PDA

View Full Version : WTS EQ ! S sety, S guny + SA , S sperky , A sety , A guny



hugotoxxx
21-12-2017, 12:27
Napište mi do PM o co máte zájem a nějak se domluvíme :)

Hugo

Kane
21-12-2017, 17:33
beries aj ingame menu ci len real?

hugotoxxx
03-01-2018, 03:52
jen Ingame :) Za real je to přece zakázané Fabio :D

Kane
03-01-2018, 10:40
to ta nikdy nezastavilo

hugotoxxx
04-01-2018, 00:36
Stále platné lidi :) zbývají stále ještě nejaké WB šperky(1 kompletní WB set s valikem,dale samostane sperky jako tezza a zaken ) vsechny sperky jsou +4, myslim ze jedna tezza +5
, S sety a guny :) mam pro vas i DB +7 nebo +9, dale AMky +4 s acu :)

Kane
04-01-2018, 10:32
dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...

Sroubek
04-01-2018, 11:34
dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...

Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?

Alanies
04-01-2018, 12:13
dalsi topik s predajom itemov za real menu. Normalne by sa to tu mazalo a davalo ban ale kedze jeden z GM je clen unknown a Sroubek snimi chodi na pivo nic sa nedeje...
Co ty máš pořád za problém? nějaký komplex? běž do *****e chápeš to? dejme tomu i kdyby to prodával tak to prostě šroub nemá šanci uhlídat..Ten co to koupí se určitě nenapráská.

koand1lek
04-01-2018, 13:16
Kane, Ty si v každým příspěvku strašně nas*reš do vlastního hnízda a pak se v tom hovně akorát plácáš, vyprdni se na to už. Na foooru se nikdy žádné pvp nevyhrálo :D
Podle mě tě s*re, že nemáš na to, abys to od huga kuuuupil :D ani adeny a ani RM.

filimon
04-01-2018, 14:22
Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?

A za co byt to prodaval za adeny? Nebo za banany? Nebudeme tu ze sebe delat blbce ze ne?

koand1lek
04-01-2018, 14:27
Další co nemá ani adeny ani banány

Kane
04-01-2018, 14:43
Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?

Vazne si taky naivny ze si myslis, ze sa to snazi predat za ingame veci? Epik set atd? Chlapec vidi ze nemoze dostat ziadny postih tak si to jebne rovno na forum a ty robis ako keby nic...

Alanies
04-01-2018, 14:47
ale co s tím tak může asi dělat? pokud se domluví, kdekoliv jinde na TSku/Skypu apod. Nemůže bez důkazu zabanovat už to pochop. Dej pokoj, stejně tu nehraješ.

Kane
04-01-2018, 14:54
ale co s tím tak může asi dělat? pokud se domluví, kdekoliv jinde na TSku/Skypu apod. Nemůže bez důkazu zabanovat už to pochop. Dej pokoj, stejně tu nehraješ.

Ked je kus inteligentny pride na to v pohode...

hugotoxxx
04-01-2018, 15:11
Kdybych chodil se všema na pivo jsem už pod stolem. Co kdybys tu přestal plácat a dovalil důkaz? Nevím z čeho tu usuzuješ, že jde o prodej za RM?

kane proč to děláš? Čemu to pomůže, dobře víš že se s těma lidma osobně neznám, proč tu rozdmýcháváš nenávist?


Protože je to vyjebaná **** která nemá přátele a každý ho od malička mlátil za to jaký je .....

hugotoxxx
04-01-2018, 15:13
ale co s tím tak může asi dělat? pokud se domluví, kdekoliv jinde na TSku/Skypu apod. Nemůže bez důkazu zabanovat už to pochop. Dej pokoj, stejně tu nehraješ.

hraje nick:Cortez , taky ti to nic nerika co ? :D beztak beha jeste v Bcku protze je vic na foru nez ve hre pitomec :D

Sroubek
04-01-2018, 15:19
Ked je kus inteligentny pride na to v pohode...

