PDA

View Full Version : TOXIC CP/UNKNOWN FIRST 20Days



hugotoxxx
17-12-2017, 06:28
Začali jsme na elmoru, hezky , vsichni pekne spolu.
Semtam jsme se pohadali , ale dali dohromady. A ted pekne popořade , kdo to stoji v prvni řade ? Ze by kapos? Ten nas leader? Ale ***** to je healer! Bouca pekne prikivuje a na tsku oddychuje(https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f603.png:D) Vidi huga jak tam leti, dostal šípem a jde k zemi! Treemen stoji v popodáli, tonda uz ty dancy válí! Moralesek ten zas kričí, mana bude brzy v píči!! More kurva, bud uz v klidu , stejne vsichni žerem hlínu. Deme město tam klid je, a mass recharge se nabije! Zapomněl jsem na někoho? Kdo nám zbývá? Trixisovi hero chýbá. Ale prý to nevadí, kompenzace to poladí. A co wraltík kde ten je ? Nové partě šéfuje! Hoši, hoši ještě pejpr , extenza tak to je hejtr! Tak panove a je tu konec uz jen puke a lakomec. Vsichni dobře vědí , že saifa vždy ruka svědí. Logi, logi a uz dost , je uz toho vazne moc. Tak ja koncim , jdu si po svym , ale hosi nikdy nespim!!!! By logitech (TOXIC CP)

<span style="font-family: Helvetica"><br>
https://www.youtube.com/watch?v=cf9MDLrKaek&amp;t=430s




GF ownage

WRAlth
18-12-2017, 10:54
Říkám už po několikáté! Šel jsem šéfovat do DAB CP na Valakase, protože nevěděli, jak se sjíždí a neměli Bishopa. *****i. Změňte tu větu. :D

Nejlepší CP, co jsem měl. :) V květnu dáme sraz TOXIC!

neoras
18-12-2017, 19:24
Nuda, chybí skill. Na GravityShow (nudné BD) se koukalo líp.

mexikane
19-12-2017, 08:47
nepoužívat na il v mage partě malarii, blesshield, advblock je ostudné :(

WRAlth
19-12-2017, 10:57
nepoužívat na il v mage partě malarii, blesshield, advblock je ostudné :(

Malarie nefunguje, protože když dáš cleanse, který na každou postavu z CP otočím 10x, tak se malarie zruší (protože to je debuff). Blessshield normálně používáme, advblock už nikoliv, protože je to prý nějaké buglé a nepřidává to nějak o moc větší shield deff.

WRAlth
19-12-2017, 11:01
Nuda, chybí skill. Na GravityShow (nudné BD) se koukalo líp.

Máš pravdu, až na jeden záběr jsou tam všechny videa napráskané hned ze začátku serveru. Chvilku to trvalo, než jsme se sehráli, protože jsme všichni takhle pospolu nikdy nehráli, nicméně škoda, že včera (akce Antík), když naše CP byla skoro komplet, nikdo od nás nenatáčel záznam z TSka nebo celou akci. To už bylo na úrovni řeckých noliferů. GF, bude taky nějaké video, nebo dáváte jen ty, kde vyhrajete?

fat12
19-12-2017, 12:14
Na video z vašeho pohledu se těším. Hlavně na náběh kdy dáte 3x foi a z toho žádný výsledek. :drink:

LordTazz
19-12-2017, 12:54
Máš pravdu, až na jeden záběr jsou tam všechny videa napráskané hned ze začátku serveru. Chvilku to trvalo, než jsme se sehráli, protože jsme všichni takhle pospolu nikdy nehráli, nicméně škoda, že včera (akce Antík), když naše CP byla skoro komplet, nikdo od nás nenatáčel záznam z TSka nebo celou akci. To už bylo na úrovni řeckých noliferů. GF, bude taky nějaké video, nebo dáváte jen ty, kde vyhrajete?

Já dělám videa z akcí na kterých jsem byl a těch za poslední dobu moc nebylo. Ze včerejšího antíka mám pouze první náběh a potom jsem musel jít off. Jinak u mě jste si mohli všimnout, že mám ve videích i prohrané akce z naší strany, pokud jsem na ní byl :-)

WRAlth
19-12-2017, 13:05
To máš pravdu, jelikož jsem na těch akcích byl, tak vím, jak dopadli, přesto že byli třeba ustřižené. Tak to je škoda, protože vím, že jsi jediný, kdo to natáčí. To jsi mě trošku zklamal, zrovna jsem se snažil burnit tvojí postavu, abych byl v záběru a ono nic. :D

mexikane
19-12-2017, 13:18
Malarie nefunguje, protože když dáš cleanse, který na každou postavu z CP otočím 10x, tak se malarie zruší (protože to je debuff). Blessshield normálně používáme, advblock už nikoliv, protože je to prý nějaké buglé a nepřidává to nějak o moc větší shield deff.

stačí necleansovat každou *****inu, 16% cast speed > než většina debuffů na il
adv block je ještě důležitější než bshield, ale w/e

jinak upřímně to video je jedno z nejslabších co tu je - sehranost žádná, polovina pvp s magnusem, většina pvp bez valoru (i když máte v klanu spoustu hero) atd...

