PDA

View Full Version : Klan haly



Ludvajs
01-01-2018, 19:57
Mam dotaz jak je to s tema klan halama? V pravidlech se jasne pise ze petklany CH mit nesmi jinak jim bude odebrana. Proc tedy nektere pet klany maji CH ?

iknos
01-01-2018, 23:24
nejsou žádné pet klany

Lean
01-01-2018, 23:35
pochybuju ze klanhaly maji peti, to by aktivni GM nedopustil

Ludvajs
02-01-2018, 00:59
ja radei pockam na vyjadreni GM, protoze tolik aktivnich klanu na server ani neni. A napriklad klan jako Againsallgods nebo jak to je je petklan a ma CH v adenu...

Sneaky
02-01-2018, 10:27
Zdravím v novém roce, prosím zkus být více specifický. My se pak můžeme více zaměřit na problém. Jestli máš podezření na více petklanů, co mají CH, postni mi to do PM a my na to mrkneme. My si to musíme prověřit, protože i ty by ses mohl ocitnou v kůži, že tě někdo osočí, že zrovna tvůj klan je petklan, ačkoli není, jen vás tam hraje málo.

Kane
02-01-2018, 11:07
Vsetko okrem Ownage, Uni, SF a Manonery su petklany...

Hora cio
02-01-2018, 14:06
některé klany co měli haly a nebyli petklany a staly se jimy až tehdy než všichni z klanu kvitly. měl by takovej klan nakonec o halu příjít? sou i výjímky a jsem rád, že to gm pochopí. :thumbus up:

Sroubek
02-01-2018, 17:56
Mam dotaz jak je to s tema klan halama? V pravidlech se jasne pise ze petklany CH mit nesmi jinak jim bude odebrana. Proc tedy nektere pet klany maji CH ?

Vždy to tak je nehledě na pravidla. Jednou za čas ke třeba provést kontrolu, a provést vyvlastnění CH. Měli jsme teď přes svátky zaslouženou pauzu, mrkneme na to. Dík za připomenutí.

the-chip
03-01-2018, 14:43
ja radei pockam na vyjadreni GM, protoze tolik aktivnich klanu na server ani neni. A napriklad klan jako Againsallgods nebo jak to je je petklan a ma CH v adenu...

třebý já tenhle klan dost často potkávam mimo PZ - farměj např. BS, varku.. nehledě na to, že jsou některé klan haly stále volné

Daevek23
04-01-2018, 16:10
A co ty CSka taky by neměli mít baferi ale taky je to gm jedno

Sroubek
04-01-2018, 16:48
A co ty CSka taky by neměli mít baferi ale taky je to gm jedno

Vážně a na to jsi přišel kde?

hugotoxxx
05-01-2018, 03:28
Achjo lidi já vás nechápu, místo aby sjte se snažili klukům z GM teamu pomoct tak je akorat hejtujete a nadáváte jim. Já když měl problém odkázal jsem na FB na Dark Elmore a musím říct že reakce přisla vždy toho stejného dne co moje prosba. I když někdy moje dotazy a prosby byli nesplnitelné, tak jsem dostal alespoň vysvětlení. Nechápu proč jste takový zavistivý hnidopichové. Ale co čekat jsme česi :D
Děkuji celému GM teamu za vaše služby, ochotu a rychlost. I když je na serveru stále co dolazovat, nebo měnit tak server jde každým rokem dopředu. Myslím že kdyby se to vote rozjelo před startem a OW to nesnažili zneužívat tak by byl server uplně jinde. Ale když už se GM tým pro něco rozhodne, tak mu hážete klacky pod nohy.

A pak čekáte pomoc ? Achjo kluci ..

