PDA

View Full Version : Neustale porusovani pravidel - neaktivita GM



Ludvajs
07-01-2018, 20:36
Tak schvalne jaky se rozjede hejt na to jak si tu hera muzou v hero chatu v klidku neustale urazet server jak je napicu, jak je mrtvej, jak sroubek stejne nic neudela. Ted pulka unknown verejne rozprodala miliardu equipu za real penize a nic se nedeje. Viz jako se tu cely den nabizel IC set a tezza za pouhych 1000,- atd.
Hodla s tim GM team neco delat? zacnete uz konecne trestat tyhle decka? nebo nechate aby ten server uplne zabily? Nekterym z nas se tu libi a chtelibych tu hrat s normalni kounitou. Ale takhle akorat odchazi lidi, leavuji server protoze GM jsou neschopny zasahnout proti lidem typu Hugot0xxx, ziriki, udertaker, silvester...
Prosim vyjadrete sve nazory, at je pekne videt ze tu spamuji jen jmenovani a jejich posluhovaci...
Zacnete tu zase s placem jak se nudite atd... nas to totiz strasne zajima, protoze my jsme vas nutili botit a bugovat, aby ste za 14dni meli vsechen equip. Prosim do toho

Sroubek
07-01-2018, 20:46
Tak schvalne jaky se rozjede hejt na to jak si tu hera muzou v hero ...

Těší mě tvůj zájem o server. Věz ale toto, pokud někdo napíše, že je server naprd je to jeho názor. Není to od něj moc pěkné a vždy dané jedince usměrňujeme, ale testat za to? Proč? Ten kdo tu hraje má snad mozek a ví jaký server je a proč tu hraje, myslíš, že to někoho skutečně odradí od hraní na serveru?

Pokud máš důkazy o prodeji za RM, tak prosím mě do PM na FB a já dané jedince potrestám dle pravidel. Pokud ne tak o tom nemá smysl psát.

Na serveru jsme denně, věnujeme se vašim problémům, žádostem i spamu v hero či jiných negativech. Děláme co je v našich silách. To že část lidí migruje na jiné servery, je zcela normální. naším úkolem je přilákat nové hráče, což se daří a postarat e o zábavu a pořádek těch stávajících. Nenech se negativně ovlivnit tím co občas někdo vysype do hero chatu :)

Server jede parádně, tak si to společně užijme :)

Ludvajs
07-01-2018, 21:03
Těší mě tvůj zájem o server. Věz ale toto, pokud někdo napíše, že je server naprd je to jeho názor. Není to od něj moc pěkné a vždy dané jedince usměrňujeme, ale testat za to? Proč? Ten kdo tu hraje má snad mozek a ví jaký server je a proč tu hraje, myslíš, že to někoho skutečně odradí od hraní na serveru?

Pokud máš důkazy o prodeji za RM, tak prosím mě do PM na FB a já dané jedince potrestám dle pravidel. Pokud ne tak o tom nemá smysl psát.

Na serveru jsme denně, věnujeme se vašim problémům, žádostem i spamu v hero či jiných negativech. Děláme co je v našich silách. To že část lidí migruje na jiné servery, je zcela normální. naším úkolem je přilákat nové hráče, což se daří a postarat e o zábavu a pořádek těch stávajících. Nenech se negativně ovlivnit tím co občas někdo vysype do hero chatu :)

Server jede parádně, tak si to společně užijme :)

Ne na FB psat nebudu, nemam ho. ani nechci.
Pokazde kdyz jsem napsal GM tak se mi odpovedelo jen ze vse je OK. Osobne uz neverim v nestranost GM na tomto serveru a priklanim se k famam ze nektere klany spolupracuji s nekym z GM tymu.
Dej jeden konkretni priklad kdy jste dali jakykoliv trest... nikdy. Ani za Boty ve stakatu, ani za bugovani, ani za porusovani jinych pravidel.

Tvoje usmernujeme = ignorujeme
Tvoje jsme na serveru denne = ano jste ale ty neustale se opakujici prasarny v herochatu beztak neresite.
Tvoje novy hraci chodi = ano jeden pridje a dalsi odejde, ale uz je videt ze lidi vic mizi nez pribyva
Tvoje pokud mam dukazy = nebudu ti tu zadarmo delat praci GM, projdete si logy ja tu od toho nejsem! Ani nikdo jiny ti tic neposle protze nehodla ztracet cas kdyz ty stejne nikoho nepotrestas!
viz nize pravidla ktera jsou denodenne porusovana a nikdo to neresi...

8. Vulgárním pojmenováním své postavy hráč na sebe přebírá možné riziko zabanování. Není třeba takové nicky hlásit, pokud spatříme nevhodný nick, situaci vyřešíme okamžitě.

3. Hráč nesmí využívat bugy nebo exploity.

4. Je zakázáno používat externí skripty, programy nebo cokoli jiného (kromě toho, co je výslovně povolené), co může ovlivnit nebo dokonce nahradit funkci klienta, přičemž míra ovlivnění nebo zastoupení klienta nerozhoduje.

5. Je zakázáno snižovat přirozenou autoritu GM, jejich zesměšňování či jiné formy projevu směřujícího proti činnosti GM ve hře či na fóru nebo proti nim samotným.
7. Je zakázáno mařit práci GM, včetně zatajování důležitých skutečností či podávání nepravdivých informací.
10. Je zakázáno prodávat, kupovat či měnit herní předměty, postavy, nebo herní účty za reálné peníze.
12. Je zakázáno propagovat jiné servery v jakékoli formě.
13. Je zakázáno nakupování Clan Hall (CH) pro buffery či dualové postavy. O vyvlastnění těchto CH rozhoduje Admin serveru. Všechna CL jsou včasně informována o připravovaném vyvlastnění CH, proti kterému se mohou odvolat, nebo mohou tyto haly v aukci prodat a získat zpět vynaložené prostředky. Pokud tak neučiní v předem stanovené lhůtě, všechny tyto avizované CH budou vyvlastněny bez možnosti náhrady škody.

Sroubek
07-01-2018, 21:20
Nastavili jsme si taková interní pravidla, už na začátku serveru jsme to oznamovali. Po letech praxe se ukázalo, že je nejlepší se mezi hráče pokud možno nemíchat a nechat je ať si to pořeší mezi sebou. Za nestraností GM teamu si stojím. Bohužel pomluvy a klepy jedou vždy a všude. Nemáme je moc jak vyvrátit, je to o důvěře v nás. Za 10 let co to dělám se tu nikomu nenadržovalo a nesuportilo se za tím si stojím!