WRAlth
19-12-2017, 14:42
stačí necleansovat každou *****inu, 16% cast speed > než většina debuffů na il
adv block je ještě důležitější než bshield, ale w/e

jinak upřímně to video je jedno z nejslabších co tu je - sehranost žádná, polovina pvp s magnusem, většina pvp bez valoru (i když máte v klanu spoustu hero) atd...

Jestli pro tebe jsou debuffy jako SODka, Silence, Suspesion od OL, nebo Banes, Silences, Anchory, Curse Disease od Soultakera jako pičoviny, tak to potom asi hraješ Metina, nebo WoWko. Jak jsem říkal... ADV BLOCK tu prý nefunguje jak má, někdo od nás to zkoušel, já osobně ne. Ano, první měsíc jsme hráli jenom přes magnus, protože když máš tateosiany a nemáš WB šperky, tak jsme měli odzkoušené, že bez magnusu prostě ty pvp nedáme na manu, teď už máme všechny mágy v partě s Valíkama, takže DDčka mají samozřejmě pow :). Co se týče Valoru, tak jsi asi slepej, klikl jsem na random minutu ve videu při pvp o AQ a hned první co vidím, tak je Valor. Nicméně pokud nahodíš hero UD, tak se ti logicky Valor zruší. Sehranost nebyla, to máš pravdu, ale po včerejším pvp o Antíka můžu na plnou hubu říct, že v lepší české CPčce jsem nehrál, včera mít to kurv.. natočený, to by bylo video.

Lean
19-12-2017, 15:28
asi si tech dobrych cp moc neprosel :-)

mexikane
19-12-2017, 16:13
Jestli pro tebe jsou debuffy jako SODka, Silence, Suspesion od OL, nebo Banes, Silences, Anchory, Curse Disease od Soultakera jako pičoviny, tak to potom asi hraješ Metina, nebo WoWko. Jak jsem říkal... ADV BLOCK tu prý nefunguje jak má, někdo od nás to zkoušel, já osobně ne. Ano, první měsíc jsme hráli jenom přes magnus, protože když máš tateosiany a nemáš WB šperky, tak jsme měli odzkoušené, že bez magnusu prostě ty pvp nedáme na manu, teď už máme všechny mágy v partě s Valíkama, takže DDčka mají samozřejmě pow :). Co se týče Valoru, tak jsi asi slepej, klikl jsem na random minutu ve videu při pvp o AQ a hned první co vidím, tak je Valor. Nicméně pokud nahodíš hero UD, tak se ti logicky Valor zruší. Sehranost nebyla, to máš pravdu, ale po včerejším pvp o Antíka můžu na plnou hubu říct, že v lepší české CPčce jsem nehrál, včera mít to kurv.. natočený, to by bylo video.


jojo to heroud, který nahodí aniž by do něj někdo šel, 30s nedostane žádný dmg a po skončení dostane ik od destra... Dokážete nahodit valor na první náběh, pak už valor nikoho nezajímá. Výpis debuffů je pěknej, ale kolik těch debuffů dostal ve videu? medůzu (purify) a vortexy...

Jinak já nechci na nikoho útočit (ani tu nehraju), ale z toho videa je ten váš proklamovaný skill prostě hodně slabý. A pokud porovnám kvalitu videa tak se to s logym/tazzem nedá srovnat.

WRAlth
19-12-2017, 17:04
asi si tech dobrych cp moc neprosel :-)

V české CP hraji poprvé. Za to jsem hrál v řecké, kteří hráli jak profesionálové, nicméně furt řešili jenom hru a bavili se jenom o hře, nic víc je nezají. Já nemyslel pouze herně, ale celkově jací lidi se sešli a jak hrajeme pohromadě, tomu říkám dobrá CP. Proč vykradli už Uni CP, Ralf CP? Nás nikdo z CP nevykradnul. Jasně, že nejsme nejlepší, ale na Ownage a českou komunitu to stačí. :D

WRAlth
19-12-2017, 17:09
ale z toho videa je ten váš proklamovaný skill prostě hodně slabý. A pokud porovnám kvalitu videa tak se to s logym/tazzem nedá srovnat.

