PDA

View Full Version : Fixed Shadow exploit Antharas (Valakas)



Nachrade
01-02-2018, 18:16
U Antharase lze použít a je zneužíván shadow dance.
Parta na shadowu nedostává feary, pouze stun. Po resnutí jsou chary antharasovi neviditelné, support na shadowu je pro antharase neviditelný.

Pravděpodobně to bude fungovat i u Valakase.

Prosím o nápravu - znemožnění.

Princip lze cca vidět tady na tomto videu od rusáků:
https://www.youtube.com/watch?v=1VBln7PiaaU

Provedení zdejšího klanu unknown pak tady:
https://i.imgur.com/I8m9HIE.png

Thessy
02-02-2018, 15:41
kde mas dukaz o tom ze je to bug? Kdyz zadas napravu ?

Wivien
02-02-2018, 17:38
Hele ty wanabe TOP CL na mrtvém serveru, o žádný bug se nejedná, pokud ano najdi mi to v pravidlech, je to využití hry jako takové. Shadow tam není ani z jednoho důvodu co ty tu popisuješ, antharas do shadowu skilluje uplně normálně. Dává feary, stuny, dmg cokoli. To že nedostáváme feary jako tvoji randomové znamená, že na těch destrech asi ty antíky už máme ne. Tvoji borci na tom antíkovi byli před námi, ale nikdy jsem neviděl nic horšího než hrát THUNGDILA za bishopa... :D
Antík přes shadow vidět nemá, btw já na tom screenu vlastně ani shadow nevidím, tohle může být úprava mého systému na všechny postavy :)
Tady se můžeš pokochat jak owní tvoji borci, doufám že už sis ten dlvl doexpil.
https://preview.ibb.co/ejzyOm/nach.jpg (https://ibb.co/gJJEw6)
Dokonce mi jich bylo tak líto, že jsem jim chtěl pomoct, na čež mi pak i parta přišla, ale bylo to beznadějný. Prostě jsi prohrál :)

//edit: Když plošní, plošní ti všechny chary. Ještě mi ty atomovej inženýre vysvětli, jak je možné že ho nemám na monumentu, když tam wivien byla, dokonce v zabíjecí partě. Taky bug? :D

Nachrade
05-02-2018, 15:09
Hele ty wanabe TOP CL na mrtvém serveru

Ahoj, ahoj. Jak to jde tobě top cl na serveru hned po mě. Dobře? A co na to ganja?


o žádný bug se nejedná, pokud ano najdi mi to v pravidlech, je to využití hry jako takové. Shadow tam není ani z jednoho důvodu co ty tu popisuješ, antharas do shadowu skilluje uplně normálně. Dává feary, stuny, dmg cokoli.


Hráč nesmí využívat bugy nebo exploity.
Dříve tu bývalo normální využití hry bash na antíka, shadow na csku, nezapomeňme na poměrně nedávné kitování valakase z cliffu. Prosím podej zde relevantní názor, důkaz, odkaz. Svoje vnitřní pocity a emoce si můžeme ventilovat v žumpa sekci. Jak já to vidím antharas je absolutně netečný k charům pod shadowem, kteří neengagnou přímo sjíždění, takže je možné se dokola resovat etc. Pokud je tomu jinak, určitě bude v logu vidět, že váš support měl úměrný počet smrtí vaším destrům a ne nulový/téměř nulový.


To že nedostáváme feary jako tvoji randomové znamená, že na těch destrech asi ty antíky už máme ne.
Přítomnost eazyho a kana v tomto topicu mi měla napovědět, že to bude plné flamu. Prosím tuto poznámku nechápu, když OW má k dispozici od všech typů WB šperků více kusů (často mnoho násobně), než vy.


Tvoji borci na tom antíkovi byli před námi, ale nikdy jsem neviděl nic horšího než hrát THUNGDILA za bishopa... :D
Ano v brzkou ranní hodinu se pokusili o sjetí a selhali, za to naprosto legit způsobem. Na OW si můžeš zkoušet házet blacko jak chceš, ale nikdy jsme neexpolitovali WB a nikdy k tomu nepřistoupíme, i kdyby to znamenalo, že to sjedou enemy.


Antík přes shadow vidět nemá, btw já na tom screenu vlastně ani shadow nevidím, tohle může být úprava mého systému na všechny postavy :) Když plošní, plošní ti všechny chary.
Netřeba fabulací o úpravách clientu. Pokud tam shadowy lítali budou jistě v logu.


Když plošní, plošní ti všechny chary.
Ještě mi řekni, když plošní a vyplošní ti destra a suport stojí opodál na shadowu, tak antík udělá co? Netřeba odpovědi, je ve videu.

Wivien
05-02-2018, 16:38
I kdybys měl pravdu, jakože nemáš. Od ,,exploitu" antíka proběhl už další restart, je to týden, blíží se další spawn antíka a nikdo z GM teamu se k tomuto vláku nevyjádřil. To mě vede k názoru že jim to je úplně jedno :) Tady máš ukázkový příklad toho, jak to fungovat nemá :)

Lean
05-02-2018, 16:52
nechapu proc se tu Nach rozciluje, evidentne tohle zadny vyuzivani exploitu neni, protoze jinak by se tu davno nejaky GM vyjadrilo, viz Diaz ktery je tu na foru aktivni a ani on s tim nema zadny problem.