Heto chat - není to ingnore, neřešíme to do announce aby to každý četl, řeší se to PM s danou osobou, zatím si každý dal domluvit

Migrace lidí - hádám, že to není tvůj první server, toto je vždy a všude, podstatné je udržet dostatečný přísun nováčků, rush lidi vždy odejdou ve větších pořtech, to že šli po 3měsících je velký úspěch :)

Já si logy procházím a sleduji to od startu serveru velice poctivě, problém je v tom, že řada lidí propadá klepům typu "jedna bába povídala"... když to chci potom řešit, tak dostanu často neurčitou odpověď jako od tebe, tím se nikam moc neposuneme :(

Trochu víc to promysli a nepropadej klepům...

Kane
07-01-2018, 21:24
Sroubek to ako mam kupit od fetaka equip za real a nascreenovat ti to aby si mal dokaz? Nikto nebude riskovat ban len aby dokazal ako oo velky unknown sraci co tolko urobili pre server dostali ban a inak nemas sancu ako hrac ziskat dokaz. Na to si tu ty aby si cekoval logy...

Sroubek
07-01-2018, 21:33
Sroubek to ako mam kupit od fetaka equip za real a nascreenovat ti to aby si mal dokaz? Nikto nebude riskovat ban len aby dokazal ako oo velky unknown sraci co tolko urobili pre server dostali ban a inak nemas sancu ako hrac ziskat dokaz. Na to si tu ty aby si cekoval logy...

Spíš jde o to, jak chceš reálně prodej za RM prokázat? Pokud si o tom někdo nepovídá ingame neprokážeš to.

Jinak ruku na srdce, komu opravdu vadí to, že někdo při odchodu otočí svůj equip a dá ho někomu kdo chce hrát? Když je za to někdo ochoten zaplatit a vyřídí se to kompletně mimo hru?

Kane
07-01-2018, 21:38
sa len potvrdilo co som cely cas tvrdil, nemam viac otazok...

Sroubek
07-01-2018, 21:42
sa len potvrdilo co som cely cas tvrdil, nemam viac otazok...

A to?

Wulf04
07-01-2018, 21:56
Nevim co resite vsude to tak je pokud nedokazes prodej za RM (nejde jinak nez uskutecnenim obchodu) tak to nemuze nikdo banovat protoze to taky muze byt pomluva nebo pomsta. Btw k plakani nad prodejem itemu muzete docilit jen toho jak to funguje jinde a to legalni aukci kde se budou prodavat itemy za RM a server si veme nejaky % za sprostredkovani a vyplati na ucet max polovinu obnosu a druhou uvolni jen k pouzitina serveru. A svete div se nikdo tam neplace ze nekdo kupuje za RM, protoze to dela vetsina. A nikdo tam neplace ze si ostatni kupuji postavy protoze je to jen usetreni casu za penize.

Edit: mozna to bude tim ze to neni majoritne cz/sk komunita ktera zavidi. Potreba se i snazit nebo zaplatit kdyz chces mit to co ma nekdo kdo u toho sedi cely dny.

Fiaschken
07-01-2018, 22:05
nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost. Nejdřív vyplakaný vote systém který UKN chtěli s prominutím jenom o*****. A několik týdnů na to v heroshoutu reklama na jiný server.. někdo si tu se*e do huby a tváří se že je veleprospěšný pro server a stejně se tak neděje, nevím proč jím jakýmkoliv způsobem vycházíš vstříc a zakrýváš si oči před jejich demencí a uskutečňuješ "dobré" nápady týhle bandy viz. posunutí olly time, další odlišení od retailu. Teď navážu na výše zmíněné, nelíbí se mi předávání equipu, dobře vyfarmil klan zůstane v klanu, ale že by se uskutečnil prodej lepších itemů, což znamená že tu bude lítat člověk s něčím pro co nehnul brvou(kdo ví jak vůbec jedinci nabyli svých itemů, o tom by se také dalo polemizovat) ani nenafarmil=> což znamená nedalo se tomu zabránit, nepředcházela šikana na spotech kterou si projdou všichni. Tímto je tato skutečnost odpudivá a pro mě prostě server skončil jako absolutní trash. Přestaň zavírat oči a jak říkáš sleduj logy, případně si ověřuj ingame situaci na více místech než jen u svých GM. Skončí to tu jako botovací Java plná síťáků a všeho proč to 3/4 lidí nechce hrát, anarchie bez pravidel.

Kane
07-01-2018, 22:25
pretoze predavanie equipu za RM znamena p2w server...

Diaz
07-01-2018, 22:49
nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost.

Reklama na jiný server proběhla, následně proběhla konfrontace ve formě 1 pm kde jsem napsal, že tohle by v hero chatu být nemělo. Byla mi poskyta zmíněná omluva do PM a následně i do hero chatu, kterou jsem vůbec nepožadoval. Šlo mi o to, aby se toto chování neopakovalo a toho jsem docílil.

Pokud se to tam objeví znova, nemám problém to potrestat včetně toho že Vám poskytnu i informaci co a na jak dlouho dostal.

Lean
08-01-2018, 00:01
Normálně by za tu reklamu měl mít ban, dostal alespoň chatban jakože aspoň nějaký trest za porušení pravidel.

WRAlth
08-01-2018, 01:03
Já myslím, že můžete poděkovat Šroubkovi, že jste si ještě opět zahráli na CZ/SK serveru a mohli jsme se společně pobavit v chatu. :)
Nic není dokonalý a stejně tak i tento server, ale hrajeme to, protože nás to baví, tak si furt nestěžujte, že něco je jinak a nebo to tak není.. Já se taky smířil s augmentama a aktivním mana burnem s reusem 2 min? :D

A co se RM týče, je to všude a vždycky bylo. Tohle šroubek neovlivní jako několik dalších věcí. To prostě není jeho chyba.

Dras
08-01-2018, 04:35
no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?

Lean
08-01-2018, 05:34
no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?

z toho prodeje bys musel mit chat mezi tema hracema a jeste by to muselo byt ze hry (kde to je dohledatelny ze to je pravda). pokud se dohodnes na FB, diskordu, ts tak nikomu nic neprokazes, jedine ze by to kupovalo samotny GMko, ale s tim se nikdo nebude casove zabyvat, na to nemaji cas, kdyz uz par let davaji dohromady pvp event

Ludvajs
08-01-2018, 07:40
Nastavili jsme si taková interní pravidla, už na začátku serveru jsme to oznamovali. Po letech praxe se ukázalo, že je nejlepší se mezi hráče pokud možno nemíchat a nechat je ať si to pořeší mezi sebou. Za nestraností GM teamu si stojím. Bohužel pomluvy a klepy jedou vždy a všude. Nemáme je moc jak vyvrátit, je to o důvěře v nás. Za 10 let co to dělám se tu nikomu nenadržovalo a nesuportilo se za tím si stojím!

