PDA

View Full Version : FYDA najvačší zlodej a podrazák



Eviadan
14-12-2017, 23:57
:)

Sethos
15-12-2017, 00:36
njn, když Fyda menstruuje, tak to stoji zato

Krimson
15-12-2017, 01:30
Ja len nechapem ako si 3 roky zvládal počúvať sračky :D :D

fat12
15-12-2017, 01:55
Ja len nechapem ako si 3 roky zvládal počúvať sračky :D :D

To se ozval ten pravý, který změnil acc na CL, aby se ostatní členové tvé CP nedostali do CWH a sebral jim veškerý materiál a keye. :)

WRAlth
15-12-2017, 08:30
Haha, na serveru nejmladší, ale rozumem daleko nad těmito blázny, co vymění pár pixelů za "virtuální vztah". Ještě že naše CP je asi jedna z posledních z našeho klanu, z těch normálních, kde nenajdete člověka vyměnit pár hodin práce farmení za takovou ostudu. :drink:

Scorpio
15-12-2017, 12:22
Eviadan podle mě když napíšeš Šroubkovi, tak to úplně být nenechá. Známému se stalo něco podobného a taky se to vyřešilo pomocí admina a gm teamu.

klingi2k15
15-12-2017, 12:23
shame *ding*

iknos
15-12-2017, 12:31
Eviadan podle mě když napíšeš Šroubkovi, tak to úplně být nenechá. Známému se stalo něco podobného a taky se to vyřešilo pomocí admina a gm teamu.

to jako fakt ? jak by to měl řešit ? :DD pokud vim tak v pravidlech je neco o tom ze se ucty nemaji ubec pucovat/prodavat nebo na vlastni triko.

Scorpio
15-12-2017, 12:34
to jako fakt ? jak by to měl řešit ? :DD pokud vim tak v pravidlech je neco o tom ze se ucty nemaji ubec pucovat/prodavat nebo na vlastni triko.

To sice ano, ale furt to neznamená že když jim napíšeš a slušně poprosíš, že ti odepíšou ať jdeš do prd...

Hora cio
15-12-2017, 12:35
Čaute,
chcem vám všetkým dať vedieť, kto vlastne je FYDA a čo spravil.
Poznal som ho viac ako 3 roky, hrávali sme spolu viac hier a serverov, riešili veci z reálu a podobne, nikdy by ma nenapadlo že toto dokáže.
Na tomto servri ,sme hrali traja hráči (ja sida a fyda) ako malá cp, všetci mali prístup na všetko. Jedného dňa sa rozhodol kvitnúť lebo v jeho hlave sa zrodili myšlienka že hráme na seba a podobne paranoidné sračky. Kvitol , rozbil DB+8 s focusom, na ktorom nemal podiel len on, blokol si nás na FB a povedal ze na DE konci. Bolo mi jedno ze rupol nejaky luk, je to predsa len hra ale to ze ma niekto po 3 rokoch bez slova blokne zamrzi.
Ja som si acc zmenil, sida nie lebo necakal ze bude taky podrazak. Dnes som sa logol, všeky acc vybraté, všetky potrebne aj nepotebne veci prec. Zobral aj take veci ako a zbran z WC , bd sws, len aby sme si nezahrali.

Mali sme petklan v ktorom CWH bol vsetko matros, s recepty, keye, SC 13 , proste veci za cely server ulozene na jednom mieste.
Fyda si prehodil CL na svoju postavu, vsetky nase postavy odtial kopol prec a uplne vsetko ukradol.
List veci co ukradol
IC heavy set
FB+focus
DB
AM
tlm heavy set 3x
2x im s focusom
gsc13
mj light set
TG
TLM robe set
DC robe set 2x
TT set
+ neskutocne vela matrosa a keyov.

