PDA

View Full Version : Fixed Agument skill



thoraxe
10-12-2017, 08:41
Ahoj, po nasadeni inej zbrane mi z listy zmizne aktiv agument skill chcem sa spytat ci ide o bug alebo to tak ma byt .... co som pozeral videa tak by to tak byt nemalo tak isto ako na vyssich chron. ze ten skill na listne len zosiveje a neda sa pouzit .. :)

MrCrow
10-12-2017, 09:03
Jde použít jen když máš zbraň v ruce - to je logický. Co funguje na vyšších chroniclech, neznamená, že má fungovat tady.
Ale dá se to řešit makrem, není to ideální, ale použitelné :)

thoraxe
10-12-2017, 09:50
no ale ten skill zmizne uplne z listy ze tam je prazdne policko

Dras
10-12-2017, 10:43
jj, to me take prekvapilo... mel jsem pocit ze skill tam ma zustat, jen nepouzitelny...

WRAlth
10-12-2017, 11:49
Je to prostě "bug", nebo to prostě tak má být? Nikde jinde jsem neviděl nastavení augmentů jako tady. Všude jinde ti ten skill zůstane na liště, ale nemůžeš ho použít, všude jinde ti passivní/aktivní augmenty přidávají mnohem větší staty (aktivní duel might, might, empower, passivní emp, might atd...) než tady. Když jsem se na to ptal GM, tak řekl, že je to úplně normální a takhle to má být.

Tohle není jen můj názor, už jsem se o tom bavil s xxx jinými lidmi a jsou stejného názoru. Pokud to takhle má být, tak asi všechny jiný GMka si to uvědomili, jak to stojí za prd a proto ty staty zvýšily. Tenhle server kromě skillů a PIčka mi přijde jako C4.

Takže když jsme na tom interlude, který se liší od C4 hlavně skilly a augmenty, tak proč jsou takhle zabitý a prakticky nevyužitelné kromě asi 5ti augmentů?

MrCrow
10-12-2017, 13:47
Ono hlavně dneska najít to "správné" nastavení ILka je celkem problém. A každý server to má trochu jinak.
A když člověk hraje déle na jednom serveru, na něco si zvykne (v tu chvíli neřeší jestli je to správně nebo špatně) - a pak hraje jinde, kde to je zase jinak a už je problém.
Dneska ti každej tvrdí, že má 100% nastavení ofic retail a nevím co všechno, ale stejně to má každej jinak :D Tak pak hledej tu pravdu.
Nebo spíš nějakej kompromis. Vždy budou lidi, co ty změny budou chtít a ty, co nebudou chtít - každá strana bude tvrdit, že to tak má být. :)

Teclis
11-12-2017, 15:17
Je to prostě "bug", nebo to prostě tak má být? Nikde jinde jsem neviděl nastavení augmentů jako tady. Všude jinde ti ten skill zůstane na liště, ale nemůžeš ho použít, všude jinde ti passivní/aktivní augmenty přidávají mnohem větší staty (aktivní duel might, might, empower, passivní emp, might atd...) než tady. Když jsem se na to ptal GM, tak řekl, že je to úplně normální a takhle to má být.

Tohle není jen můj názor, už jsem se o tom bavil s xxx jinými lidmi a jsou stejného názoru. Pokud to takhle má být, tak asi všechny jiný GMka si to uvědomili, jak to stojí za prd a proto ty staty zvýšily. Tenhle server kromě skillů a PIčka mi přijde jako C4.

Takže když jsme na tom interlude, který se liší od C4 hlavně skilly a augmenty, tak proč jsou takhle zabitý a prakticky nevyužitelné kromě asi 5ti augmentů?

Niekedy mam pocit, ze je jedno co clovek spravi, aj tak sa nezavdaci. Ked nieco nie je nastavene retail like, tak to je zle nastavene, ked je nieco retail like (aj ked bohuzial s malymi bonusmi) tak to mame tiez zle nastavene.
Ano pravda je, ze niektore augmenty davaju fakt smiesne bonusy, ale bohuzial tak to NC soft vymyslel. Spravne nastavenie augmentov je mozne si pozriet na Linedii, pripadne pre tych co sa vedia trosku orientovat na nete, tak sa daju zohnat offi leaky scriptov z niektorych vyssich chroniclov (GF, Freya, dokonca uz aj H5 scripty sa objavili v obmedzenej forme), kde to nastavenie je mozne vidiet. Tieto augmenty sa prechodmi chroniclami nemenili, maximalne sa sem tam nejaky pridal.

K povodnej otazke:
Pozrieme sa ci sa s tym da nieco urobit aby to nemizlo z listy. Zatial sa da pouzit workaround cez makro, takze low priority.

WRAlth
08-02-2018, 15:58
Niekedy mam pocit, ze je jedno co clovek spravi, aj tak sa nezavdaci. Ked nieco nie je nastavene retail like, tak to je zle nastavene, ked je nieco retail like (aj ked bohuzial s malymi bonusmi) tak to mame tiez zle nastavene.
Ano pravda je, ze niektore augmenty davaju fakt smiesne bonusy, ale bohuzial tak to NC soft vymyslel. Spravne nastavenie augmentov je mozne si pozriet na Linedii, pripadne pre tych co sa vedia trosku orientovat na nete, tak sa daju zohnat offi leaky scriptov z niektorych vyssich chroniclov (GF, Freya, dokonca uz aj H5 scripty sa objavili v obmedzenej forme), kde to nastavenie je mozne vidiet. Tieto augmenty sa prechodmi chroniclami nemenili, maximalne sa sem tam nejaky pridal.

K povodnej otazke:
Pozrieme sa ci sa s tym da nieco urobit aby to nemizlo z listy. Zatial sa da pouzit workaround cez makro, takze low priority.

To vůbec nezpochybňuji, potom to tedy máte nastavené tak, jak to má být. Ale proč 90% serverů si hrají s nastavením? Protože ví, že ty augmenty stojí za prd a tak zvyšují bonusy, aby ty LSka za něco stály.

Teclis
12-03-2018, 18:17
Miznutie augmentov z listy po zmene zbrane by malo byt opravene. Nasadene bolo s dnesnym restartom.