Heto chat - není to ingnore, neřešíme to do announce aby to každý četl, řeší se to PM s danou osobou, zatím si každý dal domluvit

Migrace lidí - hádám, že to není tvůj první server, toto je vždy a všude, podstatné je udržet dostatečný přísun nováčků, rush lidi vždy odejdou ve větších pořtech, to že šli po 3měsících je velký úspěch :)

Já si logy procházím a sleduji to od startu serveru velice poctivě, problém je v tom, že řada lidí propadá klepům typu "jedna bába povídala"... když to chci potom řešit, tak dostanu často neurčitou odpověď jako od tebe, tím se nikam moc neposuneme :(

Trochu víc to promysli a nepropadej klepům...

Sroubku, já neřeším klepy. Řeším to co je jasne a verejne vidět denně na serveru. Za celou dobu co je server online jste nepotrestali nikoho ani po opakovaném porušování pravidel.
Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
To ze prodej za real peníze je a bude víme všichni. Děje se to odjakživa, ale to já neřeším.. Řeším to ze vám tu hera prodávají veřejne equip v hero chatu. Vysloveně tam shoutili prodám za XXX, - To a to. A nic se neděje. Za několik dní stejní borci shoutili tenhle server je napicu, mrtvej, pojďte na tenhle server www.... A další a další.
Celkem mne zklamalo že jsi teď veřejne podpořil prodej za Rm. To je něco co bys určitě neměl a jen tím potvrzujes to ze vám je jedno co se tu děje

uNiquii
08-01-2018, 07:50
nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost. Nejdřív vyplakaný vote systém který UKN chtěli s prominutím jenom o*****. A několik týdnů na to v heroshoutu reklama na jiný server.. někdo si tu se*e do huby a tváří se že je veleprospěšný pro server a stejně se tak neděje, nevím proč jím jakýmkoliv způsobem vycházíš vstříc a zakrýváš si oči před jejich demencí a uskutečňuješ "dobré" nápady týhle bandy viz. posunutí olly time, další odlišení od retailu. Teď navážu na výše zmíněné, nelíbí se mi předávání equipu, dobře vyfarmil klan zůstane v klanu, ale že by se uskutečnil prodej lepších itemů, což znamená že tu bude lítat člověk s něčím pro co nehnul brvou(kdo ví jak vůbec jedinci nabyli svých itemů, o tom by se také dalo polemizovat) ani nenafarmil=> což znamená nedalo se tomu zabránit, nepředcházela šikana na spotech kterou si projdou všichni. Tímto je tato skutečnost odpudivá a pro mě prostě server skončil jako absolutní trash. Přestaň zavírat oči a jak říkáš sleduj logy, případně si ověřuj ingame situaci na více místech než jen u svých GM. Skončí to tu jako botovací Java plná síťáků a všeho proč to 3/4 lidí nechce hrát, anarchie bez pravidel.


Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí :D Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života :D)

Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje :D (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

Love yo

Kane
08-01-2018, 08:15
Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí :D Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života :D)

Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje :D (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

Love yo

tento tvoj trápny sloh o ničom len dokazuje že si úplne mimo a vieš *****. Ak takto robíš manažéra pre svojho fotríka tak ho úprimne ľutujem a na tej vrátnici by si mal asi sediet namiesto toho Joseho ty...

Diaz
08-01-2018, 08:58
Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...


Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.

Kane
08-01-2018, 09:09
Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.

a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...

Diaz
08-01-2018, 09:34
a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...

Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.

Ludvajs
08-01-2018, 09:56
Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene. Stejně jako jsme hlásili boteni ve stakatu, cp klikery, scripty a další věci. Vždy se jednalo o hráče z ''klanu vašich kamarádů'' které mají vše povoleno a stejně jako my měli problém třeba s riftem a hned se jim pospíchalo na pomoc a kontrolovalo se jestli neni něco špatně. To je ten dvojí metr o kterém mluvím. Cokoliv jsme já nebo lidi se kterými jsem tu začal hrát dotazovali bylo odbyto odpovědi neumíte, děláte špatně, vše je v pořádku. Ať se jednalo o moby na první přestup bugnute kdesi na kopci nebo teď naposledy o rift.

Sroubek
08-01-2018, 10:52
nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost. Nejdřív vyplakaný vote systém který UKN chtěli s prominutím jenom o*****. A několik týdnů na to v heroshoutu reklama na jiný server.. někdo si tu se*e do huby a tváří se že je veleprospěšný pro server a stejně se tak neděje, nevím proč jím jakýmkoliv způsobem vycházíš vstříc a zakrýváš si oči před jejich demencí a uskutečňuješ "dobré" nápady týhle bandy viz. posunutí olly time, další odlišení od retailu. Teď navážu na výše zmíněné, nelíbí se mi předávání equipu, dobře vyfarmil klan zůstane v klanu, ale že by se uskutečnil prodej lepších itemů, což znamená že tu bude lítat člověk s něčím pro co nehnul brvou(kdo ví jak vůbec jedinci nabyli svých itemů, o tom by se také dalo polemizovat) ani nenafarmil=> což znamená nedalo se tomu zabránit, nepředcházela šikana na spotech kterou si projdou všichni. Tímto je tato skutečnost odpudivá a pro mě prostě server skončil jako absolutní trash. Přestaň zavírat oči a jak říkáš sleduj logy, případně si ověřuj ingame situaci na více místech než jen u svých GM. Skončí to tu jako botovací Java plná síťáků a všeho proč to 3/4 lidí nechce hrát, anarchie bez pravidel.

Pokud je toto tvůj názor, tak vážně nechápu co na Dark Elmore děláš, přeji ti hodně zdaru na jiných serverech, kde to jistě funguje mnohem lépe. Sbohem. Víc k tomu nejde dodat.

Sroubek
08-01-2018, 10:53
no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?

Mlátíš prázdnou slámu. Přijd s nápadem jak to efektivně řešit, moc rád si to poslechnu místo neustálého naříkání.