Wivien
05-02-2018, 17:11
nechapu proc se tu Nach rozciluje, evidentne tohle zadny vyuzivani exploitu neni, protoze jinak by se tu davno nejaky GM vyjadrilo, viz Diaz ktery je tu na foru aktivni a ani on s tim nema zadny problem.

Fungovalo to na všech ILkach, všude a vždycky. On je jen zhrzený, že nebyl první kdo s tímhle přišel :)

Diaz
06-02-2018, 07:07
Fix bude nasazen při následujícím restartu.

- promazán offtopic

Wivien
06-02-2018, 10:35
Fix bude nasazen při následujícím restartu.

- promazán offtopic

FIX? Chceš mi říct, že mu zase dáte za pravdu, přesto že to tak nemá být? :D

Thessy
06-02-2018, 10:41
Rád bych se též dozvěděl, kde jsou získány podklady, že tohle je bug. Funguje to na všech IL a nikde není informace o tom, že to tak nemá být. Pouze jde zase jen o tendenční zasahování do hry na požádání NACHA(budeme dělat, že co řekne je pravda). Myslím, že by se zcela hodilo napsat Retail server by NACH

Diaz
06-02-2018, 10:45
FIX? Chceš mi říct, že mu zase dáte za pravdu, přesto že to tak nemá být? :D

Kdyby to tak mělo být měl by tě ignorovat i přes shadow bez úmrtí.

Wivien
06-02-2018, 10:50
Kdyby to tak mělo být měl by tě ignorovat i přes shadow bez úmrtí.

Teď nechápu tvoji myšlenku ani trošku, btw. on tě ignoruje do doby než do něj sekneš, jako klasický mob. Bug to není a pokud to měníte podle toho co vám říká Nach, tak gl :) Je smutný, že změníš něco bez nějakého podkladu.

Thessy
06-02-2018, 10:51
Bohužel ale on tě ignoruje i bez umrtí :-DDD je vidět že asi ty informace nemáte zcela přesné. To úmrtí tam je jen z důvodu agra, je zcela logické, že když hituješ máš agro, úplně stejný proces jako u mobů. Umřeš máš shadow a agro nemáš. Zcela stejný proces....

Wivien
06-02-2018, 10:53
Je vidět, že server tu řídí lidi, kteří o té hře nevědí zcela nic :) A dozvídají se to až v průběhu podle toho, kdo s čím přijde. Na cokoliv se tu GMek zeptáš, tak to jdou googlit, takže tak.

Thessy
06-02-2018, 10:53
znáš to nach povídal informaci ani neověříme a změníme setup. Asi není hodící se probrat to s lidma, kteří tam byli to je nerelevatní, protože oni se tam plácali 5h a nestihli registrovat jeho chování ve všech stage Antika:-DDDD

Wivien
06-02-2018, 10:54
Jako chvilku jsem tam do něj plácal no, takže kdyby vševědoucí GM team chtěl, podám jim o tom report :D

Wivien
06-02-2018, 10:56
Nach si několikrát vybugoval zakena a AQ skrze toho, že se guardi k AQ vracejí dále než přímo za řekou a zakena tím, že moby probíhají skrz bránu ven. Žádám o to aby to bylo fixnuté. Není to stejné? Neni, protože tohle nikdo řešit nebude, jsi k smíchu diaz...

Thessy
06-02-2018, 11:12
mimochodem když už jsme u diskuze Shadow proč na zaken moby atd.. je to v pořádku?

Wivien
06-02-2018, 11:15
mimochodem když už jsme u diskuze Shadow proč na zaken moby atd.. je to v pořádku?

Proč? Protože nach to tak chtěl...

Diaz
06-02-2018, 11:38
....


...

45. The monsters below will no longer be affected by skills such as Dance of Shadow, Stealth, and Silent Move, and effects such as Lethal Strike and effects that forcefully change the targets.
Monsters related to a siege, clan hall, and quest, raid monsters (followers included), and boss monsters (followers included).

http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

Nachrade
06-02-2018, 11:40
Opravdu si myslíte, že GM tu nastavují server tendenčně pro někoho? Že si něco ani neověří a rozhodnou něco na základě sympatií nebo si prostě hodí mincí? Inu to by bylo divné, speciálně když k vám má Diaz výrazně blíže, než k nám. Já si zase myslím, že vzali podměty a otestovali si to a na základě toho se rozhodli s tím něco/nedělat. K tomu, si myslím, došlo včera, vzhledem k tomu, že byl Diaz online a neprováděl svoji obvyklou Giran rutinu.

Nach nebugoval nikdy sjíždění AQ ani Zakena, guardy při sjíždění korektně vyndáváme. Pokud máš na mysli, probugovávání guardů, tak to u Zakena opravdu Nach neovlivní, a pokud vím, trestá to tam všechny stejně. Náprava by nebyla od věci. Můžeš to reportnout, případně stejně jako vše ostatní co se ti nezdá?