Však v pohodě. Všichni z party, co video viděli, že je tam strašně moc chyb. Nějak jsme začínali, ale teď je to opravdu dobrý. Ale já tu nikoho nebudu utvrzovat v tom, co jsem napsal již předtím. :)

Tazz dělá pěkné videa, líbí se mi, i dobře za to BD hraje.

Užívejte život a GL

Kane
19-12-2017, 23:27
Proč vykradli už Uni CP, Ralf CP?

Myslis jak predali epiky za real? Hej "vykradli"...

fat12
19-12-2017, 23:54
Myslis jak predali epiky za real? Hej "vykradli"...
Nic nevíš. :D

hugotoxxx
03-01-2018, 02:58
Fabio je *****ko :D vzdy byl. Jednou jsem s nim hral v CP, vedl to "hadr". Rikam vam ze ten clovek je slaby i na minecraft :D :D
Jedine co uměl brečet co nemá a co by chtěl :D jinak jeho farma + skill = -1 :D

Kane
03-01-2018, 09:36
Fabio je *****ko :D vzdy byl. Jednou jsem s nim hral v CP, vedl to "hadr". Rikam vam ze ten clovek je slaby i na minecraft :D :D
Jedine co uměl brečet co nemá a co by chtěl :D jinak jeho farma + skill = -1 :D

synak hral si so mnou na jednom loljava servery kde sa denne klikalo 12 db a kde som mal eazy hero tak netusim o com to zase meles. Zrejme si si zase snupol Ariel namiesto koxu... Co sa mojho skillu tyka povodil by som si tvojho lolnegra aj v karmiane. Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...

WRAlth
03-01-2018, 11:02
Stacilo mi vidiet tvoj skill na mass pvp akciach kde si siel cisto F1 stylom a mal asi najviac death za celu vasu ally kedze si zrejme v tej prefetovanej hlavicke nabral dojem ze si tank...

Tak to zase nevíš vůbec ty. Zrovna Hugo byl ten, kdo běžel z 40ti lidí jako první člověk proti enemy a byl můj první target za Bishopa, abych ho udržel na živu. Místo F1 ťukal F5,F6,F7 na mass banes a tu další sra***. :D
Ještě říká na TS "Já si tu běhám furt dokola, oni mě neumí targetnout a zabít, tak točím jen debuffy." :D Já to potom taky zkusil mezi vámi probíhat a dělat kolečka a bylo to docela účinný.

Kane
03-01-2018, 13:55
Mozno tak na jednom pvp. co si pametam tak stale kapal ako prvy a prakticky cele pvp prelezal...

hugotoxxx
03-01-2018, 23:38
ty ***** poslat ti moji listu taak poznas novej level soultakera :D :d to spis ty vase Negrove byli mega low :D ani jeden bane nic borci :D ja mam na F1 dead spike, na F2 gloom, F3 VORTEX a dale az po F12 namakrovane debufy, bany , silence a podobne bro :D a nikdo nemuze za to ze vam davam za negra 8 000 crity ...... ste jedno ranky sorry no :/

filimon
03-01-2018, 23:47
a stejnak si musel quitnout

hugotoxxx
04-01-2018, 00:03
Nemusel, chtěl jsem a to je rozdíl. Hraju Fortnite :D doporučuju je to sranda hra :D lineage už jebu, maximalně ty tové chronikly bych zkusil :)
Já vím že mě k smrti nenávidíte :)ale i tak přeju hodně zábavy na DE. serveru to prospěje ten náš odchod. Uz tam zbytdou jen ty obcasny klikeri a vikendovi hraci a NACH
I přes všechny hejty vám přeju hodně zábavy a snad někdo vytvoří protistranu :) protože bez enemy ta hra nemá cenu si myslím.
Díky za ty 2 mesíce bylo to sranda :D

Kane
04-01-2018, 09:29
Nemusel, chtěl jsem a to je rozdíl. Hraju Fortnite :D doporučuju je to sranda hra :D lineage už jebu, maximalně ty tové chronikly bych zkusil :)
Já vím že mě k smrti nenávidíte :)ale i tak přeju hodně zábavy na DE. serveru to prospěje ten náš odchod. Uz tam zbytdou jen ty obcasny klikeri a vikendovi hraci a NACH
I přes všechny hejty vám přeju hodně zábavy a snad někdo vytvoří protistranu :) protože bez enemy ta hra nemá cenu si myslím.
Díky za ty 2 mesíce bylo to sranda :D

nie ze nenavidime, lutujeme...