Sroubek
08-01-2018, 11:25
Sroubku, já neřeším klepy. Řeším to co je jasne a verejne vidět denně na serveru. Za celou dobu co je server online jste nepotrestali nikoho ani po opakovaném porušování pravidel.
Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
To ze prodej za real peníze je a bude víme všichni. Děje se to odjakživa, ale to já neřeším.. Řeším to ze vám tu hera prodávají veřejne equip v hero chatu. Vysloveně tam shoutili prodám za XXX, - To a to. A nic se neděje. Za několik dní stejní borci shoutili tenhle server je napicu, mrtvej, pojďte na tenhle server www.. (http://www..).. A další a další.
Celkem mne zklamalo že jsi teď veřejne podpořil prodej za Rm. To je něco co bys určitě neměl a jen tím potvrzujes to ze vám je jedno co se tu děje

Náš přístup je jednotný, psal jsem to mnohokrát. Vždy je lepší domluvit se před tím, než začneš trestat, to mimo jiné funguje i v RL. Promin ale s tím co píšeš naprosto nesouhlasím, je to pro mě jen další forma pláče. Stěžovat si na to, že se GM snaží pomáhat, to už mě přijde skutečně nahlavu. Spekulace které tu uvádíš se neopírají o fakta jsou to jen tvé domněnky.

To jestli je server dobrý nebo na pi... jak tu zmiňuješ není rozhodně o tom co se píše v hero. Vždy tam byl hnůj a vždy tam bude obzvláště na CZ/SK. To že došlo k větší migraci hráčů je naprosto přirozené a dnes to snad nemůže nikoho překvapit. Podstatné je to, že o server je stále velký zájem a je to stále jeden z nejůspěšnějších projektů co se tu za posledních 10let na OG spustil. Chtělo by to méně si stěžovat na prkotiny a víc se věnovat podstatným věcem.

Jsi vážně tak najivní ohledně prodeje za RM? Já ho rozhodne nepodporuji, ale dělat že se to neděje a předstírat, že to můžeme efektivně řešit by bylo všem lidem co si dají dvě a dvě dohromady jen pro smích. Pokud máš nějaký efektivní způsob o kterém nevím, tak sem s tím. Zatím si se předvedl jen jako pokrytec, který se skrývá před realitou, stěžuje si, ale skutek utek!

Kane
08-01-2018, 11:46
Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.

Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...

Ludvajs
08-01-2018, 12:02
No myslím že šroubek nám teď všem dal jasně najevo že nemá sebemenší zájem cokoliv měnit. Vyhovuje mu ze mu tečou peníze ze serveru a ať si každý dělá co chce. Kamarádi dostanou support, šroubek podpoří prodeje za RM, možná dostane i provize, gm budou dál dělat že nic nevidí a dal budou řešit jen důležité věci, jako jestli mají konkrétní hráči potřebný komfort a podporu. Toť můj názor pokrytce.
Prosím lock tématu. Nemá smysl se tu o tom dal bavit

Diaz
08-01-2018, 13:00
Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...

Ne, kdyby ses takto zeptal, tak ti řeknu že ten systémový soubor upravovat nemůžeš, to že máš podezření na autotarget tam zaznělo, ale kontext s interfacem byl tak jak jsem ho psal výše.


Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene. Stejně jako jsme hlásili boteni ve stakatu, cp klikery, scripty a další věci. Vždy se jednalo o hráče z ''klanu vašich kamarádů'' které mají vše povoleno a stejně jako my měli problém třeba s riftem a hned se jim pospíchalo na pomoc a kontrolovalo se jestli neni něco špatně. To je ten dvojí metr o kterém mluvím. Cokoliv jsme já nebo lidi se kterými jsem tu začal hrát dotazovali bylo odbyto odpovědi neumíte, děláte špatně, vše je v pořádku. Ať se jednalo o moby na první přestup bugnute kdesi na kopci nebo teď naposledy o rift.

Já jsem si taky s Randolfem přes zeď pokecal, dalo mi to odpověď proč lidi u té zdi postívají, otázka je jeslti je to trestuhodný problém a dá se to nějak objektivně řešit, stejně jako mass ress přes roh/zeď apod.

Ve stakatu konkrétně mě bota nikdo nehlásil, ale určitě mi můžeš do pmka hodit názvy postav (pokud již nejsou v banu) a kouknu na to, jestli to dotyčný stále provozuje.

Ohledně riftu, mi píše o nastavení úplně každý, který se tam ocitne v tvém konkrétním případě jsem se koukl jeslti u něj někdo není a to je tak vše co můžu ingame udělat.

Navrhuji to probrat se mnou a se Šroubkem přímo na TSku.

Sroubek
08-01-2018, 13:19
No myslím že šroubek nám teď všem dal jasně najevo že nemá sebemenší zájem cokoliv měnit. Vyhovuje mu ze mu tečou peníze ze serveru a ať si každý dělá co chce. Kamarádi dostanou support, šroubek podpoří prodeje za RM, možná dostane i provize, gm budou dál dělat že nic nevidí a dal budou řešit jen důležité věci, jako jestli mají konkrétní hráči potřebný komfort a podporu. Toť můj názor pokrytce.
Prosím lock tématu. Nemá smysl se tu o tom dal bavit

Kdyby šroubek nechtěl cokoliv měnit, tak by jen seděl a čekal až se to tu rozpadne. Nepsal by další články, neprováděl změny na serveru viz. například Olympiáda a AntiBuff (https://www.lineage2.cz/cs/news/93-olympiada-a-toogle-antibuff), nedělal by teamové porady a rozhodně by neřešil uplakánky jako jsi ty na foru. Předvedl jsi tu krasný příklad toho, jak řada lidí nepřeje nikomu nic. Zpravidla se jedná o slabé a neschopné jedince, kteří si stále jen stěžuji: na tom jen vydělává ten hajzl, pomáhá jen kamarádům, podporuje prodej za RM a strašně na tom bohatne, GMka má pod palcem takže ty dělají, že nic nevidí. To není názor pokrytce, to je názor někoho hodně omezeného a dost ublíženého. Je to subjektivní sobecký názor, který naprosto neodpovídá realitě.

Pochopitelně jak jsem čekal na konci toho nesmyslu žádost o lock, protože ti došel dech. Dobře, jdi se raději někam zahrabat, já počkám na lidi co chtějí diskutovat a dovedou alespoň základně argumentovat. To co jsi tu předvedl ty je úplně mimo mísu.

Pokud to nepíšeš naštvaný a fakt myslíš vážně co jsi tam napsal, tak bys měl ze serveru raději odejít a pokusit se najít něco lepšího (hodně štěstí).

Je mi doslova na blití z lidí jako jsi ty, co vlastně nepřinesou nic, jen ze sebe lejou hate a různé spekulace o tom jak obhájit svou neschopnost či závist ostatním. Jsem a vždy jsem byl otevřen každému, kdo zamnou přijde se sebemenší pitomostí a budu to s ním řešit, ale s lidma jako ty už končím a rozhodně nenechám někoho jako ty určovat tempo toho, kam se bude server ubírat.

Tak a teď se z toho třebas po..., že na tebe byl admin zlej. Sbohem!

