:41
You just went full retard. Je rok 2018 :D to by si hral asi sam.

Bez komentáře.... 2018, IL (pro retarda každý retard)

Miatch
19-03-2018, 11:50
just do a wipe on the server

xen
19-03-2018, 13:41
Bez komentáře.... 2018, IL (pro retarda každý retard)

Ale ty si retard ked si myslis že tu bude hrat 1000 ludi low rate.Mimo reality mal by si prestat brat česky pervitin.

Kane
21-03-2018, 13:12
Staci sa pozriet akym smerom idu najhranejsie mmorpg sucastnosti. Ziadne farm pety a tupy grind hodiny a hodiny ale instant fun...

Archer
22-03-2018, 16:35
Čím víc petu tím víc ADIDAS !!!

Hora cio
19-04-2018, 19:41
Úpadek je běžný všude, co čekat po letech. Všichni se na tom dobře vyblbli v důstojné atmošce. Teď zase možná lajna frčí jinde a chronikle se dle libo točí do měsíce, což je fajn.