Viem že GM s tym nič nespravia, takže v tomto bode len dúfam že ho dostihne karma a padne v živote na hubu aby sa spamatal a prestal sa spravat ako emocne nestabilne decko.
Ak ho niekto poznate, dajte mu za mňa facku.
Ďakujem
PS: V hre ma postavu Lazycrazy, animaltrainer.

nyc novího, uš se to tu párkat řešylo, ae kdiš neste ochotni respektovat pravydla, tak ste v tom vinni všecki. :drink:
https://forum.lineage2.cz/showthread.php?15820-Bezpe%C4%8Dnost-%C3%BA%C4%8Dt%C5%AF-Account-Safety



Hráč nesmí sdělovat své přihlašovací údaje druhým osobám. Abyste se vyhnuli potenciálnímu vykradení, doporučujeme pročíst si článek Bezpečnost účtů (http://forum.gamenode.cz/showthread.php?15820-Bezpe%C4%8Dnost-%C3%BA%C4%8Dt%C5%AF-Account-Safety). Pokud budete vykradeni, nikdo vám vaše věci nevrátí.

Krimson
15-12-2017, 14:06
To se ozval ten pravý, který změnil acc na CL, aby se ostatní členové tvé CP nedostali do CWH a sebral jim veškerý materiál a keye. :)

neviem odkiaľ máš tieto sračky :D ale fakt neviem načo by mi bol nejaký materiál a keye :D nikomu som ja nič nebral skor naopak všetko sa pobralo mne :)
btw CL postava je moja a nic na nej uz nebolo takze nevidim dovod aby mali moje acc ked už aj tak sa všetko pobralo a v CWH nebolo nič ani len recept na DC light gate :D a este nato nejaky material a nehovoriac o mojom EQ takže nevim kto si čo si ale asi maš špatne informacie takže rači zas zales tam odkial si vyšiel .

Alanies
15-12-2017, 14:32
nyc novího, uš se to tu párkat řešylo, ae kdiš neste ochotni respektovat pravydla, tak ste v tom vinni všecki. :drink:

[/LIST]
Ty jsi postižený?

WRAlth
15-12-2017, 14:36
Ty jsi postižený?

Není, jen ze sebe dělá trondu, aby na sebe upozornil. :) Pročítal jsem si minulé fórum pár let zpátky a tam spal gramaticky úplně jako normální člověk. :)

kubajz
15-12-2017, 21:39
Dělá no, občas mě až udivuje co dokáže vymyslet ale narazil sem i na jeho YT kanál, kde má taky gramatiku naprosto v pořádku ;)

Nachrade
15-12-2017, 23:34
Horacio a fangorn jsou docela sofistikovaní trolové. Mě docela baví. Pokud jste to doteď nepoznali tak jste hlupáci. :)

filimon
15-12-2017, 23:56
Dělá no, občas mě až udivuje co dokáže vymyslet ale narazil sem i na jeho YT kanál, kde má taky gramatiku naprosto v pořádku ;)

Psal uplne normalne obcas mu to jen ulitlo a nekdo ho na to upozornil. Ze kdyz rozumuje tak by mel psat aspon trosku jak clovek. Od te doby pise takto.

Hora cio
16-12-2017, 00:48
ale mě bavý si s vámy psát takto i vo hře. Neříkejte, že za těch 1 rok bo kolik co se známe, že teď vás v dole rozhodí ňáká gramputyka a nechápem, jak může někdo tvrdyt, že sousedím s Fanim. toš někdo těšce nese humor a zadupavá tu mravi a náchává si ho pro sebe jak do fogu, tak tezzu vo it (no gl). ;D ale k témetu, to že FYDU někdo špiní a vynní, tak mu co pokradl závidí, ale vynu nesou všecki tři (králové). jeden z nich toužyl zatoužit si zarupat. Jeden z nich zatoužyl taki vidělat ňákou tu adenku navíc a
jeden z nich uš chtěl změnit kamoški no. :D A kdiš to GM netrestají, tak je to naprosto v pořádku a jede se dál. :thumbus up::drink:

Kane
16-12-2017, 00:49
Sroubek by to riesil len ak s tebou chodi na pivo, inych ma na salame a mele si stale svoje nepodlozene... Fydu som mal par krat moznost zazit a je to pacient, to ze zacal vykradat acc je jeho nova vec medzi dalsimi ******mi co robi. Btw nikdy nezabudnem, ako som sa cez neho dostal do enemy klanu ked som si cez voicechanger zmenil hlas na jemu podobny pubertacky, pozdravujem Fogniesa :D