Abych zde napsal i něco pozitivního na serveru je stále mnoho normálních lidí, kteří jsou naprosto v pohodě a tomu co zde píšeš se jen zasmějí. Moc mě potěšila reakce cizinců, kteří zde hrají. Libují si v nastavení serveru, v tom jak parádní podporu tu mají od GM, že nic podobného nezažili no ani se jim nedivím :) Doufám že budou přicházet další. Chtěl bych i poděkovat velké části hráčů, kteří sec cizincům věnují, protože i na komunitu je skvělá odezva. Jen tak dál!

Sroubek
08-01-2018, 13:22
Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...

Nechápu proč se tu snažíš chytit Diaze za slovo. Topick o úpravách klienta o tomto mluví naprosto jasně, proč k tomu potřebuješ vyjádření GM? Zas jen zbytečné trololo.

hugotoxxx
08-01-2018, 13:46
Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha :)

Ale nebaví mě poslouchat toto :D normálně mi dej ban hele :) já to unesu :D

xname33
08-01-2018, 13:49
To sa už nedá čitať. Smiech cez slzy.
Ja som potreboval pomoc GM 2x - NoClan postava, dostalo sa mi jej do pár minút a k mojej spokojnosti.
GM mi doslova vygooglilo odpoveď, pretože som bol lama :)
Hero Chat - dá sa vypnúť, neriešim.
Na server-y je vidieť neskutočné kvantum práce, ktoré si podľa mňa veľa ľudí ani nedokáže predstaviť.
Zjednotený management postáv, donate, vote... etc... to všetko muselo stáť nemalé úsilie a obrovské množstvo času. Aj preto som nemal problém server podporiť cez donate.
Este sa mi nestalo, že by som nevidel počas môjho hracieho okna nejaké GM - Profi support.
Tak ako v hre aj RL môžeš vymýšľať plnú priehršť zákazov a pravidiel a rovnako nájdeš nespočet ľudí, ktorý sa budú snažiť kľučkovať.
Veľmi oceňujem prístup, kde sa najprv dohovorí a potom trestá... Nie vždy je za všetkým úmysel a nejde o soft na riadenie bojových dronov, je to hra... :)

Nenechajte sa znechutiť...
OG - Very Good Job - Thumbs Up !!!

//Sroubek: dík, je prima si přečíst pozitivní příspěvek na tomto forku :)

Sroubek
08-01-2018, 14:03
Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha :)

Ale nebaví mě poslouchat toto :D normálně mi dej ban hele :) já to unesu :D

Nejde tu o tebe, jde o princip. Celou naši republiku řídí ukřivděný ublížený a neschopný, nehodlám to stejné aplikovat tu. Chci aby každý pochopil, že tu jsme pro lidi a děláme maximum. Když tu nechám bez reakce křivá obvinění tak to začne brát třetina lidí jako fakt a to nemohu dopustit. To si ta většina lidí, která je na serveru v pohodě nezaslouží.

hugotoxxx
08-01-2018, 14:08
Nejde tu o tebe, jde o princip. Celou naši republiku řídí ukřivděný ublížený a neschopný, nehodlám to stejné aplikovat tu. Chci aby každý pochopil, že tu jsme pro lidi a děláme maximum. Když tu nechám bez reakce křivá obvinění tak to začne brát třetina lidí jako fakt a to nemohu dopustit. To si ta většina lidí, která je na serveru v pohodě nezaslouží.


Já to chápu :) cítil jsem vinu za tyhle s prominutím sračky co se tady řeší. A jelikož jsem se rozhodl zkončit tak je mi ve finale fuk jestli dostunu ban, spis mi slo o to ze bys mel klid a tady kluci by docilili sveho :)
Já ti moc děkuji za ty 2 měsíce zábavy :) rok co rok se server zlepšuje :) Takže věřím že až bude startovat nová sezóna tak to zas přijdem vyhrát :)
Přehu hodně úspěchu a pevné nervy :)
Hugo

//Sroubek: dík, že jste tu hráli, přeji hodně zdaru na novém serveru

WRAlth
08-01-2018, 14:21
tento tvoj trápny sloh o ničom len dokazuje že si úplne mimo a vieš *****. Ak takto robíš manažéra pre svojho fotríka tak ho úprimne ľutujem a na tej vrátnici by si mal asi sediet namiesto toho Joseho ty...

Další tvůj úplný zbytečný komentář a zbytečný spam pro nic, stejně jako každý druhý, co napíšeš.

Já s ním souhlasím, co se toho tradování za RM týče a co se spamování GM týče, tak i s olympiádou jsme to mysleli dobře, stejně jako vote systém. Nikdy jsme nemysleli jenom na naše dobro, nicméně pro dobro serveru a tohle nemůžeš popřít. Protože jsme říkali, že pokud s tou olympiádou nic neudělají, tak spoustu aktivních pvp hráčů odejde a zbudou tam jen farma hráči a pár ownage. No, olympiáda se upravila až skoro po měsíci a půl, co jsem poprvé psal Šroubkovi a stalo se to, co jsme tvrdili už předtím. Teď tam hrají 2 party z uknown a 3 party z ownage? Jinak nic kromě už jen pvp zón jsme snad už nenamítali.

WRAlth
08-01-2018, 14:24
a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...


Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.

Přesně tak, existuje spoustu typů interfaces a i ty se dají upravit. Já jsem ho používal od začátku serveru a i Diaz mi napsal, že pokud to není upravené tak, aby to automaticky targetovalo a spoustu dalších věcí, co to umí, tak že to ničemu nevadí.

Ludvajs
08-01-2018, 14:29
Šroubku, jestli sis nevšiml tak rozhodně nejsem jeden z uplakanku kteří tady na fóru tráví většinu času. Dávám sem jen to co je podle mne už do očí bijící. Ať už klan hally nebo to ze někteří hráči jsou očividně preferovani před jinými. Ano jsem v podstatě zasranej random, hraju převážně nárazově proto nejsem zastánce cp systému který je samozřejmě mnohem účinnější než sólo hraní. I přesto si myslím že rozhodně nejsem neschopný jedinec. Mám nabouchano spoustu equipu a to i sám, zasranej random.
Když tak chceš diskutovat proč jste s námi nediskutovali hned jak jsme cokoliv hlásili? Mne osobně vždy přistála jednoznačna odpověď, ne, ne vy děláte špatně, ne vy nemáte pravdu. To mne poněkud odrazuje od jakýchkoliv dalších dotazů, jistě chápeš.