Daevek23
05-01-2018, 03:47
Jak jsem na to přišel? Kdyby jsi byl ve hře a šel by se kouknout na cs tak by jsi to viděl a lidi nedostanou žádný trest tak proč by to nedělali. Ve hře vidím jen Diaze

hugotoxxx
05-01-2018, 04:14
Hele víš kolik je volných clan hal ? proč toho nevyužít, konec konců zkoušel jsi oslovit nějaky ten pet clan zda by ti nepustil hallu ? myslim že by nikdo nebyl proti a to že si vezme někdo CH která je volná 2 měsice je zločin ?
říkám zkus ten pet clan oslovit :)
Neber to tak že hejtuju, ale když bych viděl volnou CH tak bych si ji koupil na pet clan, protoze se v ni dobre delevluje char atd :) chápu kdyby o ty CH byla nouze, ale :)
Chill bro

Eazy
06-01-2018, 22:17
Hele víš kolik je volných clan hal ? proč toho nevyužít, konec konců zkoušel jsi oslovit nějaky ten pet clan zda by ti nepustil hallu ? myslim že by nikdo nebyl proti a to že si vezme někdo CH která je volná 2 měsice je zločin ?
říkám zkus ten pet clan oslovit :)
Neber to tak že hejtuju, ale když bych viděl volnou CH tak bych si ji koupil na pet clan, protoze se v ni dobre delevluje char atd :) chápu kdyby o ty CH byla nouze, ale :)
Chill bro
Hugo co se hall týče ok, co se hradů týče je to blbost GM, nebudu se vůbec zmiňovat o Šroubkovi, kterýho na servru prej po startu servru nikdy nikdo neviděl ))) ale sáhneme si do svědomí,že ten servr je už dohranej..... buď to chce upgrade na Gracii nebo vyžší chronikl, protože nových hráčů už moc nepřijde ))) Já zrovna nedávno náhodou viděl na youtube reklamu na nějaký servr a měli to dost dobře propracovaný ( tu reklamu )

Ludvajs
08-01-2018, 08:44
Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?

Eazy
08-01-2018, 12:50
Klan hally stále bezezmen ve vlastnictví neaktivní a petklanu. Teď I hrady na petklanech...
Muzeme my, kteří bychom chtěli pro aktivní klan koupit Ch třeba v adenu nebo rune nebo jiném použitelném městě vědět kdy, jestli vůbec, se bude dana věc řešit?Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))

Ludvajs
08-01-2018, 12:54
Ty seš strašně ubrečenej, pokud vím je dost klan hall volných, nehledě na to, že si s těmi aktiv lidma s kterýma označuješ ostatní za pet klany můžeš dobít jednu z hall, které se daj dobít)))
Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekuju

Sroubek
08-01-2018, 13:33
Jak jsem na to přišel? Kdyby jsi byl ve hře a šel by se kouknout na cs tak by jsi to viděl a lidi nedostanou žádný trest tak proč by to nedělali. Ve hře vidím jen Diaze

Diaz je GM proto je ingame vidět a dobře víme co se kde děje. Proč máte stále potřebu trestat, co se tím změní?

Eazy
08-01-2018, 13:49
Prosím nespamuj, tazal jsem adminy ne lajky. Ty do nastavení serveru nevidíš. Očividně tu ani nehrajes.. Dekujulajky? )) v čem se pozná lajk od zkušeného v řešení hall a hradů? ))) řekni mi to randome )) Určitě není vidět nastavení servru)) je plno free hall a ty pláčeš o hallu v určitem městě? )) a co by měli dělat GM, kdyby tak všichni chtěli hallu v Godardu,Rune a byli zabrány))) brečíš tu jako dítě, které nedostane stejnou hračku, kterou vidělo u kamaráda)

kubajz
11-01-2018, 15:20
některé klany co měli haly a nebyli petklany a staly se jimy až tehdy než všichni z klanu kvitly. měl by takovej klan nakonec o halu příjít? sou i výjímky a jsem rád, že to gm pochopí. :thumbus up:
konečně horacio :D už se to nedalo číst

Hora cio
06-05-2018, 22:59
Ono to nejspíš dopadlo po letech dramaticky hůře než šlo. :drink: