PDA

View Full Version : The Ancients



Maerwen
04-12-2017, 17:44
Klan The Ancients byl založen s cílem sdružovat nekonfliktní a pohodové hráče, kteří sdílejí obdobný pohled na hraní MMORPG. Klan je založen zejména na těchto principech.



Vzájemná slušnost a respekt
Týmovost
Loajalita
Aktivita


Pokud sdílíte podobný pohled na hraní MMORPG her a fungování klanu budete a chcete se k nám přidat, kontaktujte ve hře: Maerwen.

Základní pravidla klanu

V klanu se chováme jako fungující tým se společným cílem, kterým je dobře fungující klan. Hráči se vzájemně respektují, spolupracují a podle toho také spolu jednají. Netoleruje se neurvalé chování, egoisti starající se jen o svůj vlastní prospěch, nadávky a ponižování mezi hráči, ať už v klanu nebo mimo něj.

V klanu si vzájemne vypomáháme a radíme. Hráči v klanu si navzájem neprodávají věci, od toho je tady tržište v Giranu. Členové klanu se podílí v rámci svých možností na doplňování klanového skladište a provozu klanové haly.

Vzniklé konflikty, jsou okamžite rešeny zúčastněnými hráči. Závažnejší věci jsou rešeny vedením klanu, na které se můžete kdykoliv obrátit. Očekává se, že jakožto dospělí lidé budete problémy a nesrovnalosti rešit rozumnou a slušnou formou.

Kratas
06-12-2017, 07:07
Vítejte a gl :drink:

Nachrade
06-12-2017, 09:34
To vypadá na docela sluníčkářský klan. Ať se vám daří!

Lean
06-12-2017, 15:05
Hráči v klanu si navzájem neprodávají věci, od toho je tady tržište v Giranu.takze v klanu ne ale v giranu na namku je vse odpusteno, :-)

Maerwen
06-12-2017, 17:00
Vítejte a gl :drink:

Díky

Maerwen
06-12-2017, 17:01
To vypadá na docela sluníčkářský klan. Ať se vám daří!
Díky. Trocha sluníčka v zamračených zimních měsících se vždycky hodí. :)

Maerwen
06-12-2017, 17:02
takze v klanu ne ale v giranu na namku je vse odpusteno, :-)

Kdo bude chtít, vždycky si najde cestu, to ještě neznamená, že je odpuštěno. :)

DeBouS
08-12-2017, 15:36
Klan The Ancients byl založen s cílem sdružovat nekonfliktní a pohodové hráče, kteří sdílejí obdobný pohled na hraní MMORPG. Klan je založen zejména na těchto principech.



Vzájemná slušnost a respekt
Týmovost
Loajalita
Aktivita


Pokud sdílíte podobný pohled na hraní MMORPG her a fungování klanu budete a chcete se k nám přidat, kontaktujte ve hře: Maerwen.

Základní pravidla klanu

V klanu se chováme jako fungující tým se společným cílem, kterým je dobře fungující klan. Hráči se vzájemně respektují, spolupracují a podle toho také spolu jednají. Netoleruje se neurvalé chování, egoisti starající se jen o svůj vlastní prospěch, nadávky a ponižování mezi hráči, ať už v klanu nebo mimo něj.

V klanu si vzájemne vypomáháme a radíme. Hráči v klanu si navzájem neprodávají věci, od toho je tady tržište v Giranu. Členové klanu se podílí v rámci svých možností na doplňování klanového skladište a provozu klanové haly.

Vzniklé konflikty, jsou okamžite rešeny zúčastněnými hráči. Závažnejší věci jsou rešeny vedením klanu, na které se můžete kdykoliv obrátit. Očekává se, že jakožto dospělí lidé budete problémy a nesrovnalosti rešit rozumnou a slušnou formou.


Welcome, :-D takto se hravalo Lineage2 pred 10 roky, ale ++ :-)
Ta pozitivni nalada je az neskutecna :-D

Magorius
29-01-2018, 15:56
Nazdarek,chtel bych se zeptat zda by se u vas nenaslo misto.Hraval jsem pred vice jak 10 lety a lecos zapomonel.Jedine co mi zustalo i po tech letech je optimismus,chut na Raid bosse a poradna klanova bitka.Hraval jsem na nizkem ratu 2* ale na to uz nemam koule.Doba masochismu skoncila.Tenhle rating mi prijde akorat.WOW ztratilo kouzlo uz od CAtaclysmu a tak jsem se flakal nejaky patek na freeckach.MYslim ze uz toho mam dost,ovsem na starou a prvni lasku L2 jsem nikdy nezapomel.
TS/Discord a nebo neco podobneho neni problem.