Konkrétně klan hallu jsem zjišťoval pro klan cizinců který měl chuť tu hrát a koupit si chtěli hallu vyššího grade. Jsou to lidi se kterými jsem odehrál spoustu času a chtěl jsem aby na server přišli i další ne jen těch pár.
Stejně tak neříkám že nechceš nic měnit. Já totiž furt dokola omylam jen to samé, a mimochodem konkrétně hugotoxxx ti tady odpověděl, že ano porušil pravidla. Pravda, jemu už je to jedno vzhledem k tomu že leavnul, ale porat je tu spousta věcí které prostě a jednoduše stále dokola prehlizite.
Ne, vůbec mi nevadí že si na mne zlej :) jen doufám že tě to donutí třeba ve vzteku konečně zasáhnout i proti jiným ne jen mně.
Že jsem nic nepřinesl serveru, to nedokážu posoudit. Minimálně jsem ze startu jako spousta jiných zadonatil abychom si měli kde zahrát. Na bete jsem strávil 3dny testováním a reportováním chyb. Konkrétně s charliem jsem na pm strávil celkem dost času..
Vyvrat nám všem že ti kteří opakovaně porušili pravidla nejsou nepostizitelni. Dej ban, jail, odeber hero status, něco..

A na konec ani, píšu naštvaný. Hodně naštvaný protože jsem si užíval hru po hodně dlouhé době. Sám určitě víš že Lineage už není úplně in.. Moc serveru se ne otvírá, ofik je snuzka sraček, která nemá s klacickym L2 nic společného. Pokaždé když jsem se pokusil poukázat na cokoliv tak jsem byl jen usazenej stim že to není moje starost a vy to máte pod kontrolou. Diviš se že člověk po tom co tu strávil tolik času a zainvestoval nemálo času je nasranej?

Lean
08-01-2018, 14:43
a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...

pokud te to nastaveni interface pusti pres nasraveni serveru tak je vesmes vse povolene. problem je jestli to pusti autopotiony, auto follow, auto ress atd. co se tyce asistovani tak to se lze praxi naucit, navic u mage/archer party je to tak strasne jednoduchy

Sroubek
08-01-2018, 14:50
Šroubku, jestli sis nevšiml tak rozhodně nejsem jeden z uplakanku kteří tady na fóru tráví většinu času. Dávám sem jen to co je podle mne už do očí bijící. Ať už klan hally nebo to ze někteří hráči jsou očividně preferovani před jinými. Ano jsem v podstatě zasranej random, hraju převážně nárazově proto nejsem zastánce cp systému který je samozřejmě mnohem účinnější než sólo hraní. I přesto si myslím že rozhodně nejsem neschopný jedinec. Mám nabouchano spoustu equipu a to i sám, zasranej random.
Když tak chceš diskutovat proč jste s námi nediskutovali hned jak jsme cokoliv hlásili? Mne osobně vždy přistála jednoznačna odpověď, ne, ne vy děláte špatně, ne vy nemáte pravdu. To mne poněkud odrazuje od jakýchkoliv dalších dotazů, jistě chápeš.
To vážně nevím s kým jsi mluvil. Denně se vyřeší desítky někdy stovky dotazů a ticketů a to převážně ke spokojenosti hráčů. Patláme se vám tu i s dohledáváním krádeží, podpora je abnormální! Rezolutně odmítám, že bych někomu pomáhal víc než jinému. Takže, když už si do toho řízl, kdo je dle tebe preferovanější? Kolikrát si se mnou řešil problém, klidně mě to připomeň? Rád se ti omluvím, pokud tu jen neplácáš a máš pádné argumenty.



Konkrétně klan hallu jsem zjišťoval pro klan cizinců který měl chuť tu hrát a koupit si chtěli hallu vyššího grade. Jsou to lidi se kterými jsem odehrál spoustu času a chtěl jsem aby na server přišli i další ne jen těch pár.
Stejně tak neříkám že nechceš nic měnit. Já totiž furt dokola omylam jen to samé, a mimochodem konkrétně hugotoxxx ti tady odpověděl, že ano porušil pravidla. Pravda, jemu už je to jedno vzhledem k tomu že leavnul, ale porat je tu spousta věcí které prostě a jednoduše stále dokola prehlizite.
K CH jsem již vyjádřil v jiném topicku, dojde ke kontrole a k vyvlastnění. Rád slyším, že jsi chtěl pomoct cizincům. Pokud potřebuješ řešit podobně závažné věci je nejlepší napsat PM na FB do zpráv. K Incidentu s Hugem a dalším. Rovněž jsem to objasňoval. GMka postupují dle toho jak jsme se v teamu dohodli. Snažíme se vždy domluvit s každým. Pokud někdo ujede a dá se s ním pak bavit, tak to přehlídneme. Když si někdo říct nedá, tak letí. Snad i z Hugovi reakce sám vidíš, že to byl úlet spíš než záměr. Není to zvýhodňování jedinců, je to politika kterou jsme zaujali a dodržujeme. Pochopitelně máš právo s ní nesouhlasit, ale byla dána už před startem serveru.


Ne, vůbec mi nevadí že si na mne zlej :) jen doufám že tě to donutí třeba ve vzteku konečně zasáhnout i proti jiným ne jen mně. Že jsem nic nepřinesl serveru, to nedokážu posoudit. Minimálně jsem ze startu jako spousta jiných zadonatil abychom si měli kde zahrát. Na bete jsem strávil 3dny testováním a reportováním chyb. Konkrétně s charliem jsem na pm strávil celkem dost času.. Vyvrat nám všem že ti kteří opakovaně porušili pravidla nejsou nepostizitelni. Dej ban, jail, odeber hero status, něco..
Nezasahuji proti tobě, použil jsem tvůj post jako katalizátor už bylo potřeba to rozseknout a něco k tomu napsat. Tvé shrnutí o našem nicnedělání, hrabání peněz a podobné parády byla vyloženě provokace, která ničemu nepomůže. Trestáním také server neposuneš, neděláme to chvilku, za ta leta jsme si vyzkoušeli mnohé. Současný přístup je nejefektivnější a je to znát i na serveru, hold na to koukám jinak. Možná najdeš dobré argumenty pro změnu tohoto přístupu, zatím mě ale nikdo žádné pádné nepředložil.



A na konec ani, píšu naštvaný. Hodně naštvaný protože jsem si užíval hru po hodně dlouhé době. Sám určitě víš že Lineage už není úplně in.. Moc serveru se ne otvírá, ofik je snuzka sraček, která nemá s klacickym L2 nic společného. Pokaždé když jsem se pokusil poukázat na cokoliv tak jsem byl jen usazenej stim že to není moje starost a vy to máte pod kontrolou. Diviš se že člověk po tom co tu strávil tolik času a zainvestoval nemálo času je nasranej?
Možná by jen stačilo přestat předpokládat, že jsem špatní, začít psát méně útočně a pokud máš problém k řešení je dobré mít i návrh jak to změnit, to hodně pomůže. Pokud tě hra na Dark Elmore baví, tak nám pomáhej to tu udržet a vylepšovat spíš než aby jsi psal topicky, které lidi spíš odradí.