Alanies
16-12-2017, 16:13
Sroubek by to riesil len ak s tebou chodi na pivo, inych ma na salame a mele si stale svoje nepodlozene... Fydu som mal par krat moznost zazit a je to pacient, to ze zacal vykradat acc je jeho nova vec medzi dalsimi ******mi co robi. Btw nikdy nezabudnem, ako som sa cez neho dostal do enemy klanu ked som si cez voicechanger zmenil hlas na jemu podobny pubertacky, pozdravujem Fogniesa :D
Kane nic proti, ale největší pacient jsi tady ty :D

Kane
16-12-2017, 19:42
Kane nic proti, ale největší pacient jsi tady ty :D

ok fanboi

Calma
18-12-2017, 12:12
Je příjemné, když si jdeš na pvp proti dvojnásobné přesile a tohle hovádko ti hituje zezadu healera :)

Timi
21-12-2017, 10:34
:)

Příštěš hraj s někým, koho znáš z reálu. Block mu proti rozbití držky nepomůže. ;)

Lean
21-12-2017, 12:21
Příštěš hraj s někým, koho znáš z reálu. Block mu proti rozbití držky nepomůže. ;)

Ty bys někoho koho znáš šel za to zmlatit? To budeš teda hrdina

morales
21-12-2017, 17:15
ty by jsi se nechal okrast bez odporu co?

Lean
21-12-2017, 20:42
ty by jsi se nechal okrast bez odporu co?

kdyby me okradl ve hre tak bych ho rozhodne nezmmlatil, k tomu bych se nesnizil

an8
30-12-2017, 22:42
kdyby me okradl ve hre tak bych ho rozhodne nezmmlatil, k tomu bych se nesnizil
lol, však to má někdo jen velkou hubu

Myslíš si, že Lajnu hrajou nějaký mlátičky? :rofl:

hugotoxxx
04-01-2018, 00:50
Ja znam fydu z realu, a na nej nepotrebujes absolutně nic. Je to taková holka spíš, bál bych se mu dát plnou ránu abych ho nezabil i kdyz nejsme zadnej 100kg magor ..... ale rozhodne by zaslouzil facky. Pokud dokazes okrast nekoho s kym 3 roky hrajes v jedne parte, tak jsi krysa a co se delá s krysama hmmm ? :D

cryters
08-02-2018, 19:17
Fyda je ***** o tom zadna stejne jako ja ale mam ho rad :D ze fydo cupko moje :D

cryters
08-02-2018, 19:19
Ja znam fydu z realu, a na nej nepotrebujes absolutně nic. Je to taková holka spíš, bál bych se mu dát plnou ránu abych ho nezabil i kdyz nejsme zadnej 100kg magor ..... ale rozhodne by zaslouzil facky. Pokud dokazes okrast nekoho s kym 3 roky hrajes v jedne parte, tak jsi krysa a co se delá s krysama hmmm ? :D

ale no tak kamo :( this is thief :D to uz jsme zazily :D

Hora cio
16-08-2018, 19:00
Letos přátelé, kamarádi budou 100%ně určo pomáhat a když bude nejhůř, tak semtam tu pujčenou draconic bow rupnu a prodám no a nic se nestane.... tak Fydům a ostatním přeji dopředu hodně štěstí ať jim to homo už vyjde aspoň +16. :)

LazycrazyF
22-08-2018, 20:34
Letos přátelé, kamarádi budou 100%ně určo pomáhat a když bude nejhůř, tak semtam tu pujčenou draconic bow rupnu a prodám no a nic se nestane.... tak Fydům a ostatním přeji dopředu hodně štěstí ať jim to homo už vyjde aspoň +16. :)

Snad to klapne :D

Hora cio
22-08-2018, 20:51
Snad to klapne :D

Jj a žádné boty. :drink: