PDA

View Full Version : Solved Já vim, opět otravuju s VOTE, ale..



Jure
11-12-2017, 12:28
Zdarec, hlasuju z domova ze stolního PC (připojení kabel) a z noťasu přítelkyně (připojení přes mobil).
(Do toho se zadaří občas v práci na dalším noťasu, přes místní wifi nebo mobil.)

Od pátku se mi všechno nějak vykurvilo. Neustále mě to píše že : "z mojí IP adresy nebo PC již byl již proveden Vote."
U noťase v práci to chápu, asi mám kolegu pařana, ale píše mě to už i domácí stolní PC.

Situace nastala, myslím v pátek: Zavotoval jsem doma nejdřív z noťasu přítelkyně, ale zapomněl jsem že je připojená na wifi stolního PC.
Z něj pak nešlo pochopitelně hlasovat, (stejná IP adresa modemu) ale za 12 hodin a 24 a 36 hodin se nic němění.
Stolní PC je kouslý a neustále mi hází hlášku z vaší IP adresy nebo PC již byl již proveden Vote.

Takže mi z toho vychází, že jsem asi zabanovanej a nevim jak dlouho čekat, já to vždycky poštěrchám po 12 hodinách a nic..

Má někdo podobnou zkušenost? Jak dlouho bych to měl nechat odpočinout? Popř. co dělat?

Díky za radu , Jure, Giran random.

Jo foto:339 , EDIT : .. se mi nějak nedaří připojit zatim ...

MrCrow
11-12-2017, 12:42
Jo, tak to jsme už minimálně 3, co se nám děje to samé.

Sroubek
11-12-2017, 14:03
Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.

Jure
11-12-2017, 14:12
Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.

Super, večer dorazim domů kolem desátý a všechno pošlu. Zatím díky.

Swier
11-12-2017, 21:21
Ahoj, na to abych to prověřil potřebuji znát IP a jméno web účtu ze kterého jsi to provedl. Pokud ho nechceš házet sem, použij PM na FB.
účet : Swier IP:
213.192.34.218

Sroubek
11-12-2017, 21:56
účet : Swier IP:
213.192.34.218


Nepopsal jsi mi problém. Zkoušel jsi to vote teď, co to napsalo atp.

Hora cio
11-12-2017, 22:55
vote jede jak ma, jen blb sy mislí, že kdiš otevře okno vo hre (postavi) a naklyká si hned 2 okna v prohlyžeči, že mu někte najednou nenajede hopzon či topzón, to sem skušel richlo a zablblo hlášku taki že vote uš proveden. skušel sem raz este jednou pomalu a uš šlo normálně. na hopzonu uš vir nený, jen ta capcha trošku pomala ale 2min to dojede akorat a to este styhnu topzon přez fb zavotovat.

Jure
12-12-2017, 16:32
Tak už to jde, nechal jsem to 25 hodin odpočinout a VOTEuju normálně.
Asi ban na IP nebo počítač..

To Horacio : Díky za názor, posíláme klíčenku..

Swier
12-12-2017, 17:12
Nepopsal jsi mi problém. Zkoušel jsi to vote teď, co to napsalo atp.
Včera toto :
Taky tak dnes rano jsem rychle zavotoval teď přijdu a jen 25 WC tak koukám topzone "zamítnul váš požadavek" -
řikám si pohoda zavotuju teda teď a hláška - z vašeho pc/ip adresy bylo votováno - mám sdílenou ip tak třeba votoval někdo jiný - tak pustím internet na mobilu připojím se a stejně - z vašeho pc/ip bylo votováno.

No a dnes dopoledne zavotovano ze sdílene ip v pohodě tak nevím kde se stala chyba ale snad už to bude šlapat ;)