Za mě asi vše.

Tex
08-01-2018, 15:01
Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene.

Tak zrovna tohle funguje prakticky na všech serverech, na kterých jsem hrál, to fakt nevidím jako něco negativního. Používá se to mimojiné i tehdy, že když nějaký klan/aliance přetočí periodu tak aby člověk nedostal buff/debuff od toho 7S buff/debuff NPC po cestě do Warehouse. Ve městech existují cestičky, kudy se těmto NPC vyhnout.

Dras
08-01-2018, 15:32
Mlátíš prázdnou slámu. Přijd s nápadem jak to efektivně řešit, moc rád si to poslechnu místo neustálého naříkání.
neustale narikani? :D to jsem az takovy spammer a ubrecenec tady na foru? :D

mno, poukazani na skutecnou udalost, co se skutecne stala, na kterou jsi skutecne reagoval danym zpusobem mi neprijde jako prazdna slama. k napadu jak to efektvine resit: videl bych to jednak na domluve hraci (coz delate), jednak kontrolu nasledneho tradu itemu od daneho hrace (coz nedelate) nekomu jinemu. pripadne vyhozeni -> nasledovalo by smazani itemu. pote poskozeni hraci kteri by o takto nakoupeny item prisli trochu zabreceli a ostatni by si rozmysleli neco kupovat s sanci ze o to nasledne prijdou. proti namitce ze byste museli kontrolovat kazdy trade atd., pripadne ze by v tom nekdo mohl byt nevinne-> kontroluje se pouze presun itemu daneho hrace co shoutil o prodeji. (idealne i treba tejden z5). nerikam ze to je dokonale reseni ktere nejde ocurat, ale je to dle meho nazoru rozhodne lepsi jak nedelat nic a nechat v klidu v hero shoutu WTS itemy za kc...

k reakci ze hero chat je mozno vypnout... ano, to je take moznost ale proc by si ten chat mel vypinat clovek co nic nezavinil, nemel by mit vypnutou moznost psat do hero chatu spise ten co porusuje pravidla?

a k cemu je trestat dobre? co se tim vyresi? no, to je velice dobra otazka. treba by se tim vyresilo skutecne dodrzovani pravidel. kdyz existuji pravidla, existuji i tresty a jde se zeptat i naopak: viz vase bany za boty (coz je fajn ze probehlo), ale proc jste to teda banovali? :D co se banama vyresi? :D pouze recnicka otazka samozrejme, protoze uz jen to ze ses pozastavil nad trestama a jejich smyslem povazuji za troll od tebe a zes to nemyslel vazne :-)

jinak kdyz jsem psal diazovi/sneakymu tak jsem nikdy nemel problem ze by neodepsali/nepomohli. nemuzu rict ze by me vzdy odpoved uspokojila, ale vzdy nasledovalo vysvetleni proc to tak je, pripadne snaha o napravu.

Kane
08-01-2018, 15:58
Nechápu proč se tu snažíš chytit Diaze za slovo. Topick o úpravách klienta o tomto mluví naprosto jasně, proč k tomu potřebuješ vyjádření GM? Zas jen zbytečné trololo.

skoda slov...

//Sroubek: ano to máš pravdu, odpověděl sis sám!


Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha :)

Ale nebaví mě poslouchat toto :D normálně mi dej ban hele :) já to unesu :D

Nj chlapcek uz vsetko predal za real peniaze tak uz mu je jedno. Sroubek s jeho postavou mozes rovno zmazat aj polovicu pravidiel co su na webe kedze zrejme neplatia. A ked niekto zabil/zabija server tak su to uni s ich emoquitom a predajom equipu za real money ktory odradza ludi dalej hrat kedze niektory sa dost nadreli aby mali na oly vyhodu oproti ostatnym no niekomu staci potiahnut visa kartou a vrchol toho vsetkeho je ze sa to ani neunuvaju skryt kedze je to podporene priamo adminom...

hugotoxxx
08-01-2018, 16:08
Ty seš težký psycho .... nevím že tě to tak žere,ale vyhledej psychologa. A ty si myslíš že GMka pro tebe něco udělaj ? za ty tvoje keci a urážku na jejich konta ?
Jak se do lesa volá tak se z lesa ovývá :D :D A víš jak by to bylo fajn kdyby GM supportovali prodej za RM ??? na ostatnich serverech to tak funguje, ze GM je prostrednik (necha si provizi z prodeje) a je to bez problémů a dá se říct bezpečné :) podívej se na Veys.RU a podobné

takže ještě jednou a naposled.... nebreč

Kane
08-01-2018, 16:21
Ty seš težký psycho .... nevím že tě to tak žere,ale vyhledej psychologa. A ty si myslíš že GMka pro tebe něco udělaj ? za ty tvoje keci a urážku na jejich konta ?
Jak se do lesa volá tak se z lesa ovývá :D :D A víš jak by to bylo fajn kdyby GM supportovali prodej za RM ??? na ostatnich serverech to tak funguje, ze GM je prostrednik (necha si provizi z prodeje) a je to bez problémů a dá se říct bezpečné :) podívej se na Veys.RU a podobné

takže ještě jednou a naposled.... nebreč

lenze ostatne servery su cisto money making ci uz pre admina ktory to hned zavre ked prestane tiect donate alebo pre rusov ktory tam botia vo velkom a predavaju adena a epiky za realne peniaze. Ak sa chceme tam dostat tak hura na to...

//Sroubek: tam určitě nesměřujeme, proč bych se pak trápil zprostředkováním, to bych to mohl rovnou sumonit do invu :)

Eazy
08-01-2018, 16:46
:D:D:D:D:D tady někoho sere, že nemá co prodat tak to chce posrat za každou cenu ostatním, jinak si nedokážu vysvětlit to, co tu předvádí

Kane
08-01-2018, 16:55
:D:D:D:D:D tady někoho sere, že nemá co prodat tak to chce posrat za každou cenu ostatním, jinak si nedokážu vysvětlit to, co tu předvádí

s jednocifernym poctom bodov vyjadrujucim tvoje iq sa ani necudujem...