Pouč mě, jak by to měl správný admin udělat ať vím jak to řešit.

filimon
04-01-2018, 17:31
Pouč mě, jak by to měl správný admin udělat ať vím jak to řešit.


Tak to rovnou muzes smazat z tech pravidel asi. Podle me obchodovani za real poskozuje server daleko vice nez nejaky OWN styl hry.

Lean
04-01-2018, 18:42
ze se s tim hloupym slovakem jeste vubec bavite :D

Kane
04-01-2018, 18:58
ze se s tim hloupym slovakem jeste vubec bavite :D

aaa niekomu zrejme nejaky slovak vytrtkal mladu... so sad

Lean
04-01-2018, 19:22
aaa niekomu zrejme nejaky slovak vytrtkal mladu... so sad

vsak tys osukal matky vsem enemy :-)

Flamdring
04-01-2018, 19:32
Ked je kus inteligentny pride na to v pohode...

Ptal ses huga, kolik aden za to chce? :) Nebo ta tvá "inteligence" spočívá jen v domněnkách?
BTW můžeš zkusit to od něj koupit za RL a až ti to prodá ho napráskat :rofl:

filimon
04-01-2018, 21:07
Ptal ses huga, kolik aden za to chce? :) Nebo ta tvá "inteligence" spočívá jen v domněnkách?
BTW můžeš zkusit to od něj koupit za RL a až ti to prodá ho napráskat :rofl:



Staci cist herochat jsou tam i ceny v czk

klingi2k15
04-01-2018, 21:41
vzdy sa predavalo za real prachy a aj sa bude... je tam toho.. robia sa aj horsie veci :D (zo zvedavosti kolko za to chce czk?)

Kane
04-01-2018, 21:41
Staci cist herochat jsou tam i ceny v czk

nechaj ho len mu chcel pofajcit. Inak Sroub snad uz je hugo a jeho veci pekne v chladku

filimon
04-01-2018, 22:58
vzdy sa predavalo za real prachy a aj sa bude... je tam toho.. robia sa aj horsie veci :D (zo zvedavosti kolko za to chce czk?)

Diaz to tam cte cely vecer treba to hodi do nejake tabulky a hodi to sem :D

Kane
04-01-2018, 23:36
Diaz to tam cte cely vecer treba to hodi do nejake tabulky a hodi to sem :D

Diaz je od nich...

hugotoxxx
05-01-2018, 02:58
Diaz je od nich...


Nejdřív s náma chodí šroubek na pivo a teď diaz hraje u Unknown ? :D Měl by ses rozběhnou hlavou proti zdi, zakoplexovaným závistímvým pitomcům to pomáha hele :D Vem Nacha za ruku a bězte spolu :D :D

hugotoxxx
05-01-2018, 03:16
Ukaž mi jedinej screen jedinej důkaz toho že jsem někomu prodal něco za RM. Místo těch zbytečných keců okolo. Ukaž jediný důkaz a já se tu veřejně přiznám, ale nic takového není a nebylo takže :* Stejně jako ty tvoje řeči že už jsem někdy něco prodával za RM. Jedinej muj RM obchod byl 20dni před startem serveru. Poslal jsem na podporu serveru 1 000kč.
Zabanujte mě prosím za to :D jo a pak vlastně ještě exp ve fogu. Zeptej se lidi tady na forku, nabízeli mi že mi místo DEC pošlou cash. Ha myslíš že jsem na to přistoupil? NE !
Bral jsem DEC, takze lidi byli nuceni donatit DEC aby mě mohli zaplatit
PS: mam připraveno stáhnou si ze hry cca 50K DEC na OG učet na přiští start :)
Jestli chceš nicky mých zákazníku rád ti je pošlu a zeptej se jak to je kamaráde :D
PS: šroubku kdy zas pujdem na beera? zveš teď ty joke, ale nemám proti tobě nic takže kdybys ve finále měl zájem rád poznám nové lidi :)