Nechápu tento brek, nebyli jste to vy, kdo hlásal, když se řešili BSOEčka, že bugy třeba odstraňovat, nebo tu nebudete hrát? Cizmarik pokud si vzpomínám z toho udělal nejvíc aféru...

Wivien
06-02-2018, 13:14
45. The monsters below will no longer be affected by skills such as Dance of Shadow, Stealth, and Silent Move, and effects such as Lethal Strike and effects that forcefully change the targets.
Monsters related to a siege, clan hall, and quest, raid monsters (followers included), and boss monsters (followers included).

http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html

To se furt nebavíme Diaz o tomhle problému, ty pořád vůbec netušíš co tu řešíme... Řešíš jinou věc, sice správnou, ale mimo to co měl nach na mysli

Diaz
06-02-2018, 13:38
To se furt nebavíme Diaz o tomhle problému, ty pořád vůbec netušíš co tu řešíme... Řešíš jinou věc, sice správnou, ale mimo to co měl nach na mysli

Chtěli jste zdroj, nebo jsem četl špatně?

Wivien
06-02-2018, 18:17
Chtěli jste zdroj, nebo jsem četl špatně?

Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde :)

Diaz
06-02-2018, 18:38
Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde :)

Já jsem nepsal že něco řeším, jen jsem oznámil že fix bude při dalším restartu. Za vývoj a tento fix je zodpovědný Teclis, takže otázky a to jak to má být směřuj spíš na něj.

Wivien
06-02-2018, 23:35
Já jsem nepsal že něco řeším, jen jsem oznámil že fix bude při dalším restartu. Za vývoj a tento fix je zodpovědný Teclis, takže otázky a to jak to má být směřuj spíš na něj.

V tom případě bych byl rád, kdyby se ozval on :)

Teclis
07-02-2018, 08:08
Premazany OT.
Takze aby som uviedol veci na pravu mieru.

Bugreport

Ten report nehovori uplne presne o probleme, ktory tam skutocne je. Avsak na zaklade Nachovho reportu sme spravili testy a nasli problem.
Co sa toho Fearu tyka - tu problem nie je - skill nerozlisuje ci ma postava shadow, alebo nema. Je to plosny skill ktory posobi na vsetky chary v danom rangi. Ma nejaky landrate, a to ze na niektore chary neprejde, je otazka rezistov kazdeho jedneho charu voci fearu.
Antikov stun nefunguje rovnako - neda sa rezistnut na zaklade toho aky ma dany char resist voci stunu. Da sa rezistnut len cez urcite skilly, ktore davaju rezist voci debuffom ako takym.

Problem ktory sme nasli suvisi s aggrovanim sa antika na postavy, ktore maju shadow za urcitych specialnych okolnosti. Tu sa jedna o jednoznacnu chybu, pretoze antik ma utocit na kazdeho, kto je v jeho jaskyni, bez ohladu na to ci ma/nema shadow (ako je aj uvedene v Diazovom odkaze), a za normalnych okolnosti to tak aj tak robi. Len za urcitych specialnych okolnosti nie.
Tento problem bude fixnuty.



Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde :)

Ano, bude to fixnute pre vsetky WB a ich minionov, ktorych sa to tyka.


K sucasnej situacii. Ano, forum momentalne tak nesledujem, pretoze som v Januari mal len velmi malo casu a do toho je tu este Sroubkova docasna nedostupnost. To vsak neznamena, ze nevieme co sa deje. Vzdy ked je nieco, co vyzaduje nejaky zasah, pripadne nasu pozornost, tak nas na to Diaz alebo Charlie upozorni a riesime to.

WRAlth
08-02-2018, 14:53
Premazany OT.
Takze aby som uviedol veci na pravu mieru.

Ten report nehovori uplne presne o probleme, ktory tam skutocne je. Avsak na zaklade Nachovho reportu sme spravili testy a nasli problem.
Co sa toho Fearu tyka - tu problem nie je - skill nerozlisuje ci ma postava shadow, alebo nema. Je to plosny skill ktory posobi na vsetky chary v danom rangi. Ma nejaky landrate, a to ze na niektore chary neprejde, je otazka rezistov kazdeho jedneho charu voci fearu.
Antikov stun nefunguje rovnako - neda sa rezistnut na zaklade toho aky ma dany char resist voci stunu. Da sa rezistnut len cez urcite skilly, ktore davaju rezist voci debuffom ako takym.

Opravdu to je, že přes Shadow automaticky vidí všechny v jeskyni?

Co se toho fearu týče, tak je to trošku kontraproduktivní, protože když jsme na antíkovi byli v 4 partách a neměli shadow, tak jsem na bishovi (Antík, tezza, baium, zaken) dostával fear, stun, paru prakticky furt.
Zkoušel jsem podle tohohle videa zkoušet Antíka solo na minulém serveru a kromě stunu jsem nedostal nic (Tezza, zaken, antík, baium, aq). Takže resisty jsem měl skoro stejný.