Lean
08-01-2018, 17:02
ten etnio :D

Eazy
08-01-2018, 17:13
s jednocifernym poctom bodov vyjadrujucim tvoje iq sa ani necudujem...Tak lepší mít jednociferné IQ než nemít žádné )))

Kane
08-01-2018, 17:17
Tak lepší mít jednociferné IQ než nemít žádné )))

nemusis nic pisat, staci ze zalezies niekam do diery a objavis sa za par dni ako stale ked ta zotrem na forku

Fiaschken
08-01-2018, 17:21
Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí :D Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života :D)

Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje :D (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

Love yo

závistivé kecy, bla bla bla, neurážej mě laskavě, já jsem pro retail, nemám zapotřebí síťáky a podobné sračky, natož kupovat eq, já si vše zarobil jsem spokojený, peníze mám, ale určitě je nehodlám měnit za pár pixelů, je to i proti tomu proč to vůbec hraju. Jinak o vote víme své :-), mých pár stovek wc které utrácím výhradně za shazování PK ti o tom může říct své. :-), vote systém je dobrý krok, ale měl být bez odměny, odměna jsou nový hráči. Proč se vůbec vyjadřuju vždyť tu vlastně nemám důvod hrát.

Eazy
08-01-2018, 17:42
nemusis nic pisat, staci ze zalezies niekam do diery a objavis sa za par dni ako stale ked ta zotrem na forku)))) napsal random, ze kterého si dělají i admini srandu ))) okey )) ty stíráš maximálně marmeládu ve školce ))

Sroubek
08-01-2018, 21:08
k napadu jak to efektvine resit: videl bych to jednak na domluve hraci (coz delate), jednak kontrolu nasledneho tradu itemu od daneho hrace (coz nedelate) nekomu jinemu. pripadne vyhozeni -> nasledovalo by smazani itemu. pote poskozeni hraci kteri by o takto nakoupeny item prisli trochu zabreceli a ostatni by si rozmysleli neco kupovat s sanci ze o to nasledne prijdou. proti namitce ze byste museli kontrolovat kazdy trade atd., pripadne ze by v tom nekdo mohl byt nevinne-> kontroluje se pouze presun itemu daneho hrace co shoutil o prodeji. (idealne i treba tejden z5). nerikam ze to je dokonale reseni ktere nejde ocurat, ale je to dle meho nazoru rozhodne lepsi jak nedelat nic a nechat v klidu v hero shoutu WTS itemy za kc...

Skutečně někdo psal do hero, že prodává za real? Bylo to tam takto uvedeno? Když někomu zkontroluji trade, jak poznám, že šlo o prodej za RM? Je to stejné jako když chceš prokazovat krádeže mezi lidma co si půjčují své accounty, nemáš jak to dokazovat. Proto jsem se ptal na řešení, jak toto provést. Rozhodně nechceme aby někdo psal ingme cokoliv o prodeji za real.



a k cemu je trestat dobre? co se tim vyresi? no, to je velice dobra otazka. treba by se tim vyresilo skutecne dodrzovani pravidel. kdyz existuji pravidla, existuji i tresty a jde se zeptat i naopak: viz vase bany za boty (coz je fajn ze probehlo), ale proc jste to teda banovali? :D co se banama vyresi? :D pouze recnicka otazka samozrejme, protoze uz jen to ze ses pozastavil nad trestama a jejich smyslem povazuji za troll od tebe a zes to nemyslel vazne :-)

Spíš se obávám, že jsi nepochopil smysl pravidel. Když žádná neudáš bude tu úplný chaos, pravidla být musí. Mnoho hráčů se jimi rádo ohání když se jim to hodí a ideálně si je vysvětlují po svém. Vracíme se ale na začátek toho kruhu. Ano trade za RM je zakázané, jak ho ale efektivně odkážeš, když neproběhne debata ingame? Nemohu to potom soudit dle něčích dohadů, to asi chápeš.

filimon
09-01-2018, 02:14
Sroubku nebudeme si tu namlouvat ze prodej za real neni prasarna. Ze je to vec kterou nezmenis to vime vsichni. Myslim si ze by jte nemuseli tolerovat aspon topicy na forku s JASNYM ucelem prodejem za real. A obcas udelat bubu nedelejte si tu co chcete. Aspon se s tim nekam schovejte mohlo by to poskodit server. To ze je to v Heru se da ocekavat, to ze je to v giranu take ale to ze to mas na forku jasne dokazuje ze ti lide si mohou dovolit vse.

Vim ze si vyresil uz daleko slozitejsi veci nez se deji ted na poslednim serveru takze nechapu moc ten pristup.

Vim ze cely tvuj tym odvadi dobrou praci a na serveru je to videt. Preju hodne stesti a pevne nervy.

Calma
09-01-2018, 08:00
Napsal ten Kane vůbec někdy něco pozitivního? Člověče, ty musíš být tak nešťastný, až je mi tě líto...
Jinak Šroubku, také ti přeji pevné nervy. Řešit tyhle sračky pořád dokola musí být něco. Pokud je někdo pako a sype peníze za full itemy budiž, mě osobně je to úplně jedno. Server tím neutrpí, maximálně díky tomu budou ty hráči hrát co nejdéle, protože je bude hnát motivace, že v tom mají prachy. Ale to je asi tak vše co se stane. Vlastně kromě prskajícího Káněte na fóru

Kane
09-01-2018, 13:16
Sroub ak by som toto prirovnal k sudu tak mi pripadas ako obhajca obvineneho ktory sa snazi dokazat jeho nevinu aj ked je jasne ze taky obchod tu prebieha a pritom by si mal by zalobca a hladat dokazy, mazat topiky kde sa toto riesi a dohladavat logy ingame...

Alanies
09-01-2018, 13:22
Sroub ak by som toto prirovnal k sudu tak mi pripadas ako obhajca obvineneho ktory sa snazi dokazat jeho nevinu aj ked je jasne ze taky obchod tu prebieha a pritom by si mal by zalobca a hladat dokazy, mazat topiky kde sa toto riesi a dohladavat logy ingame...

Kane ty jsi opravdu fakt kus retarda...

Kane
09-01-2018, 17:17
Kane ty jsi opravdu fakt kus retarda...

zase si sa potreboval vygrcat? Pripada mi chore lognut sa len pre to aby si mi vynadal a inak tu neprispievat. Musel som ti niekedy velmi ublizit chudacik...

Eazy
09-01-2018, 20:11
zase si sa potreboval vygrcat? Pripada mi chore lognut sa len pre to aby si mi vynadal a inak tu neprispievat. Musel som ti niekedy velmi ublizit chudacik...Ty jsi tak maximálně ubližoval mobum u Gludia randome)))

Kane
10-01-2018, 13:56
Ty jsi tak maximálně ubližoval mobum u Gludia randome)))

die -> die -> die -> reroll -> die -> die -> repeat