Kane
05-01-2018, 09:28
PS: mam připraveno stáhnou si ze hry cca 50K DEC na OG učet na přiští start :)

neviem ci si si nevsimol, ale nebavis sa tu s ludmi na urovni fetakov s ktorymi sa stretavas vo svojom real life. Nikto ti neuveri, ze si nechas 50k dec na servery, ktory mozno uz ani nevznikne a prenos decov na dalsi server by ani nemal byt technicky mozny koli urcitej nepovolenej vyhode... A ak by si chcel veci predat za dec asi by si to aj napisal v inzerate takze dalsi fail. Ja len dufam, ze aspon v tvojom pripade Sroubek neporusi svoje pravidla a jebne ti ban...

filimon
05-01-2018, 09:29
PS: mam připraveno stáhnou si ze hry cca 50K DEC na OG učet na přiští start :)

Jednou na cz/sk uz koncite jednou ne. Jednou koncite na DE ale pak jste stejne vsichni v giranu a prodavate co jde ale pak zase ne. Ja ti povim tajemstvi. Tohle pojede jeste minimalne rok mozna rok a pul. Ikdyby logovalo jen par zoufalcu. No a jestli bude nejaky dalsi server a zacnes tam s 50k decu tak se budes nudit ne za 14 dni ale za tyden.

poiuz
05-01-2018, 10:40
WTS WB šperky

Flamdring
05-01-2018, 12:19
nechaj ho len mu chcel pofajcit. Inak Sroub snad uz je hugo a jeho veci pekne v chladku

jj pofajčit někomu, koho jsem ve hře ani nepotkal :D Jak už jsem psal v jiném postu, nemám žádnou postavu v žádném vašem klanu a ani jsem se nikoho z nich nic neprosil :D Můj názor je tedy mnohem více nestranný, než od někoho z hugových enemy, takže asi tak :D

uNiquii
05-01-2018, 12:27
Baxčus

WRAlth
06-01-2018, 21:11
Šroubku, naše CP dělá sraz, nechceš dojet? Třeba jen na jeden večer. Když tak dej vědět. :bye:

Kane
06-01-2018, 23:43
Šroubku, naše CP dělá sraz, nechceš dojet? Třeba jen na jeden večer. Když tak dej vědět. :bye:

potrebujete si vybrecet dalsie ustupky a prehliadanie porusovania pravidiel z vasej strany?

Flamdring
07-01-2018, 14:21
potrebujete si vybrecet dalsie ustupky a prehliadanie porusovania pravidiel z vasej strany?

JJ, přesně ten pocit když :rofl: Tebe by měli dávno smazat :rofl:

https://s18.postimg.org/bu6jmohgp/image.png

hugotoxxx
08-01-2018, 14:43
1) pro vŠechny normální:Lidičky tak všechny věci poctivě prodány, takže Pplatnost toho topicu končí :) Děkuji všem a přeji vám hodnĚ zábavy :)
Včera jsem dorozdal poslední věci, takže už ani Acko bordel nemam, takze vam nemuzu dat uz nic i kdyz bych rad :)
Ještě jednou díky

2)vzkaz pro panice:Kane a nefňukej furt :D utři slzu, vybreč se u maminky a bude to fajn a Jestli máš mindrák že musíš záviďět, tak přijeď k nám na sraz a můžeš popít zadarmo s náma :D
A Fetka je tvoje matka tak si ty keci nech :D slyšel jsem jak rozdává chlapům za trochu prášku

Kane
08-01-2018, 16:53
1) pro vŠechny normální:Lidičky tak všechny věci poctivě prodány, takže Pplatnost toho topicu končí :)

Sroubek failed

hugotoxxx
08-01-2018, 17:13
o co se furt snažíš ? i kdyby to byla vŠechno pravda co tady meleš, tak už je to stejně k ničemu chápeš ? :D brečíš uplně zbytečně :D a nakonec stejně vše šlo do OWnage tuším, tak o co jde ? :D
Když jsi měl podezření mohl jsi mi zkusit napsat a rozjednat nějaký obchod a věděl bys hned a měl bys důkaz. Teď už je pozdě kamarád :D
Ale klidně to zkus :) uškodíš svému clanu a néé mě :D GG

Kane
08-01-2018, 17:22
o co se furt snažíš ? i kdyby to byla vŠechno pravda co tady meleš, tak už je to stejně k ničemu chápeš ? :D brečíš uplně zbytečně :D a nakonec stejně vše šlo do OWnage tuším, tak o co jde ? :D
Když jsi měl podezření mohl jsi mi zkusit napsat a rozjednat nějaký obchod a věděl bys hned a měl bys důkaz. Teď už je pozdě kamarád :D
Ale klidně to zkus :) uškodíš svému clanu a néé mě :D GG

s fetakmi neobchodujem...

hugotoxxx
08-01-2018, 17:28
já zas s žebrákama co nemaj ani na rohlík a bydlí u maminky jako Kane :D škoda že ti nemůžu ukázat výpis z účtů, chytil bys ještě větší rage :D
Na mě nadáváš protože závidíš, a šroubka hejtuješ z toho samého důvodu. Prostě tě sere že si někdo vydělá a ty ne :D tak choď něco dělat a né jen brečet že jsi chudáček :D podle mě bereš víc drog než celej holiwood ty pitomče :D

Kane
08-01-2018, 17:57
já zas s žebrákama co nemaj ani na rohlík a bydlí u maminky jako Kane :D škoda že ti nemůžu ukázat výpis z účtů, chytil bys ještě větší rage :D
Na mě nadáváš protože závidíš, a šroubka hejtuješ z toho samého důvodu. Prostě tě sere že si někdo vydělá a ty ne :D tak choď něco dělat a né jen brečet že jsi chudáček :D podle mě bereš víc drog než celej holiwood ty pitomče :D

ty si tak vyfetovany ze vobec nechapes moj dovod ani pointu. Byvam vo vlastnom byte a vypis z uctu fetaka musi byt k placi takze radsej ani nic neukazuj... Ako som pisal, ty ma ani tak nezaujimas ako postoj Sroubka k tejto veci ktory je velkym sklamanim nielen pre mna ale pre vsetkych na servery...

Eazy
08-01-2018, 19:17
ty si tak vyfetovany ze vobec nechapes moj dovod ani pointu. Byvam vo vlastnom byte a vypis z uctu fetaka musi byt k placi takze radsej ani nic neukazuj... Ako som pisal, ty ma ani tak nezaujimas ako postoj Sroubka k tejto veci ktory je velkym sklamanim nielen pre mna ale pre vsetkych na servery...
Tak to bych nechtěl být tak chudý,abych bydlel v bytě (((

hugotoxxx
08-01-2018, 19:18
a jeste aby mi ho platila pritelkyne :D :D :D

Kane
08-01-2018, 20:19
Tak to bych nechtěl být tak chudý,abych bydlel v bytě (((

nj nie kazdy byva u mamky ako ty


a jeste aby mi ho platila pritelkyne :D :D :D

tebe ho zrejme plati stat ako pomoc pri prekonavani zavislosti na drogach teda byvas v ustave...

hugotoxxx
08-01-2018, 20:34
Skoč z mostu a uděláš líp :D toť vše, EQ prodanej (samozdřejmě za DEC)takže už tu nemá cenu nic řešít :D Kane prohrál :D

Měj se krásně :)

Kane
09-01-2018, 14:26
nič som neprehral každopádne ty prehrávaš hneď ako ráno vstaneš čo je dosť smutné...

hugotoxxx
10-01-2018, 19:48
Lidičky omlouvám se, ale už jsem prodal veškerý EQ co naše T0XIC CP měla :D a stále denně mi chodí 2-3 zprávy jestli vám můžu ještě něco prodat, bohužel nemohu.
Děkuji za pochopení a přeji hodně zábavy

S pozdravem HugoT0XXX

Kane
10-01-2018, 23:22
Sroubek prehral...